Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tupacmakaveli1

Ilk kurumde vitamin destegi ?

Önerilen İletiler

Merhabalar forumdaki abilerim kardeslerim 4 yillik body gecmisim var body sporundan once 6 yillik basketbol sporuyla ugrastim ondan oncede futbol

Kas liflerimi hergun zorluyorduk yani body gecmisimde baya olunca artik kure girmenin vakti geldi dedim.Boy 1.85 kilo 82. Yasim 21 . Balkan pharma testo enantat 250 mg 12 haftalik kure giricem insallah 1 hafta icinde kurdeyken 3 veya 4 gunde bir arimidex alicam.Pct icin nolvadex aldim klomen yoktu onuda alicam eczaneden yani klomen ve nolvadex ile pct yapicam insallah.Benim sorularim var kur icinde vitamin olayi ile alakali bu kurde karaciger koruyucu bir nac a veya milk thistle kullanmama gerek var mi ?

B vitamini seviyem iyi cikiyor hep benim yuksege yakin genede kurde oldugum icin kullanayim mi ?

Saw palmetto kullanmaya gerek var mi ?

Omega 3 ,cinko ve C vitamini kullanicam

Nac ,milk thistle,b vitamini ,saw palmetto kullanmaya gerek var mi bunlar sorularim simdiden tesekkurler fikir vermek isteyenlerde varsa bekliyorum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nero ampul seklinde b vitamini olmasi lazim

Biotinde ayni sekilde b7 vitamini

B complex vitamini kullanayim o zaman

Evicap a gelince fazla e vitamini vucut icin cok riskli e vitaminine sicak bakmiyorum

C vitamini kullanicam ama benim asil sorum milk thistlenin e2 icerdigi ostrajeni artirdigi soyleniyor

Nac daha mi iyi olur karaciger icin.Nac inde Yan etki olarak atesi yukseltmesi varmis

Daha detayli anlatacak birisi yok mu kisa cevaplar bana yetmiyor hocalarim arkadaslarim ...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dark_night    6

b6 tabletler enjeksıyonları gıbı faydalı degıldır ..tamamen farklı etkılerı..b6 kesınlıkle enjeksıyon tercıh etmenı onerırım .. kur esnasında olusabılcek cılt lekelerı sıvılceler vs kesıcektır keza e vıtamınıde oyle .. karacıgerın sıkıntı yasadıgı zaman ılk cıldınden sınyal verır .. e vıtamın bı surelıgıne kullanıcaksın zaten ..ama ıstersen kullanmaya bılırsın .. anımal pak gıbı bır complex kullanabılırsın ıcergını ıncelersen zaten steroid kullanan ve hard antreman yapanlar ıcın dızayn edılmıs gıbı .. kullandıgın testesteronun ostrojen yapmasından korkmayıp mılk thıstle dan cekınıyorsan anlamsız .. :) kurde antı ostrojen kullanırsan zaten ostrojen konusunu kafana takmana gerek kalmıycaktır dıye dusunuyorum..nac denemedım o yuzden bır karsılastırma yapamıcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arimidex kullanicam her turlu kesin .

Nac karaciger temizliyor hatta daha iyi bir sekilde karaciger temizliyor deniyor ve milk thistlede oyle ama milk thistle ostrajende barindiriyor ama nac barindirmiyor

Nac varken neden milk thistle kullanalim diyorum o zaman bende sana :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dark_night    6

Milkthistle kullandım fakat e vitamıni ya da b enjeksıyondan aldıgım verımı alamadım sıvılcelerı fln gecırmemıstı .. Ama ben kurde hep anımal pak tavsıye ederım vıtamın ıcerıgı ıyı yuksek , içinde milkthistle vs de var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Artik nac denemeye basla ben daha kure baslamadm kendimde olan seyleri paylasirim gorursun nac iyi mi gelicek yoksa degil mi ama buyuk ihtimalle iyi gelir karacigeri acayip temizliyor ve degerler cok yuksek olsa bile hemen normal degerlere getiriyor deniyor kullananlardan okudum gordum acikcasi benexol aldim enjeksiyon b kullanmiyacam e vitamini hic daha kullanmadm hayatimda fazla oldugunda toksit etkisi kotu seyler yapiyormus vucutta, e vitamini kullandiginda vucuda ne gibi faydasi oldu belirli bir seye faydasi dokundu mu ?

Bir forumda okumustum animal Pak in icinde bi madde varmis sivilceleri cok cabuk geciriyomus daha alip hic kullanmadm bu zamana kadar ama alasim vardi hep denk gelmedi diyelim :)

Belki alirim sen Pak kullandin mi ne gibi artilari oldu ?

Cevaplarsann sevinirim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dark_night    6

Animal paksız hic kür yapmadım diye bilirim .. İçeriği itibarıyle zaten vitamin mineral acısından zengın eklem korucuyucular toksin atıcılar var bıtkısel Karacıger kompleksi ..internetten suplement facts ine bakabılırsın .. ben her zaman memnun kaldım . Busuru var boyle komplex ama anımal kullandıgım en ıyısıydı .. Benoxol patates bısey . B6 enjeksıyonun yerını tutmuyor malesef .. B6 ve e vıtamının onemli sivilce deride kaşıntı kızarıklık alerjık reaksıonlar vs gıbı deri komplikasyonlaronı önlüyor . Zaten karacıgerın patladıysa once cıld rengın değişir bahsettıgım cild reaksıyonları başlat ve yorgunluk hissi butun gun devam eder

Birde sana şunu soylıyeyım sen araba değilsin seni sevise goturelim baktıralım ne kadar anti friz yağ bilmemne eklicez :) steroid kullanan insan üstü bir gelişim vucudundan bekleyen birisin o yuzden normal insanlarin e vitamni a vitamini yok magnezyum ihtiyacıyla kendininkini kıyaslama .. Butun vıtamınlerın supelemt factlerınde gunluk ıhtıyacın ne kadarını karsılar yuzde olarak o da yazar ama sen sporcusun ve steroid kullanıyosun . Bu konuda şöyle bir hatıramı paylasim senle :: kuzenım haftada 500mg kadar testesteron kullanıyordu . Sivilcelenmeye başladı b6 kullandıl govdesındekılee gecti ama alnındakıler geçmedi .. Sonra doktora gitti hormon vucudundakı vıtamınler vs bır takım testler yaptılar . Doktor şoyle dedi : normal bir erkeğinkinden 5 kat fazla testesteron sevıyen var ve bu durum vucudundakı a vitaminini yemiş dedi .. A vitamini tabletler kullanmaya başladı bı kac hafta sonra geçti . Sonuc demem o ki ; vitamin ihtiyacının ne kadar oldugunu kestırmek cok Zor . Bu yuzden onu mu fazla bunu mu eksık alıyorum dıye kaygılanmamın manası yok . Iyı komplexler al bı kac onemlide takvıye yap .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    40

boldenon kullanılan bir kürde b vitamininin alınması doğru değilmiş. çünkü eğer fazladan b vitamini alınırsa bu durumda çok fazla kanyapımı sonucu sorunlar oluşuyormuş, acaba boldenon kullanırken b vitamini alsak mı? ayrıca boldenon kullanırken aspirin kullanımı da öneriliyor kanı sulandırması için. bu uygulama da doğru mudur acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    40

tupac bir de sana bir şey soracağım, neden enantath yanında boldenon kullanmıyorsun? ilk küre insanlar genelde daha iyi verim alabilmek için boldenon da ekliyorlar, hatta daha çirkinleşip danabol ekleyenler var; ancak ben danabol karaciğere fazla yüklendiği için danaboldan korkuyorum, onun yerine boldenon ve enantath la başalyacağım.. sen neden boldenon düşünmedin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dark_night    6

Arastirmalarinizi takdir ediyorum ) ama steroidler zaten kan degerleri uzerinde buyuk degisiklikler yapar . Steroid kullandiginiz donemde kan testine girerseniz zaten bu anormallikleri doktorunuzda soyler . Steroidten korkmayip burda vitaminlerden korkmak bana mantiksiz geliyor . En prof adamlar bile sizin kadar detayli dusunmuyor bu konuda . B vitamininden kacis yok . Protein ihtiva eden her gida b vitamini icerir zaten . Ve bir onceki mesajimda yazdigim gibi steroid kullanip agir antreman yapip normal insanlarin vitamin mineral ihtiyaciyla sizinkini karsilastirmayinnnnnnn ... Haa diosan ki ben illaa vitaminleri olce olce alacam gidersin ayda bir teste ,su vitamin eksik bu vitaminin fazla der ona gore vitamin tuketimini ayarla . Ama biraz relax olun cok detay dusunuyosunuz . Onemli yan etkilerle basa cikmak birinci amaciniz olsun . Vitaminler sizi öldürmez

Cor aspirin olayina gelince evet steroid kan yogunlugunu artiracagi icin . Coraspirin faydali olabilir . Sert kurler yaptigimda su atici ya da cor aspirin gibi seyler ben eklerdim . Kan basinci dusurmeye yariyor . Daha rahat bir surec geciriyorsunuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Corey cunku ilk kurum ilk kurde sadece testo ena daha dogru olur,ilk kur vucudunu olcmek icindir.Ama bundan sonraki kurumde testo ena yanina ya bolde eklerim ya da primo Allah izin verirse ilk kurde sadece testo alimi daha dogrudur vucudunu iyice olcup bakicaksin ilaclara karsi vucudun nasil tepki veriyor.

Dark sana gelince kardesm degindigin seyler yerinde seyler ben 250 mg testo ena ya basladim

Omega 3 solgar

Cinko zinco

C solgar ve b bitamini benexol

Nac aldim birde

Bugun ilk enjeksiyonumu oldum agri devam ediyor kac gun daha devam eder 1 mi 2 mi ??

Ergenligimdede sivilcelerle yasamis biri olarak ki halaaa cikiyorlar yuzumde az sekilde Allahtan bacak sirt omuz gibi yerlerde sivilce derdim olmadi bi omuzumda cikardi ergenlikteyken biraz o da gecti ama yuzumde halaaa cikiyor Tek tuk.Korkum var yuzumde sivilceler fazlalasir mi diye

Veya hic sirtta sivilce problemi yasamamis biri olarak ordada cikar mi endisesi var sirtta ciksin cok onemsemem ama yuzde cogalmaz insallah yüz problem cikarir be ne diyosun dark ??? Dedigim gibi vitaminler tam benim b vitamini enjeksiyon sekilde degil iste

D vitamini kullanicam gibi devil in var ya devit 3

D vitamini kullandiginda ne kullandin

Kullandigin vitaminlerden bahsetsene ???

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dark_night    6

Dostum sen animal pak al ıhtıyacın olan hersey ıcınde.. O bıle yeter zaten ağır bır steroıd kullandıgın yok . Oldu sıvılce problemı yaşarsan testlerını yaptır zaten sana soylerler şu vıtamının eksık ..şayet vıtamın eksıklıgınden kaynaklanıyorsa .. Onun harıcınde ıcın rahat olsun .. Herkesın anotomısı genlerı hormon harmonısı farklı kımıne e vıtamını takvıyesı gerekır kımını b kımıne a .. Ben hep sıvılce vs problemlerını b6 ve e vıtamınıyle kestım . Zaten ılk mesajımda yaZdıgım o liste benım 12 sene boyunca kürlerimde memnun kaldıgım kombınasyondu .. Anımal pak Zaten gusel kombıne .. Ester c normal c den 4 kat daha etkılı ve damar sertlıgını engeller .. Biotin saç dokulmesi için .. E ve b6 cilt komplikasyonları ve karacıgere destek olmak ıcın . Ben bu kombınden memnundum ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animal Pak alamam simdi baskan :) 200 lira amk

Butun vitamin takviyelerimi doldurdum pct urunlerimide aldim hersey tam ama bi dahaki kurumde alicam insallah icerigine baktim ama cok sey var guzel birsey bu ama vitaminler yeterli olur mu bilemem az kaliyor gibi ayri ayri almak daha mantikli gibi

E vitamini kullanmadim hic ama onuda merak ediyorum nasil bir etki verir diye veya belkide vermez ama denemek lazim

Bu arada benim b vitamini yuksege yakin cikiyor hep

B vitamini almadigim halde.Kis a girince d vitamini seviyem baya dusuyor ara ara guneslendigim halde d vitamini aliyim diyorum devit 3

Devit 3 hic kullandin mi sen veya baska d vitamini ???

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dark_night    6

Ben kullanmadim ek olarak .. test sonuclarini dikkate al mumkunse kur ortasinda da baktir degisicektir cunki degerler . Dedigim gibi ole kendini çok zorlicak seviyede bisey kullanmiyosun elindekilerde yeterli olucaktir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dun ilk enjeksiyonu oldum ya kac gun sonra baktiriyim testo isliyor mu islemiyor mu diye testo seviyemin artmasi lazim ya bi yerde 3 gun yaziyordu bazilari 1 hafta 2 hafta diyende var sence ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dark_night    6

Dostum kur esnasinda anti ostrojen kullanimi diye baslik var incele . Ayrica 2-3 hafta sonra olctururswn testesteron seviyeni daha net sonuc alirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.