Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Askabar

Horlama

Önerilen İletiler

Askabar    838

Merhabalar arkadaşlar yine bulka girip kilo almayla beraber gelen sorunlardan bir tanesi olan horlamadan dert yanmak istiyorum. Gece uyurken istemsiz olan ve kızım uyanmasına sebep olan bu sorunu çözmem lazım. Bana önere bileceğiniz bişey var mı ? +100 kg oldum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lost    4

Umarım uyku apnen yoktur abim, çok tehlikeli bir şey. Uyurken gece yarısında aniden nefessiz kalmış gibi aniden uyandığın oldu mu? veya çevrende başka insanlar seni uyurken gördüklerinde nefes almıyormuş gibi gözüktüğünü daha önceden söylediler mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
Askabar, 10 dakika önce yazdı:

Merhabalar arkadaşlar yine bulka girip kilo almayla beraber gelen sorunlardan bir tanesi olan horlamadan dert yanmak istiyorum. Gece uyurken istemsiz olan ve kızım uyanmasına sebep olan bu sorunu çözmem lazım. Bana önere bileceğiniz bişey var mı ? +100 kg oldum :)

Bulkda bende yaşıyorum. Bende uyku apnesi şeklinde oluyor. Nereden biliyorum? Çünkü eşim nefes alamıyorum diye beni korkarak uyandırmış oluyor. Mesela şuan 80 kiloyum ve uyku apnesi sorunum yok. Yorulduğumda horluyorum. 50 kilo ikende hormuyordum. :)

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    838
Lost, 2 saat önce yazdı:

Umarım uyku apnen yoktur abim, çok tehlikeli bir şey. Uyurken gece yarısında aniden nefessiz kalmış gibi aniden uyandığın oldu mu? veya çevrende başka insanlar seni uyurken gördüklerinde nefes almıyormuş gibi gözüktüğünü daha önceden söylediler mi?

Yok eşime sordum uyku apnesi değil. 

rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Bulkda bende yaşıyorum. Bende uyku apnesi şeklinde oluyor. Nereden biliyorum? Çünkü eşim nefes alamıyorum diye beni korkarak uyandırmış oluyor. Mesela şuan 80 kiloyum ve uyku apnesi sorunum yok. Yorulduğumda horluyorum. 50 kilo ikende hormuyordum. :)

Abi ben 1 - 2 ay önce fiyat yaparken hiç sorun yoktu ama bulk a başlayınca hızlı kilo alıyorum ve hemen horlama gelişiyor 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118

Belli bir yaştan sonra mı oluyor bilmiyorum da son iki yılda bende de olmaya başladı(başlamış.)

Bu arada tebrik ederim,günde 5 öğün yediğim halde bir türlü 100'e çıkmayı becerememiştim,en çok 95 olabilmiştim.

Günde 6-7 öğün mü yiyordun?

Horlama için melisa ve üzerlik otunu karıştırıp bir hafta içtim düzeldi.Tabiri caizse koca karı ilacıyla hallettim.

Son üç aydır horlama bitti.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    838
nano3570, 18 dakika önce yazdı:

Belli bir yaştan sonra mı oluyor bilmiyorum da son iki yılda bende de olmaya başladı(başlamış.)

Bu arada tebrik ederim,günde 5 öğün yediğim halde bir türlü 100'e çıkmayı becerememiştim,en çok 95 olabilmiştim.

Şuan 5 öğün yiyorum. 4000 kalori alıyorum. Bu arada yaştan değil kilodan bence 

nano3570, 16 dakika önce yazdı:

Horlama için melisa ve üzerlik otunu karıştırıp bir hafta içtim düzeldi.Tabiri caizse koca karı ilacıyla hallettim.

Tek başına Melisa denedim. Etkili olmadı. Ama bu karışımı bir deniycem bakalım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118
Askabar, 7 dakika önce yazdı:

Şuan 5 öğün yiyorum. 4000 kalori alıyorum. Bu arada yaştan değil kilodan bence 

Kilo ile alakalı olduğunu bilmiyordum;doğrudur.

Demek ki ben ben kalori alımını 4000'e çıkartamadım,hatayı orada yaptım.

Bu arada aman diyim,üzerlik otunu 1 çay kaşığının yarısından fazla koyma ,halisünatif yan etki ve bulantı yapar.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    838
nano3570, 7 dakika önce yazdı:

Kilo ile alakalı olduğunu bilmiyordum;doğrudur.

Demek ki ben ben kalori alımını 4000'e çıkartamadım,hatayı orada yaptım.

Bu arada aman diyim,üzerlik otunu 1 çay kaşığının yarısından fazla koyma ,halisünatif yan etki ve bulantı yapar.

Dikkat et ederim. Teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Bende de kür esnasında zaman zaman oluyor, aşırı terleme ve horlama kombo yapıyor bazen hatta :) 

Ani kilo değişimleri neden oluyor diye biliyorum ama elimde bilimsel bir veri yok. Bir de tansiyon kür esnasında normal değerlerin üzerine çıkıyor, o da horlama nedenlerinden bir tanesi.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    270

Horlamanın en büyük sebebi yatış şekildir. Yan yatan insan horlamaz kolay Kolay. Sırt üstü yatmayın. Askerde kaç kişinin horlamasını kestik bu şekilde 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118

Rdm, 26 dakika önce yazdı:

Bende de kür esnasında zaman zaman oluyor, aşırı terleme ve horlama kombo yapıyor bazen hatta :) 

Ani kilo değişimleri neden oluyor diye biliyorum ama elimde bilimsel bir veri yok. Bir de tansiyon kür esnasında normal değerlerin üzerine çıkıyor, o da horlama nedenlerinden bir tanesi.

Bence elimizdeki tek veri horlamamıza şahit olan ailelerimiz.☺

Ne yalan söyleyeyim.Uzun süre kabul etmek istemedim.Ta ki birkaç kez uyku-uyanıklık arası bir zamanda horladığımı sezene dek.O da sezme diyeyim,tam anlama da değil yani.

Sanırım burada hepimizin ortak nedenlerinden biri kilo diyebiliriz o zaman rdm dedem.

Öte yandan kür nedeniyle tansiyon dengesizlikleri olabilir mi umarım olmaz.

Çünkü artık ben horlamam ya diye bizim hanıma dil dökmek istemiyorum artık.☺

Mhmt38, 21 dakika önce yazdı:

Horlamanın en büyük sebebi yatış şekildir. Yan yatan insan horlamaz kolay Kolay. Sırt üstü yatmayın. Askerde kaç kişinin horlamasını kestik bu şekilde 😅

Onu da denedim ancak fayda etmemişti.Sadece bu az önce bahsettiğim uyduruk bitki kürü kesti garip bir şekilde

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
nano3570, 50 dakika önce yazdı:

Bunu ben de deneyeceğim bulkta

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
nano3570, 18 dakika önce yazdı:

Bence elimizdeki tek veri horlamamıza şahit olan ailelerimiz.☺

Ne yalan söyleyeyim.Uzun süre kabul etmek istemedim.Ta ki birkaç kez uyku-uyanıklık arası bir zamanda horladığımı sezene dek.O da sezme diyeyim,tam anlama da değil yani.

Sanırım burada hepimizin ortak nedenlerinden biri kilo diyebiliriz o zaman rdm dedem.

Öte yandan kür nedeniyle tansiyon dengesizlikleri olabilir mi umarım olmaz.

Çünkü artık ben horlamam ya diye bizim hanıma dil dökmek istemiyorum artık.☺

Kendi horlamama uyanan adamım öyle diyeyim. O artık horlama değil kükreme sınıfına giriyor hatta :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Bunu ben de deneyeceğim bulkta

Dedem çok yakıcı bir tadı var ama alışınca yağ gibi akıyor boğazdan.Umarım sizde de etkili olur

rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Kendi horlamama uyanan adamım öyle diyeyim. O artık horlama değil kükreme sınıfına giriyor hatta :D

Bu konuda yalnız olmamam güzel😀

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

ilaçlardan burundaki kaslarda büyüyor ben çok hızlı kilo almıştım yağlanarak tık yoktu 

bolde kullanırken çok sesli horluyordum

şuan o kadar yok en azından hergün horlamıyorum ve daha sessiz 

burun bandı işe yarıyor bende

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.