Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Zodi

Definasyon sonrasi

Önerilen İletiler

Zodi    21

En büyük acemiliği orada yapıp küre bodoslama girmiştim hocam herhangi bir tahlil yaptırmamıştım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.357
Zodi, 1 dakika önce yazdı:

En büyük acemiliği orada yapıp küre bodoslama girmiştim hocam herhangi bir tahlil yaptırmamıştım 

E2 nin yan etkilerini yaşamıyorsan hiç dokunma ama lh icin belkide hala kanda azda olsa klomen mevcut. Kan testi vermekte sorun yaşamıyorsan bir hafta sonra bidaha test ver.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21
otopsicikedi, 17.11.2022 - 15:18 yazdı:

E2 nin yan etkilerini yaşamıyorsan hiç dokunma ama lh icin belkide hala kanda azda olsa klomen mevcut. Kan testi vermekte sorun yaşamıyorsan bir hafta sonra bidaha test ver.

tamamdır hocam teşekkürler

@rastlantisal Hocam merhabalar perşembe günü kan tahlili vermiştim pct sürecim olumlu yanıt verdi bu süreçte de öncesinde de herhangi bir problem yaşamadım. Devamında tahlil sonuçlarım sonrası e2 değerim referans dışında olduğunu gördüm doktorda sonuçların iyi olduğunu söyledi kendisine de sorduğum da e2 ye dokunmamam gerektiğini vücuduma süre vermem gerektiğini söyledi fakat bilmiyorum psikolojimi o yöne yorduğum için midir nedir cinsel birleşmelerde tam sertleşmeyi yakalayamıyorum bi kaç gündür nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olur musunuz?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21

Herkese iyi forumlar 

Geçtiğimiz yaz girmiş olduğum definasyon kürü ve pct süreçlerinden sonra bulk için yeni bir kür planlamak istiyorum. Güncel kilom 82-83 arasında boyum 1.86 ve 24 yaşındayım.

Gireceğim kürde ise bazı karamsarlıklar yaşıyorum sizlere de fikir danışmak istedim. 
Bu kürümde decaya yer vermek istiyorum fakat yan etkileri göz önünde bulunduracak olursanız Testo bolde mi önerirsiniz? Ayrıca Testo decaya başladığım taktirde yanına boldenon kullanımı ne kadar doğru olur birisi E2 yi yükseltirken diğeri düşürüyor diye biliyorum nasıl yol izlenmeli? Deca için kür içi kullanmam gereken veya elimin altında bulunması gerekenler neler? Yanlışlarım eksiklerim varsa düzeltirdeniz çok mutlu olurum. 

Düşündüğüm kürler ise ; 
1-)

1-15 hafta Testo cypionat 500MG  
1-8 hafta deca 400 mg 

2-)

1-16 hafta Testo cypionat 500Mg

1-16 hafta boldenon 400Mg

1-8 hafta deca 400Mg

3-) 

1-20 hafta Testo cypionat 500mg

1-20 hafta boldenon 400mg

Görüş ve düşünceleriniz için şimdiden teşekkürler🙏 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Zodi, 1 saat önce yazdı:

Herkese iyi forumlar 

Geçtiğimiz yaz girmiş olduğum definasyon kürü ve pct süreçlerinden sonra bulk için yeni bir kür planlamak istiyorum. Güncel kilom 82-83 arasında boyum 1.86 ve 24 yaşındayım.

Gireceğim kürde ise bazı karamsarlıklar yaşıyorum sizlere de fikir danışmak istedim. 
Bu kürümde decaya yer vermek istiyorum fakat yan etkileri göz önünde bulunduracak olursanız Testo bolde mi önerirsiniz? Ayrıca Testo decaya başladığım taktirde yanına boldenon kullanımı ne kadar doğru olur birisi E2 yi yükseltirken diğeri düşürüyor diye biliyorum nasıl yol izlenmeli? Deca için kür içi kullanmam gereken veya elimin altında bulunması gerekenler neler? Yanlışlarım eksiklerim varsa düzeltirdeniz çok mutlu olurum. 

Düşündüğüm kürler ise ; 
1-)

1-8 hafta deca 400 mg 

2-)

1-8 hafta deca 400Mg

3-) 

Kardeş Boldenonu çıkar at. Testo 500 ise Deca max 300 olsun yoksa sıkıntı çekersin. Decayı bitirdikten sonra Testoyu kesme. Tavsiyem kısa ester Deca temin et. Daha fazla verim alırsın daha da güvenli olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    897
Zodi, 3 saat önce yazdı:

Herkese iyi forumlar 

Düşündüğüm kürler ise ; 
1-)

1-8 hafta deca 400 mg 

2-)

1-8 hafta deca 400Mg

3-) 

Kesmeden bu kadar uzun süre (20-24 haftadan fazla ) bolde kullanırsan kanın jelibon gibi olur muhtemelen. Orijinal bolde bulursan çok başka seviyeye taşıyor insanı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21
Rota, 10 saat önce yazdı:

Kardeş Boldenonu çıkar at. Testo 500 ise Deca max 300 olsun yoksa sıkıntı çekersin. Decayı bitirdikten sonra Testoyu kesme. Tavsiyem kısa ester Deca temin et. Daha fazla verim alırsın daha da güvenli olur.

Deca ve testoya karar verdim bende hocam dediğiniz gibi aralarında en az 200mg fark bırakarak 8-10 hafta deca 12-15 hafta da Testo ile gidicem bu kür içinde kullanmam gereken ekstralar nelerdir? Elimde omega3 d vitamini ve çinko var 

Askabar, 9 saat önce yazdı:

Kesmeden bu kadar uzun süre (20-24 haftadan fazla ) bolde kullanırsan kanın jelibon gibi olur muhtemelen. Orijinal bolde bulursan çok başka seviyeye taşıyor insanı. 

Anladım hocam teşekkürler tavsiyeniz için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.