Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ahmetyldz

Gh kullanım metodu

Önerilen İletiler

Ahmetyldz    18

Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir gh başlamayı düşünüyorum. Bir yerde denk geldiğim yazıda antrenman günleri 3iu off günler 1iu alımla kas gelişimi iyi şekilde sağlanabileceği yazıyordu. Haftada 5 antrenman 2 gün off olarak yazıyordu planda. Bu şekilde nas bi kazanç elde ederiz maddiyat açısından bu şekilde bana uyuyor zorlarsam. İşe de yarıycaksa kullanmak istiyorum fikirleriniz nedir. Bu arada kütle olarak gh dozu farklılık gösterir mi bilmiyorum ama yine de yazıyım 183 boy 112 kilo %12 yağ oranı. Vakit ayıran herkese teşekkürler iyi sporlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    884
Ahmetyldz, 2 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir gh başlamayı düşünüyorum. Bir yerde denk geldiğim yazıda antrenman günleri 3iu off günler 1iu alımla kas gelişimi iyi şekilde sağlanabileceği yazıyordu. Haftada 5 antrenman 2 gün off olarak yazıyordu planda. Bu şekilde nas bi kazanç elde ederiz maddiyat açısından bu şekilde bana uyuyor zorlarsam. İşe de yarıycaksa kullanmak istiyorum fikirleriniz nedir. Bu arada kütle olarak gh dozu farklılık gösterir mi bilmiyorum ama yine de yazıyım 183 boy 112 kilo %12 yağ oranı. Vakit ayıran herkese teşekkürler iyi sporlar.

Dostum. H. a. ile bu konuyu konuşma fırsatım oldu. Kendisi maddiyat yeteri kadar yoksa günlük 4-5 üi yu 3-4 ay kullanacağına 2 iü yu 6-7 ay kullan dedi. Yani günlük alacağın ünite miktarından sa ben kadar uzun süre kullandığım önemli maddiyat varsa kas gelişimi için akşam aç karna 2 iü antreman önces 1 sonrası 1 iü kullanımı uygun. Yanına insülin ekleyeceksen 6 iü öneririm fazlası gereksiz bence. Ben kendim Şuan günlük 2-3 iü alıyorum bu şekilde 8-9 ay kullanacağım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmetyldz    18

Dostum bazı konularda da 2 3 iu nun ancak cilt güzelliği saç tırnak vs ye yarayacağını kas gelişimine katkı sağlamayacağını söylüyorlar sen ne düşünüyosun? Uzun süre sonra kas eklemeye yararı olmadığını görürsek o kadar parayı cilt güzelleştirmeye harcamış oluruz 😄

Sen 2 iu yu sabah aç karna mı yapıyorsun. Off günlerle ant günleri aynı iuyu mu vuruyorsun?  Mickey hocanın yazdığını gördüm şimdi dolaşırken ant günleriyle off günler vurulan dozun farklı olduğunu gördüm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884
Ahmetyldz, 32 dakika önce yazdı:

Dostum bazı konularda da 2 3 iu nun ancak cilt güzelliği saç tırnak vs ye yarayacağını kas gelişimine katkı sağlamayacağını söylüyorlar sen ne düşünüyosun? Uzun süre sonra kas eklemeye yararı olmadığını görürsek o kadar parayı cilt güzelleştirmeye harcamış oluruz 😄

Sen 2 iu yu sabah aç karna mı yapıyorsun. Off günlerle ant günleri aynı iuyu mu vuruyorsun?  Mickey hocanın yazdığını gördüm şimdi dolaşırken ant günleriyle off günler vurulan dozun farklı olduğunu gördüm.

Benim h. A. Dediğim kişi olipiyada yarışan tek Türk öyle söyliyim. Ben 3 iü gece uykudan kalkıp vuruyorum. Her gece saat 2 de vuruyorum. Bana gh konusunda şöyle bir örnek vermişti bak. “ kimisi gramlarca ilaç alıp vücut yapamıyor. Mesela ilacın takviyenin miktarı değil sürekliliği” dedi. Şey gibi bir kutu protein tozunu 1 günde içmek sana faydadan çok zarar verir ama günlük 1-2 servis alırsan faydasını görürsün 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmetyldz    18
Askabar, 6 dakika önce yazdı:

Benim h. A. Dediğim kişi olipiyada yarışan tek Türk öyle söyliyim. Ben 3 iü gece uykudan kalkıp vuruyorum. Her gece saat 2 de vuruyorum. Bana gh konusunda şöyle bir örnek vermişti bak. “ kimisi gramlarca ilaç alıp vücut yapamıyor. Mesela ilacın takviyenin miktarı değil sürekliliği” dedi. Şey gibi bir kutu protein tozunu 1 günde içmek sana faydadan çok zarar verir ama günlük 1-2 servis alırsan faydasını görürsün 

Örneğini düşününce gayet mantıklı geliyor anabolikleri de gidip 1ay toplam 4 bin 5 bin mg bolde vurup bırakmak mı 3 ayda 4bin 5 bin vurmak mı gibi ama işte maddiyatı düşününce ince hesap yapmak zorunda bırakıldığımız bir dönemdeyiz maalesef. 3iu ayda 3 kalem ediyor 3 alırsam hiç anabolik alamam ant günleri sabah kalkınca 3 off günler sabah kalkınca 1 almayı düşünüyorum bu şekilde 2 kalem ediyor sence mantıklı bir sistem olur mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884
Ahmetyldz, 2 dakika önce yazdı:

Örneğini düşününce gayet mantıklı geliyor anabolikleri de gidip 1ay toplam 4 bin 5 bin mg bolde vurup bırakmak mı 3 ayda 4bin 5 bin vurmak mı gibi ama işte maddiyatı düşününce ince hesap yapmak zorunda bırakıldığımız bir dönemdeyiz maalesef. 3iu ayda 3 kalem ediyor 3 alırsam hiç anabolik alamam ant günleri sabah kalkınca 3 off günler sabah kalkınca 1 almayı düşünüyorum bu şekilde 2 kalem ediyor sence mantıklı bir sistem olur mu

Bence her gün 2 iü sabit gece yatmadan önce al. Aç karna ol. Aç değilsen sabah uyanınca vur. Yeterli olur. Günde 2 iü ayda 60 iü  yapar oda 2 kalemden de bir tık az oluyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmetyldz    18
Askabar, 32 dakika önce yazdı:

Bence her gün 2 iü sabit gece yatmadan önce al. Aç karna ol. Aç değilsen sabah uyanınca vur. Yeterli olur. Günde 2 iü ayda 60 iü  yapar oda 2 kalemden de bir tık az oluyor. 

Evet artan 12iu da bazı zamanlara yayılabilir. Biraz daha araştırma yapıyım bu arada gh kullanımında kaçıncı haftadasın yada ayda

@Mickey hocam sizin bu konuyla ilgili meajlarınızı okudum siz bu dozajlara katılıyor musunuz uzun bi süre gh tecrübe eden biri olarak fikrinizi merak ediyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Yabancı koçlar günlük 4iu kas gelişimi için çok çok iyi diyorlar yeterki zamanlama konusunda iyi olmasını söylüyorlar gel gelelim bizim Türkler de en az 8iu diyorlar :( 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmetyldz    18

Valla dostum bizdekiler treni de 600lerde kullanıyo ama cbum bile 200lerde kullandığını söylüyo tabi doğru yalan bilemem. 4iu çok çok iyi diyolarsa 2 3 iuda gayet kütle ekler ama gel gelelim ancak cilt güzelleştirir saç parlatır diyorlar bize de anca araştırıp karar verememek kalıyo🤷‍♂️

tarihinde Ahmetyldz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884
Emrahtkty, 10 saat önce yazdı:

Yabancı koçlar günlük 4iu kas gelişimi için çok çok iyi diyorlar yeterki zamanlama konusunda iyi olmasını söylüyorlar gel gelelim bizim Türkler de en az 8iu diyorlar :( 

Kesinlikle dostum tüm yabancı koçlar 2iü başlatıp max 4-6 iü ya çıkarıyorlar bizim ülkemizde 4 iü altı boş deniyor :D bana çok komik geliyor. Kendi adıma konusayım benım vucudum doğal olarak kaç iü  üretiyor ki günlük 2 iü az gelsin. ben 3 iü kullanıyorum şuan insülin var diye insülin kesince 2 ye düşeceğim. dahiliyeden randevu aldım bayram sonu gh testi yapacagım doktoruma sorudugumda 3 iü bile referans aralıgının çok çok üstünde olur dedi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmetyldz    18
Askabar, 19 dakika önce yazdı:

Kesinlikle dostum tüm yabancı koçlar 2iü başlatıp max 4-6 iü ya çıkarıyorlar bizim ülkemizde 4 iü altı boş deniyor :D bana çok komik geliyor. Kendi adıma konusayım benım vucudum doğal olarak kaç iü  üretiyor ki günlük 2 iü az gelsin. ben 3 iü kullanıyorum şuan insülin var diye insülin kesince 2 ye düşeceğim. dahiliyeden randevu aldım bayram sonu gh testi yapacagım doktoruma sorudugumda 3 iü bile referans aralıgının çok çok üstünde olur dedi.

Testte görmeyi beklediğin ne dostum. Bilmediğim ve kullanmaya başlamayı düşündüğüm için soruyorum. Göreceğin değer ile kas kütlesi kazanmana yarayıp yaramadığını falan görme durumu mu olacak mesela.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884
Ahmetyldz, 6 dakika önce yazdı:

Testte görmeyi beklediğin ne dostum. Bilmediğim ve kullanmaya başlamayı düşündüğüm için soruyorum. Göreceğin değer ile kas kütlesi kazanmana yarayıp yaramadığını falan görme durumu mu olacak mesela.

dostum nasıl testo vurup teste  gidip değerine ilacın doluluğuna vurdugun miktarın sendeki etkisine bakıyorsan bende onlara bakacağım. ilaçları eczaneden aldım sahte vs olduğunu düşünmüyorum. asıl görmek istediğim 3iü ile referansın ne kadar üstünde olduğum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmetyldz    18
Askabar, 40 dakika önce yazdı:

dostum nasıl testo vurup teste  gidip değerine ilacın doluluğuna vurdugun miktarın sendeki etkisine bakıyorsan bende onlara bakacağım. ilaçları eczaneden aldım sahte vs olduğunu düşünmüyorum. asıl görmek istediğim 3iü ile referansın ne kadar üstünde olduğum.

Hım anladım olayı dostum test sonucunu paylaşır mısın merak ediyorum bende ona göre bir yol izliyicem belki yetersiz gelmiştir belki çok çok fazladır 2iu yaparız 

Şimdi ilaç zam konusunu gördüm bu şekilde gh 1250+ fiyata çıkarsa benim gh işi yatar gibi 😪

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884
Ahmetyldz, 19 dakika önce yazdı:

Hım anladım olayı dostum test sonucunu paylaşır mısın merak ediyorum bende ona göre bir yol izliyicem belki yetersiz gelmiştir belki çok çok fazladır 2iu yaparız 

dostum yalnız test sonucu kısıden kısıye değısıklık gosterır vurdugun ılacın markası bıle etkıler oranı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmetyldz    18
Askabar, 3 dakika önce yazdı:

dostum yalnız test sonucu kısıden kısıye değısıklık gosterır vurdugun ılacın markası bıle etkıler oranı

Oda doğru. Bakalım hocam önümüzdeki günler deniyicem inşallah alabilirsem

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
Emrahtkty, 07.07.2022 - 23:13 yazdı:

Merhabalar,

Günlük 4 iu kullanımda en etken kullanım tarzı sizce ne olmalıdır şahsi yorumunuz?

sabah aç karna 2 iu 

-akşam antreman sonrası 2iu

-akşam antrenman öncesi 2iu

-gece yatmadan önce 2iu

sabah aç karna 2 iu sabit fakat , kalan 2 iu antreman öncesimi antreman sonumu uykudan öncemi kullanmak gereklidir?

@Askabar sizin yorumlarınızıda bekliyorum 

@Mickey

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884
scorocco, 18 dakika önce yazdı:

@Askabar sizin yorumlarınızıda bekliyorum 

@Mickey

Bence imkan varsa 2 iü gece 4 gibi 2 iü da antrenmandan hemen sonra çalıştıgın kasa. ( bacak ise örneğin 1 iü sağ 1 iü sok bacağa) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
Askabar, 5 dakika önce yazdı:

Bence imkan varsa 2 iü gece 4 gibi 2 iü da antrenmandan hemen sonra çalıştıgın kasa. ( bacak ise örneğin 1 iü sağ 1 iü sok bacağa) 

4 iu planlamıştım günlük.

adeleye zerk etmek daha hızlımı etki gösteriyor ?

deri altında enjekte edildiğini biliyordum sadece.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884
scorocco, Bir saat önce yazdı:

4 iu planlamıştım günlük.

adeleye zerk etmek daha hızlımı etki gösteriyor ?

deri altında enjekte edildiğini biliyordum sadece.

Yabancı forumlarda kas çalışılan kasa çakışma sonrası onarımı hızlandırması için vurulması öneriliyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
Askabar, 12 saat önce yazdı:

Yabancı forumlarda kas çalışılan kasa çakışma sonrası onarımı hızlandırması için vurulması öneriliyor. 

Anladım şuanlık antreman sonu sadece 3 iu ile 

sabah 2 akşam 2 iu arasında kararsızım

ilları tedarik etdim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Askabar, 14 saat önce yazdı:

Bunu öneriyorum bende 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
Emrahtkty, 6 dakika önce yazdı:

Bunu öneriyorum bende 

O zaman bu şekilde uyguluyorum günlük toplam 4 iu olarak 2 antreman sonu 2 gece 

peki sizlere bir sorum daha var,

gece 4 de kullanmanın ekstra bir artısımı vardır ? 4. Değilde 2 olabilirmi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
scorocco, 17 dakika önce yazdı:

O zaman bu şekilde uyguluyorum günlük toplam 4 iu olarak 2 antreman sonu 2 gece 

peki sizlere bir sorum daha var,

gece 4 de kullanmanın ekstra bir artısımı vardır ? 4. Değilde 2 olabilirmi ?

Uykudan kalkıp kullanmak önemli olan orda uyku saatine göre ayar çekebilirsin amaç kan şekeri düşük seviyedeyken kullanmak ama ben olsam kalkacağın saate 2-3 saat kala vururım  

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
Emrahtkty, 17 dakika önce yazdı:

Uykudan kalkıp kullanmak önemli olan orda uyku saatine göre ayar çekebilirsin amaç kan şekeri düşük seviyedeyken kullanmak ama ben olsam kalkacağın saate 2-3 saat kala vururım  

Çok teşekkür ederim o halde saat 3.30 a netleştirip gece 2 antreman sonu 2 uyguluyorum.

ilaç kurarken bir kısmı boşa gidiyormuş bunun önüne geçebiliyormuyuz peki bir kaç video izledim kurarken insülini göbeğe takıp kuruyorlar doğruluk oranı varmı bu durumun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.