Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

sami

Definasyon küründe beslenme

Önerilen İletiler

sami    4

Merhaba belirttiğim küre gireceğim yardımcı olabilirseniz çok teşekkür ederim . Beslenme planı ortalama ne olmalı sizce kaç gr pirinç kaç gram tavuk kaç gram yağ kaç gr sebze yemeliyim .

Aralıklı olarak uzun zamandır bu sporu yapıyorum . Yaklaşık 5 aydır düzenli yapıyorum . (8 yıl önce aralıksız 2 sene , 4 yıl önce aralıksız 2 sene pandemi girince arya bıraktım şimdi tekrar başladım )

Beslenmem düzensiz yağlı bir vücudum var.

Haftalk 300mg  pripionat 

Sabah 2 tablet  Akşam 2 tablet Oxandrolone

Sabah 3 tablet  Akşam 2 tablet Winstrol 

Sabah 1 tablet  Akşam 1 tablet Mesterolone

(ArmideX 3 günde 1)

Amacım kilo vermek sonrasında bulk için küre gireceğim ama bu kürde de biraz eklemek istiyorum bir şeyler kas kazancı olarak 

Boy: 168

Kilo : 78

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eyzel2    70
sami, Bir saat önce yazdı:

Merhaba belirttiğim küre gireceğim yardımcı olabilirseniz çok teşekkür ederim . Beslenme planı ortalama ne olmalı sizce kaç gr pirinç kaç gram tavuk kaç gram yağ kaç gr sebze yemeliyim .

Aralıklı olarak uzun zamandır bu sporu yapıyorum . Yaklaşık 5 aydır düzenli yapıyorum . (8 yıl önce aralıksız 2 sene , 4 yıl önce aralıksız 2 sene pandemi girince arya bıraktım şimdi tekrar başladım )

Beslenmem düzensiz yağlı bir vücudum var.

Haftalk 300mg  pripionat 

Sabah 2 tablet  Akşam 2 tablet Oxandrolone

Sabah 3 tablet  Akşam 2 tablet Winstrol 

Sabah 1 tablet  Akşam 1 tablet Mesterolone

(ArmideX 3 günde 1)

Amacım kilo vermek sonrasında bulk için küre gireceğim ama bu kürde de biraz eklemek istiyorum bir şeyler kas kazancı olarak 

Boy: 168

Kilo : 78

Brom kişisel görüş olarak ben böyle öneriyorum kısa bir kür yapacaksan 6-7 hafta 

200 gram protein 2.2-3 gram arası alıyorum genelde  sende 2.5 katı olarak 200 söyledim 

100-150 karb sadece ant öncesinde 

30-40 yağ kürdeyken en aza indirmen iyi olur 

6 gram tuz
fiziksel aktiviteler öncesin kardiyo veya antrenman 500 mg C vitamini 

ortalamanıj bir tık zorlukta bisiklet yada +12 eğim 5-7 arası bir hızda yürüyüş +45 dk 

hızlı sonuç aldığım bir sistem 

şimdiden kolay gelsin benim nacizane  görüşüm bu 

ve bence armidex her gün yarım tablet al sürekli az tutmak yağ yakımı konusunda çok iyi etki gösteriyor biraz gergin olursun dayanabilirsen son haftalar her gün 1 e kadar yükselt provironu masterolınu yani 3 tablet 75 mg kadar al ve çinko 100 mg al :) 

tarihinde Eyzel2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sami    4

Eyzel çok teşekkür ederim cevap için ,  net olması için soruyorum definasyon yapacağım yağlardan kurtulmak için 100-150gr karbonhidrat demişin 100gr pirinçte 31 gr karb. olduğuna göre  günlük 750  gr pirinç mi yemem gerekir. Tavukta günlük 700gr toplamda umarım yanlış anlamamışımdır. (biraz fazla geldi o yüzden acaba bu belirttiklerin tavuk ve pirinç gramajımı diye tereddüt ettim kusura bakma )

62d4fa22712c0_EkranAlnts.PNG.6cc59142c407755d33f3807d4b920612.PNG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
sami, 18.07.2022 - 09:15 yazdı:

Eyzel çok teşekkür ederim cevap için ,  net olması için soruyorum definasyon yapacağım yağlardan kurtulmak için 100-150gr karbonhidrat demişin 100gr pirinçte 31 gr karb. olduğuna göre  günlük 750  gr pirinç mi yemem gerekir. Tavukta günlük 700gr toplamda umarım yanlış anlamamışımdır. (biraz fazla geldi o yüzden acaba bu belirttiklerin tavuk ve pirinç gramajımı diye tereddüt ettim kusura bakma )

Bu plan da güzel standart rutin planı abi tüm ölçüler çiğ olur ben sana makro verdim ortalama bi beslenmen böyle olmalı mesela yani gğn içine bölmelisin salata ekle içerisinde her öğünün 1-2 hafta bunu yaptıktan sonra yulafı çıkart sadece pirince düş tüm yiyecekler çiğ tartılır haberin olsun :) başka sormak istediğin bir şey varsa kendimce tecrübem kadar yardım ederim doğru yorum için arkadan önden foto at 

B6A65032-82C6-45DB-8641-37E48B9774BB.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140
sami, 18.07.2022 - 09:15 yazdı:

Diyet kişiye göre değiştiği için bir yorum yapmayacağım. Ancak definasyon ise amacın, önerim şu olur; balık yağı ve magnezyumu yemeklerle birlikte al. Sindirime yardımcı oluyor. Selenyum da supplement olarak değil de, günde 3 brezilya cevizi tüketerek çok daha sağlıklı bir şekilde almış olursun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sami    4

Herkese ayrı ayrı çok teşekkür ederim son bir şey pdf dosyası olarak yemek planım ve spor programım budur kontrol edebilir misiniz sanırım bir hata yapmıyorum ama işte birşey yapıp boşa gitmesini istemiyorum.

Yağ yakımım durursa pirinç gramajında düşeceğimSPOR PROGRAM2222.pdf

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
sami, 43 dakika önce yazdı:

Herkese ayrı ayrı çok teşekkür ederim son bir şey pdf dosyası olarak yemek planım ve spor programım budur kontrol edebilir misiniz sanırım bir hata yapmıyorum ama işte birşey yapıp boşa gitmesini istemiyorum.

Yağ yakımım durursa pirinç gramajında düşeceğimSPOR PROGRAM2222.pdf

E.E programı gibi ama onun değil öğrencilerinden birisiyle çalışıyorsun sanırım antrenmana yorum yapamam bunu kendin çözeceksin ama karb bence daha da azaltılmalı spordan sonra alma ki insülin düşük seyretsin e2 östrojen de baskılandığı zaman çok fazla yağ yakımı ve su atımı demektir Buda bence yani günde 150 gram pirinç sabah öğlen yesen olur :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sami    4

Çok teşekkür ederim cevaplar için kendimi izleyerek karb. değişiklik yapacağım inşallah gzel bir form tutarım. Tahliller için de kür bitiminde tekrar rahatsız edicem  :)

EYZEL rahatsız ediyorum kusura bakma baş ağrısında felan ilaç alabilir miyiz bir sıkıntı olur mu  (Dexday ağrı kesici ) 

Birde bugun ilk günüm Winstrol oxandrolone ve mesterone  aldım sabah vitaminlerle birlikte ateşim yok ama yanıyorum içten içe baş dönmesi gibi değil ama sersemlik var gibi bunlar normal belirtidir dimi :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.