Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

sami

Ara tahlillerim için yardimci olurmusunuz

Önerilen İletiler

sami    4

Merhaba iyi akşamlar genel tahlillerimi yaptırdım önemli cevaplarınız için teşekkür ederim.

Propianat,winstrol,mesterolon,oxandrolone alıyorum 

Testesteron te stimi yaptıramadım hafta içi özelde yaptıracağım. Diğerleri için yardımcı olabilir misiniz ?

Kürümün 4. haftasındayım

TAHLİLLER.pdf

tarihinde sami tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eyzel2    70
sami, 43 dakika önce yazdı:

Merhaba iyi akşamlar genel tahlillerimi yaptırdım önemli cevaplarınız için teşekkür ederim.

Propianat,winstrol,mesterolon,oxandrolone alıyorum 

Testesteron te stimi yaptıramadım hafta içi özelde yaptıracağım. Diğerleri için yardımcı olabilir misiniz ?

Kürümün 4. haftasındayım

TAHLİLLER.pdf

Abi selamlar arimidex 2 günde bir al biraz stresli olabilirsin omega 3 günlük 2 gram kadar al b12 vitamini tüketmeye özen göster Demir’in düşük bir adet multi vitamin al  glikoz çok fazla çıkmış son öğündeki karb ı kes insülin direncinden midir yada fazla mı geç alıyorsun karb bilmiyorum ama bir tık fazla sanırım meyve şeker vs tüketiyorsan sıfırla bir süre benim görüşüm bu yönde saygılar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sami    4
Eyzel2, 3 saat önce yazdı:

Abi selamlar arimidex 2 günde bir al biraz stresli olabilirsin omega 3 günlük 2 gram kadar al b12 vitamini tüketmeye özen göster Demir’in düşük bir adet multi vitamin al  glikoz çok fazla çıkmış son öğündeki karb ı kes insülin direncinden midir yada fazla mı geç alıyorsun karb bilmiyorum ama bir tık fazla sanırım meyve şeker vs tüketiyorsan sıfırla bir süre benim görüşüm bu yönde saygılar 

Çok teşekkürler

3 günde 1 armideks alıyorum. Sabah 1 tablet C vitamini,1 tablet multivitamin , 1 tablet Quenzim , 1 tablet mik thistle , 1 tablet balık yağı , 1 tablet CLA alıyorum . Spor öncesi D vitamini ve magnezium. Akşam yatarken de 1 tablet selenyum ve çinko alıyorum.

Kan tahilili öncesi 1 yumurta 1 adette  karabuğday patlağı yedikten sonra aç karnna vereceğim bilgisi eldi kan tahlilini ama yine de verdim yedikten sonra.

Meyve yemiyorum ama o gün antreman öncesi gecesi 1 adet hurma yemiştim.

Şuan değerlerim normal mi karaciğer değerlerimde bir sıkıntı varmı onu merak ediyorum. 

Bu haftada testesteron ve total testeron tahlili sonuçlarına bakıcam İnşallah ilaçlar çalışıyordur :) Bu yaptırdığım tahlillerden evet çalışıyor şu değerinden belli gibi öğrenmemiz mümkün mü onu bilmiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
sami, 40 dakika önce yazdı:

Çok teşekkürler

3 günde 1 armideks alıyorum. Sabah 1 tablet C vitamini,1 tablet multivitamin , 1 tablet Quenzim , 1 tablet mik thistle , 1 tablet balık yağı , 1 tablet CLA alıyorum . Spor öncesi D vitamini ve magnezium. Akşam yatarken de 1 tablet selenyum ve çinko alıyorum.

Kan tahilili öncesi 1 yumurta 1 adette  karabuğday patlağı yedikten sonra aç karnna vereceğim bilgisi eldi kan tahlilini ama yine de verdim yedikten sonra.

Meyve yemiyorum ama o gün antreman öncesi gecesi 1 adet hurma yemiştim.

Şuan değerlerim normal mi karaciğer değerlerimde bir sıkıntı varmı onu merak ediyorum. 

Bu haftada testesteron ve total testeron tahlili sonuçlarına bakıcam İnşallah ilaçlar çalışıyordur :) Bu yaptırdığım tahlillerden evet çalışıyor şu değerinden belli gibi öğrenmemiz mümkün mü onu bilmiyorum.

Masteron sgbg ile alakalı diğerleri de tablet olanlar karaciğer ve böbrek fonksiyonları ile anlaşılır diye biliyorum abi cla olsa da olur olmasa da olur d vitaminini de gece al bence balık yağı ile birlikte bunu dışında göze çarpan bir şey yok :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sami    4
Eyzel2, 11 saat önce yazdı:

Masteron sgbg ile alakalı diğerleri de tablet olanlar karaciğer ve böbrek fonksiyonları ile anlaşılır diye biliyorum abi cla olsa da olur olmasa da olur d vitaminini de gece al bence balık yağı ile birlikte bunu dışında göze çarpan bir şey yok :) 

Çok teşekkür ederim hafta içi testesteron tahlillerini de yaptırayım şükür bunlarda bir şey yok o zaman

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
sami, 3 saat önce yazdı:

Çok teşekkür ederim hafta içi testesteron tahlillerini de yaptırayım şükür bunlarda bir şey yok o zaman

Elimden geldiğince yardımcı olmak isterim etiketlersin görürsem yazarım abi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sami    4
Eyzel2, 19 saat önce yazdı:

Elimden geldiğince yardımcı olmak isterim etiketlersin görürsem yazarım abi 

Dostum tüm tahliller çıkmış teşekkür ederim cevapların için ilaçlar çalışıyor sanırım ama yine de tecrübeli biri görse daha iyi olur

TESTLER.pdf

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berkonuc    6

Merhaba Sami Bey,

Her şey olması gerektiği gibi duruyor. Gözünüz aydın :) Sağlıklı kürler dilerim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sami    4
berkonuc, 9 dakika önce yazdı:

Merhaba Sami Bey,

Her şey olması gerektiği gibi duruyor. Gözünüz aydın :) Sağlıklı kürler dilerim.

Çok teşekkür ederim. Ama ilaçlar çalışıyor mu :)  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berkonuc    6
sami, 7 dakika önce yazdı:

Çok teşekkür ederim. Ama ilaçlar çalışıyor mu :)  

Kullandığınız ilaçların tümü için bir yorum yapamam. Ama doğal sisteminiz kapanmış. Testosteron seviyesi pik yapmış. Buna bağlı östrojen seviyesi de yükselmiş ve bence iyi bir seviyede görünüyor referans değeri içinde bile denilebilir. Tiroid bezinizde aşırı aktif gözüküyor. Gayet yolunda kürünüz. Bunun dışında kullandığınız ilaçlardan kaynaklı en doğru veriyi ölçü farkı ve ayna verecektir. 

tarihinde berkonuc tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sami    4
berkonuc, 5 dakika önce yazdı:

Kullandığınız ilaçların tümü için bir yorum yapamam. Ama doğal sisteminiz kapanmış. Testosteron seviyesi pik yapmış. Buna bağlı östrojen seviyesi de yükselmiş ve bence iyi bir seviyede görünüyor referans değeri içinde bile denilebilir. Tiroid bezinizde aşırı aktif gözüküyor. Gayet yolunda kürünüz. Bunun dışında kullandığınız ilaçlardan kaynaklı en doğru veriyi ölçü farkı ve ayna verecektir. 

Teşekkür ederim. çok sağolun .

Kür öncesi tahlil yaptırmadım böyle bir saçmalığım oldu karşılaştırma yapamıyorum . İnşallah bu bana bir sorun yaratmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berkonuc    6
sami, 41 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim. çok sağolun .

Kür öncesi tahlil yaptırmadım böyle bir saçmalığım oldu karşılaştırma yapamıyorum . İnşallah bu bana bir sorun yaratmaz.

Tabii yaptırılsaydı iyi olurdu fakat bu test sonuçlarına göre kürün etkisini oldukça gördüğünüz aşikar. Her şey sizin için iyi gözüküyor içiniz rahat şekilde antreman, beslenme ve dinlenmenizi uygulayıp tadını çıkartın bence. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sami    4
berkonuc, 24 dakika önce yazdı:

Tabii yaptırılsaydı iyi olurdu fakat bu test sonuçlarına göre kürün etkisini oldukça gördüğünüz aşikar. Her şey sizin için iyi gözüküyor içiniz rahat şekilde antreman, beslenme ve dinlenmenizi uygulayıp tadını çıkartın bence. 

Çok teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.