Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

srcn

Susta, rimabolon, anapolon kürü

Önerilen İletiler

srcn    1

@rastlantisal@metinav

Sayın hocalarım merhaba,

kür planlamam 16 hafta haftalık 500mg susta 200mg prima olarak. anapolon 9.haftadan itibaren günde 50mg olarak 40 gün. 

pct ise 6 kutu pregnyl 5000 veya choriomon 5000. bunlarında 3ü kür içi kalan 3ü çıkışta olarak. yanında vitanimlerde extra.

sorum şunlardır; kürü sizin değerlendirmeniz ve pregnly ve choriomon arasında etki olarak fark veya biri ötekinden daha iyi olur dediğiniz nedir?

yardımlarınızı ve bilgilendirmenize ihtiyaç duydum saygılarımla. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eyzel2    70
srcn, 3 saat önce yazdı:

@rastlantisal@metinav

Sayın hocalarım merhaba,

kür planlamam 16 hafta haftalık 500mg susta 200mg prima olarak. anapolon 9.haftadan itibaren günde 50mg olarak 40 gün. 

pct ise 6 kutu pregnyl 5000 veya choriomon 5000. bunlarında 3ü kür içi kalan 3ü çıkışta olarak. yanında vitanimlerde extra.

sorum şunlardır; kürü sizin değerlendirmeniz ve pregnly ve choriomon arasında etki olarak fark veya biri ötekinden daha iyi olur dediğiniz nedir?

Reisim şahsi

görüşüm olarak enanth kullan sustanon dengelemek ve dönüşü biraz uzun sürüyor esteri  gerçekten çok uzun koyduğun kütleye de zarar vermeyelim saygılarımla  :) 

tarihinde Eyzel2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
srcn, 6 saat önce yazdı:

@rastlantisal@metinav

Sayın hocalarım merhaba,

o kadar hcg ye gerek yok.Kür içinde küçülürse 1500 iü pregnyl vurursun yeterli olur...

Bence pregnyl daha etkili, ama sentetik ve soğuk zincirin bozulmaması gerekiyor...

Arkadaşın dediği gibi sustanon yerine enantat daha mantıklı ve primoyu 400 yap...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
srcn    1
Eyzel2, 15 saat önce yazdı:

Reisim şahsi

görüşüm olarak enanth kullan sustanon dengelemek ve dönüşü biraz uzun sürüyor esteri  gerçekten çok uzun koyduğun kütleye de zarar vermeyelim saygılarımla  :) 

metinav, 11 saat önce yazdı:

o kadar hcg ye gerek yok.Kür içinde küçülürse 1500 iü pregnyl vurursun yeterli olur...

Bence pregnyl daha etkili, ama sentetik ve soğuk zincirin bozulmaması gerekiyor...

Arkadaşın dediği gibi sustanon yerine enantat daha mantıklı ve primoyu 400 yap...

Sayın Eyzel kardeşim ve Metin abi,

enanthat tercih etmememim sebebi doğru ve sağlam ilaç bulamama korkum. eczane malı garanti olduğu için yöneldim sustaya.

teşekkür ederim bilgilendirmeler için. ihtiyaç dahilinde tekrar sizden yardım isteyeceğim. saygılar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
srcn, 1 saat önce yazdı:

enanthat tercih etmememim sebebi doğru ve sağlam ilaç bulamama korkum. eczane malı garanti olduğu için yöneldim sustaya.

Farkındayım fakat pct aşamasında bazı özel uygulamalar yapmak gerektirebilir.Yeni arkadaşların bu konularda yeterli bilgiye sahip olmadıkları göz önüne alınırsa, kaş yapayım derken göz çıkabiliyor.Yoksa tabiki eczane ürünleri tercihimizin başında olmalı.Fakat, sustanon 3. kür ve sonrası artık bazı şeyleri uygulamalı olarak oturtmuş arkadaşlar için daha uygun bana göre...

Alttaki whatsap ikonundan @Loving e ulaşıp orjinal ve dolu içerikli testo enantat konusunda yardım alabilirsin...

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
srcn, 21 saat önce yazdı:

@rastlantisal@metinav

Sayın hocalarım merhaba,

Anapolonu niye 9. haftadan itibaren kullanmayı planladın ? Özel bir nedeni var mı ?

@metinav hocama katılmakla birlikte, illaki sustanon ile devam edeceksen son 4 hafta enantat esteri kullanırsan pct sürecin daha sorunsuz geçer. 12 Hafta sustanon 4 hafta enantat yapabileceğin gibi 16 hafta sustanonun sonunda 4 hafta TRT doz (Haftalık 100 mg) enantat şeklinde de uygulayabilirsin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
srcn    1
metinav, 2 saat önce yazdı:

Farkındayım fakat pct aşamasında bazı özel uygulamalar yapmak gerektirebilir.Yeni arkadaşların bu konularda yeterli bilgiye sahip olmadıkları göz önüne alınırsa, kaş yapayım derken göz çıkabiliyor.Yoksa tabiki eczane ürünleri tercihimizin başında olmalı.Fakat, sustanon 3. kür ve sonrası artık bazı şeyleri uygulamalı olarak oturtmuş arkadaşlar için daha uygun bana göre...

Alttaki whatsap ikonundan @Loving e ulaşıp orjinal ve dolu içerikli testo enantat konusunda yardım alabilirsin...

hocam kendisiyle irtibata geçeceğim. sağolun.

Rdm, Bir saat önce yazdı:

Anapolonu niye 9. haftadan itibaren kullanmayı planladın ? Özel bir nedeni var mı ?

@metinav hocama katılmakla birlikte, illaki sustanon ile devam edeceksen son 4 hafta enantat esteri kullanırsan pct sürecin daha sorunsuz geçer. 12 Hafta sustanon 4 hafta enantat yapabileceğin gibi 16 hafta sustanonun sonunda 4 hafta TRT doz (Haftalık 100 mg) enantat şeklinde de uygulayabilirsin.

aslında özel bir nedeni yok ama şu düşünce oluştu, susta prima  çalışmaya başlasın anapolonu ortasında girersem perçinler diye düşündüm. (saçma ve mantıksız olabilir aydınlatırsanız sevinirim.) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
srcn, 2 saat önce yazdı:

hocam kendisiyle irtibata geçeceğim. sağolun.

aslında özel bir nedeni yok ama şu düşünce oluştu, susta prima  çalışmaya başlasın anapolonu ortasında girersem perçinler diye düşündüm. (saçma ve mantıksız olabilir aydınlatırsanız sevinirim.) 

Genelde anapolon v.b. tablet formlar kürün başında kullanılır, ilk haftalar testosteron çalışmaya başlayana kadar destek olması açısından. Zaten 8.9.haftalara geldiğinde kan değerlerin tepki vermeye başlayacak, üzerine oral bir ilaç kullamak pek mantıklı değil. Ama yine de son karar kullanıcının her zaman, zira olmaz, yapılmaz, yapılmamalı denilen şeyler kesin doğruluk içermiyor bu sporda hiç bir zaman.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.239

Merhabalar.

Ben sustanonu başlı başına yeterli bulanlardanım. O dalgalanma E2 seviyesinin yükselmesine sebep oluyor bu da bulk kürü verimini artırıyor. 

Ancak bu ilk kürün olacaksa sustanon biraz ağır gelebilir. Onun yerine enhantate bu işin optimumudur. İlla sustanon kullanılacaksa da @Rdmdostumun dediği protokole sadık kalırsan rahat PCT atlatırsın. 

16 haftalık kürün içinde HCG kullanımı ne denli gereklidir şüphelerim var. Bence bu güçlü silahı da kür sonunda PCT kısmına sakla. En nihayetinde NOR19 grubuna bulaşmadan küre gireceksin. 

DHT türevi anabolizanlara şüphe ile yaklaşıyorum. Verdikleri ile aldıkları acaba değiyor mu düşünmek gerek. Miktarı ise gördüğün yan etkilere göre ayarlamanda fayda var. Yüksek DHT, düşük E2, çok bol sivilce, kıllanma, vs vs gibi yan etkilere sebep olabilir. Düşük dozdan başlayıp hafta hafta doz artırarak devam edebilirsin. Yan etki gördüğün noktada doz düşürür veya anabolizanı keserek only testosteron devam edebilirsin. 

Bildiğiniz üzere tüm etki ve yan etkiler bir havuzdalar. Bünyeden bünyeye etki seviyesi ve yan etkilerden bir kısmını görebiliyoruz. Sabit bir plan yerine daha dinamik, duruma göre doz ve anabolizan ayarlanmış bir plan çok daha doğru olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.