Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

samefrag

Kür içi test sonuçları yardım

Önerilen İletiler

samefrag    4

Merhabalar 5 haftadır kürdeyim. Testo değerim kür öncesi de ref değerinden yüksek olduğu için karşılaştırma yapamıyorum. E2 ve fsh durumu hakkında yorum yapabilir misiniz iyi forumlar

B76D8DB7-3330-4163-B734-9EBA79BC2670.png

tarihinde samefrag tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.355
samefrag, 1 saat önce yazdı:

Merhabalar 5 haftadır kürdeyim. Testo değerim kür öncesi de ref değerinden yüksek olduğu için karşılaştırma yapamıyorum. E2 ve fsh durumu hakkında yorum yapabilir misiniz iyi forumlar

Ne kullandığınıda yazmalısın dostum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samefrag    4
otopsicikedi, Şimdi yazdı:

Ne kullandığınıda yazmalısın dostum 

Özür diliyorum,

haftalık 500 testo + bolde

40 mg dianabol 

tarihinde samefrag tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samefrag, 1 saat önce yazdı:

Testin çalışmış fsh da sıfır döngün kapanmış dostum E2 birşey baskiliyor ya da sen aromataz kullanmışsin danabol kullanıp E2 nasıl düşebilir düşündürücü biraz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samefrag    4
Mutlucanelcin, 1 saat önce yazdı:

Testin çalışmış fsh da sıfır döngün kapanmış dostum E2 birşey baskiliyor ya da sen aromataz kullanmışsin danabol kullanıp E2 nasıl düşebilir düşündürücü biraz 

Belki de ürün boş ? Olabilir mi

otopsicikedi, 1 saat önce yazdı:

E2 bloker kullandın mı 

Hayır saw palmetto nac ve milk thistle kullanıyorum ekstra

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
Mutlucanelcin, 1 dakika önce yazdı:

Boldenonun etkisi olabilir mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, Şimdi yazdı:

Boldenonun etkisi olabilir mi 

Hayır boldenon düşürür ama bu denli değil özellikle danabol kullanırken düşürme etkisi bu kadar yok danabol yerine başka birşey var içerisinde aynı sorunu bende yaşamıştım 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samefrag    4
Mutlucanelcin, 15 dakika önce yazdı:

Hayır boldenon düşürür ama bu denli değil özellikle danabol kullanırken düşürme etkisi bu kadar yok danabol yerine başka birşey var içerisinde aynı sorunu bende yaşamıştım 

Olabilir dediğiniz gibi ürünler zaten tavsiye edilen ürünler değildi..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samefrag    4
Mutlucanelcin, 19 dakika önce yazdı:

Sıfır döngüsü kapanmış ne demek acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samefrag, 2 dakika önce yazdı:

Sıfır döngüsü kapanmış ne demek acaba

Dışardan Testesteron aldığın için kendi üretimin kapanmış sen şuanda doğal testesteron üretmiyorsun vücudun dışardan aldığı için üretmeye ihtiyaç duymuyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samefrag    4
Mutlucanelcin, 6 dakika önce yazdı:

Dışardan Testesteron aldığın için kendi üretimin kapanmış sen şuanda doğal testesteron üretmiyorsun vücudun dışardan aldığı için üretmeye ihtiyaç duymuyor 

Teşekkür ederim bilgileriniz için, önceden de testo miktarım ref değerinden çok yüksekti küre girmeden. 
son bir sorum var, cevaplarsanız sevinirim. Doğal testo üretimini başlatmak için pct’ de ne önerirsiniz ? Nasıl olmalı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samefrag, 39 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim bilgileriniz için, önceden de testo miktarım ref değerinden çok yüksekti küre girmeden. 
son bir sorum var, cevaplarsanız sevinirim. Doğal testo üretimini başlatmak için pct’ de ne önerirsiniz ? Nasıl olmalı ?

Geleneksel protokol klomen tamoxifen ovirette 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samefrag    4
Mutlucanelcin, 11.08.2022 - 15:14 yazdı:

Geleneksel protokol klomen tamoxifen ovirette 

Hocam kusura bakma bir süre yazamadım, bunların dozajı ve kullanımı nasıl tavsiye edersin ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.