Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Mertt    12

Herkese merhabalar 

18-20 haftalık 500 mg enanthe 400 boldenon küründen çıktım ilk 1 ay 50mg turinabol kullandım

kür içinde haftada 2 nolvadeks kullandım

İlk 2 ay Liv52 kullandım, nac600 multivit omega3 C vitamini B ve D vitamini hiç kesmedim kürde  

8-10 hafta prop-masteron-acetat kürüne girmeyi düşünüyordum onun için kan verdim değerler morelimi bozdu her türlü tavsiyenize açığım 

B432D6A6-E80F-4FB3-920B-AC1F6F6B16B9.png

777C8EA9-4C02-430E-9B53-4CFA4A435399.png

7FE63F78-8C5D-4830-B42D-82B27CB7D554.png

456993CC-85B5-4BBF-BD84-7108930B95D1.png

235B3424-ACBA-4DF2-8B7C-01A1637086F0.png

C42AAEBD-8F1D-4B7E-9BC4-2A5EBB58C777.png

EC86376C-0A0D-4201-8283-20B25B838414.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mertt    12
quacky, 1 dakika önce yazdı:

Hangi marka ilaç kullandın?

Pharm tec kullandım birazda enova kullanmıştım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Test sonuçlarını son enjeksiyodan kaç gün sonra verdin bilemiyoruz. Eğer hemen ardından verdiysen testosteron oranın olması gerekenden çok düşük, yok eğer en az 10 gün sonra verdiysen normal.

Sonuçlara göre kan değerlerin çok kötü durumda değil. B vitaminini azalt, alt ast kullandığın takviyelerden dolayı çok yükselmemiş, zamanla düzelecektir. Yeniden küre gireceksen 2-3 hafta TRT dozda devam edip öyle girmen daha faydalı olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mertt    12
Rdm, 2 dakika önce yazdı:

Test sonuçlarını son enjeksiyodan kaç gün sonra verdin bilemiyoruz. Eğer hemen ardından verdiysen testosteron oranın olması gerekenden çok düşük, yok eğer en az 10 gün sonra verdiysen normal.

Sonuçlara göre kan değerlerin çok kötü durumda değil. B vitaminini azalt, alt ast kullandığın takviyelerden dolayı çok yükselmemiş, zamanla düzelecektir. Yeniden küre gireceksen 2-3 hafta TRT dozda devam edip öyle girmen daha faydalı olacaktır.

15 gün kadar geçti küre girmeden önce testesteron değerim 680di bu durumda ne yapabilirim , TRT dozlarını ne kadar kullanmalıyım 250mg enanthe yeterli mi haftada tavsiyeleriniz için teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Mertt, 1 saat önce yazdı:

15 gün kadar geçti küre girmeden önce testesteron değerim 680di bu durumda ne yapabilirim , TRT dozlarını ne kadar kullanmalıyım 250mg enanthe yeterli mi haftada tavsiyeleriniz için teşekkür ederim 

İki seçeneğin var;

Pct yapar eski hormon değerlerine dönmeye çalışırsın, ama pct esnasında kazandığın kütlenin bir kısmını kaybedersin.

Hemen bu hafta haftada 1 veya 10 günde bir 100-150 mg Testosteron alır, 2-3 hafta sonra bahsettiğin ikinci küre başlarsın.

Fakat unutmaman gereken şey, kürü ne kadar uzatırsan sonrasında yapman gereken pct süresini de o kadar uzatman gerekebilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mertt    12

Dur kalk yapmak istemiyorum pct yaparak definasyon kürünede gireceğim için ben 100-150 enanthe TRT dozu vurayım teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
Mertt, 41 dakika önce yazdı:

Dur kalk yapmak istemiyorum pct yaparak definasyon kürünede gireceğim için ben 100-150 enanthe TRT dozu vurayım teşekkür ederim 

Böbrek ve karaciğer değerlerin normale dönmeden yeni küre girme. Normale döndüğünde TRT bitirip yeni küre başlarsın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mertt    12
rastlantisal, 13 dakika önce yazdı:

Böbrek ve karaciğer değerlerin normale dönmeden yeni küre girme. Normale döndüğünde TRT bitirip yeni küre başlarsın. 

Tamamdır hocam e2 değerimin düşük olması tamoksifenene mi bağlı sizce bulk zamanı kürdeyken 30 32 değerlerindeysi şimdi 8 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
Mertt, 1 dakika önce yazdı:

Tamamdır hocam e2 değerimin düşük olması tamoksifenene mi bağlı sizce bulk zamanı kürdeyken 30 32 değerlerindeysi şimdi 8 

Boldenon DHT türevi olduğu için E2 ile rekabet halinde oluyor. E2 düşürüyor. Bende öyle düşürmüştü ki kas kramplarından günlük hayatta bile zorlanır olmuştum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mertt    12
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Boldenon DHT türevi olduğu için E2 ile rekabet halinde oluyor. E2 düşürüyor. Bende öyle düşürmüştü ki kas kramplarından günlük hayatta bile zorlanır olmuştum.

Anladım abi liv52 alayım diyorum nac600 ilede devam ederim böbrek için tavsiyen var mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
Mertt, 3 dakika önce yazdı:

Anladım abi liv52 alayım diyorum nac600 ilede devam ederim böbrek için tavsiyen var mı 

Çok bol su iç. en azından 6 hafta devam ettir TRT dozu. Sonra gider kan, karaciğer ve böbrek testi yaptırırsın yine. sonra duruma göre aksiyon alırız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mertt    12
rastlantisal, 14 dakika önce yazdı:

Çok bol su iç. en azından 6 hafta devam ettir TRT dozu. Sonra gider kan, karaciğer ve böbrek testi yaptırırsın yine. sonra duruma göre aksiyon alırız.

Teşekkürler abi 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Kaan00n
      Merhaba arkadaşlar,
      20 yaşındayım 191 cm boyundayım 88 kg ağırlığındayım Yağ oranım yaklaşık %14 civarında ve yaklaşık 3 senedir doğal yollarla spor yapıyorum. Son 5 haftadır sadece testosteron, son 2 haftadır ise masteron propionat kullanıyorum. Şimdi yağ oranımı %10'a çekmek için 7-8 hafta daha masteron kullanmayı planlıyorum ve ardından testosteronu kesmeden boldenon kullanmayı düşünüyorum.
      Boldenon hakkında bilgi ve deneyimlerinizi duymak isterim, özellikle sağladığı etkiler ve deneyimleriniz konusunda.
      Ve hangi markadan memnun kaldınız sizce hangi marka boldenon tercih etmeliyim?
    • Yazan: Hwidka1
      Merhaba arkadaşlar,
      500 testo e 500 bolde 30mg turinabol Kullanıyorum 3. haftadayım boldenin açılmadığına eminim zaten.
      Haftada en az 1, 2 kere tansiyonum fırlıyor bayılacak gibi oluyorum öneriniz var mı? turinabol tansiyon yapar mı ?
    • Yazan: Ashfordian1
      1 Sustanon küründen sonra pct gerekli mi ve çok zararı olur mu?
    • Yazan: satakan04
      Abilerim, Hocalarım öncelikle merhaba,
      Yaklaşık 1 yıl önce girmiş olduğum bu streoid macerasından hüzünlü bir haber ile ayrılmış bulunmaktayım. Bu illete girmemde ki sebep çocukluk arkadaşımın üst düzey yarışmacı olup kendi kullandığı için onun kontrolünde girmemdi. Tabi ki biz de bu işin şaka olmadığını biraz geç de olsa farkına vardık ve kullanımı bıraktık. 
      Asıl yaşamış olduğum sorundan ve fikirlerinize ihtiyaç duyduğum konuya gelecek olursak;
      Evliyim, ve eşimle çocuk istemeye karar verdiğimizden sonra yapılan denemeler sonucunda olumsuz sonuçlar aldık. Aylar sonra artık bir şeylerin olumsuz olduğunu ve kontrol edilmesi gerektiğini düşündük.  Hastaneye gittim kan tahlilleri verdim ve sperminazsyon testi yaptırdım. 
      Çıkan sonuçların görsellerini sizler ile paylaşacağım. Doktor çıkan sonuçlardan sonra hemen streoidi bırakmam gerektiğini ve tedavi sürecine başlamam gerektiğini söyledi. Preglyn ve proviron verdi ve kullanmaya başlayacağım. Hocalarım bu yaşamış olduğum olumsuzluk belli bir süre sonra geçer mi ? Geçmesi için sizin önerebileceğiniz ekstra ürünler var mıdır ? Ne yapmam lazım ? Gerçekten tecrübelerinize ihtiyacım var.  @metinav @rastlantisal @Bay-T @hectordoyle @Askabar
      Yani benim ki de biraz saçmalık oldu, pazartesi testesteron iğnesi yapıp çarşamba sperm testi verdim ve bu durumda sperm kalitem inanılmaz düşük çıktı .  Yani hocalarım gerçekten parayla satın alınamacak bilgilerinize ihtiyacım var. Evet haklısınız bu işler böyle basit işler değil biz de yaşayarak ders alanlanlardan biri olduk.  Dört gözle sizden cevap bekliyorum . Herşey için şimdiden teşekkür ederim .

Kullandığım ilaçlar 1 yıl boyunca hiç pct yapmadım, 2 ay iğneyi bıraktığım dönem oldu ondada pct yapmadan tekrardan kullanmaya devam ettim. 
      Enanthad boldenon priopiant masteron 
    • Yazan: Zodi
      Herkese selamlar hocalarım, abilerim.
      İlaç dozajlamalarım ise haftalık 500 Testo - 400 boldenon şeklinde
      20 haftalık testo bolde kürümün 9. Haftasındayım ilk 6 hafta günde 30 mg sabit turinabol kullandım ve şu ana kadar 8 kilo artışım oldu. Boy 185 kür öncesi kilo 81 güncel kilo 89 yemeden kaynaklı bel ve alt karın da yağlanma oluştu ve son 2 haftadır 15 dk idman sonu kardiyo ekledim. (Bisiklet veya yokuş yürüyüş) Asıl sıkıntıma gelecek olursam bu kilo artışına rağmen nedense ilaçların tam etkisini aynada henüz görememem belki de boldenon 12. Hafta sonrası etki göstermeye başlıyor diyebilirsiniz bundan kaynaklıda olabilir.
      Günde sabahları 5 yumurta 1 dilim tam buğday ekmeği gün içinde 450 Gr pirinç veya makarna ve 500 gr tavuk yiyorum bunlar temel olanlar tabii ki ekstralar da var beslenmemin kendimce iyi olduğunu düşünüyorum iş yoğunluğumdan ve fabrikanın çok sıkıntılı olmasından kaynaklı test yaptırmaya da gidemedim ilaçlar çalışıyor mu çalışmıyor mu acaba diye psikolojik olaraktan bu düşünce beni hem idman olarak hem de aklıma geldiği her anda düşürüyor.
      Cinsel anlamda da son 2 haftadır nedense ilk etapta erkesiyon çok kuvvetli fakat yarım saat sonra 2. İlişki girişimim de sertleşmede çok problem yaşıyorum iş tempom çok yüksek antremanda da yeterince hırpalıyorum ve yorgun düşüyorum günde 6 saat uyuyorum bunun da ilişki de etkisi var mı bilmiyorum psikolojik olarak hiç iyi hissetmiyorum kendimi bana bi yol gösterir misiniz kimseye de birşey açıklayamıyorum kendi kendimi yiyorum.
      Her türlü eleştirinize lafınıza sözünüze açığım.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.