Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

whystreo

Pct sonrası kan tahlillerim normal mi?

Önerilen İletiler

whystreo    3

Merhabalar,

12 Haftalık Testo Enanth ve Boldenon kürüm bitti. Kür Başlangıç: 01.03.2022 Kür Bitiş: 19.05.2022

Pazartesi 250 MG Testo, 250 MG Boldenon 

Perşembe 250 MG Testo, 250 MG Boldenon kürüm bu şekildeydi.

PCT'ye de son enjeksiyondan 20 gün sonra başladım. 35 gün boyunca günde 1 adet klomen, 2 adet tamoksifen, tribulus ve speman kullandım.

PCT'nin ilk haftasında Ovitrelle alıp 2'ye bölerek pazartesi çarşamba şeklinde vurdum. PCT ortasında @metinav hocanın tavsiyesi üzerine klomeni sabah akşam şeklinde kullanmaya başladım son haftalarda 2 tane kullandım yani. 

PCT'im bitti 2 hafta oluyor.

PCT bitiminden 1 hafta sonraki yaptırdığım kan tahlilleri bu şekilde, ereksiyon problemi yaşıyorum gibi geliyor tam ereksiyon olamıyorum. Sabah ereksiyonumda herhangi bir  sıkıntı yok. Ve libidom eskisine göre çok düşük gibi geliyor. Cinsel isteksizlik var. Psikolojik olabilme ihtimalini de var tabii.

NOT OLARAK: 2.5-3  ay öncesinde kol tüyümü ağdayla almıştım hala 1 tane bile tüy çıkmadı o bölgede normalde 2-3 aya eski haline dönüyordu.a.thumb.jpg.a579d3aef49009f845b760369bd14f6c.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eyzel2    70
whystreo, 10 dakika önce yazdı:

Merhabalar,

12 Haftalık Testo Enanth ve Boldenon kürüm bitti. Kür Başlangıç: 01.03.2022 Kür Bitiş: 19.05.2022

PCT'ye de son enjeksiyondan 20 gün sonra başladım. 35 gün boyunca günde 1 adet klomen, 2 adet tamoksifen, tribulus ve speman kullandım.

PCT'nin ilk haftasında Ovitrelle alıp 2'ye bölerek pazartesi çarşamba şeklinde vurdum. PCT ortasında @metinav hocanın tavsiyesi üzerine klomeni sabah akşam şeklinde kullanmaya başladım son haftalarda 2 tane kullandım yani. 

PCT bitiminden 1 hafta sonraki yaptırdığım kan tahlilleri bu şekilde, ereksiyon problemi yaşıyorum gibi geliyor tam ereksiyon olamıyorum. Sabah ereksiyonumda herhangi bir  sıkıntı yok. Ve libidom eskisine göre çok düşük gibi geliyor. Cinsel isteksizlik var. Psikolojik olabilme ihtimalini de var tabii.

NOT OLARAK: 2.5-3  ay öncesinde kol tüyümü ağdayla almıştım hala 1 tane bile tüy çıkmadı o bölgede normalde 2-3 aya eski haline dönüyordu.a.thumb.jpg.a579d3aef49009f845b760369bd14f6c.jpg

Brom oldukça güzel durumdasın, testesteron vs zamanla kendine gelecek hafif bir destek amaçlı  çakşır kökü suyu tavsiye ederim :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
whystreo    3
Eyzel2, 3 dakika önce yazdı:

Brom oldukça güzel durumdasın, testesteron vs zamanla kendine gelecek hafif bir destek amaçlı  çakşır kökü suyu tavsiye ederim :) 

Hocam testo düşük değil zaten yüksek :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
whystreo, 19 dakika önce yazdı:

Hocam testo düşük değil zaten yüksek :D 

Fazla olduğunun farkındayım sadece tetbir amaçlı pct den sonra bu kadar fazla  olması da anormal ama mükemmel değerler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035    36
whystreo, 41 dakika önce yazdı:

Merhabalar,

total testesterona göre e2 ve lh sevisyesi düşük anormal bir durum var konuyu takipteyim. Üstadlar görürse yanıt verecektir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
whystreo    3
kayhan035, 8 dakika önce yazdı:

total testesterona göre e2 ve lh sevisyesi düşük anormal bir durum var konuyu takipteyim. Üstadlar görürse yanıt verecektir

Ne gibi anormal bir durum olabilir ki hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035    36
whystreo, 2 dakika önce yazdı:

Ne gibi anormal bir durum olabilir ki hocam?

dostum vücud sistemi ortkalaşa çalışır herşey baglantılı. LH DEMEK testo üretim demek lh seviyene baktıgım zaman normal E2 estadriol T.testesteron ile beraber artan bir hormondur . bu açıdan baktıgımda testti bi yanlışlık mı var diye düşünmüyor degılım ama işin ehli hocalarım sana gereklı cevapı verir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
whystreo    3
kayhan035, 6 dakika önce yazdı:

dostum vücud sistemi ortkalaşa çalışır herşey baglantılı. LH DEMEK testo üretim demek lh seviyene baktıgım zaman normal E2 estadriol T.testesteron ile beraber artan bir hormondur . bu açıdan baktıgımda testti bi yanlışlık mı var diye düşünmüyor degılım ama işin ehli hocalarım sana gereklı cevapı verir 

@metinav @Loving @rastlantisal hocam bi bakar mısınız? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
talipatlas    5
whystreo, 31.07.2022 - 19:53 yazdı:

Merhabalar,

Hocam çok özel değilse başlangıç ve sonuç ölçüleriniz ne oldu bende bu kürü yapacağım yazma şansınız olur mu? Bir de kürde hangi markaları tercih ettiniz öğrenebilir miyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
whystreo, 31.07.2022 - 20:56 yazdı:

@metinav @Loving @rastlantisal hocam bi bakar mısınız? 

Bir hafta daha bekle sonra yine test yaptır.Östrojen ve prolaktin olması gereken seviyelere inmiş mi bak.Total testosteronda sorun olabilir...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
whystreo    3
metinav, Bir saat önce yazdı:

Bir hafta daha bekle sonra yine test yaptır.Östrojen ve prolaktin olması gereken seviyelere inmiş mi bak.Total testosteronda sorun olabilir...

Diğer değerler nasıl Peki hocam onlarda herhangi bir sıkıntı var mı?

talipatlas, 3 saat önce yazdı:

Hocam çok özel değilse başlangıç ve sonuç ölçüleriniz ne oldu bende bu kürü yapacağım yazma şansınız olur mu? Bir de kürde hangi markaları tercih ettiniz öğrenebilir miyim?

Hocam mutanium marka tercih ettim. Kol ölçüsü açıkçası almadım ama kilo olarak 12 kilo kadar aldım gözle görülür ciddi bir fark oldu ama 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
whystreo    3
metinav, 3 saat önce yazdı:

Hocam 15 gün boyunca günde 1 kez tamoksifen önerildi, ama bana saçma geldi sizin fikriniz nedir?

Şu an için ereksiyon problemim yok cinsel isteksizlik var sadece dediğim gibi o da psikolojik olabilir. 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
whystreo, 16 saat önce yazdı:

Hocam 15 gün boyunca günde 1 kez tamoksifen önerildi, ama bana saçma geldi sizin fikriniz nedir?

Şu an için ereksiyon problemim yok cinsel isteksizlik var sadece dediğim gibi o da psikolojik olabilir. 

Bence de saçma bir öneri...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
whystreo    3
metinav, 6 saat önce yazdı:

Bence de saçma bir öneri...

Şu an için yapmam gereken nedir peki hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
whystreo, 16 saat önce yazdı:

Şu an için yapmam gereken nedir peki hocam?

Bu değerlerle açıkça şunu yap demek pek mümkün değil.Libido sorunun östrojen ve prolaktin değerleriyle yakından ilişkili.Bunlar yükselince baskılama yapıyorlar.Fakat total testosteron ve diğer değerlerin biraz tuhaf.Ya ölçümle ilgili problem var yada ilaçlardan dolayı sapmış durumda.Bir hafta daha bekle bir şey kullanmadan.Tamoksifeni zaten hiç kullanma amacı ve gereği yok...Kıl tüy olayları için free testosteron ve dht önemli.Bunlar da testinde yok...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
whystreo    3
metinav, 3 saat önce yazdı:

Bu değerlerle açıkça şunu yap demek pek mümkün değil.Libido sorunun östrojen ve prolaktin değerleriyle yakından ilişkili.Bunlar yükselince baskılama yapıyorlar.Fakat total testosteron ve diğer değerlerin biraz tuhaf.Ya ölçümle ilgili problem var yada ilaçlardan dolayı sapmış durumda.Bir hafta daha bekle bir şey kullanmadan.Tamoksifeni zaten hiç kullanma amacı ve gereği yok...Kıl tüy olayları için free testosteron ve dht önemli.Bunlar da testinde yok...

Hocam testi yaptıralı 1 haftayı geçti pazartesi günü gidip bir test daha vereyim o zaman.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
whystreo, 6 saat önce yazdı:

Hocam testi yaptıralı 1 haftayı geçti pazartesi günü gidip bir test daha vereyim o zaman.

olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
whystreo    3
metinav, 05.08.2022 - 22:47 yazdı:

olur

Hocam hiçbir şekilde hastane randevusu alamadım yakın tarihlere vermiyor.

Hiçbir ilaç vs kullanmadan devam etsem bu şekilde normale döner mi hormonlar? Zaten ağır bir kür değildi girdiğim.

Bir sorun yaşar mıyım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
whystreo, 24 dakika önce yazdı:

Hocam hiçbir şekilde hastane randevusu alamadım yakın tarihlere vermiyor.

Hiçbir ilaç vs kullanmadan devam etsem bu şekilde normale döner mi hormonlar? Zaten ağır bir kür değildi girdiğim.

Bir sorun yaşar mıyım?

Bekle müsait bir zamanda fırsat bulursan alırsın.Bu sürede kendini yargılamadan gözlemle.İllaki düzelir, ama destek olmak iyi bir şeydir :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.