Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

MidNight

Testosteron seviyemi devlette ölçütürebilir miyim?

Önerilen İletiler

MidNight    3

Öncelikle merhaba küre girmek gibi bir amacım yok. Ama doğal testosteron seviyemi çok merak ediyorum bunu devlet hastanesinde ölçtürme şansım var mı? Varsa hangi bölümden randevu almalıyım ve hangi sebeple ölçtürmek istediğimi söylemem gerekiyor. Direkt merak ettim dersem ölçmeyebilirler bence :D @agfitness

@rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

scorocco    113
MidNight, 16 dakika önce yazdı:

Öncelikle merhaba küre girmek gibi bir amacım yok. Ama doğal testosteron seviyemi çok merak ediyorum bunu devlet hastanesinde ölçtürme şansım var mı? Varsa hangi bölümden randevu almalıyım ve hangi sebeple ölçtürmek istediğimi söylemem gerekiyor. Direkt merak ettim dersem ölçmeyebilirler bence :D @agfitness

@rastlantisal

Merhaba,

Evet ölçdürebilirsiniz üroloji bölümünden randevu almanız gerekiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84

Bazı doktorlar kıllık yapıp ölçmüyor ilaç kullanırken bize mi sordunuz diye , arkadaşım bi hocaya sormuştu nasıl ölçtürebilirim diye gidip ilaç kullandım alt takım bozuldu diyceksin direkt ölçerler dedi ve arkadaşım denedi çalıştı :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MidNight    3
bulentaycan, 25 dakika önce yazdı:

Bazı doktorlar kıllık yapıp ölçmüyor ilaç kullanırken bize mi sordunuz diye , arkadaşım bi hocaya sormuştu nasıl ölçtürebilirim diye gidip ilaç kullandım alt takım bozuldu diyceksin direkt ölçerler dedi ve arkadaşım denedi çalıştı :D

Deneyeceğim kıllık yapıp rot balanscıya git demez umarım alt takım bozuldu diyince :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
MidNight, 4 dakika önce yazdı:

Deneyeceğim kıllık yapıp rot balanscıya git demez umarım alt takım bozuldu diyince :D

:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
MidNight, 20 dakika önce yazdı:

Tabiki doktora böyle demek mantıksız.

Uygun bir dilde spor ile uğraşıp takviye olarak horman kullanacağını belirt bu esnada antrenörümle ilerleyecez ve benden başlamadan önce birkaç tahlil başladıktan sonra ve kür ortasında tahlil vermem gerektiğini bildirdi gözlem altında ilerlemem için bana yardımcı olabilirmisiniz vs gibi …

Tatlı dil ile çözülmeyecek hiçbirşey yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oblood    14

Dahiliye bölümüne gidip hormon kullanıyorum dediğiniz zamanda bakıyorlar ben o şekilde baktırmıştım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MidNight    3
scorocco, 4 saat önce yazdı:

Tabiki doktora böyle demek mantıksız.

Uygun bir dilde spor ile uğraşıp takviye olarak horman kullanacağını belirt bu esnada antrenörümle ilerleyecez ve benden başlamadan önce birkaç tahlil başladıktan sonra ve kür ortasında tahlil vermem gerektiğini bildirdi gözlem altında ilerlemem için bana yardımcı olabilirmisiniz vs gibi …

Tatlı dil ile çözülmeyecek hiçbirşey yok.

Zaten böyle durumlar için sempatik olmak gerekiyor biraz dediğiniz gibi doğruları söyleyip tatlı dille işi çözmek daha kolay olur.

Oblood, 2 saat önce yazdı:

Dahiliye bölümüne gidip hormon kullanıyorum dediğiniz zamanda bakıyorlar ben o şekilde baktırmıştım

Teşekkürler üroloji bölümünde baktıramazsam bunu deneyeceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

ben kürde verdiğim testte doktora söyledim. Test vermem lazım vs diye. Devletin özel imkanlarını kullanıyorsun, ilaç kullanma böbreklerin patlar vs birşeyler söyledi. Bir kereliğe mahsus test yapıyorum biradaha gelirsen test yapmam demişti. 2 Ay sonra tekrar gidicem bakalım :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yasinakda    3
gokalaf, 30 dakika önce yazdı:

ben kürde verdiğim testte doktora söyledim. Test vermem lazım vs diye. Devletin özel imkanlarını kullanıyorsun, ilaç kullanma böbreklerin patlar vs birşeyler söyledi. Bir kereliğe mahsus test yapıyorum biradaha gelirsen test yapmam demişti. 2 Ay sonra tekrar gidicem bakalım :D

İlaç kullandığınızı söylemeyin sporcu lisansı çıkarıcam bunları istediler diyin yapıolr bişyde demiolar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
MidNight, 15.08.2022 - 14:01 yazdı:

@rastlantisal

Ben bugün Üroloji den sustanon yazdırdım,, doktor kendşsi teklif etti,  testo seviyeni ölçelim dedi,  sperm kalitene bakalım  falan dedi,,  pazartesi test vericem,,,  bazı doktorlar kıyak yapar bazıları  da biraz kıl olabiliyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
talipatlas    5

Dostum dahiliye doktorundan rica et sporcuyum diyet yapıyorum uzun süredir spor yapıyorum de yeni bir diyet ve program için şu şu değerlerin incelenmesi gerekiyor yardımcı olur musunuz? Dersin kan tahlili yapar. Ben hep öyle yaptırıyorum. Sıra bulmak zor oluyor sadece devlet hastanelerinde :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.