Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Watchingu

Ilk kez kur girecegim yardım lazim

Önerilen İletiler

Watchingu    0

Merhaba mk-667 ve tablet streoid kullanmayı düşünüyorum yağ oranım 15-16 arası kilo 70 boy 1.79 yaş 18 3 aylık spor geçmişim var.

Sizin önerileriniz nedir?

tarihinde Watchingu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.354
Watchingu, 24 dakika önce yazdı:

Merhaba mk-667 ve tablet streoid kullanmayı düşünüyorum yağ oranım 15-16 arası kilo 70 boy 1.79 yaş 18 3 aylık spor geçmişim var.

Dostum gir gir hiç çekinme pipim kalkmıyo diye de 1 ay sonra ağlayarak buraya konu açma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Watchingu    0
otopsicikedi, 2 saat önce yazdı:

Dostum gir gir hiç çekinme pipim kalkmıyo diye de 1 ay sonra ağlayarak buraya konu açma 

Ne alaka yardım istiyorum değil mi zaten çok fazla bilmediğim için adam akıllı yönlendirmek varken ?

Valhallaxd, 3 saat önce yazdı:

tablet steroid kısmını biraz daha açabilir misin ? clen, danabol, winstrol .... hangisi

Oxandrolone veya dianabol hocam hangisini önerirsiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkzengn    32
otopsicikedi, 33 dakika önce yazdı:

Yaklaşımınız kanaatimce yanlış. Bu işe başkayan herkes her riski göze alıyor zaten  konu hakkında bir bilginiz yok ise bu tarz yorumlar yapmanız komik ve saçma kalıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.354
Berkzengn, 24 dakika önce yazdı:

Yaklaşımınız kanaatimce yanlış. Bu işe başkayan herkes her riski göze alıyor zaten  konu hakkında bir bilginiz yok ise bu tarz yorumlar yapmanız komik ve saçma kalıyor 

Kusura bakma hocam haklısın. 

Watchingu, Bir saat önce yazdı:

Dostum zaten 3 aydır bu sporu yapıyorum diyorsun gelişiminin çok hızlı olduğu zamanlar bu ürünlere gerçekten antrenmanından beslenmenden emin olduğun zamanlar başlamalısın. Tablet Steroid kullanman sana faydadan çok zarar vericek bir enjeksiyon gibi 16 20 hafta kullanamazsın. Nasıl daha iyi antrenman yaparım nasıl daha iyi beslenirim diye sormayıp bunları soruyor olman çok üzücü umarım şuan bunları kullanamazsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    142

Dostum oxandrolone definasyon ilaci danabol ise bulk ilacidir biraz karma olmus. Bu iki tableti de testosuz kullanmaman gerekir sonrasinda seni uzebilir. Enjeksiyon sikintisindan/korkusundan belki boyle bir seye yoneldin ama yanlis yonelmissin. Benim fikrimce bu sekilde kullanmamalisin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Watchingu    0
Valhallaxd, 1 saat önce yazdı:

Dostum oxandrolone definasyon ilaci danabol ise bulk ilacidir biraz karma olmus. Bu iki tableti de testosuz kullanmaman gerekir sonrasinda seni uzebilir. Enjeksiyon sikintisindan/korkusundan belki boyle bir seye yoneldin ama yanlis yonelmissin. Benim fikrimce bu sekilde kullanmamalisin

Pekala ne önerirsiniz hocam bundan önce aslında 6 aylık bir geçmişimde var fitnessda vede vücudum toparlaniyor ama daha hızlı toparlamak istiyorum onerebilceginiz bir kür varmı hiç kur yapmadım bu zamana kadar.

otopsicikedi, 1 saat önce yazdı:

Dostum zaten 3 aydır bu sporu yapıyorum diyorsun gelişiminin çok hızlı olduğu zamanlar bu ürünlere gerçekten antrenmanından beslenmenden emin olduğun zamanlar başlamalısın. Tablet Steroid kullanman sana faydadan çok zarar vericek bir enjeksiyon gibi 16 20 hafta kullanamazsın. Nasıl daha iyi antrenman yaparım nasıl daha iyi beslenirim diye sormayıp bunları soruyor olman çok üzücü umarım şuan bunları kullanamazsın

otopsicikedi, 1 saat önce yazdı:

Dostum zaten 3 aydır bu sporu yapıyorum diyorsun gelişiminin çok hızlı olduğu zamanlar bu ürünlere gerçekten antrenmanından beslenmenden emin olduğun zamanlar başlamalısın. Tablet Steroid kullanman sana faydadan çok zarar vericek bir enjeksiyon gibi 16 20 hafta kullanamazsın. Nasıl daha iyi antrenman yaparım nasıl daha iyi beslenirim diye sormayıp bunları soruyor olman çok üzücü umarım şuan bunları kullanamazsın.

Yardımın için teşekkür ederim ama bundan öncede bir 6 aylık geçmişim var ilk kür için ne önerirsiniz ? + Olarak beslenmem filan bana göre iyi bulka gireceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    142

Dostum benden cok daha tecrubeli arkadaslar var burada onlar varken burada bana pek soz soylemek dusmez ama yas boy kilo suan ki formunu ozetleyen bir iki fotograf paylasabilirsen bir yol cizilebilir ama bu is sadece tablet ile olmaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Watchingu    0
Valhallaxd, 12 dakika önce yazdı:

Dostum benden cok daha tecrubeli arkadaslar var burada onlar varken burada bana pek soz soylemek dusmez ama yas boy kilo suan ki formunu ozetleyen bir iki fotograf paylasabilirsen bir yol cizilebilir ama bu is sadece tablet ile olmaz

Instagram varmı hocam ben verim veya m......od 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
Watchingu, 12 dakika önce yazdı:

Instagram varmı hocam ben verim veya m......od 

Kişisel sosyal medya adresi paylaşıp forum kurallarına karşı gelmenizden sebep sınırsız süreyle platformdan uzaklaştırıldınız. 

KONU KİLİT 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.