Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ArdaK2

Enjeksiyon nasıl yaparım

Önerilen İletiler

ArdaK2    53

Merhabalar iğne vurmasini bilmiyorum elime ürünler ulaştığında sağlık ocağı veya hastaneye gitsem vururlar mı iğneyi bana 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

scorocco    113
ArdaK2, 30 dakika önce yazdı:

Merhabalar iğne vurmasini bilmiyorum elime ürünler ulaştığında sağlık ocağı veya hastaneye gitsem vururlar mı iğneyi bana 

Hayır hastanede ve sağlık ocaklarında reçetesiz işlem yapılmıyor.

özel klinliklerde reçete sorabiliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmetyldz    18
ArdaK2, 36 dakika önce yazdı:

Sağlık kabini. Onun da insafına kalmış ilk zamanlarımda normalde yapmamam lazım böyle bi ilacı ama neyse diyip yapıyolardı 

tarihinde Ahmetyldz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
Ahmetyldz, 7 dakika önce yazdı:

Sağlık kabini. Onun da insafına kalmış ilk zamanlarımda normalde yapmamam lazım böyle bi ilacı ama neyse diyip yapıyolardı 

Eczaneler yapar mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
ArdaK2, 1 dakika önce yazdı:

Eczaneler yapar mı 

Reis en basiti omuzdan vurmak hafif cüsseli Omuz kütlesi olan birisiysen çok basittir 1 ml ilaçlı turuncu insülin enjektörü ile de vurabilirsin yanlış vurma riskin çok az 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.227
ArdaK2, 48 dakika önce yazdı:

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
Eyzel2, Şimdi yazdı:

Reis en basiti omuzdan vurmak hafif cüsseli Omuz kütlesi olan birisiysen çok basittir 1 ml ilaçlı turuncu insülin enjektörü ile de vurabilirsin yanlış vurma riskin çok az 

Anladım ama yarın öbür gün haftada 4ml ilaç sokucak 2ml testo 2ml boldenon ozaman omuz sıkıntı olur eczaneye gitsem iğne almaya orda iğne mi de yaparmisin desem kabul edermi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
ArdaK2, 14 dakika önce yazdı:

Anladım ama yarın öbür gün haftada 4ml ilaç sokucak 2ml testo 2ml boldenon ozaman omuz sıkıntı olur eczaneye gitsem iğne almaya orda iğne mi de yaparmisin desem kabul edermi 

Hastaneler yapmıyor abi haftada 8 Ml testo bolde giricem bro da fazla değil mi kütlen ne kadar ben 100 kilodan fazlayım 500 testo 500 bolde kullanmadım şahsen bence hafif dozlarda yüksek kalori al ilaçtan bekleme yemekten bekle gelişimi fazla ilaç yüksek toxic etkidir bence 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
Eyzel2, 2 dakika önce yazdı:

Hastaneler yapmıyor abi haftada 8 Ml testo bolde giricem bro da fazla değil mi kütlen ne kadar ben 100 kilodan fazlayım 500 testo 500 bolde kullanmadım şahsen bence hafif dozlarda yüksek kalori al ilaçtan bekleme yemekten bekle gelişimi fazla ilaç yüksek toxic etkidir bence 

O ileri safhalarda kocumla 250 testo ile baslicaz zaten 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    845
Loving, 51 dakika önce yazdı:

burada bacaktan yapımıda anlatmışlar dostum bakabilirsin birde her konuya aynı mesajları atıyorsun enjjeksiyon konun var burada başka konular altında aynı soruları sormuşsun tekrar bu hem forum kirliliği hemde forum kurallarına aykırı bence o konuda dikkatli olsan iyi edersin @Loving dikkat ettiği hususlardan birisi haberin olsun.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.361
ArdaK2, 4 saat önce yazdı:

O ileri safhalarda kocumla 250 testo ile baslicaz zaten 

Hangi koçla başladın ve hangi marka ürünler kullanacaksın dostum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
otopsicikedi, 1 saat önce yazdı:

Hangi koçla başladın ve hangi marka ürünler kullanacaksın dostum

F.k ile başladım androchem markasini kullanicam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.