Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Allol

Kan sonuçlarınım kotu

Önerilen İletiler

Allol    0

Merhaba PCT İcin acilen yardim lazim kuru ozel sebeblerden yarim birakmak zorunda kaldim ve kab degerlerimi acilen duzeltmen gerekiyor ozellikle prolaktin lh az miktarda dusuk karaciger enzim degerlerim cok yuksek simdiden çok teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Allol, 28 dakika önce yazdı:

Merhaba PCT İcin acilen yardim lazim kuru ozel sebeblerden yarim birakmak zorunda kaldim ve kab degerlerimi acilen duzeltmen gerekiyor ozellikle prolaktin lh az miktarda dusuk karaciger enzim degerlerim cok yuksek simdiden çok teşekkür ederim 

Dostum sonuçların gözükmüyo o artı kısmına tıkla sonuç gözüksün öyle at

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Allol    0

Attigim fotoğraflar mi gözükmüyor hocam kirmizi olanlae düşük veya yüksek lh prolaktin dusuk biraz digerleri cok yuksek degil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
Allol, 12.08.2022 - 18:29 yazdı:

Attigim fotoğraflar mi gözükmüyor hocam kirmizi olanlae düşük veya yüksek lh prolaktin dusuk biraz digerleri cok yuksek degil

Merhaba yorum yapabilmemiz için sonuçlar halkında daha detaylı bilgiye ihtiyaç var.

yani bu tahlillerin referans aralığını ve sizin değerlerini gösteren kısımın görüntülerini atmanız lazım.

Allol, 12.08.2022 - 18:58 yazdı:

.

Alt ast değerleri referans değerinin üzerinde fakat çok çok korkulcak kadarda yükse değil hatda bazılarına göre kür içersinde normal seviyede gibi.

Bunu düşürmek için bir kaç önerim

bol yeşillik , enginar suyu , nac 600 , sarımsak , bol miktarda su karaciğerin temizlenmesinde baya etkili olup yardımcı olabilir.

Kalan kısımlarda daha bilgili abilerimiz kardeşlerimiz yardımcı olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Allol    0

Benim için suan önemli olan kurden 1 hafta sonrasında bu sonucu almam aga, lh ve prolaktin dusuk testo sıfırlanırsa bunları nasil yuksekticem 

scorocco, 32 dakika önce yazdı:

Alt ast değerleri referans değerinin üzerinde fakat çok çok korkulcak kadarda yükse değil hatda bazılarına göre kür içersinde normal seviyede gibi.

Bunu düşürmek için bir kaç önerim

bol yeşillik , enginar suyu , nac 600 , sarımsak , bol miktarda su karaciğerin temizlenmesinde baya etkili olup yardımcı olabilir.

Kalan kısımlarda daha bilgili abilerimiz kardeşlerimiz yardımcı olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burak23822    10
Allol, 1 saat önce yazdı:

Benim için suan önemli olan kurden 1 hafta sonrasında bu sonucu almam aga, lh ve prolaktin dusuk testo sıfırlanırsa bunları nasil yuksekticem 

Kardeşim senin sonuçların yok yok anlamıyormusun? Lh, prolaktin hani nerde adam akıllı bir hormon testi yaptır at anlaşılır gözükür bir şekilde herkes elinden geleni yapsın.

tarihinde burak23822 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Allol    0
burak23822, 12.08.2022 - 21:37 yazdı:

Kardeşim senin sonuçların yok yok anlamıyormusun? Lh, prolaktin hani nerde adam akıllı bir hormon testi yaptır at anlaşılır gözükür bir şekilde herkes elinden geleni yapsın.

2. Defa paylaşıyorum kardeşim bak lh ve prolaktin icin pdf de cikmamis prolaktine 

IMG-20220812-WA0034.thumb.jpg.33009246fc1c82af667399adc8fab6eb.jpg IMG-20220812-WA0035.thumb.jpg.b2445fe28da8be603227c60ba89e8599.jpg

IMG-20220812-WA0030.jpg

Tek düşüncem suan testesteron seviyem 1/2 hafta içinde kurdeki testesteron etkisi azalinca oda düşeri :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burak23822    10
Allol, 12.08.2022 - 22:05 yazdı:

2. Defa paylaşıyorum kardeşim bak lh ve prolaktin icin pdf de cikmamis prolaktine 

Tek düşüncem suan testesteron seviyem 1/2 hafta içinde kurdeki testesteron etkisi azalinca oda düşeri :(

Prolaktinin bu kadar düşük olma sebebi cabaserdir artık kullanma 1-2 aya toparlar kendi kendine çinko kullan bunun içinde sistem kapalı pct yapman gerekiyor git adam akıllı şunları yaptır ondan sonra buraya yaz. 

Tsh

Fsh 

Lh

Egfr

Ast 

Alt

Total testo 

Prolaktin

Kortizol

Östrojen e2

Progesteron

Dhea-s

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Allol    0

Benim icin onemli olanlar bunlar askeri personelin 1/2 aya sozlesme yenilemem var cabaser vs hic bi sey kullanmadim karaciğer koruyucu vs kullanmadim tek korkum 1/2 haftaya testo degeriminde dusmesi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
Allol, 13.08.2022 - 06:50 yazdı:

Benim icin onemli olanlar bunlar askeri personelin 1/2 aya sozlesme yenilemem var cabaser vs hic bi sey kullanmadim karaciğer koruyucu vs kullanmadim tek korkum 1/2 haftaya testo degeriminde dusmesi

Dostum arkadaş sana yukarıda bakılması gerekenleri yazmış neyin ne olduğunu görmeden bunlarla sana kimse reçete yazamaz benim için önemli olan bunlar ne demek biz senin sağlığın için öneride bulunuyoruz testo değerin düşecek zaten , builaçları kestiğin zaman bunla karşı karşıya olduğunu bilmelisin ikincisi de nac600 enginar extresi ve himalaya spemen  al kullanmaya başla bir an önce yaptırdığın bütün testler için sadece bu söylenebilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: keremcix
      Selamlar herkese,
      7 haftadır haftalık 200 mg pazartesi perşembe olmak üzere test cyp küründeyim fakat yeterince üzerine düşünmemişim, hem maddi hem manevi olarak hazır olmadığımı farkettim ve bırakmanın daha sağlıklı olduğunu düşündüm.
      Tam bir hafta önce kan verdim;
      total testosteron 984.08 ng/dl e2 43 ng/L Sorularım:
      Sizce pct için hcg'ye gerek var mı? Yoksa sadece klomen veya tamoksifen kullanmam yeterli mi? Son enjeksiyonu 2 gün önce yaptım ne kadar beklemek lazım sizce? Bazı kaynaklar 15 gün bazıları 25 güne kadar beklemeyi öneriyor. Diğer kan değerlerini görelim gerekli derseniz atabilirim. @Diver @rastlantisal @metinav @Askabar @godofdark @AREN
      Teşekkürler.
    • Yazan: Pnshr
      Hocalarım merhabalar.
      Pct döneminde ilaçlara ek neler kullanılabilir?  Tavsiyeleriniz nelerdir (keçiboynuzu , incir gibi)? Teşekkürler.
    • Yazan: Gainzzz
      İyi günler herkese arkadaşlar
      2 kez kür geçmişim oldu, ilkinde:
      500 mg test enanthate 400 boldenone ikincisinde ise 2 aylık sürede:
      200 tren a 300 prop 300 masteron İlk kürümde kür içinde 2 kez 1500 pregnyl enjekte ettim, sonrasında pct yapmadım. lakin kür sonu aşırı halsizlik, uykudan doyamama hali, libidoda ciddi bir düşüş oldu. ikinci kürümde 3 hafta sürdü, ama trenin bana verdiği inanılmaz kızgınlık, aşırı saldırganlık, çevremde herkesle kavga etmeme başlamam yüzünden kürü saldım. kür içinde 2 defa pregnyl enjekte etmiştim. sorum şu ki pct yapmamama rağmen hali hazırda kendimi çok ama çok az yorgun, ama libidoda inanılmaz artışlı hissediyorum. bana göre çok garip bi hal, sebebi ne ola bilir? @metinav @Askabar @otopsicikedi @rastlantisal
    • Yazan: best16.5
      Merhaba hocalarım,
      18 yaşındayım Kan testi konusunda biraz endişeliyim yapmazlar diye ayrıca okuldan dolayı vakit bulamıyorum kan testi vermeye meseleye geleyim 26 şubattan 20 nisana kadar sustanon kullandım 24 nisandan 5 hafta süre ile test enanthe kullanacağım
      5 hafta bittikten kaç gün sonra kan testi vermeliyim? ilaç ne zaman kandan çıkar? Teşekkürler
    • Yazan: Ramazan Acar
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      15.04 24 tarihinde :
      2 doz testesteron (250×3) 2 doz boldenon (300×2) 2 doz trenbolon(200×2) her 5 saate bir de danabol Aldım tam bir hafta geçti üstünden bugün kan değerlerime baktım:
      E2 125 geldi LDL 600 civarı  CK ise 10 bin küsur geldi  Ve çok tedirgin oldum kürü bırakmayı düşünüyorum pct yapmaya gerek var mı?
      Lütfen yardımcı olun

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.