Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emir41

Mk 677 kullanimi?

Önerilen İletiler

Emir41    2

Bu sabah mk 677 de başladım kalktım biraznormal su içtim sonra mk677 yi su ile 0.50 ml karıştırdım 1 saat sonra yemek yemeye başladım hiç bu kadar yemek yediğimi hatırlamıyorum istesemde yiyemezdim gibi büyük ihtimal sarms tan dolayı açlık yaptı yedim yalnız gün içerisinde ne zaman alayım tekrardan antremana akşam 9 10 gibi gidiyorum kilo almaya çalışıyorum açıkçası 30 günde 6 kilo falan almayı düşümüyorum kendi çapımda bir program hazırladım önceliğim yüksek kalori 120 gram da protein alımı yaşım 15 kısaca sorum sarms ı ne zaman kullanmam daha iyi olur gün içerisinde açlığım gidiyor bunu arttırmak istiyorum ve çikolata falan ymem ters etki verir mi?

@metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

alperkrt17    3

Bu yaş ile, bu bilgi ile, bu tecrübe ile neden böyle bir şeye girdin sizi görünce deliriyorum kardeşim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GecedenKalma    15
Emir41, 2 saat önce yazdı:

Bu sabah mk 677 de başladım kalktım biraznormal su içtim sonra mk677 yi su ile 0.50 ml karıştırdım 1 saat sonra yemek yemeye başladım hiç bu kadar yemek yediğimi hatırlamıyorum istesemde yiyemezdim gibi büyük ihtimal sarms tan dolayı açlık yaptı yedim yalnız gün içerisinde ne zaman alayım tekrardan antremana akşam 9 10 gibi gidiyorum kilo almaya çalışıyorum açıkçası 30 günde 6 kilo falan almayı düşümüyorum kendi çapımda bir program hazırladım önceliğim yüksek kalori 120 gram da protein alımı yaşım 15 kısaca sorum sarms ı ne zaman kullanmam daha iyi olur gün içerisinde açlığım gidiyor bunu arttırmak istiyorum ve çikolata falan ymem ters etki verir mi?

@metinav

Dostum bir hata yapmissin en azından yardımcı olayim 0.50ml mi kullanacaksın 1 ml mi eger 1 ml kullaniyorsan ogunlerden once 2ye bölebilirsin cunki istahini arttırıyor asiri derecede hangi marka bu arada ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir41    2
GecedenKalma, 3 dakika önce yazdı:

Dostum bir hata yapmissin en azından yardımcı olayim 0.50ml mi kullanacaksın 1 ml mi eger 1 ml kullaniyorsan ogunlerden once 2ye bölebilirsin cunki istahini arttırıyor asiri derecede hangi marka bu arada ?

abi 1ml kullancam akşam öğünü 6 da, ondan 1 saat önce mi 0.50ml alayım MARKA exbiotech

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
Emir41, 2 saat önce yazdı:

@metinav

yaş 15 mi? olum sen kafayı mı yedin.Kilon boya gittiği yaştasın zamanla kilo alırsın.Yerine oturmayan hormon dengeni mahvetme.İlerde çok ciddi problemler yaşarsın diyim sana.O dandirik markaların içinde ne olduğu belli değil.Güzelce yemeğini ye sporunu yap 1-2 yılda güzel kilo alır güzelde kütle koyarsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alperkrt17    3
Emir41, 03.07.2022 - 23:40 yazdı:

o haraketi yanlış yapıyorsun diyip doğrusunu bilmeyen abimsin :D 

Evet o kişi benim ucube seni. Git yap istediğini burada çok konu açılıyor ergenlikte anabolizan kullandım yok tikim kalkmıyor, büllüğüm küçüldü, sakalım yok bıyığım yok. 

Açarsın sen de bir tane konu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140

Kusura bakma ama hem bilgisizsin, hem ukalasın, hem de forum kullanmayı bilmiyorsun. Forumu danışma hattı olarak kullanmaya çalışıyorsunuz. Yazık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpay372    8
Delice, 29 dakika önce yazdı:

Kusura bakma ama hem bilgisizsin, hem ukalasın, hem de forum kullanmayı bilmiyorsun. Forumu danışma hattı olarak kullanmaya çalışıyorsunuz. Yazık.

Genel olarak herkesin iletişim sıkıntısı var galiba burda. Yok yakında gelirsin tikim kalkmıyor.. Yakında sende bir konu açarsın gibi insalları aşşalayıcı yazılar... Burda herkes derdini sorununu bilgi eksikliğini gideriyor diye biliyorum ben.. 15 yaşında olabilir ona bunun zararlarını anlatmak sizin olayınız veya @Loving hocam konuyu kitler. Olur biter.  Cidden yanlıs bi iletişim şekli üzücü  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GecedenKalma    15
Emir41, 10 saat önce yazdı:

abi 1ml kullancam akşam öğünü 6 da, ondan 1 saat önce mi 0.50ml alayım MARKA exbiotech

Öğünlerden 1 saat önce al birde sarms lardan aman aman bir etki bekleme  kardeşim benim ilaç bittiği anda 20 li yaşlara kadar doğal ilerlemene devan et lutfen bu ilaçlardan uzak dur birde günlük  0.5 te alabilirsin zaten vücudunda tüm hormonlarin  çok üst derecede salgilaniyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir41    2
GecedenKalma, 8 saat önce yazdı:

Öğünlerden 1 saat önce al birde sarms lardan aman aman bir etki bekleme  kardeşim benim ilaç bittiği anda 20 li yaşlara kadar doğal ilerlemene devan et lutfen bu ilaçlardan uzak dur birde günlük  0.5 te alabilirsin zaten vücudunda tüm hormonlarin  çok üst derecede salgilaniyor

Abi teşekkür ederim 0.50 alayım dediğin gibi.

Delice, 10 saat önce yazdı:

Abi zaten forum yardımlaşma için yok mu? Yardım istedim ukalalik yapma gibi bir amacım yok. Saygıdan dolayi bir şey diyemem, tavsiyen varsa dinlerim :)

alpay372, 9 saat önce yazdı:

Genel olarak herkesin iletişim sıkıntısı var galiba burda. Yok yakında gelirsin tikim kalkmıyor.. Yakında sende bir konu açarsın gibi insalları aşşalayıcı yazılar... Burda herkes derdini sorununu bilgi eksikliğini gideriyor diye biliyorum ben.. 15 yaşında olabilir ona bunun zararlarını anlatmak sizin olayınız veya @Loving hocam konuyu kitler. Olur biter.  Cidden yanlıs bi iletişim şekli üzücü  

Herkes klavye delikanlisi Real de tanissak hepsi iyi insanlar yardımcı olur yanimda durur aslında sosyal medyada nedense böyle 

Preworkout, 18 saat önce yazdı:

yaş 15 mi? olum sen kafayı mı yedin.Kilon boya gittiği yaştasın zamanla kilo alırsın.Yerine oturmayan hormon dengeni mahvetme.İlerde çok ciddi problemler yaşarsın diyim sana.O dandirik markaların içinde ne olduğu belli değil.Güzelce yemeğini ye sporunu yap 1-2 yılda güzel kilo alır güzelde kütle koyarsın.

Abi haklısın vereceği zararı biliyorum bunun farkındayim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GecedenKalma    15
Emir41, 5 saat önce yazdı:

Abi teşekkür ederim 0.50 alayım dediğin gibi.

Aynen kardesim işine yarayacaktır sonra bi daha ilaç alma tamammi 20li yaşlara kadar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir41    2
GecedenKalma, 2 saat önce yazdı:

Aynen kardesim işine yarayacaktır sonra bi daha ilaç alma tamammi 20li yaşlara kadar

tmamdır abi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir41    2
Emir41, 04.07.2022 - 20:43 yazdı:

tmamdır abi 

4 haftalık kullanımda 7 kilo aldım gözle görülür fark var 75 kilo olunca değişim fotoğrafları aticam bir süre düzensiz kullandım 3000 kalori aldım bu yüzden pek  kilo alamadım metobolizmam hızlı şuan 67 kg Yim sarms a başladığımda 59 60 civarındaydim 

Testo az da olsa arttı karaciğerde hafif bı hasar var livtab ile kontrole aldım yanina nac 600

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    141
Emir41, 3 dakika önce yazdı:

4 haftalık kullanımda 7 kilo aldım gözle görülür fark var 75 kilo olunca değişim fotoğrafları aticam bir süre düzensiz kullandım 3000 kalori aldım bu yüzden pek  kilo alamadım metobolizmam hızlı şuan 67 kg Yim sarms a başladığımda 59 60 civarındaydim 

önemli olan toplam kalori değildir. önemli olan toplam kaloriyi nelerden aldığındır. 3000 kaloriyi fast fooddan mı aldın yoksa temiz karb ve proteinden mi aldığındır önemli olan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir41    2
Valhallaxd, 2 dakika önce yazdı:

önemli olan toplam kalori değildir. önemli olan toplam kaloriyi nelerden aldığındır. 3000 kaloriyi fast fooddan mı aldın yoksa temiz karb ve proteinden mi aldığındır önemli olan.

Temiz tabiki clean beslendim her zaman haftada 1 chet

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
E X R O D Y    0
Emir41, 12.10.2022 - 09:04 yazdı:

Testo az da olsa arttı karaciğerde hafif bı hasar var livtab ile kontrole aldım yanina nac 600

Test sonucları varsa atabilir misin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir41    2
E X R O D Y, 14.10.2022 - 20:02 yazdı:

Test sonucları varsa atabilir misin?

Screenshot_2022-10-07-09-33-18-549_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2022-10-07-09-15-28-588_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
E X R O D Y    0
Emir41, 15.10.2022 - 12:56 yazdı:

...

Gayet güzel sonuçlar eline emegine sağlık

Boyun uzadı mı bide onu soracaktım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir41    2
E X R O D Y, 39 dakika önce yazdı:

Boyun uzadı mı bide onu soracaktım

Ergenlik çağındayim normal hızda uzuyorum yağ yakıcı ciltte kırışıklık duzeltme gibi etkilerini gormedim şuan rimobolon kullanıyorum sarms si azalticam iştah açmaktan başka etkisi yok . Ürünün içi ne kadar dolu bilinmez fiyatı zaten 750 TL tavsiyem yurt dışı mali bilindik markadir

tarihinde Emir41 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet098    0

bende exbiotech marka mk677 almak istiyorum nerden temin edebilirim küçük sehirdeyim gidip alabilecegim bir yer yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Emir41, 03.07.2022 - 22:09 yazdı:

@metinav

İlacın sahte bir şey olmaz rahat ol. Sahte testo gerçek decaya aynı anda denk geldiğin vakit bizzat konunu ben cevaplayacağım.

ahmet098, Bir saat önce yazdı:

bende exbiotech marka mk677 almak istiyorum nerden temin edebilirim küçük sehirdeyim gidip alabilecegim bir yer yok

Olum sahte o sahte. Sarms değil o değil. Sarmsı bir çok insanın almaya dahi parası yetmiyor siz çıldırdınız mı? Sahte. O marka çöp. Sahte yüzde yüz sahte içinde ne olduğu belli değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet098    0
Rota, 8 dakika önce yazdı:

Olum sahte o sahte. Sarms değil o değil. Sarmsı bir çok insanın almaya dahi parası yetmiyor siz çıldırdınız mı? Sahte. O marka çöp. Sahte yüzde yüz sahte içinde ne olduğu belli değil.

bircok kişi kullanıp verim aldıgını söylüyor içinin %100 dolu olmasını bende beklemiyorum ama iştah açsa yeterli benim için tr de en cok önerilen exbiotech ben güvenli temin etmek isitiyorum sadece site vsr bilenler yazarsa sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.