Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

MajesteBVB

Sarms kombinasyonu hakkinda yardim

Önerilen İletiler

MajesteBVB    58

Selamlar , 

Yaşım 30 , 1,79 boyunda 77 kilodayım. Yağ oranım %15 civarı şuan. ( Spora başladığımda yağ oranım %25 civarıydı )

Nacizane kendime göre ufak tefek araştırmalar yaptım fakat foruma konu açıp tecrübeli büyüklerimden ve arkadaşlardan  bilgi ve yardım almayı doğru buldum.

Naturel olarak 1,5 senedir spor yapıyorum ve haftada minimum 4-5 gün gidebiliyorum. Açıkçası kendi hedefime göre biraz yol aldığımı hissediyor ve aynada görebiliyorum. Bu aralar karb.  biraz daha düşürdüm , bu beni baya zorluyor spor esnasında :) 

Steroid kullanmak bir ara cazip geldi fakat  son anda vazgeçtim fakat sarmslar beni şuan kendine çekmiş durumda , aldım alacağım gibi. Fakat nasıl bir kombinasyon yapılmalı tam olarak onu kafamda netleştiremedim.

Kendimi aynada görmek istediğim vücut tipi , yağ oranımın % 10 civarlarında olup bunun üzerine biraz kas kütlesi koymak istiyorum. Açıkçası fit bir görünüş ve dolu bir adele beni tatmin edecektir sanırım.    

@metinav @hectordoyle @rastlantisal

Kafamda ki kombinasyon  belirttiğim  gibidir ve bu kombinasyonu yaparken almam gereken miktar ve yanında destek ürünü var ise belirtirseniz sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

YK-11 - RAD140 - MK-677

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.330

Sarmslar da steroiddir. :)

Sarm ile döngüm kapanmaz rahat takılırım diyorsan bu bir yanılgı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
rastlantisal, 17 dakika önce yazdı:

Sarmslar da steroiddir. :)

Sarm ile döngüm kapanmaz rahat takılırım diyorsan bu bir yanılgı. 

Bana biraz daha masum geldi açıkçası :)  

İkinci yazdığınız için biraz daha açıklık getirebilir misiniz ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
MajesteBVB, 2 dakika önce yazdı:

Bana biraz daha masum geldi açıkçası :)  

İkinci yazdığınız için biraz daha açıklık getirebilir misiniz ? 

Sarmsları genelde hormon döngüsünü kapatmayıp PCT gerektirmediği için tercih ediyorlar. Böyle bir düşünce var ama aksini kanıtlayan durumda çok var.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637

Kombinasyon çok iyi ancak o ilaçların orijinaline denk gelmen zor  :D Destek olarak klasik çinko, magnezyum, omega-3, D vitamini ve NAC takviyelerini kullanman yeterli olur. Şimdiden bol şans :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
rastlantisal, 5 saat önce yazdı:

Sarmsları genelde hormon döngüsünü kapatmayıp PCT gerektirmediği için tercih ediyorlar. Böyle bir düşünce var ama aksini kanıtlayan durumda çok var.

ben bir süredir sarmsdan devam ediyorum bilgim fazla yok döngü konusunda ancak içim rahat olması için cycle bittiği zaman teste gidip her türlü 1 ay ara verip gerekli ise tedavi için ilaçlar alıyorum ama dediğiniz gibi internetteki bilgilerde pct ye gerek olmadığı yazıyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oblood    14
bulentaycan, 4 dakika önce yazdı:

ben bir süredir sarmsdan devam ediyorum bilgim fazla yok döngü konusunda ancak içim rahat olması için cycle bittiği zaman teste gidip her türlü 1 ay ara verip gerekli ise tedavi için ilaçlar alıyorum ama dediğiniz gibi internetteki bilgilerde pct ye gerek olmadığı yazıyor. 

Hangi marka kullanıyorsunuz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
Oblood, Şimdi yazdı:

Hangi marka kullanıyorsunuz 

exbiotech ile başladım swiss e geçtim ordan ithal ürünlerden mass genetics ve umbrella labs'e geçtim, daha bu gün de red box ürünlerine geçtim.
bu markalar arasında en çok kütle kazandığım swiss'di ancak swiss in TR üretim olduğu söyleniyor ve yurtdışında bile çok zor üretilen bu sarms'ı bizimkilerin nasıl ürettiğini merak ediyorum :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
MajesteBVB, 8 saat önce yazdı:

Kafamda ki kombinasyon  belirttiğim  gibidir ve bu kombinasyonu yaparken almam gereken miktar ve yanında destek ürünü var ise belirtirseniz sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

YK-11 - RAD140 - MK-677

Bu kombinasyon pek amacına uygun değil.Ostarin, andarin ve rad 140 yanında cardarinle bir ikili-üçlü kombinasyon oluşturabilirsin...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oblood    14
bulentaycan, 55 dakika önce yazdı:

exbiotech ile başladım swiss e geçtim ordan ithal ürünlerden mass genetics ve umbrella labs'e geçtim, daha bu gün de red box ürünlerine geçtim.
bu markalar arasında en çok kütle kazandığım swiss'di ancak swiss in TR üretim olduğu söyleniyor ve yurtdışında bile çok zor üretilen bu sarms'ı bizimkilerin nasıl ürettiğini merak ediyorum :D 

Umbrellayı bir türlü bulamadım ben ya

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
Oblood, 18 saat önce yazdı:

Umbrellayı bir türlü bulamadım ben ya

ö.... s.... g.... bu şekilde bi internet sitesi var ben oradan aldım gayet kaliteli orjinal ürün geldi ve çalıştı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
talipatlas    5

8 hafta mk677 kürü yaptım pct istemedi 70 den 78 çıktım gören bayılıyordu harika verim aldım umbrella labs ama bıraktım ve 2. Hafta 4kg gitti ve daha çok yedik kayıp olmasın diye hiç faydası olmadı gitit engel olamıyorsun buna hazır ol şimdi  75kg kıramıyorum sarmsla kolayca kırılan kilo şimdi naturelde yok kırılmıyor ayrıca ödem yapıp yapmayacağına dikkat et

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143
bulentaycan, 17 saat önce yazdı:

swiss hakkında olumlu konuşan tek kişisiniz :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84

sahte olduğunu biliyorum ama maks kiloya ulaştığım ürün oydu :D büyük ihtimal danabol koydular geçtiler :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
T0t1_61    0
Kupabeyi, 13.08.2022 - 23:27 yazdı:

exbiotech hakkında yorumun varmı kullanılırmı ilk kez  kullanacağım için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unqe    0
Kupabeyi, 14.08.2022 - 14:39 yazdı:

ö.... s.... g.... bu şekilde bi internet sitesi var ben oradan aldım gayet kaliteli orjinal ürün geldi ve çalıştı 

Hocamm merhabalar dediginiz site cidden guvenilir mi? Acikcasi verecegimiz paralar yuksek olduug icin biraz cekiniyorum guvenilirlik acisindan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.