Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Zodi

Definasyon sonrasi

Önerilen İletiler

Zodi    21

İyi forumlar;

Bilinçsiz bir bulk kürü (Testo bolde)sonrasında (pis beslenip ilaç kullanıyorum bişey olmaz kafasındaydım) fazlasıyla yağ ve su depolayan bi vücut sonrası herşeye daha konsantre ve disiplinli şekilde definasyon sürecine gireceğime kendime söz vererek 12 haftalık bir kür süreci başlattım. Kürüme gelecek olursak; İlk 6 hafta Testo prop haftada 300mg, masteron 300mg ve 4 hafta 30mg wins şeklinde idi 6 haftada kalori açığı ve kardiyo ile birlikte bel ve karın formum hızlı şekilde toparlandı. Sonrasında ilacı aldığım hocam kalan haftalar da karbı 200-250 gram da sabitleyip aynı kardiyo rutiniyle cypionat ile devam et dinle beni dedi vardır bildiği dedim fakat cypionat uzun ester olduğu için definasyon için acaba uygun mu soruları da oluşmuştu kafamda fakat etkileri çok daha iyi oldu vücudumda. Böylelikle kalan 6 haftayı da haftalık 600 mg cypionat ve haftalık 300 mg masteron ile devam ettirip kürümü noktaladım ve kendimce doğrusuyla yanlışıyla güzel bi form yakaladığımı düşünüyorum. Dün son enjeksiyonu mu yaptım. Cypionat için 2 hafta hafta sonra teste gitmem vücuttan ilacın çıkması için yeterli mi?

2B7F6244-E667-47D4-896A-8FAEC2231084.jpeg 9D2311AB-8973-451F-9BE2-8A05C5B2F324.jpeg 2D7B5D06-479D-4B15-AF86-E14D4B7CCC6B.jpeg 4C84D4AC-7915-4C56-B589-A86A62E61DF1.jpeg

4DEA8D75-EBA5-4297-8D2E-EA96701F9362.jpeg 5E326BB8-E31C-467D-AB8E-A451FB4B2EF4.jpeg BC7EDADE-2B73-4101-A0DA-CCB000587993.jpeg F9EA5477-B55C-4680-BA9F-41402D5593D9.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zodi    21

İlacın vücuttan atılması tamamlanana kadar normal sert idmanıma devam etmeli miyim yoksa volume yavaş yavaş düşmeli mi? Antreman sistemi Güray aydın no1 i kullanıyorum bazı bölgelere iyi hissettiğim izole hareketleri ekleyerek ilerliyorum. Devamında ilk kez pct yapacağım için pct sürecinde antreman ve beslenme düzenimde ne gibi değişiklikler olacak. Psikolojik anlamda beni nasıl bir süreç bekleyecek az çok yaşadıklarınızdan bilgi alabilir miyim? Tabii ki herkeste farklı etkiler yaratabilir ama en azından fikir olarak kalmasını isterim. Şimdiden teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21

Merhabalar son enjeksiyondan 20 gün sonra ki tahlil sonuçlarım bu şekildedir LH ım kayda düşmedi doktora sordum onun da baskılanıp sıfırlandığnı söyledi sadece. Nasıl bir pct Planı yapmalıyım yardımcı olabilir misiniz?

B38D2CEB-39BB-4224-BE9E-9C747E182BAB.png 3F9EA9CE-BE7A-43AD-A0C4-739C19ED09CA.png 8453D3E6-6894-4721-91A7-160D441C7E8E.png 5FC5B1AE-16EF-48B9-9E48-679A5CAABE42.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Zodi, 9 dakika önce yazdı:

@Rdm @rastlantisal @metinav Hocam yardımcı olabilir misiniz bu konuda rica etsem 

Testislerinde atrofi var ise ve çok fazlaysa ovitrelle (diğerleri piyasada bulunmuyor) 2'ye bölüp 1 gün ara ile kullanman iyi olur.

Ovitrelle sonrası (eğer testisler sağlam ise kullanmayabilirsin)  ilk 3-4 gün 2 tablet sonraki günler 1 tablet klomen, 1 tablet tamoksifen 40 gün  kadar kullanabilirsin. Son ilaçtan 2 hafta sonra ise yine test yaptırman gerekecek. 

Pct döneminde hafif idman, bol uyku, düzenli beslenmeye devam. Modun düşebilir endişelenme, ereksiyon problemi libido kaybı yaşayacaksın yine endişelenme ve aceleci davranıp psikolojini etkileme.

Başarılar dilerim...

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21
Rdm, Şimdi yazdı:

Testislerinde atrofi var ise ve çok fazlaysa ovitrelle (diğerleri piyasada bulunmuyor) 2'ye bölüp 1 gün ara ile kullanman iyi olur.

Ovitrelle sonrası (eğer testisler sağlam ise kullanmayabilirsin)  ilk 3-4 gün 2 tablet sonraki günler 1 tablet klomen, 1 tablet tamoksifen 40 gün  kadar kullanabilirsin. Son ilaçtan 2 hafta sonra ise yine test yaptırman gerekecek. 

Pct döneminde hafif idman, bol uyku, düzenli beslenmeye devam. Modun düşebilir endişelenme, ereksiyon problemi libido kaybı yaşayacaksın yine endişelenme ve aceleci davranıp psikolojini etkileme.

Başarılar dilerim...

Testislerim kür öncesine göre evet küçüldü hocam bahsettiğiniz şekilde uygulamayı yapacağım. Ürünleri aldığım kişi elinde orjinal pregnyl olduğunuda söyledi piyasada bulunmayan ilaçlardan biri ama bilemiyorum tabii. Hocam son olarak klomen ve tamoksifenin kullanımını Mg cinsinden söyleme şansınız var mı? Teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozbe"    33

Hocam başarılı Bir kür geçirmişin tebrikler , zaten klomen 1 tableti 50 mg tamoksifen 20 mg 1 tableti , Rdm hocamın dediği gibi ilk 4 gün günde 100mg klomen 40 mg tamoksifen sonrada 50 mg klomen ve20 mg tamoksifen şeklinde devam edersin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21

Çok teşekkürler desteğiniz için internetten baktığımda tamoksifeni kutu olarak 10mg ve 20mg şeklinde gördüğüm için yanlış olmaması adına sormuştum tekrar teşekkürler

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21
ozbe", 8.09.2022 - 21:45 yazdı:

@Zodi masteron hangi marka kullandınız hocam 

Pharmagen kullandım.

Birde kafama takılan bi soru var yardımcı olabilir misiniz

Pazartesi itibariyle @Rdm hocamın söylediği şekilde Pct planını başlatıcam beslenmeli yine temiz dikkat ederek sürdürecem fakat antreman ile ilgili kafamda soru işaretleri oluştu kür dönemimde kullandığım Güray aydın hipertrofi Programını uygulamam da ve idman sonu 15 dk bi kardiyo planıyla pct sürecini devam ettirmem de ne gibi sakıncalar ve eksi yönler görürüm? İlk pct olduğu için bilgisizim haliyle :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Zodi, 10.09.2022 - 00:28 yazdı:

Pharmagen kullandım.

Pazartesi itibariyle @Rdm hocamın söylediği şekilde Pct planını başlatıcam beslenmeli yine temiz dikkat ederek sürdürecem fakat antreman ile ilgili kafamda soru işaretleri oluştu kür dönemimde kullandığım Güray aydın hipertrofi Programını uygulamam da ve idman sonu 15 dk bi kardiyo planıyla pct sürecini devam ettirmem de ne gibi sakıncalar ve eksi yönler görürüm? İlk pct olduğu için bilgisizim haliyle :)

Pregnyl piyasada bolca sahtesi mevcut, yunanistandan geldigi söylenen, depoda kaldigi soylenen vs.vs. Ben eczane disinda hic bir yerden ruhsatlı orjinal ilaç almazdım şahsen.

Pct sürecinde vücudunda testosteron olmayacağından ve ağır idman kortizol hormonunu arttıracağından kas yıkımına  sebep olabilir. Kazandıklarını pct surecinde kaybetme, agirlik antrenmanlarına devam ama hafif tempoda, düşük ağırlıklarla, kasa hasar vermeye değil, çalıştırmaya yönelik.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Zodi, 10.09.2022 - 00:28 yazdı:

Pharmagen kullandım.

Hocam pharma gen marka masteron kullandım dediniz, pharma gen marka enjeksiyon ürünlerini kullandınız mı,, bende pharma gen deca ve anapolon düşünüyorum S.A ve T. A diye kişiler satıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21
Rdm, 8 saat önce yazdı:

Pregnyl piyasada bolca sahtesi mevcut, yunanistandan geldigi söylenen, depoda kaldigi soylenen vs.vs. Ben eczane disinda hic bir yerden ruhsatlı orjinal ilaç almazdım şahsen.

Pct sürecinde vücudunda testosteron olmayacağından ve ağır idman kortizol hormonunu arttıracağından kas yıkımına  sebep olabilir. Kazandıklarını pct surecinde kaybetme, agirlik antrenmanlarına devam ama hafif tempoda, düşük ağırlıklarla, kasa hasar vermeye değil, çalıştırmaya yönelik.

Şimdi daha iyi anladım hocam teşekkür ederim. Ovitrelle yi bugün vurdum klomen ve tamoksifene yarın itibariyle başlayabilirim dimi bekleme süresi yok

mcanmeco, 7 saat önce yazdı:

Hocam pharma gen marka masteron kullandım dediniz, pharma gen marka enjeksiyon ürünlerini kullandınız mı,, bende pharma gen deca ve anapolon düşünüyorum S.A ve T. A diye kişiler satıyor

Bütün ilaçlarım pharmagendi hocam definasyonda da bulkta da gayet memnun kaldım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Zodi, 23 dakika önce yazdı:

Şimdi daha iyi anladım hocam teşekkür ederim. Ovitrelle yi bugün vurdum klomen ve tamoksifene yarın itibariyle başlayabilirim dimi bekleme süresi yok

Hocam isim ve soyisim baş harfleri yazarmısın, İzmirde pharma gen satanlar 2 yada 3 kişi var bütün herkeze kendileri tedarik ediyorlarmış Sözde, belki aynı kişilerdir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21

O.A den alıyorum muhtemelen sizde kardeşinden alıyorsunuz bahsettiğiniz gibi satışı kendileri yapıyor sadece Yani en azından bana da bu şekilde söylendi alırken 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Zodi, 13 saat önce yazdı:

Evet ilaçlara hemen başlayabilirsin. 40 gün devam edersen muhtemelen sağlıklı bir pct evresi geçirir ve tekrarlamak zorunda kalmazsın. Şimdiden geçmiş olsun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21
Rdm, 3 dakika önce yazdı:

Evet ilaçlara hemen başlayabilirsin. 40 gün devam edersen muhtemelen sağlıklı bir pct evresi geçirir ve tekrarlamak zorunda kalmazsın. Şimdiden geçmiş olsun.

İlginiz alakanız için çok teşekkür ederim hocam

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21

@Rdm Hocam tekrardan merhaba sürecin 27. Günündeyim bi sorunum problemim yok fakat dün hastanede geçen yoğun bir günün ardından sabah saatlerinde eve gelmiş bulundum dolayısıyla klomen ve tamoksifeni içemedim dünün kaybını kapatmak adına ikişer doz mu  almam doğru olucak yoksa rutin devam etmeli miyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21

İyi forumlar  

Pct sonrası 3. Haftada yaptırdığım kan tahlillerim bu şekildedir. Neler yapıp nasıl bir yol izlemeliyim? Yeni bir kür düşüncesi için düzeltmem gereken şeyler var mı yardımcı olabilir misiniz? 

6632A9CD-648E-404E-B918-DDAEF36942F0.png 47DBCDA9-3E10-49FA-AD4D-283DAF840671.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Zodi, 21.08.2022 - 12:22 yazdı:

İlacın vücuttan atılması tamamlanana kadar normal sert idmanıma devam etmeli miyim yoksa volume yavaş yavaş düşmeli mi? Antreman sistemi Güray aydın no1 i kullanıyorum bazı bölgelere iyi hissettiğim izole hareketleri ekleyerek ilerliyorum. Devamında ilk kez pct yapacağım için pct sürecinde antreman ve beslenme düzenimde ne gibi değişiklikler olacak. Psikolojik anlamda beni nasıl bir süreç bekleyecek az çok yaşadıklarınızdan bilgi alabilir miyim? Tabii ki herkeste farklı etkiler yaratabilir ama en azından fikir olarak kalmasını isterim. Şimdiden teşekkürler

İdmanı sert veya hafif yapmak diye bir şey yok. İlaç alıyorsun diye bazı durumlar hariç extra gün ekleyip şiddet arttıramazsın. Sadece 1 2 tık set sayın artabilir. Ama ağır kardiyo yapıyorsan onu kaldırabilirsin. Kas kaybına az çok neden olur. İlaç vücuttan çıkana kadar etkisi devam eder. Bu yüzden ona göre devam etmen gerekir. PCT sürecinde pek sorun olmuyor. Bilakis tansiyon düşmesi ve bazı stresli şeyler yok oluyor. Antreman vesaire daha keyif verici hale geliyor... Mesela bende anabolik ilaçların en büyük yan etkisi psikolojik... En kaliteli güçlü ilaçta bile baskılanmadan kurtulabilirim ama psikolojik sorunlardan zor... Sende bu süreç farklı olucaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21

Teşekkür ederim hocam tekrar bir kür ve pct sürecinde dediklerinizi dikkate alacağım 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.358
Zodi, 17.11.2022 - 14:27 yazdı:

İyi forumlar  

Pct sonrası 3. Haftada yaptırdığım kan tahlillerim bu şekildedir. Neler yapıp nasıl bir yol izlemeliyim? Yeni bir kür düşüncesi için düzeltmem gereken şeyler var mı yardımcı olabilir misiniz? 

Bence 2 3 ay dinlenmelisin. Pct yapmışsın tekrar yeni bir küre girmeni mantıklı bulmuyorum. Sürekli ac kapa yapmak vücudunu daha da çok yoracaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21

Anladım hocam peki Şuan müdahale etmem gereken bi durum var mı? E2 ve LH referans dışı gözüküyor ama 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.358
Zodi, 3 dakika önce yazdı:

Anladım hocam peki Şuan müdahale etmem gereken bi durum var mı? E2 ve LH referans dışı gözüküyor ama 

Kürden önceki östrojenin lh değerin neydi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.