Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

talipatlas

Kür öncesi tahlil sonucum destek

Önerilen İletiler

talipatlas    5

Merhaba, arkadaşlar dün kan tahlili yaptırdım sonuçlar çıktı, free testom henz çıkmadı ama ast ve alt berbat henüz küre başlamadığım halde böyle bu sonuçlarla kür sizce sağlıklı olur mu?

Kendimden bahsedeyim belki yardımcı olur, 175 kg 75kg'yim 9 yıllık bok şimdide 3 yıllık fitness deneyimim var acaba beslenmemden mi bilemedim.
kahvaltı 5 yumurta, 1 scop protein ve lösin alıyorum. 
aç karnına d vitamini, c ester ve saponin

öğle 500grm tavuk
ara ögün, 120gr pirinç
5 mg kreatin

post workout
2 scoop protein
yulaf ezmeli lapa
yatmadan ZMA

Screenshot_1.thumb.png.023359d07fea3644a3fd79b062f7ea82.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.330

Alkol, Aşırı spor?

Bu tarz şeyler var mı hayatında?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
talipatlas    5
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Alkol, Aşırı spor?

Bu tarz şeyler var mı hayatında?

Hocam alkol hiç almıyorum, sadece sigara içiyorum. Hafta içi 5 gün antrenman yapıyorum compound egzersizler yapıyorum. Şaşırdım sonuçlara küre girecektim ancak hayal kırıklığına uğradım biraz yanlış bir şeyde yapmak istemiyorum önce sağlığım sonuçta süreklilik için sağlıklı olmam gerekli. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
talipatlas, Şimdi yazdı:

Hocam alkol hiç almıyorum, sadece sigara içiyorum. Hafta içi 5 gün antrenman yapıyorum compound egzersizler yapıyorum. Şaşırdım sonuçlara küre girecektim ancak hayal kırıklığına uğradım biraz yanlış bir şeyde yapmak istemiyorum önce sağlığım sonuçta süreklilik için sağlıklı olmam gerekli. 

Bu değerler ile içinde anabolik olan hiç bir küre girme zaten. Belki only testo. 

Nac 600 + Enginar eksteri kullan 1 ay. Sonra yine karaciğere baktır ve bizimle paylaş lütfen.

duruma göre üzerine konuşuruz.

Hemogramda ne çıktı peki?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
talipatlas, 3 dakika önce yazdı:

Son zamanlarda herhangi bir enfeksiyon hastalık geçirdin mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
talipatlas    5
rastlantisal, 4 dakika önce yazdı:

Bu değerler ile içinde anabolik olan hiç bir küre girme zaten. Belki only testo. 

Nac 600 + Enginar eksteri kullan 1 ay. Sonra yine karaciğere baktır ve bizimle paylaş lütfen.

duruma göre üzerine konuşuruz.

Hemogramda ne çıktı peki?

Hocam detayı burada aslında kür için hazırlık yapmıştım testo en, bolde ve dianabol olacaktı ancak dediğiniz gibi girmekten vazgeçtim şu anda. Önerinizi dikkate alıp bu gün gerekli takviyeleri alıp kullanmaya başlayacağım.

image.png

Screenshot_2.png

tarihinde talipatlas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
talipatlas    5
otopsicikedi, 3 dakika önce yazdı:

Son zamanlarda herhangi bir enfeksiyon hastalık geçirdin mı 

Hocam, 7 temmuzda sağ gözümde bir ödem fark etti göz doktorum ve ödem atmam için bir hap ve damla verdi bunları kullandıktan sorun düzeldi buna ek olarak 1 hafta önce denizde ayağımı zemine vurdum yüzerken zedelenme tarzı bir şey ama açık yara yada morluk yok acı ve sızı tarzı bir şey oldu bunun dışında ciddi bir rahatsızlık geçirmedim. Sadece son 1 2 haftadır antrenmanlardan sonra sabah uyandığımda eklemlerimde ağrı var normalde hiç olmazdı özellikle ZMA alırım her gece yatmadan atlamam ancak durum ortada acaba önceleri de böyle bir hastalığım mı vardı diye şüphelenmeye başladım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
talipatlas, 5 dakika önce yazdı:

Hocam detayı burada aslında kür için hazırlık yapmıştım testo en, bolde ve dianabol olacaktı ancak dediğiniz gibi girmekten vazgeçtim şu anda. Önerinizi dikkate alıp bu gün gerekli takviyeleri alıp kullanmaya başlayacağım.

Merak etme öyle "korkunç" diyebileceğimiz şekilde yüksek değil. Ben kürden çıktıktan sonra 10-19 idi karaciğer enzimlerim. Ama gireceğin kür kesinlikle karaciğer düşmanı bir kür.

Hem danabol, hem de boldenon (danabol kısa sürede, boldenon uzun sürede) karaciğeri zorlayan anabolikler. Tedbirlik davranmak doğru karar olmuş.

İlaveten kafadan anabolikli kürlere gireceğine önce 12 hafta only testo gitsen, sonra testosteronun sustanonla değiştirip 8 hafta da öyle gitsen, üstüne 6 hafta TRT doz testo alıp peşinden testo + anabolik yapsan, anabolik kullanımı bitince de 4 hafta only testo yapıp PCT yapsan daha fazla verim alırsın sanki. Üstelik vücudunu da yormadan.

Ayrıca yapman gerektiği gibi önden test yaptırıp ezbere girmediğin için tebrik ederim. Bu olması gereken rutin maalesef hep atlanıyor.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
talipatlas    5
rastlantisal, 5 dakika önce yazdı:

Merak etme öyle "korkunç" diyebileceğimiz şekilde yüksek değil. Ben kürden çıktıktan sonra 10-19 idi karaciğer enzimlerim. Ama gireceğin kür kesinlikle karaciğer düşmanı bir kür.

Hem danabol, hem de boldenon (danabol kısa sürede, boldenon uzun sürede) karaciğeri zorlayan anabolikler. Tedbirlik davranmak doğru karar olmuş.

İlaveten kafadan anabolikli kürlere gireceğine önce 12 hafta only testo gitsen, sonra testosteronun sustanonla değiştirip 8 hafta da öyle gitsen, üstüne 6 hafta TRT doz testo alıp peşinden testo + anabolik yapsan, anabolik kullanımı bitince de 4 hafta only testo yapıp PCT yapsan daha fazla verim alırsın sanki. Üstelik vücudunu da yormadan.

Ayrıca yapman gerektiği gibi önden test yaptırıp ezbere girmediğin için tebrik ederim. Bu olması gereken rutin maalesef hep atlanıyor.

Hocam bu spor bir yaşam tarzı ve en önce sağlık sonra estetik benim için ne olduğumu bilmeden nereye gideceğime karar veremem bu yüzden tahlil yaptırdım zaten hali hazırda gıda takviyeleri alan biriyim bunların bile toksik olsuğunu bildiğimden önlemimi alayım dedim ilettiğiniz gibi öncelikle karaciger sağlığını koruyacağım sonrasında ilk kür olarak sadece testo ile devam edeceğim hazır olduğumda aslında amacım mevcut 75kg üzerine temiz bir 7-10kg koymak doğal ve diyetle başarabilirim belki sporu seviyorum yanlış bir hamleyle bırakmak zorunda kalmak istemiyorum teşekkür ederim vakit ayırdığınız için

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Abartılacak bişey yok değerlerinde sadece 1 hafta nac600 kullansan yarı yarıya düşürürsün zaten

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
talipatlas    5
Emrahtkty, 1 dakika önce yazdı:

Abartılacak bişey yok değerlerinde sadece 1 hafta nac600 kullansan yarı yarıya düşürürsün zaten

Nac 600 için özel bir marka var mı? Hb sitesinde buldum bir tane almam doğru olur mu? İlk defa kullanacağım orijinal bir ürün alayım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
talipatlas, Şimdi yazdı:

Nac 600 için özel bir marka var mı? Hb sitesinde buldum bir tane almam doğru olur mu? İlk defa kullanacağım orijinal bir ürün alayım.

eczaneden al direk.

@Emrahtktygardaşım çok hakli. Ben kimse riske girmesin diye bu tarz iyileştirici tedavileri uzun tutuyorum :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
talipatlas    5
rastlantisal, 7 saat önce yazdı:

eczaneden al direk.

@Emrahtktygardaşım çok hakli. Ben kimse riske girmesin diye bu tarz iyileştirici tedavileri uzun tutuyorum :)

O zaman ikinize de teşekkür ederim hocam ben ilk adımı uygulamaya başlıyorum :)

rastlantisal, 7 saat önce yazdı:

eczaneden al direk.

Flood için özür dilerim, ancak eczanelere gidip NAC 600 istediğimde balgam sökücü hap veriyorlar acaba bunu ne diyerek almam gerekiyor ben mi yanlış yapıyorum, ilk defa alıyorum bir öneriniz var mı hocam?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    887
talipatlas, Bir saat önce yazdı:

Flood için özür dilerim, ancak eczanelere gidip NAC 600 istediğimde balgam sökücü hap veriyorlar acaba bunu ne diyerek almam gerekiyor ben mi yanlış yapıyorum, ilk defa alıyorum bir öneriniz var mı hocam?

Benzer işlevleri var diye çokça karıştırılan durum. Gidip direkt nac600 iste verirler özellikle onu almak istediğini belirt alırsın. Sonuçta reçetesiz satılan ilaçlardan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
talipatlas    5
Askabar, 10 dakika önce yazdı:

Benzer işlevleri var diye çokça karıştırılan durum. Gidip direkt nac600 iste verirler özellikle onu almak istediğini belirt alırsın. Sonuçta reçetesiz satılan ilaçlardan 

Hocam, bunu veriyorlar nereye gitsem :) doğru mu? Kafamı da karıştırdı eczaneciler.

nac-600-mg-20-efervesan-tablet__cid5964__original.jpg.2463642c5dfaaceda2cf893fffd3f479.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Tamam bu zaten. PErmasan tablet. Çok güçlü antioksidandır. Asıl amacı balgam sökmek ama karaciğere de etkisi muntazamdır.

Suda eriyor bu arada :)

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
talipatlas, 2 saat önce yazdı:

Hocam, bunu veriyorlar nereye gitsem :) doğru mu? Kafamı da karıştırdı eczaneciler.

nac-600-mg-20-efervesan-tablet__cid5964__original.jpg.2463642c5dfaaceda2cf893fffd3f479.jpg

ilaç bu zaten başkanım

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93

Natural olarak sivilceye yatkın ve sırtta sivilceli vücutlarda nac600 faydalı olur mu? ilaca başlanmadan kullanılmalı mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
talipatlas    5
quacky, 2 saat önce yazdı:

Natural olarak sivilceye yatkın ve sırtta sivilceli vücutlarda nac600 faydalı olur mu? ilaca başlanmadan kullanılmalı mı?

benim yatkın boldenon kürüne girmeye karar verdiğimde çok düşündüm gittim o yüzden tahlil yaptırdım, gördüğün gibi sonuç bazen beklediğimiz gibi olmuyor bence önce tahlil yaptır kürünü paylaş hocaların fikirlerini al derim sonra kendin karar ver çünkü sivilce illet bir şey ben kurtuldum tertemizim sırf bu yüzden her şeyde karşıma çıkmasın diye ilk baştan önlem alıyorum sadece nac600 ile olacağını sanmıyorum, çinko, magnezyum, c vitamini gibi takviyelere de ihtiyacın olabilir bu sadece duyduğum bir bilgi kürde sarms alıp cilt sağlığını koruyanlar varmış ama bak kesin değil sadece bir youtube videosunda duydum mk-677 ile destekliyorlarmış kürlerini ki zaten bu sarms şu aralar kolay bulunur bir şey değil pahalı bir sarms benim tavsiyem bunlar dostum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.