Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Mertt    12

Herkese merhabalar 

18-20 haftalık 500 mg enanthe 400 boldenon küründen çıktım ilk 1 ay 50mg turinabol kullandım

kür içinde haftada 2 nolvadeks kullandım

İlk 2 ay Liv52 kullandım, nac600 multivit omega3 C vitamini B ve D vitamini hiç kesmedim kürde  

8-10 hafta prop-masteron-acetat kürüne girmeyi düşünüyordum onun için kan verdim değerler morelimi bozdu her türlü tavsiyenize açığım 

B432D6A6-E80F-4FB3-920B-AC1F6F6B16B9.png

777C8EA9-4C02-430E-9B53-4CFA4A435399.png

7FE63F78-8C5D-4830-B42D-82B27CB7D554.png

456993CC-85B5-4BBF-BD84-7108930B95D1.png

235B3424-ACBA-4DF2-8B7C-01A1637086F0.png

C42AAEBD-8F1D-4B7E-9BC4-2A5EBB58C777.png

EC86376C-0A0D-4201-8283-20B25B838414.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mertt    12
quacky, 1 dakika önce yazdı:

Hangi marka ilaç kullandın?

Pharm tec kullandım birazda enova kullanmıştım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Test sonuçlarını son enjeksiyodan kaç gün sonra verdin bilemiyoruz. Eğer hemen ardından verdiysen testosteron oranın olması gerekenden çok düşük, yok eğer en az 10 gün sonra verdiysen normal.

Sonuçlara göre kan değerlerin çok kötü durumda değil. B vitaminini azalt, alt ast kullandığın takviyelerden dolayı çok yükselmemiş, zamanla düzelecektir. Yeniden küre gireceksen 2-3 hafta TRT dozda devam edip öyle girmen daha faydalı olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mertt    12
Rdm, 2 dakika önce yazdı:

Test sonuçlarını son enjeksiyodan kaç gün sonra verdin bilemiyoruz. Eğer hemen ardından verdiysen testosteron oranın olması gerekenden çok düşük, yok eğer en az 10 gün sonra verdiysen normal.

Sonuçlara göre kan değerlerin çok kötü durumda değil. B vitaminini azalt, alt ast kullandığın takviyelerden dolayı çok yükselmemiş, zamanla düzelecektir. Yeniden küre gireceksen 2-3 hafta TRT dozda devam edip öyle girmen daha faydalı olacaktır.

15 gün kadar geçti küre girmeden önce testesteron değerim 680di bu durumda ne yapabilirim , TRT dozlarını ne kadar kullanmalıyım 250mg enanthe yeterli mi haftada tavsiyeleriniz için teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Mertt, 1 saat önce yazdı:

15 gün kadar geçti küre girmeden önce testesteron değerim 680di bu durumda ne yapabilirim , TRT dozlarını ne kadar kullanmalıyım 250mg enanthe yeterli mi haftada tavsiyeleriniz için teşekkür ederim 

İki seçeneğin var;

Pct yapar eski hormon değerlerine dönmeye çalışırsın, ama pct esnasında kazandığın kütlenin bir kısmını kaybedersin.

Hemen bu hafta haftada 1 veya 10 günde bir 100-150 mg Testosteron alır, 2-3 hafta sonra bahsettiğin ikinci küre başlarsın.

Fakat unutmaman gereken şey, kürü ne kadar uzatırsan sonrasında yapman gereken pct süresini de o kadar uzatman gerekebilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mertt    12

Dur kalk yapmak istemiyorum pct yaparak definasyon kürünede gireceğim için ben 100-150 enanthe TRT dozu vurayım teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
Mertt, 41 dakika önce yazdı:

Dur kalk yapmak istemiyorum pct yaparak definasyon kürünede gireceğim için ben 100-150 enanthe TRT dozu vurayım teşekkür ederim 

Böbrek ve karaciğer değerlerin normale dönmeden yeni küre girme. Normale döndüğünde TRT bitirip yeni küre başlarsın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mertt    12
rastlantisal, 13 dakika önce yazdı:

Böbrek ve karaciğer değerlerin normale dönmeden yeni küre girme. Normale döndüğünde TRT bitirip yeni küre başlarsın. 

Tamamdır hocam e2 değerimin düşük olması tamoksifenene mi bağlı sizce bulk zamanı kürdeyken 30 32 değerlerindeysi şimdi 8 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
Mertt, 1 dakika önce yazdı:

Tamamdır hocam e2 değerimin düşük olması tamoksifenene mi bağlı sizce bulk zamanı kürdeyken 30 32 değerlerindeysi şimdi 8 

Boldenon DHT türevi olduğu için E2 ile rekabet halinde oluyor. E2 düşürüyor. Bende öyle düşürmüştü ki kas kramplarından günlük hayatta bile zorlanır olmuştum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mertt    12
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Boldenon DHT türevi olduğu için E2 ile rekabet halinde oluyor. E2 düşürüyor. Bende öyle düşürmüştü ki kas kramplarından günlük hayatta bile zorlanır olmuştum.

Anladım abi liv52 alayım diyorum nac600 ilede devam ederim böbrek için tavsiyen var mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
Mertt, 3 dakika önce yazdı:

Anladım abi liv52 alayım diyorum nac600 ilede devam ederim böbrek için tavsiyen var mı 

Çok bol su iç. en azından 6 hafta devam ettir TRT dozu. Sonra gider kan, karaciğer ve böbrek testi yaptırırsın yine. sonra duruma göre aksiyon alırız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mertt    12
rastlantisal, 14 dakika önce yazdı:

Çok bol su iç. en azından 6 hafta devam ettir TRT dozu. Sonra gider kan, karaciğer ve böbrek testi yaptırırsın yine. sonra duruma göre aksiyon alırız.

Teşekkürler abi 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: asrin43
      Arkadaşlar merhaba, yaşım 46.
      İlk kürümü yaptım  7 temmuz başlangıç - son enjeksiyon 1 mart 27 gün önce.
      Kürde kullandığım ilaçlar:
      Testo  500 mg başladım 12 hafta kadar iran testo Sonra 100-150 mg trt düzeyde swis pharma testo   ilk 6 hafta 40 mg danaol biyiikten sonra 6 hafta kadar boldenon 1 ay rad 140 ve mk 677 sarm kullandım Testim ektedir. Testom hala yüksek çıkmış biraz daha mı bekleseydim bilemiyorum 26 gün olmuş ?
      Libidom çok berbat olmasa da  kür öncesine göre bu testoya göre düşük 2 haftadır çakşır otu çoban çökerten kürünü uyguluyorum kontrole yarın gidicem önerilerinizi lütfen yazın. Maalesef hata kürden önce yada sırasında bir testim yok 2 yıl önce başka nedenle yaptırdığım testte totalim 544 free 7.8 prolaktin 15.3 imiş.
      Hocam enanthaten da bu kadar sürede kandan çıkmaması normal mi @rastlantisal

• Yazan: Tekin2321
      Daha önce kullanan var mı arkadaşlar?
      canada peptide boldenon iran test enanhate  
    • Yazan: Kaan00n
      Merhaba arkadaşlar,
      20 yaşındayım 191 cm boyundayım 88 kg ağırlığındayım Yağ oranım yaklaşık %14 civarında ve yaklaşık 3 senedir doğal yollarla spor yapıyorum. Son 5 haftadır sadece testosteron, son 2 haftadır ise masteron propionat kullanıyorum. Şimdi yağ oranımı %10'a çekmek için 7-8 hafta daha masteron kullanmayı planlıyorum ve ardından testosteronu kesmeden boldenon kullanmayı düşünüyorum.
      Boldenon hakkında bilgi ve deneyimlerinizi duymak isterim, özellikle sağladığı etkiler ve deneyimleriniz konusunda.
      Ve hangi markadan memnun kaldınız sizce hangi marka boldenon tercih etmeliyim?
    • Yazan: Hwidka1
      Merhaba arkadaşlar,
      500 testo e 500 bolde 30mg turinabol Kullanıyorum 3. haftadayım boldenin açılmadığına eminim zaten.
      Haftada en az 1, 2 kere tansiyonum fırlıyor bayılacak gibi oluyorum öneriniz var mı? turinabol tansiyon yapar mı ?
    • Yazan: Ashfordian1
      1 Sustanon küründen sonra pct gerekli mi ve çok zararı olur mu?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.