Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Smartware

Kür sirasinda hormon testi

Önerilen İletiler

Smartware    0

libidom düşük olduğu için test yaptırmak istedim bazı değerlerim yüksek bazıları düşük libidomu etkileyen hormon nedir test sonuçları burada cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

test.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.532

Prolaktin yüksek ve E2 çok düşük. Küründeki ilaçların detaylarını belirtmemişsin.

Tamoksifen veya Armidex kullanıyorsan bir süre kullanmayı bırakman gerek.

Prolaktin sınırda yüksek, düşürmelisin. Dostinex veya casaber yarım tablet bir kez kullanman yeterli gelecektir kuvvetle muhtemel.

Sabah erken saatlerde kortizol yüksek çıkabilir ama yine de oldukça yüksek seviyelerde, cinsel isteksizlik nedenlerinden biri olabilmesi olası.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Smartware    0

haftalık 500mg testo ve boldenon kullanıyorum ilk 6 hafta danabol kullandım birde haftada 1 adet femara alıyordum onu bırakıyorum o zaman

tarihinde Smartware tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74
Smartware, 27 dakika önce yazdı:

haftalık 500mg testo ve boldenon kullanıyorum ilk 6 hafta danabol kullandım birde haftada 1 adet femara alıyordum onu bırakıyorum o zaman

Femara yerine arimidex tavsiye ederim ve bir süre ikisini de kullanma önce e2 bi kendine gelsin, Libido sorunun da muhtemelen e2 kaynaklı çok fazla düşmüş 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Smartware    0

ne kadar süre kullanmamalıyım bugunden itibaren ara femaraya  veriyorum ve cabaserin 1mg ve 2 mg olanı var kaç mg kullanmam gerekli 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66

Düzenli testo alırım diyorsan, arimidex'in eklem kuruluğu, ayak bileği acısı, diz kapağı acısı vs. gibi saçma durumlar yaşamamak için aromasin alırdım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74
Smartware, 37 dakika önce yazdı:

ne kadar süre kullanmamalıyım bugunden itibaren ara femaraya  veriyorum ve cabaserin 1mg ve 2 mg olanı var kaç mg kullanmam gerekli 

Libido sorunun düzelmeye başladıktan bi 15 20 gün sonra tekrar test yaptır e2 referans dışına yükseldiyse o zaman başlarsın arimidexe

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Smartware, 04.07.2022 - 13:38 yazdı:

libidom düşük olduğu için test yaptırmak istedim bazı değerlerim yüksek bazıları düşük libidomu etkileyen hormon nedir test sonuçları burada cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Burdaki kendini bilmez bi kac kisi yuzunden yardimci olmicam demistim ama sadece sunu soyleyebilirim hemogramda sknti var cok degil ama mudahele edilmesi lazim gecmis olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Smartware    0
Lynx, 1 saat önce yazdı:

Burdaki kendini bilmez bi kac kisi yuzunden yardimci olmicam demistim ama sadece sunu soyleyebilirim hemogramda sknti var cok degil ama mudahele edilmesi lazim gecmis olsun

Hocam hemogram değerleri yazmıyor nasıl sıkıntı var anlayamadım tam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Smartware, 18 dakika önce yazdı:

Hocam hemogram değerleri yazmıyor nasıl sıkıntı var anlayamadım tam

Trigliserid ve asagi doğru olanlar hemogramdir kardesim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Smartware    0
Lynx, 57 dakika önce yazdı:

Trigliserid ve asagi doğru olanlar hemogramdir kardesim 

Müdahale derken ne yapmam lazım hocam

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Smartware, 12 saat önce yazdı:

Müdahale derken ne yapmam lazım hocam

Kan değerlerinde endişelenilecek bir durum yok. Kürdeyken normal, hatta danabol sonrası iyi bile toparlamış. Boldenon kullanırken armidex veya türevlerini kullanman gerekmeyebilir. Jinekomasti yatkınlığın var ise  tamoksifen kullanmak daha tercih edilen bir yöntem.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safak102    7
Smartware, 18 saat önce yazdı:

Femara vucuttaki anabolik etkiyi kaldiriyor genellde yarismacilar son haftalar aliyor kurumak icin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Smartware    0

e2'yi hızlıca yükseltmek için ne yapabilirim 2 mg cabaser aldım ama herhangi bir değişiklik yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    888
Smartware, 8 saat önce yazdı:

e2'yi hızlıca yükseltmek için ne yapabilirim 2 mg cabaser aldım ama herhangi bir değişiklik yok 

Dostum e2 yükseltmek için cabaser ne alaka eski yazıları okumadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Smartware    0

Askabar, 10 saat önce yazdı:

Dostum e2 yükseltmek için cabaser ne alaka eski yazıları okumadım 

cabaseri e2 için değil prolaktin için kullandım cabaserden bağımsız sordum e2'yi yükseltmek için ne yapabilirim

hectordoyle, 5 saat önce yazdı:

Femara yerine arimidex veya aromasin kullanılabilirdi, size kim Femara'yı önerdiyse artık 

femarayı ilaçları aldığım yer haftada 1 adet olarak kullanmamı söylemişti 2 haftadır femara kullanmıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    888
Smartware, 5 saat önce yazdı:

cabaseri e2 için değil prolaktin için kullandım cabaserden bağımsız sordum e2'yi yükseltmek için ne yapabilirim

femarayı ilaçları aldığım yer haftada 1 adet olarak kullanmamı söylemişti 2 haftadır femara kullanmıyorum

Keten tohumu vs gibi doğal takviyeler var. Onlara bakın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dess    6
Smartware, 4.07.2022 - 16:59 yazdı:

Hocam buralardaysanız bi ses verin size zahmet

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evogen kullanabilirsin. Doğru, güvenilir satıcıdan aldığın sürece problem yaşamazsın. Ben yarışma hazırlığında kullanıyorum herhangi bir şüphe oluştuğunda ürünün sonuna kadar arkasında durup destek olan biriyle çalışıyorum. Bilinen bir team e üyeyim o grubun önerisiyle aldım,memnunum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Limitless.96, 9 dakika önce yazdı:

Evogen kullanabilirsin. Doğru, güvenilir satıcıdan aldığın sürece problem yaşamazsın. Ben yarışma hazırlığında kullanıyorum herhangi bir şüphe oluştuğunda ürünün sonuna kadar arkasında durup destek olan biriyle çalışıyorum. Bilinen bir team e üyeyim o grubun önerisiyle aldım,memnunum.

e.e mi hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Smartware, 04.07.2022 - 17:49 yazdı:

1 yeter. Kimisi var genetik olarak vücuduna dışardan 100 mg testo alsa bile östrojeni uçuyor adam dengeleyemiyor. Ya kürü bırakacak ya arimidex gibi ilaçları çok profosyonel kullanıcak.

tarihinde Rota tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.