Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hasann

Kan tahlilim çok kötü hocalarım abilerimm

Önerilen İletiler

Hasann    6

Sonuçlarım nasıl acaba değerli hocalarım ustadlarim arkadaşlarım 10 günü geçti kuru yapalı boldenon testo danabol npp kürü arkasi 

Şikayetlerim uyku apnesi yüksek tansiyon çarpıntı nefes darlığı stres korku heyecan libido düşüklüğü testiste atrofi ve sol testiste yumurtalık dışında birseyler olması lütfen yardımcı olun abilerim kardeşlerim yaş 18

20220804_163730.jpg 20220804_163735.jpg

Screenshot_20220803-145211_e-Nabz.jpg Screenshot_20220803-144039_e-Nabz.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dostum öncelikle E2 değerini göremedim. Onun yanı sıra Npp çalışmış olsa gerek Prolaktin uçuşa geçmiş. Eczaneden dostinex edin. İkinci olarak ürünler hangi markaydı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasann    6
mensphysiqueifbbpro, Şimdi yazdı:

Dostum öncelikle E2 değerini göremedim. Onun yanı sıra Npp çalışmış olsa gerek Prolaktin uçuşa geçmiş. Eczaneden dostinex edin. İkinci olarak ürünler hangi markaydı? 

Finex pharma diye marka hocam e2 değerini çalıştığım hocam detayını vermedi o yuzden olcturmedim yaşadığım problemler şikayetler normal mi onu merak ettim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hasann, 12 dakika önce yazdı:

Finex pharma diye marka hocam e2 değerini çalıştığım hocam detayını vermedi o yuzden olcturmedim yaşadığım problemler şikayetler normal mi onu merak ettim 

Öncelikle hangi hocayla çalışıyorsan onu değiştirmeni tavsiye ederim. Böyle bir kür içerisinde E2 değerine batırmayan hoca olmaz, olamaz. 

Bir diğer husus finex pharma iyi bir ürün değil. Testosunun bile boş çıktığı oldu. Forumda okursan göreceksin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasann    6

Anladim hocam 

mensphysiqueifbbpro, Bir saat önce yazdı:

Bir diğer husus finex pharma iyi bir ürün değil. Testosunun bile boş çıktığı oldu. Forumda okursan göreceksin. 

Anladim hocam tesekkur ederim sonuçlarım için yorumunuz bu kadar mı 

M. Y. Adinda diye biri a

@rastlantisal

@metinav

Değerli hocalarım yardımınıza ihtiyacım var sizden duymak istiyorum lütfen 

@Rdm@rastlantisal

@metinav

Değerli hocalarım yardımınıza ihtiyacım var sizden duymak istiyorum lütfen 

Yardım lütfenn

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Kardeşim selamlar.

Öncelikle panik yapma sakin ol. Girdğin küre ben 42 yaşında girmeye cesaret edemem. Yapmışsın bir hata.

10 günde döngün kapanmış, prolaktin delirmiş ve orada yok ama muhtemelen E2 de delirmiştir. 

Zararın neresinden dönsek kardır bilirsin. İlk etapta yarım dostinex ve yarım arimidex al. Bu cinsel konuyu toparlar. 

Sonrasında anabolikleri kesip sadece testosteron al 500mg. Bunu 4 hafta yap. Sonrasında ise PCT başlatacağız.

Dediğim gibi panik yapma çözülür.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasann    6
rastlantisal, 54 dakika önce yazdı:

Kardeşim selamlar.

Öncelikle panik yapma sakin ol. Girdğin küre ben 42 yaşında girmeye cesaret edemem. Yapmışsın bir hata.

10 günde döngün kapanmış, prolaktin delirmiş ve orada yok ama muhtemelen E2 de delirmiştir. 

Zararın neresinden dönsek kardır bilirsin. İlk etapta yarım dostinex ve yarım arimidex al. Bu cinsel konuyu toparlar. 

Sonrasında anabolikleri kesip sadece testosteron al 500mg. Bunu 4 hafta yap. Sonrasında ise PCT başlatacağız.

Hocam kafam aşırı dalgın cümleleri kurarken hata yapmışım devrik falan kurmuşum yanlış yazmışım demek istediğim ilaçlar biteli 10 günü geçti demek isticektim hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Hasann, 36 dakika önce yazdı:

Hocam kafam aşırı dalgın cümleleri kurarken hata yapmışım devrik falan kurmuşum yanlış yazmışım demek istediğim ilaçlar biteli 10 günü geçti demek isticektim hocam

10 gün daha bekle. Sonra HCG enjeksiyonunu yap. HCG enjeksiyonundan 1 hafta sonra klomen + tamoksifen PCTsine başlarsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasann    6
rastlantisal, Şimdi yazdı:

10 gün daha bekle. Sonra HCG enjeksiyonunu yap. HCG enjeksiyonundan 1 hafta sonra klomen + tamoksifen PCTsine başlarsın.

Tamamdir hocam çok çok teşekkür ederim tiroit hormonum zamanla düşer sanırım ben fazla kastım sanirim kendimi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocanın yaptığı insanlık suçu danabol npp boldenon testosteron dünyanın en komik kür kombinasyonu acilen uzaklaşıp kaliteli ve yeni nesil bir hocaya geçmen lazım 18 yaşında ki bir vücut ve mental bunu kaldıramaz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasann    6
Poyraz Babayiğit, 37 dakika önce yazdı:

Hocanın yaptığı insanlık suçu danabol npp boldenon testosteron dünyanın en komik kür kombinasyonu acilen uzaklaşıp kaliteli ve yeni nesil bir hocaya geçmen lazım 18 yaşında ki bir vücut ve mental bunu kaldıramaz

Tavsiyelerinizi dikkatle dinliyorum abilerim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BurakCan    1

Forumda yeniyim ama Finex Pharma gibi çoğu TR'deki ilaçlar underground ilaçlar.(Boldenon Testo Dianabol NPP ) Bu kullanılan ilaçlar kimisi uzun ester kimisi kısa.Dianabol kick start vermek için kullandırmış olabilir.Total testesteron değeri berbat fakat bu çalışmadığı anlamına gelmez(Dibe vurmamış).Dianabol(Östrojen) Kısa ester deca vurmuş arkadaşımız (NPP) Testesteronu uzun ester kadar olmasa da elbet baskılar ve sorun yaratır.Boldenon en masum ilaçtır.Kırmızı kanı çoğaltır (RBC).Finex konusunda da bir kaç partisinde sorun çıktığını ben de duydum ama marka konuşmayacağım.RBC için gidip Kızılay'da kan ver.E-2 Testi yaptır.

Bu arada nefes darlığı vb. durumlar için NAC600 Eczaneden alıp 1 tane su içine at çözüldükten sonra iç emin olabilirsin iyi gelecektir.

Ümit KOÇ Abim güzel söylemiş o şekilde devam et.

rastlantis

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasann    6
BurakCan, 2 saat önce yazdı:

Forumda yeniyim ama Finex Pharma gibi çoğu TR'deki ilaçlar underground ilaçlar.(Boldenon Testo Dianabol NPP ) Bu kullanılan ilaçlar kimisi uzun ester kimisi kısa.Dianabol kick start vermek için kullandırmış olabilir.Total testesteron değeri berbat fakat bu çalışmadığı anlamına gelmez(Dibe vurmamış).Dianabol(Östrojen) Kısa ester deca vurmuş arkadaşımız (NPP) Testesteronu uzun ester kadar olmasa da elbet baskılar ve sorun yaratır.Boldenon en masum ilaçtır.Kırmızı kanı çoğaltır (RBC).Finex konusunda da bir kaç partisinde sorun çıktığını ben de duydum ama marka konuşmayacağım.RBC için gidip Kızılay'da kan ver.E-2 Testi yaptır.

Bu arada nefes darlığı vb. durumlar için NAC600 Eczaneden alıp 1 tane su içine at çözüldükten sonra iç emin olabilirsin iyi gelecektir.

rastlantis

Cok teşekkür ederim ilginiz için rbc referans değeri gözüküyor ama birde demir eksikliği var yine de önerirseniz kan vermemi vereyim ve birde hacamat da iş görür mü artı olarak testis usgsi çekmem gerekir mi yoksa pct sonrası durum da aksi bir şey görürsem yaptığım muayene de oyle mi gideyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BurakCan    1

PCT Sonu tahlillere bakarız.Hacamat iş görür mü bilemem ama deneyebilirsin.Demir konusunda da SOLGAR'ın ürününü kullanırsan faydasını görürsün.RBC fazla olduğunda Kızılay'a kan vererek çözüm üretebilirsin.Kan akıtmak gerekiyor :)) Başka bir şey yapmana gerek yok geçmiş olsunn

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BurakCan, 6 saat önce yazdı:

rastlantis

Boldenon en temiz ilaçtır kısmına katılmıyorum. En temiz ilaç rimobolandır hatta en toksik olan ilaç boldenondur yabancıların equipoise yani boldenonu kullanmama sebebide uzun vadede kalbi çüritmesidir. Rimabolon varken bolde overradetdır

tarihinde Poyraz Babayiğit tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BurakCan    1
Poyraz Babayiğit, 6 saat önce yazdı:

Boldenon en temiz ilaçtır kısmına katılmıyorum. En temiz ilaç rimobolandır hatta en toksik olan ilaç boldenondur yabancıların equipoise yani boldenonu kullanmama sebebide uzun vadede kalbi çüritmesidir. Rimabolon varken bolde overradetdır

Tren ve Decaya göre masum anlamında bahsettim yoksa anaboliclerin hiç biri temiz değil :) Primobolan daha maliyetli kaçıyor bu arada :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BurakCan, 1 saat önce yazdı:

Tren ve Decaya göre masum anlamında bahsettim yoksa anaboliclerin hiç biri temiz değil :) Primobolan daha maliyetli kaçıyor bu arada :)

Maliyeti ilaç konusunda ön plana koymak bence saçma :) biri tertemiz biri kanı tansiyonu kalbi kirletiyor ama ucuz diye 2.seçeneği ssçmek mantıksız

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasann    6

Güncelleme sağlık ocağına tsh değerini yanlış olcmus doğrusu budur

Screenshot_20220805-175807_e-Nabz.jpg

Bu arada nabiz düşüklüğü yaşıyorum Bu normal midir hocalarim

Hasann, 18 saat önce yazdı:

@rastlantisalhocam çok rahatsız ettim evet ama son olarak hemogram demir  ve tsh oranım ile ilgili yorum yapabilir misiniz lütfen acaba 

@metinav

@Emrahtkty

@Rdmhocalarım lütfen yardim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lv1Crook    1
Hasann, 05.08.2022 - 18:12 yazdı:

@rastlantisalhocam çok rahatsız ettim evet ama son olarak hemogram demir  ve tsh oranım ile ilgili yorum yapabilir misiniz lütfen acaba 

@metinav

@Emrahtkty

@Rdmhocalarım lütfen yardim

son durum nedir kanka

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasann    6
Lv1Crook, 8 saat önce yazdı:

son durum nedir kanka

Brom bu kadar evhamın sebebi öncelikle psikolojimi ciddi derece de etkilemesi biliriz ki bu tür ağır ilaçlar nere de açığımız varsa ordan yakalayıp yan etki yapar örnek veriyorum kalple bi sorunumuz varsa kronik genetik ordan hasar açar vs ben bu kürden önce zaten uyarıcı maddeler kullandım şehir dışına vs taşındık uyarıcı maddeler psikolojiyi ciddi derece de etkileyen şey zaten psikoz paronayaklik yapan bisey hemen o olaylardan sonra tam olarak iyilesmeden kuru yapınca fazla etkilendim suan daha iyiyim sağlık sorunum yok pct surecindeyim yukarda belirtilenler gibi yapmaktayım bi problem yok sadece psikolojim sıkıntılı biraz tabi ki daha iyiyim mantıklı düşünüp evham yapmıyorum kadar çok ufak panik atak falan geliyor başka biseu yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Poyraz Babayiğit, 05.08.2022 - 09:33 yazdı:

Tren hariç bir çok anabolizan kullandım, beni boldenon kadar sıkıntıya sokanı hiç olmadı. Fayda / zarar diye bir parite oluştursak, boldenon herhalde en diplerde olur. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 6 dakika önce yazdı:

Tren hariç bir çok anabolizan kullandım, beni boldenon kadar sıkıntıya sokanı hiç olmadı. Fayda / zarar diye bir parite oluştursak, boldenon herhalde en diplerde olur. 

Allah düşmanıma boldenon kullanmayı nasip etsin 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Reftar    30
rastlantisal, 04.08.2022 - 22:37 yazdı:

Kardeşim selamlar.

Hocam bende bir konu actim tahlil sonuclarim burda yardimci olursaniz cinsel istek sifir bende suan hemen hemen sertlesmede tam olmuyor 

Yardimci olurmusun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.