Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mehmetguultekin

Deca dickle 3 yıl kurtulamıyorum

Önerilen İletiler

İlk kürüm boldenon test ent biraz zaman geçtikten sonra deca test ent kullandım aradan 7 8 ay geçtikten sonra ereksiyon güç kaybı testislerde küçülme hissizlik saç dökülmesi akne bütün etkileri en ağır şekilde yaşadım ve yaşamaya devam ediyorum testislerde o günden bu güne birazda olsa düzelme var hangi doktora gittiysem normalsin diyip gönderdi proviron kullanmamı önerenler oldu kullandım pek işe yaramadı cials 5 mg kullandım etkisi olmadı tekrardan sadece testosteron kullanmaya karar verdim sadece %50 olan ereksiyonumu %60 civarı yapabildi bırakınca kayboldu bi kaç kişiyi gördüm takip ettim düzelen arkadaşlar olmuş her yolu denemeye açığım lütfen yardım edin yeteri kadar bu durumdayım kurtulmak istiyorum hangi test gerekiyosa yaptırıp buraya eklemeye hazırım @metinav hocam size ihtiyacım var yardımcı olun 

3A05A4A1-0A9E-4739-B894-EECCB2A82342.jpeg

tarihinde mehmetguultekin tarafından düzenlendi
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ahmet1212    20
mehmetguultekin, 1 saat önce yazdı:

İlk kürüm boldenon test ent biraz zaman geçtikten sonra deca test ent kullandım aradan 7 8 ay geçtikten sonra ereksiyon güç kaybı testislerde küçülme hissizlik saç dökülmesi akne bütün etkileri en ağır şekilde yaşadım ve yaşamaya devam ediyorum testislerde o günden bu güne birazda olsa düzelme var hangi doktora gittiysem normalsin diyip gönderdi proviron kullanmamı önerenler oldu kullandım pek işe yaramadı cials 5 mg kullandım etkisi olmadı tekrardan sadece testosteron kullanmaya karar verdim sadece %50 olan ereksiyonumu %60 civarı yapabildi bırakınca kayboldu bi kaç kişiyi gördüm takip ettim düzelen arkadaşlar olmuş her yolu denemeye açığım lütfen yardım edin yeteri kadar bu durumdayım kurtulmak istiyorum hangi test gerekiyosa yaptırıp buraya eklemeye hazırım @metinav hocam size ihtiyacım var yardımcı olun 

Aynı durum bende de var senelerdir bir çözüm bulamadım ama ortak olarak gördüğüm bir şey var hormon testleri herkesin normal ve sen only testo da denememişsin normal de kürde iken testo deca girdiğimiz zaman ereksiyon ve libido uçuyordu , şimdi only testo bile tesir etmiyor ama vücüt da ereksiyon için gerekli testo bulunuyor 7 yıldır ben çözemedim işin içinden de çıkamadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İşin içinden kurtulanlar olmuş sanırım eğer yardım edip yol gösterirlerse biz neden kurtulmuyalım 

Preworkout, 10 saat önce yazdı:

@metinav hocam bu konuları en iyi bilenlerdendir.Geçmiş olsun 

Saolasın teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
mehmetguultekin, 9 saat önce yazdı:

Hocam geçmiş olsun deca kürü içindeyken yada son haftalarda pct ye geçerken proviron kullamışmıydın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco, 22 dakika önce yazdı:

Hocam geçmiş olsun deca kürü içindeyken yada son haftalarda pct ye geçerken proviron kullamışmıydın

Hoca diye yardım alıp ilaçları satın aldığım insan sadece para için uğraşmış hiç bi önerisi olmadı sadece 5000 ıu hcg  3 adet verdi bi tane kür başında 2 sini kür bitminde demişti başka bişeye ihtiyacın yok diyerekten geçiştirmişti

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
mehmetguultekin, 10 dakika önce yazdı:

Hoca diye yardım alıp ilaçları satın aldığım insan sadece para için uğraşmış hiç bi önerisi olmadı sadece 5000 ıu hcg  3 adet verdi bi tane kür başında 2 sini kür bitminde demişti başka bişeye ihtiyacın yok diyerekten geçiştirmişti

Kankam kimisi kür içi  proviron yada tamoks yazmıyor,  deca daha iyi çalışsın diye,  bazı hocalarda yazıyor,  ben hep old school kürler yaptım  primobolan için bile proviron kullan diyorlardı,  olan olmuş geçmiş olsun,,  ama bulunduğun şehirdeki  farklı farklı hastanelere git Üroloji bölümüne farklı farklı doktorlara git, emin ol bilinen bilgiler çok farklı oluyor,,  bende mesane ile ilgili rahatsızlık var  1 senedir ilaç kullanıyorum 4 farklı  hastane 4. Doktor çözdü işi  her gittiğim  başka ilaç verdi,  Son doktorum beni  büyük ölçüde rahatlattı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco, 4 dakika önce yazdı:

Kankam kimisi kür içi  proviron yada tamoks yazmıyor,  deca daha iyi çalışsın diye,  bazı hocalarda yazıyor,  ben hep old school kürler yaptım  primobolan için bile proviron kullan diyorlardı,  olan olmuş geçmiş olsun,,  ama bulunduğun şehirdeki  farklı farklı hastanelere git Üroloji bölümüne farklı farklı doktorlara git, emin ol bilinen bilgiler çok farklı oluyor,,  bende mesane ile ilgili rahatsızlık var  1 senedir ilaç kullanıyorum 4 farklı  hastane 4. Doktor çözdü işi  her gittiğim  başka ilaç verdi,  Son doktorum beni  büyük ölçüde rahatlattı 

Öyle yapıyorum kardeşim farklı doktorlara gitmeye çalışıyorum fikrin için çok teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mehmetguultekin, 57 dakika önce yazdı:

Öyle yapıyorum kardeşim farklı doktorlara gitmeye çalışıyorum fikrin için çok teşekkür ederim 

Youtubeda ö.e.a adında bir hoca var ulaş bir fikir edin istersen çok geçmiş olsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    839
kartalfitness, 18 dakika önce yazdı:

Youtubeda ö.e.a adında bir hoca var ulaş bir fikir edin istersen çok geçmiş olsun 

Kendisi yanlış değilsem İzmir’de özel bir hastanede çalışıyor. Üroloji uzmanı mutlaka ulaş faydası olur. En kötüsü mail atarsan dönüş yapar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar, 6 dakika önce yazdı:

Kendisi yanlış değilsem İzmir’de özel bir hastanede çalışıyor. Üroloji uzmanı mutlaka ulaş faydası olur. En kötüsü mail atarsan dönüş yapar 

Şuan ulaştım geri dönüş yapmasını bekliyorum çok teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kartalfitness, 1 dakika önce yazdı:

valla deca kullanmaya korkar olduk

Testesteron ent primobolan masteron 3 ay kullanıp sağlam bi pct ile bitimek istiyorum bilginiz varsa yardımcı olabilirmisin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mehmetguultekin, 5 dakika önce yazdı:

Testesteron ent primobolan masteron 3 ay kullanıp sağlam bi pct ile bitimek istiyorum bilginiz varsa yardımcı olabilirmisin 

yok kankam valla yanlış yönlendirmek istemem 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219

Kür dozajlaması kür zamanlaması  tren ve deca nor19 grubu ilaçlarında çok önemli .. Forumda çok defa yazıldı çizildi .. Acemilerin tren ve deca kullanması bedeniyle kumar oynaması demek .. 

@metinav hocam bu konuda en bilgili hocadır . 

Dht türevi bir küre girmen sana fayda edebilir . 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpay372    8
mehmetguultekin, Bir saat önce yazdı:

Öneri değil bence ama zaten vücut iyi değil.  Bunları almak yerine testosteron un suspansiyon veya propionate kısa ester ile reseptörleri sağlam bir uyarı sert bir giriş.  Vücuda kendini iyi hissetircek.. Vücut bir noluyo lan desin.  Kısa estere gerek yok bu zamanlar psikoloji zaten iyi değil.  Ben kötü psikolojinin normal insanda bile testoyu düşürdüğü yazılar okudum..  Mesela uzun ester aldın 250 500mg e kafa zaten iyi değil.  Ne kadar iyi kullanıcak vücut bunu bu süreçte en mantıklısı ya zamana bırakmak ama olmuyo diyorsan kısa ester alıp yumuşak pct geçmen önerim olur.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpay372, 38 dakika önce yazdı:

Öneri değil bence ama zaten vücut iyi değil.  Bunları almak yerine testosteron un suspansiyon veya propionate kısa ester ile reseptörleri sağlam bir uyarı sert bir giriş.  Vücuda kendini iyi hissetircek.. Vücut bir noluyo lan desin.  Kısa estere gerek yok bu zamanlar psikoloji zaten iyi değil.  Ben kötü psikolojinin normal insanda bile testoyu düşürdüğü yazılar okudum..  Mesela uzun ester aldın 250 500mg e kafa zaten iyi değil.  Ne kadar iyi kullanıcak vücut bunu bu süreçte en mantıklısı ya zamana bırakmak ama olmuyo diyorsan kısa ester alıp yumuşak pct geçmen önerim olur.  

Neler ve ne dozajla kullancam 

PowerWave, 55 dakika önce yazdı:

Kür dozajlaması kür zamanlaması  tren ve deca nor19 grubu ilaçlarında çok önemli .. Forumda çok defa yazıldı çizildi .. Acemilerin tren ve deca kullanması bedeniyle kumar oynaması demek .. 

@metinav hocam bu konuda en bilgili hocadır . 

Dht türevi bir küre girmen sana fayda edebilir . 

Hocamız yardımcı olursa bi küre girip pct yapıp bir dahada bu tür ilaçların afını bile anmak istemiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpay372    8
mehmetguultekin, 7 dakika önce yazdı:

Neler ve ne dozajla kullancam 

Uzun estere gerek yok olucaktı kısa ester 100mg bile yeterli burda amaç kas dan ziyade.  İyi hissetme.  Kafanı toparlama ve peşine pct.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpay372, 2 dakika önce yazdı:

Uzun estere gerek yok olucaktı kısa ester 100mg bile yeterli burda amaç kas dan ziyade.  İyi hissetme.  Kafanı toparlama ve peşine pct.  

Yani ent yerine daha kısa bi ester dht türevi olarakta primobolan masteron girip hafif bi kür yapmak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpay372    8
mehmetguultekin, 2 dakika önce yazdı:

Yani ent yerine daha kısa bi ester dht türevi olarakta primobolan masteron girip hafif bi kür yapmak

Burda hocalarımız var güzel fikirler veriyorlar ama bana kalırsa kendi görüşüm kısa ester tosto ile proviron alabilirsin.. En temizi bu gibi geliyor bana. Kendini iyi hissediceksindir bu süreçte ve geçmiş kürleri unutup kafanı rahat tutup pct geçmen gayet iyi..  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpay372, 1 dakika önce yazdı:

Burda hocalarımız var güzel fikirler veriyorlar ama bana kalırsa kendi görüşüm kısa ester tosto ile proviron alabilirsin.. En temizi bu gibi geliyor bana. Kendini iyi hissediceksindir bu süreçte ve geçmiş kürleri unutup kafanı rahat tutup pct geçmen gayet iyi..  

Sadece testesteron kullanımın oldu pek fazla etki göstermedi haftalık 250 mg ent vermiştim ama çok çok ufak bi düzelme hissettim kullanma bittikten sonra başladığım yere döndüm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75

Konuyla biraz alakalı olarak bişey sormak istiyorum. Npp kullanıp deca dick yaşayan oldu mu hiç?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpay372    8
mehmetguultekin, 10 dakika önce yazdı:

Sadece testesteron kullanımın oldu pek fazla etki göstermedi haftalık 250 mg ent vermiştim ama çok çok ufak bi düzelme hissettim kullanma bittikten sonra başladığım yere döndüm

Bende yaşadım bunları enanth sadece zaman kaybı böyle bir dönemde... Diyorumya uzun ester enjeksiyon sonrası ağır ağır açılıyor vücutda  ve sigara alkol kullanımı psikolojik sorunlar bunun tamamını kullanamıyor vücut.  Benim tavsiyem ve görüşüm kısa ester vücuduna girdiği an kendini çok hızlı bir şekilde kana salıyor.  Ve reseptorlere sert şekilde koşuyor... Enjeksiyon sıklıkları daha fazla  kısa esterin bu seni zorlayabilir ama zorlanmadan olmuyor.  Uzun esteri koyup ağır ağır beklemek yerine (böyle bir süreç için) bu daha mantıklı.. Çünkü uzun süre testosuz kaldın morelin bozuldu yaşam enerjin gitdi tadın tuzun yok.  Kayıp bir zaman var ve.  Kısa ester testo ile sert giriş yap yapıcaksan.  Reseptorlerin buna ihtiyacı var.  Yoksa zamanla androjen Reseptorlerin bile azalıyor  az testosteron dan ve hiç olmayan testosteron dan bu kez vücutda ne hakim oluyor sıklıkla östrojen bu zaten sıkıntı vücutda kas erimesi ve kasların yumuşamasına kadar etkiliyor ve bir erkeği katabolik duruma sokuyor... Benim görüşüm bu şekilde.  Madem denemediğin yol yok en temizi bu.  Bana kalırsa  uzun ester zaman kaybı gibi görüyorum... 

tarihinde alpay372 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.