Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

otopsicikedi    1.355
baltalı hano, 5 saat önce yazdı:

neden mesela diyetle vb ile çok istediğim performansı alamıyorum

Spor geçmişini sağlık durumunu diyet kardiyo beslenmeni kilonu formunu atarsan belki senin gözden kaçırdığın birşeyi biz yazabiliriz. 

baltalı hano, 6 saat önce yazdı:

merhaba beyler ben ilk kez peptid, sarms ya da steroid kullanmak istiyorum az dozda sadece yağ yakma amaçlı ve ucuz yollu ne önerirsiniz?

merhaba beyler ben ilk kez peptid, sarms ya da steroid kullanmak istiyorum az dozda sadece yağ yakma amaçlı ve ucuz yollu ne önerirsiniz?

Birde şuan beslenmenin bile maaliyetli olduğu bir zamanda senin ucuz yollu bir şey araman hiç mantıklı değil dışardan bir madde aldığın zaman vitaminlerini koruyucularını eksik etmemen gerek bu maddiyata sahipsen göze almalısın sadece ilaçla olucak şeyler değil bunlar

tarihinde otopsicikedi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, 4 dakika önce yazdı:

Spor geçmişini sağlık durumunu diyet kardiyo beslenmeni kilonu formunu atarsan belki senin gözden kaçırdığın birşeyi biz yazabiliriz. 

1 yıldır spor yapıyorum son zamanlarda işe başladığım için kardio yapamıyorum fakat öncesinde her sabah 60 dakika incline yürüyüşş yapıyordum öncesinde de clen ve kafein alıyordum ama yinede tam olarak istediğim kilolara ulaşamadım ve verdiğimide hemen geri alıyorum şuan kilo 78 boy 176 maks indiğimde kilo 75 oldu beslenme olarak 500-700 kalori civarı açık bırakıyorum suplement olarakda bcaa+glutamine, zma ve preworkout kullanıyorum günlük 150gram civarı protein alıyorum yağ da maks 70 gram alıyorum tiroid testesteron vb tüm kan değerlerime baktırdım hepsi iyi duurumda ama yinede kilo veremiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
baltalı hano, Bir saat önce yazdı:

1 yıldır spor yapıyorum son zamanlarda işe başladığım için kardio yapamıyorum fakat öncesinde her sabah 60 dakika incline yürüyüşş yapıyordum öncesinde de clen ve kafein alıyordum ama yinede tam olarak istediğim kilolara ulaşamadım ve verdiğimide hemen geri alıyorum şuan kilo 78 boy 176 maks indiğimde kilo 75 oldu beslenme olarak 500-700 kalori civarı açık bırakıyorum suplement olarakda bcaa+glutamine, zma ve preworkout kullanıyorum günlük 150gram civarı protein alıyorum yağ da maks 70 gram alıyorum tiroid testesteron vb tüm kan değerlerime baktırdım hepsi iyi duurumda ama yinede kilo veremiyorum 

Kaç gram pirinc yediğini yazmamışsın dostum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, 5 dakika önce yazdı:

Kaç gram pirinc yediğini yazmamışsın dostum 

90 gram civarı siyez bulguru ya da osmancık pirinci kullanıyorum yağsız ve tuzsuz sabah da 6 çorba kaşığı yulaf alıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
baltalı hano, 8 dakika önce yazdı:

90 gram civarı siyez bulguru ya da osmancık pirinci kullanıyorum yağsız ve tuzsuz sabah da 6 çorba kaşığı yulaf alıyorum

Dostum belki uzun süredir bu şekilde gittiğinden metabolizman yavaşlamıştır karb dalgalandırmasını deneyebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

probiyotik ve prebiyotik alsam işe yara mı sizce hiç kulanmadığımdan pek bilmiyorum onu?

otopsicikedi, 21 dakika önce yazdı:

Dostum belki uzun süredir bu şekilde gittiğinden metabolizman yavaşlamıştır karb dalgalandırmasını deneyebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355

probiyotik ve prebiyotik alsam işe yara mı sizce hiç kulanmadığımdan pek bilmiyorum onu?

Bu konu hakkında hiç bilgim yok açıkçası ama sürece sadık kalmak her zaman en mantıklısı mutlaka vücudun bir kırılma noktası olacaktır. Açıkçası ilk kürde yağ yakma odaklı gitmek pek mantıklı değil çünkü natural olarak çok aşırı bir kas kütlesi koyamıyoruz. Sabah aç karna kardiyo öncesi yohimbine deneyebilirsin bu arada.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104

Spora başlangıcı ve güncel formunu koysan daha kolay yardımcı oluruz. Boy kilo çok bir anlama gelmiyor açıkçası. Belki de yeterince sert idman yapmıyorsun kasların gelişmiyor bu yüzden görüntün seni tatmin etmiyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado, 14 dakika önce yazdı:

Spora başlangıcı ve güncel formunu koysan daha kolay yardımcı oluruz. Boy kilo çok bir anlama gelmiyor açıkçası. Belki de yeterince sert idman yapmıyorsun kasların gelişmiyor bu yüzden görüntün seni tatmin etmiyor. 

aslında gelişmem falan gayet güzel fakat karın kası da istediğim için yani daha estetik bir vücut istediğim için böye bir şeye başvurma kararı aldım yoksa gelişmemden ve vücudumdan memnunum kollarım 34cm olarak başlamıştı şu an 42 oldu vb şekilde diğer yerler de gelişti fakat sadece karın kası yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
baltalı hano, 1 dakika önce yazdı:

aslında gelişmem falan gayet güzel fakat karın kası da istediğim için yani daha estetik bir vücut istediğim için böye bir şeye başvurma kararı aldım yoksa gelişmemden ve vücudumdan memnunum kollarım 34cm olarak başlamıştı şu an 42 oldu vb şekilde diğer yerler de gelişti fakat sadece karın kası yok

İlla birşey kullanıcam kafaya koydum diyorsan düşük doz(250mg) only testo ile 20 haftalık bir kür yap. Beslenmen diyetin iyiyse seni seviye atlatır. Benim konuma bakabilirsin ciddi gelişim sağladım 20 haftada.

Ektomorf yapıda olduğum için hamburger pizza yiyerek karın kaslarıyla dolaşabiliyorum tecrübeden yola çıkarak yağ yakma konusunda konuşmam pek doğru olmaz 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

bence az yediğini düşünüyorsun yada diyetleri kısa tutuyorsun clenle dediğin kardiyolarla ve aldığın kaloriyle %8 altına bile düşmen mümkün

2000 kalori hesapla 4 hafta git 1500 e düşür 4 haftada clenle git istediğin yağ oranına düşmemen imkansız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70

Dostum sana tek tavsiyem definasyon için ilk kür yapma çok pişman olursun ilk girdiğin kürün tepkimesi bence çok farklı :) onyl bulk 💓 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2, 20 saat önce yazdı:

Dostum sana tek tavsiyem definasyon için ilk kür yapma çok pişman olursun ilk girdiğin kürün tepkimesi bence çok farklı :) onyl bulk 💓 

bulk olarak ne önerirsiniz?

desperado, 22 saat önce yazdı:

İlla birşey kullanıcam kafaya koydum diyorsan düşük doz(250mg) only testo ile 20 haftalık bir kür yap. Beslenmen diyetin iyiyse seni seviye atlatır. Benim konuma bakabilirsin ciddi gelişim sağladım 20 haftada.

Ektomorf yapıda olduğum için hamburger pizza yiyerek karın kaslarıyla dolaşabiliyorum tecrübeden yola çıkarak yağ yakma konusunda konuşmam pek doğru olmaz 😅

çok teşekkürler peki ürünleri nereden temin edebilirim?

holyland, 21 saat önce yazdı:

bence az yediğini düşünüyorsun yada diyetleri kısa tutuyorsun clenle dediğin kardiyolarla ve aldığın kaloriyle %8 altına bile düşmen mümkün

2000 kalori hesapla 4 hafta git 1500 e düşür 4 haftada clenle git istediğin yağ oranına düşmemen imkansız

gerçekten olmuyor diyetisyenimde bu duruma şaşırıyor zaten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
baltalı hano, 29 dakika önce yazdı:

çok teşekkürler peki ürünleri nereden temin edebilirim?

Rica ederim. Sol alttan wp butonundan testo enanthate a ulaşabilirsin yada 2 günde 1 enjeksiyon yaparım doz ayarlarım sıkıntı olmaz diyorsan eczane sustanon kullanabilirsin. Genelde ilk kürde sustanon tavsiye edilmez. Sen araştırmanı yap hangisi sana uyuyorsa onu kullan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado, Şimdi yazdı:

Rica ederim. Sol alttan wp butonundan testo enanthate a ulaşabilirsin yada 2 günde 1 enjeksiyon yaparım doz ayarlarım sıkıntı olmaz diyorsan eczane sustanon kullanabilirsin. Genelde ilk kürde sustanon tavsiye edilmez. Sen araştırmanı yap hangisi sana uyuyorsa onu kullan.

sustanon gördüm fakat tek başına sadece su tutar başka bi şey yapmaz yanında testo falanda kullanın diyolar cidden kafam karışttı sol alttaki wp butonuda çalışmıyor nedense, Bi ara proviron aldım o da kür biterken kullanılıyor herhalde yani her şeye okeyim ama yan etkisi nedir ne ile karşılaşırım falan onu bilmiyorum sizce n e yapayım eczaneden alacağım şeyler de olur fakat tek başına kullanırsam sıkıntı çıkar mı sustanon bi de etkisi nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
baltalı hano, 11 dakika önce yazdı:

sustanon gördüm fakat tek başına sadece su tutar başka bi şey yapmaz yanında testo falanda kullanın diyolar cidden kafam karışttı sol alttaki wp butonuda çalışmıyor nedense, Bi ara proviron aldım o da kür biterken kullanılıyor herhalde yani her şeye okeyim ama yan etkisi nedir ne ile karşılaşırım falan onu bilmiyorum sizce n e yapayım eczaneden alacağım şeyler de olur fakat tek başına kullanırsam sıkıntı çıkar mı sustanon bi de etkisi nedir?

Haha sustanon zaten testosteron kimler diyor bunu 😅 dostum kafanda ordan burdan duyduğun çok fazla bilgi var o kadar karışık yazıyorsun ki bence bu işlere girişmeden biraz daha araştırma yap sorduğun soruların hepsinin cevabı forumda mevcut biraz araştırmayla bulabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

peki teşekkür ederim

desperado, 3 dakika önce yazdı:

Haha sustanon zaten testosteron kimler diyor bunu 😅 dostum kafanda ordan burdan duyduğun çok fazla bilgi var o kadar karışık yazıyorsun ki bence bu işlere girişmeden biraz daha araştırma yap sorduğun soruların hepsinin cevabı forumda mevcut biraz araştırmayla bulabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70

bulk olarak ne önerirsiniz?

Kaç yaşındasın kilon boyun formunu atsana bi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
baltalı hano, 2 saat önce yazdı:

gerçekten olmuyor diyetisyenimde bu duruma şaşırıyor zaten

fizik kurallarına göre imkansız ama doğru dur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2, 16 saat önce yazdı:

Kaç yaşındasın kilon boyun formunu atsana bi 

21 Yaşındayım iş yerinde olduğum için fotoğraf atamıyorum şu an zaten tek çalışıyorum o yüzden salonda da çekilmiş pek fotoğraf bulamadım,  1.77 boyundayım 77 kg yim ortalamanın üstünde bi vücudum var iri yapılı biriyim zaten eve geçince fotoğraf eklerim. Bu sporu tek hobim ve sevdiğim bir şey olduğu için sürekli üzerine gitmek istiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
baltalı hano, 9 saat önce yazdı:

21 Yaşındayım iş yerinde olduğum için fotoğraf atamıyorum şu an zaten tek çalışıyorum o yüzden salonda da çekilmiş pek fotoğraf bulamadım,  1.77 boyundayım 77 kg yim ortalamanın üstünde bi vücudum var iri yapılı biriyim zaten eve geçince fotoğraf eklerim. Bu sporu tek hobim ve sevdiğim bir şey olduğu için sürekli üzerine gitmek istiyorum.

Kilo x 4-5 mg testo kg x3.5-5 rimabolon gir yada x 3-4 mg katı boldenon 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2, 14 saat önce yazdı:

Kilo x 4-5 mg testo kg x3.5-5 rimabolon gir yada x 3-4 mg katı boldenon 

Çok teşekkür ederim bir de clenbuterol kullanılırken kreatin kullansam nasıl olur internette bunla ilgili  hiç bi şey yazmıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.