Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

desperado

Üzüm suyu ve maltodekstrin kullanımı

Önerilen İletiler

desperado    104

Selamlar bu aralar biraz iştah sorunu yaşıyorum bu yüzden karbonhidrat açığını kapamak için her gün 1 litre %100 üzüm suyu + 100 gram maltodekstrini karıştırıp gün içinde zamana yayarak içmeyi planlıyorum.

Aşağı yukarı 1000-1050 civarı bir kaloriye tekabül ediyor. Sağlık açısından bir problem yaratır mı? Maksimum ne kadar süre kullanmak gerekir?

tarihinde desperado tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Delice    140
desperado, 6 dakika önce yazdı:

Maksimum ne kadar süre kullanmak gerekir?

İştahın yerine gelene kadar :) Karbonhidrat tek bir çeşitten oluşmuyor. Onun da besleyici olanı ve olmayanı var. Çeşitlendirmek ve normal gıdalardan almak en doğrusu olacaktır.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
desperado, Bir saat önce yazdı:

Selamlar bu aralar biraz iştah sorunu yaşıyorum bu yüzden karbonhidrat açığını kapamak için her gün 1 litre %100 üzüm suyu + 100 gram maltodekstrini karıştırıp gün içinde zamana yayarak içmeyi planlıyorum.

Aşağı yukarı 1000-1050 civarı bir kaloriye tekabül ediyor. Sağlık açısından bir problem yaratır mı? Maksimum ne kadar süre kullanmak gerekir?

aldığın kalori full şeker çünki üzüm suyu içiyorsun hemde 1 litre.Bence yapma inanılmaz yağlanırsın kilon kısa sürede direkt göbeğe gider

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884

Yüksek malto kullanımı bagırsak problemleri yaratır. Birde üzüm suyuna gerek yok normal su ile karıştır iç. Güne yaymaktansa içmeden önce hazırlayıp direkt içmen çok daha efektif olur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Preworkout, 3 saat önce yazdı:

aldığın kalori full şeker çünki üzüm suyu içiyorsun hemde 1 litre.Bence yapma inanılmaz yağlanırsın kilon kısa sürede direkt göbeğe gider

Evet glikoz içeriği kana çabuk karıştığı için seçtim özellikle. Pirinç de şeker yani 🙃 Ektomorf yapıdayım yağlanacağımı sanmıyorum. Eğer öyle olursa ayar çekerim.

Askabar, 2 saat önce yazdı:

Yüksek malto kullanımı bagırsak problemleri yaratır. Birde üzüm suyuna gerek yok normal su ile karıştır iç. Güne yaymaktansa içmeden önce hazırlayıp direkt içmen çok daha efektif olur. 

Teşekkürler bu barsak problemleriyle alakalı bi makale vs var mı bunu çok duyuyorum ama tam olarak neye sebep oluyor ne kadar sürede ne kadar miktar sebep oluyor bunlar belirli mi?

Belki antrenman sonrası malto + üzüm suyu da yapabilirim. 3500-4000 kaloriye yakın yiyorum ona rağmen aç karnına 82 kiloyum. Spora başladığımdan beri ektomorf olduğum için sürekli yemek yiyorum artık sıkıldım pratik geçici çözümler arıyorum açıkçası.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
desperado, 3 dakika önce yazdı:

Evet glikoz içeriği kana çabuk karıştığı için seçtim özellikle. Pirinç de şeker yani 🙃 Ektomorf yapıdayım yağlanacağımı sanmıyorum. Eğer öyle olursa ayar çekerim.

Teşekkürler bu barsak problemleriyle alakalı bi makale vs var mı bunu çok duyuyorum ama tam olarak neye sebep oluyor ne kadar sürede ne kadar miktar sebep oluyor bunlar belirli mi?

Belki antrenman sonrası malto + üzüm suyu da yapabilirim. 3500-4000 kaloriye yakın yiyorum ona rağmen aç karnına 82 kiloyum. Spora başladığımdan beri ektomorf olduğum için sürekli yemek yiyorum artık sıkıldım pratik geçici çözümler arıyorum açıkçası.

pirinç şeker mi deme onu bee.Beslenmende başarılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.