Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

otopsicikedi

Yüksek fsh değeri ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

otopsicikedi    1.355

Uzun zamandır burayı takip ediyorum ama okuduklarımdan gördüklerimden yüksek fshlı birine rastlamadım.

22 yaşındayım 2 senedir natural olarak sporla ilgileniyorum. 2 ay önce küre girme düşüncem vardı bu yüzden test vermiştim değerlerim yüksek çıkmıştı  bende bu anormallik ten dolayı bu düşünceme ara verdim dün tekrar bir baktırmak istedim fakat sonuç değişmedi. 6 yaşında yumurtalığımın birinin yukarı kacmasından dolayı bir ameliyat olmuştum sadece o kadar. @metinav @rastlantisaldegerli yorumlarınzı bekliyorum. Doktor testis usgsi istedi östrojen için birşey yapamayız dedi yarım mg arimidex almayı düşünüyorum.

IMG_20220728_133621.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.330

Bence bir şey kullanmadan önce sperm sayına vs baktır. Eğer o doktor bir şey diyemedi ise başka bir doktor da şansını dene.

Eğitim araştırmalar bu konularda çok daha iyi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
rastlantisal, 3 dakika önce yazdı:

Bence bir şey kullanmadan önce sperm sayına vs baktır. Eğer o doktor bir şey diyemedi ise başka bir doktor da şansını dene.

Eğitim araştırmalar bu konularda çok daha iyi.

Eğitim araştırma hastanesinde çalışıyorum fakat siirtteyim değerlerime üroloji doktoru da normal demişti. Ben kimsede böyle bir duruma şahit olmadım açıkçası 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barinyo    50

Başkasında görmemiş olmanız sizi sorunlu yapmaz. Doktor inceledi sorun yok dedi diyorsunuz. Problem yaşadığınızı da söylemiyorsunuz toprak temiz kazmaya gerek yok.

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
otopsicikedi, 9 saat önce yazdı:

Uzun zamandır burayı takip ediyorum ama okuduklarımdan gördüklerimden yüksek fshlı birine rastlamadım.

22 yaşındayım 2 senedir natural olarak sporla ilgileniyorum. 2 ay önce küre girme düşüncem vardı bu yüzden test vermiştim değerlerim yüksek çıkmıştı  bende bu anormallik ten dolayı bu düşünceme ara verdim dün tekrar bir baktırmak istedim fakat sonuç değişmedi. 6 yaşında yumurtalığımın birinin yukarı kacmasından dolayı bir ameliyat olmuştum sadece o kadar. @metinav @rastlantisaldegerli yorumlarınzı bekliyorum. Doktor testis usgsi istedi östrojen için birşey yapamayız dedi yarım mg arimidex almayı düşünüyorum.

Çocuklukta testislerin inmemesi veya yukarı kaçması bir hastalık.Testisin olgunlaşabilmesi ve üretim gerçekleştirebilmesi için olması gereken yere inmesi gerekiyor.Buna yarımlık veya inmemeiş testis hastalığı gibi isimler veriyorlar.Son durumu bilmiyorum ama eskiden bu gibi çocuklara tek doz 5000 iü hcg vuruyorlardı.Ve testis bir kaç güne gelişip iniyordu yerine :)

Fsh sperm üretiminden sorumlu hormon.Ne kadar yüksek ise testisdeki sperm üreten hücrler ve sıvılar vb. duyarsız, zarar görmüş doku kaybı oluşmuş olması fazladır.Belki hiç sperm olmaması da muhtemeldir...Şimdi teknik ilerledi ameliyatla mikro tese gibi yöntemlerle sperm bulup çıkarabiliyorlar dokudan.

En hızlı ve etkili kurtarabilirse kurtaran tedavi, hcg ve benzerlerinin birlikte kullanımı...Doğuştan kalbi gelişmemiş bir bebeği bile geliştirebiliyorlar.Tıpta çare tükenmez sadece birilerinin keşfetmesi ve bulmasına bakar...

Çocuk düşünüyorsan ve sperm sorunları varsa o zaman kür yapman uygun olmayacaktır...

Östrojeni düşürmek kolay, libido sorunu yaşıyorsan arimidex yarım tablet kullanabilirsin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

bu kür icinde testis boyu çok değişiyor benim hatta geceleri küre girmemiş haline dönüyor 

acaba test e den dönüşen e2 döngüyü geri açabilirmi böyle birşey varmı 

yada bunun sebebi ne olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
metinav, 7 saat önce yazdı:

Çocuklukta testislerin inmemesi veya yukarı kaçması bir hastalık.Testisin olgunlaşabilmesi ve üretim gerçekleştirebilmesi için olması gereken yere inmesi gerekiyor.Buna yarımlık veya inmemeiş testis hastalığı gibi isimler veriyorlar.Son durumu bilmiyorum ama eskiden bu gibi çocuklara tek doz 5000 iü hcg vuruyorlardı.Ve testis bir kaç güne gelişip iniyordu yerine :)

Fsh sperm üretiminden sorumlu hormon.Ne kadar yüksek ise testisdeki sperm üreten hücrler ve sıvılar vb. duyarsız, zarar görmüş doku kaybı oluşmuş olması fazladır.Belki hiç sperm olmaması da muhtemeldir...Şimdi teknik ilerledi ameliyatla mikro tese gibi yöntemlerle sperm bulup çıkarabiliyorlar dokudan.

En hızlı ve etkili kurtarabilirse kurtaran tedavi, hcg ve benzerlerinin birlikte kullanımı...Doğuştan kalbi gelişmemiş bir bebeği bile geliştirebiliyorlar.Tıpta çare tükenmez sadece birilerinin keşfetmesi ve bulmasına bakar...

Çocuk düşünüyorsan ve sperm sorunları varsa o zaman kür yapman uygun olmayacaktır...

Östrojeni düşürmek kolay, libido sorunu yaşıyorsan arimidex yarım tablet kullanabilirsin.

Teşekkür ederim testisler için usg cektiricem bide ürolojiden sperm testi isterim. İlaç konusunda umarım sperm sayım herseyim normaldir ama testis torbamın birisi diğeri gibi sıcakta kendini salmıyo kürde küçülen testislerin tekrar yukarı kaçması sorun olucak gibi bana😶

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
otopsicikedi, 29.07.2022 - 07:46 yazdı:

Teşekkür ederim testisler için usg cektiricem bide ürolojiden sperm testi isterim. İlaç konusunda umarım sperm sayım herseyim normaldir ama testis torbamın birisi diğeri gibi sıcakta kendini salmıyo kürde küçülen testislerin tekrar yukarı kaçması sorun olucak gibi bana😶

Konuyu güncellemek istiyorum testis usgmi çektirdim sperm testimi verdim. (6 yaşında inmemiş testis ameliyatı oldum) testislerimde herhangi bir atrofi yok ikiside kesede fakat sperm testimde hiç sperm yok. Doktorum 1 ay klomen kullanmamı istedi birde procertin diye bir ürün önerdi. Bu testlerimi hep ilk kürüme girmek için yapmıştım böyle sorunlar çıktığı için 3 4 aydır uğraşıyorum bu tedaviden sonuç alamazsam zaten kısırım sizce ilaç kullanmam mantıklı olur mu?

@metinav @rastlantisal 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
otopsicikedi, 6 dakika önce yazdı:

Konuyu güncellemek istiyorum testis usgmi çektirdim sperm testimi verdim. (6 yaşında inmemiş testis ameliyatı oldum) testislerimde herhangi bir atrofi yok ikiside kesede fakat sperm testimde hiç sperm yok. Doktorum 1 ay klomen kullanmamı istedi birde procertin diye bir ürün önerdi. Bu testlerimi hep ilk kürüme girmek için yapmıştım böyle sorunlar çıktığı için 3 4 aydır uğraşıyorum bu tedaviden sonuç alamazsam zaten kısırım sizce ilaç kullanmam mantıklı olur mu?

@metinav @rastlantisal 

Tüm tedavi yollarını deneyip sonuç alamazsan ve bu sonuçsuzluk doktorlar tarafından onaylanırsa evet. Seni de Blast and Cruise yapanlar ailesine kabul ederiz :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
rastlantisal, 2 dakika önce yazdı:

Tüm tedavi yollarını deneyip sonuç alamazsan ve bu sonuçsuzluk doktorlar tarafından onaylanırsa evet. Seni de Blast and Cruise yapanlar ailesine kabul ederiz :)

Çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için iyi ki varsınız.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burak23822    10
otopsicikedi, 28.07.2022 - 13:53 yazdı:

Eğitim araştırma hastanesinde çalışıyorum fakat siirtteyim değerlerime üroloji doktoru da normal demişti. Ben kimsede böyle bir duruma şahit olmadım açıkçası 

Gerizekalı doktor ara yeterki ülkemde bir boktan anladıkları yok @metinav hocayı oraya koysak eline su dökemezler ben kürden çıkıp ereksiyon problemlerim için doktorlara gitmiştim testo 350 fsh 0 lh 0 prolaktin 17 östrojen 90 lardayken bana hiç bir şeyin yok gayet sağlıklısın dedikleri için 1 yıl sonra pct diye bir şey olduğunu öğrenip tedavi yapmıştım sakın o çoluk çocuğa inanma doğru insanları bulmaya çalış geçmiş olsun.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
burak23822, 19 dakika önce yazdı:

Gerizekalı doktor ara yeterki ülkemde bir boktan anladıkları yok @metinav hocayı oraya koysak eline su dökemezler ben kürden çıkıp ereksiyon problemlerim için doktorlara gitmiştim testo 350 fsh 0 lh 0 prolaktin 17 östrojen 90 lardayken bana hiç bir şeyin yok gayet sağlıklısın dedikleri için 1 yıl sonra pct diye bir şey olduğunu öğrenip tedavi yapmıştım sakın o çoluk çocuğa inanma doğru insanları bulmaya çalış geçmiş olsun.

Sorma dostum endokrinoloji doktoruna da gozuktum bu yüksek FSH değerim için bana dedi ki ben hipofizden anlıyorum FSH lh üroloji ilgilendirir dedi arkasında proteinli süt varken bana protein tozu mu kullanıyorsun diye sordu bende teşekkür edip çıktım. En kötüsü bu hocanın suratını hergun görmem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burak23822    10
otopsicikedi, 2 saat önce yazdı:

Sorma dostum endokrinoloji doktoruna da gozuktum bu yüksek FSH değerim için bana dedi ki ben hipofizden anlıyorum FSH lh üroloji ilgilendirir dedi arkasında proteinli süt varken bana protein tozu mu kullanıyorsun diye sordu bende teşekkür edip çıktım. En kötüsü bu hocanın suratını hergun görmem.

Endokrinoloji doktorlarıda bir boktan anlamıyor adamın yanına gitmişim hipofizi anlatıyorum hpta açılmadı şunları kullandım felan diyorum adam bana b12 düşük diyor inş iyi bir doktor bulursun dostum çok geçmiş olsun yarım bilgiyle akıl vermek istemiyorum ama bi arkadaşım evlendi çocuğu olmuyordu fsh 11 gelmişti tüp bebek tedavisi ile tek seferde çocuğu oldu sipermiogram testi yaptır sperm varsa doktora sonucunu söyleme sadece siperm testini sor iyi bir problem yok derse hiç kurcalama

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355

Arkadaşlar konuyu güncelliyorum 1 aylık bir klomen tedavisine başlamıştım (azospermi) olduğumdan bugün son hapımı yutucam. Sorum şu bende sizler gibi iki hafta sonra mı kan ve sperm testi vermeliyim.(ilaç geçmişim yok) @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
otopsicikedi, 18 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar konuyu güncelliyorum 1 aylık bir klomen tedavisine başlamıştım (azospermi) olduğumdan bugün son hapımı yutucam. Sorum şu bende sizler gibi iki hafta sonra mı kan ve sperm testi vermeliyim.(ilaç geçmişim yok) @rastlantisal

o 2 haftanın amacı klomenin tamamen kandan çıkmasını beklemek. Kanda olduğu sürece hipofizi tetikleyecek ve LH, FSH dolayısı ile total testo olduğundan yüksek çıkacak. 

14 günden sonra test yaptırabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
rastlantisal, 2 dakika önce yazdı:

o 2 haftanın amacı klomenin tamamen kandan çıkmasını beklemek. Kanda olduğu sürece hipofizi tetikleyecek ve LH, FSH dolayısı ile total testo olduğundan yüksek çıkacak. 

14 günden sonra test yaptırabilirsin.

Bu süreçte yan etki olarak daha az boşaldığımı farkettim bunuda hocamla paylaşıcam umarım düzelir. Teşekkürler ümit abi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mıho    1

dostum öncelikle geçmiş olsun istersen  ömür e. a.   diye bir doktor var üroloji uzmanı instagram ve youtube da hem steroid hemde sarmslar la ilgili bilgi veren (az da olsa )nadir doktorlardan bi ona da danış derim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
mıho, 1 saat önce yazdı:

dostum öncelikle geçmiş olsun istersen  ömür e. a.   diye bir doktor var üroloji uzmanı instagram ve youtube da hem steroid hemde sarmslar la ilgili bilgi veren (az da olsa )nadir doktorlardan bi ona da danış derim

Biliyorum o doktoru dostum teşekkürler önerin için kan tahlillerinden sonra ona da danışırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135

Dostum ben de aynı rahatsızlıktan (yumurtalığın tekinin inmemesi) mustariptim, aynı şekilde operasyon geçirdim (3-4 yaşımda). Sonrasında bir sorun yaşamadım, sperm sorunu da olmadı, lakin o ameliyatla indirilen yumurtalık tam olgunluğuna erişememiş, erişemedi. Fakat sperm konusunda sıkıntı olmadı (oran normale kıyasla biraz daha düşük ancak sorun yok), total testosteron konusunda da bir sıkıntı yaşamadım. @metinav hocamın bahsettiği 5000 iü hcg işlemi(iğneli bir tedavi süreci geçirmişim-yüksek ihtimal bu diye düşündüm) de uygulanmış bende lakin inmemiş, ondan sonra ameliyat uygulanmış. 

Anladığım kadarıyla bu rahatsızlık herkeste farklı etkiler bırakıyor. Örneğin genel bilinen sol testisin büyük olması sağın daha küçük olması ben de tam tersi. Umuyorum ki, klomen tedavisi olumlu sonuçlanır, kür için bence erken, en azından mevcut tüm tedavi yöntemlerini uyguladıktan sonra asıl adımı atarsın. 

tarihinde Alaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
Alaz, 21 dakika önce yazdı:

Dostum ben de aynı rahatsızlıktan (yumurtalığın tekinin inmemesi) mustariptim, aynı şekilde operasyon geçirdim (3-4 yaşımda). Sonrasında bir sorun yaşamadım, sperm sorunu da olmadı, lakin o ameliyatla indirilen yumurtalık tam olgunluğuna erişememiş, erişemedi. Fakat sperm konusunda sıkıntı olmadı (oran normale kıyasla biraz daha düşük ancak sorun yok), total testosteron konusunda da bir sıkıntı yaşamadım. @metinav hocamın bahsettiği 5000 iü hcg işlemi(iğneli bir tedavi süreci geçirmişim-yüksek ihtimal bu diye düşündüm) de uygulanmış bende lakin inmemiş, ondan sonra ameliyat uygulanmış. 

Anladığım kadarıyla bu rahatsızlık herkeste farklı etkiler bırakıyor. Örneğin genel bilinen sol testisin büyük olması sağın daha küçük olması ben de tam tersi. Umuyorum ki, klomen tedavisi olumlu sonuçlanır, kür için bence erken, en azından mevcut tüm tedavi yöntemlerini uyguladıktan sonra asıl adımı atarsın. 

Bende işte bu kan tahlillerinddn sonra USG çektirdim testislerimin boyutu herşeyi normal sadece ameliyattan dolayı bir testisim sarkmıyor 😂 ve  kan tahlilinde FSH yüksek çıkıyor. Tedavi için elimden geleni yapıcam yakında evlenicek olmasam düşünmezdim ilaca girerdim ama evlendigim insana saygısızlık olucak erken pes edersem. İyi dilekleriniz için teşekkürler herkese 2 hafta sonra hortlatırım tekrardan konuyu.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355

Selam arkadaşlar son klomenden 10 gün sonra testimi verdim. Kanımda hala klomen var fakat zaten benim amacım sperm testiydi bir yandan maalesef oda tekrar boş çıktı. En son doktorumun tavsiyesi ile hipofizime baktırıcam. Bu 1 aylık klomen kullanım sürecinde psikolojik olarak çok az etkilendim o da şöyle çok sevdiğim YouTube kanallarını izlerken bile 5 dk izleyebildim sürekli bir tahammülsüzlük vardı kendi içimde. İlacın kafasıdır diyip geçiştirdim. Cinsel yönden hiç etkilenmedim. Bundan sonraki süreçte hipofizime de baktırdıktan sonra düzgün bir kan testi sonrası blast Cruise yaparak ilerlemeyi düşünüyorum. O östrojenle jino olmamamın sebebi ne merak ediyorum hepinize teşekkürler.

@metinav @rastlantisal

Screenshot_2022-09-23-13-50-44-630_com.google.android.apps.docs.jpg Screenshot_2022-09-23-13-50-36-420_com.google.android.apps.docs.jpg

tarihinde otopsicikedi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
otopsicikedi, 23.09.2022 - 14:53 yazdı:

Selam arkadaşlar son klomenden 10 gün sonra testimi verdim. Kanımda hala klomen var fakat zaten benim amacım sperm testiydi bir yandan maalesef oda tekrar boş çıktı. En son doktorumun tavsiyesi ile hipofizime baktırıcam. Bu 1 aylık klomen kullanım sürecinde psikolojik olarak çok az etkilendim o da şöyle çok sevdiğim YouTube kanallarını izlerken bile 5 dk izleyebildim sürekli bir tahammülsüzlük vardı kendi içimde. İlacın kafasıdır diyip geçiştirdim. Cinsel yönden hiç etkilenmedim. Bundan sonraki süreçte hipofizime de baktırdıktan sonra düzgün bir kan testi sonrası blast Cruise yaparak ilerlemeyi düşünüyorum. O östrojenle jino olmamamın sebebi ne merak ediyorum hepinize teşekkürler.

@metinav @rastlantisal

Screenshot_2022-09-23-13-50-44-630_com.google.android.apps.docs.jpg Screenshot_2022-09-23-13-50-36-420_com.google.android.apps.docs.jpg

İç sıkıntısı bunalma vb. duygulara neden olabilir klomen veya tamoksifen...Bunlar östrojenin devredışı kalmasıyla alakalı yaşanıyor genelde.

Kullandığın ilaçlar vucudundan çıkmadan test yaptırdığında bu anormal değerlerin görülmesi gayet normal :)

Sperm için testislerini geliştirmelisin.Bulabiliyorsan pregnyl bul kullan...Yada bu konuda kendisini yetiştirmiş bir doktorla çalış ve sperm geliştirmeye çalış.Evleneceğini yazmışsın, çocuk ihtimalin her zaman var.Azosperm bile olsa bu her zaman mümkün...Ümitsizlik içine girme.

Hipofizinde sorun olduğunu zannetmiyorum, testislerin cevap vermiyor gerektiği gibi.Ebat olarak kişiye özeldir.Birinde fındık kadardır ama sperm üretir, diğerinde ceviz kadardır ama sperm üretimi yoktur.Bu ebattan çok dokuların işlev yapmasıyla alakalı bir şey.Bu haldeyken steroid kürlerine girme...

Lh da sorun yok anladığım kadarıyla onu da steroidlerle zayıflatma.Çocuk düşünüyorsan kürden uzak dur.Fsh için tedavi protekolleri farklı ve içinde steroid yok...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
metinav, 5 dakika önce yazdı:

İç sıkıntısı bunalma vb. duygulara neden olabilir klomen veya tamoksifen...Bunlar östrojenin devredışı kalmasıyla alakalı yaşanıyor genelde.

Kullandığın ilaçlar vucudundan çıkmadan test yaptırdığında bu anormal değerlerin görülmesi gayet normal :)

Sperm için testislerini geliştirmelisin.Bulabiliyorsan pregnyl bul kullan...Yada bu konuda kendisini yetiştirmiş bir doktorla çalış ve sperm geliştirmeye çalış.Evleneceğini yazmışsın, çocuk ihtimalin her zaman var.Azosperm bile olsa bu her zaman mümkün...Ümitsizlik içine girme.

Hipofizinde sorun olduğunu zannetmiyorum, testislerin cevap vermiyor gerektiği gibi.Ebat olarak kişiye özeldir.Birinde fındık kadardır ama sperm üretir, diğerinde ceviz kadardır ama sperm üretimi yoktur.Bu ebattan çok dokuların işlev yapmasıyla alakalı bir şey.Bu haldeyken steroid kürlerine girme...

Lh da sorun yok anladığım kadarıyla onu da steroidlerle zayıflatma.Çocuk düşünüyorsan kürden uzak dur.Fsh için tedavi protekolleri farklı ve içinde steroid yok...

Çok teşekkür ederim bilen bir doktor ile şansımı tekrar deneyeceğim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355

Bir önceki testimde son klomenden 10 gün sonra test vermiştim ve ilaç kanımdan çıkmadığı için değerlerim yüksekti. Şimdi son klomenden yaklaşık 25 gün sonra bir test verdim değerlerim normale döndü şaşırtıcı şekilde daha önceki fsh değerinden daha düşük bir değere inmiş. 

IMG_20221011_132219.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
otopsicikedi, 55 dakika önce yazdı:

Bir önceki testimde son klomenden 10 gün sonra test vermiştim ve ilaç kanımdan çıkmadığı için değerlerim yüksekti. Şimdi son klomenden yaklaşık 25 gün sonra bir test verdim değerlerim normale döndü şaşırtıcı şekilde daha önceki fsh değerinden daha düşük bir değere inmiş. 

Spermiyografi şart. Bakalım orada ne çıkacak. Doğuştan yada sonradan sperm üreten mekanizmada bir sorun olmuş olabilir vs vs.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ardarnold
      Merhaba,
      1.5 sene aralıksız kürdeydim şuanda 4 hafta kısa bi tren kürüne girdim 2 saat önce bi cinsel ilişki yaptım tam kalkıyor erekte oluyor diyorum iniyor kız bağırdı ama psikolojikmen geriliyorum öyle olunca bilmiyorum testislerde çok küçük ne yapmalıyım lütfen akıl verin?
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar merhaba,
      Kürümün 5.haftasında test vermiştim total testo yükselmemiş ancak e2 baya yükselmişti.
      Benim sormak istediğim: 2009 dan kalma sol göğüste hafif jinekomasti var şimdi ise sol göğsümde hafif kaşınma ve rahatsızlık hissi oluyor sizce tamoksifen kullanmalı mıyım?

• Yazan: balbo
      Selamlar,
      6ay boyunca:
      testo enantat boldenon Kürüne girdim gayet iyi verim aldım 6ncı ay sonunda 1 ay ilaçların kandan silinmesini bekleyip pct yapmaya başladım.
      klomen100 tamox20 Şeklinde 2 ay sonunda güncel olarak kan tahlillerimi ekledim.
      ilk fotoğraf kürde değerlerim:

ikinci fotoğraf pct sonu tahliller:

Sıkıntım aktif olarak cinsel isteksizlik yaşıyorum herhangi bir ereksiyon problemim yok fakat istek sıfır sebebi ne olabilir?
    • Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar bugün Hastane randevum vardı gidemedim işten dolayı Başka bir güne gidicem ama randevu bulamıyorum Devlet Hastanesinde randevusuz gidiliyo rmu giden var mı ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.