Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mertdemirkoll

Herkesin bilgisine ihtiyacım var

Önerilen İletiler

Merhabalar, 3 aydır spor salonunda ağırlık çalışmaktayım vücudum biraz yağlı omuzlarim dar ve omuz kaslarım baya sönük kol ve bölgelerin şekillendi belim inceldi fakat bu yoldaki motivasyonumumu kaybetmemek adına streoid kullanmaya karar verdim İnternet üzerinden araştırma yapıp WhatsApp ile görüşme yapıp bana yardımcı olan kişiden siparişimi verdim ilaclarim yolda geliyor. Sizleri ilaçları beklerken girdiğim heyecandan dolayı araştırma yaparken buldum çok değerli bilgili paylaşımlar yapılmakta  birazdan ekleyeceğim fotoğraftaki ilaçları kullanacağım definasyona dayalı küçük bir kür olduğunu söyledi yağ yakımı için kullandığım bu kür bittikten sonra vücudum hızlı bir şekilde yağlanmaya başlayacak mıdır teşekkür ediyorum 

IMG_20220712_221722.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hascey27    10
mertdemirkoll, 3 saat önce yazdı:

Merhabalar, 3 aydır spor salonunda ağırlık çalışmaktayım vücudum biraz yağlı omuzlarim dar ve omuz kaslarım baya sönük kol ve bölgelerin şekillendi belim inceldi fakat bu yoldaki motivasyonumumu kaybetmemek adına streoid kullanmaya karar verdim İnternet üzerinden araştırma yapıp WhatsApp ile görüşme yapıp bana yardımcı olan kişiden siparişimi verdim ilaclarim yolda geliyor. Sizleri ilaçları beklerken girdiğim heyecandan dolayı araştırma yaparken buldum çok değerli bilgili paylaşımlar yapılmakta  birazdan ekleyeceğim fotoğraftaki ilaçları kullanacağım definasyona dayalı küçük bir kür olduğunu söyledi yağ yakımı için kullandığım bu kür bittikten sonra vücudum hızlı bir şekilde yağlanmaya başlayacak mıdır teşekkür ediyorum 

IMG_20220712_221722.jpg

kardeşim internete niye güveniyon ilaçlar bence sahte kür manasız neye göre winstrol eğer pro değilsek winstrol kullanmanın hiç bir amacı yok hatta kısa estere bile gerek yok kendine düzgün bi satıcı bulup testo cypionat ve boldenon al haftalı 400 cyp 200 boldenonla gayet güzel definisyon yapılır keşke en başta yazsaydın foruma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hascey27, 10 saat önce yazdı:

kardeşim internete niye güveniyon ilaçlar bence sahte kür manasız neye göre winstrol eğer pro değilsek winstrol kullanmanın hiç bir amacı yok hatta kısa estere bile gerek yok kendine düzgün bi satıcı bulup testo cypionat ve boldenon al haftalı 400 cyp 200 boldenonla gayet güzel definisyon yapılır keşke en başta yazsaydın foruma

Söylediğim gibi aldıktan sonra ilaç isimlerini yazarak sizleri tanıma fırsatım oldu , peki bu kür bittikten sonra beslenmeme dikkat etsemde  vücudum tekrardan yağ toplar mı

111111111, 11 saat önce yazdı:

3 ay ve steroid.... Elindeki ilaçları ya çöpe at ya da vazgeçtiğini söyle para iadesi iste , en kötü ihtimal elindeki ilaçlar dursun 2 yıl sonra kullan merak etme düzgün koşullarda saklarsan bir şey olmaz daha spora vücudun adapte olmamışken steroid kesinlikle kullanma birde kısa ester testo kullaniyorsun haftada 2 kez kendine enjeksiyon yapabilecekmisin ? Zararlarını hiç bahsetmeme gerek yok en iyi ihtimal östrojeni kontrol edemezsen jinekomasti olursun ameliyat olmak zorunda kalırsın.

Yaş boy kilo? Hangi marka sipariş ettin ? internette tanıştığın adama niye güvendin belki zart zurt pharma saçma sapan boş ilaç saticak kendine verdiğin zararla kalıcasın oyuncak değil bu işler kilo vermek için hormon kullanılır mı boğazını tutucaksın alt tarafı.

Yaş 27 kilo 83 , ilaçlar bvs labs imiş 1. Sınıf olduğunu söyledi jinekomasti nedir onu detaylı araştırma yapacağım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: arifkarakaya
      merhaba arkadaşlar aşağı yukarı 5 haftadır 
      sağ kalçamda fındık büyüklüğünde ödem var kalçamı sıkınca daha çok belirgileşiyor herhangi bir ağrı sızı yok ateşte tok sadece gözle görülür bir şişlivar sanki deri altında yarım bir misket varmış gibi bunun nasıl geçeceğini bilen varmı zamanla geçermi (enjeksiyonu sağlık kabininde yaptırıyorum o sebeble enfeksiyonluk birşey olduğunu düşünüyorum + yanlış yere vurulduğunuda düşünmüyorum)ilaçlar yerli
    • Yazan: dragx
      Arkadaşlar iyi forumlar dilerim naturel olarak definasyonumu tamamlayıp...
      winstrol(tablet) turinabol(Tablet) testo(enjeksiyon) Düşünüyorum sizce ilk bulk kürüm için iyi mi önerilinize açığım.
      iyi akşamlar
    • Yazan: BatuhanAktas75
      Merhaba,
      Only testo mantıklı mı olur? Hiç bilgim yok bu konuda nasıl ilerlemeliyim profesyoneller ile mi çalışılmalı?

• Yazan: Cano16
      Herkese merhabalar.
      31 yaşındayım 5 senelik spor geçmişinin ardından 26 Mart itibariyle ilk kürüme başladım. Kan testleri vesaire her şey normal. Vitaminlerimi ve koruyucularımı da aldım. Öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
      Kür planlamam şu şekilde:
      Boy: 182 Kilo: 81 Yağ oranı: 16 Kürümün amacı biraz daha kütle eklemek. Hedefim 90-92 kilo civarı.

• Yazan: ogulcanozer34
      Merhabalar arkadaşlar,
      28 yaş  195 boy 90 kiloyum İlk defa küre girmeyi düşünüyorum bir hoca ile konuştum başlangıç için
      testo e. boldenon dianabol ve turinabol Şeklinde bir kür önerdi açıkçası ben turinabolu eklemeden testo bolde diana seklinde illerleyim diyorum artıları eksileri ne olur benim için turinabolu ekleyip eklemememin şimdiden teşekkürler herkese iyi forumlar...

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.