Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Vural2

1 yıllık kür içindeki test sonuçlarım

Önerilen İletiler

Vural2    990

Klasik olarak bolde-sustanon kürünün arkasına defineye geçtim.Bir sorun olmadığını düşünüyordum ta ki Definenin 3.haftasına kadar.Aşırı halsizlik hali,hayattan zevk alamama,kendimi eve atınca şanslı hissediyordum.O derece kötüydüm.Definede haliyle olabilecegini düşündüm kademe kademe beslenmemi arttırdım.Sonuç yine aynıydı.Eksik vitaminlerime kadar her şeyi kontrol ettim.Ekledim,çıkardım.Sonuç çözülmedi.En son bir sorun var diyip kan testi verdim.Kan testini aşağı ekliyorum.Yorumlarınızı bekliyorum.Şu an zaten mast,tren,boldeyi kestim.Only testo gidiyorum 3ml. @rastlantisal @Leepriest35 @metinav

Şu anki Kür: Haftada 2 arimidex,yarım tablet cabaser.

400 Prop 4ml

300 Tren Ace 3ml

300 Masteron 3ml

400 Bolde 2ml

image.thumb.png.ecf5d3a72021036ab506c5b1aa9aacc3.png

image.thumb.png.e41c34347884e67fdb38956d4f200492.png

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrahtkty    1.394

Trenbolone effect :( Ayrıca crp yi yüksek gördüm ilaçlar hangi marka vücutta ki iltihap oranı artmış.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Emrahtkty, 2 dakika önce yazdı:

Trenbolone effect :( Ayrıca crp yi yüksek gördüm ilaçlar hangi marka vücutta ki iltihap oranı artmış.

Kanka açıkçası trenin çalıştığını düşünmüyorum ve masteronun.Prolaktin 1, östrojen 160 çıktı 😂 Markayı %100 emin olmadan söylemeyeceğim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Vural2, 18 dakika önce yazdı:

Kanka açıkçası trenin çalıştığını düşünmüyorum ve masteronun.Prolaktin 1, östrojen 160 çıktı 😂 Markayı %100 emin olmadan söylemeyeceğim.

Steril değil ama ürünler sende biliyorsundur bunu kanında iltihaplanma yapmış bi doktora gözük genelde antibiyotik veriyorlar cipro adında günde 1 tablet kadar :) prolaktin kür öncesi kaçtı cabaser alıyorsun haftalık etki eder oda 

tarihinde Emrahtkty tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Enjeksiyon yaptıktan sonra ödem olup hiç iltihaplanma morarma vs  yaşadın mı @Vural2

tarihinde Leepriest35 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Emrahtkty, 30 dakika önce yazdı:

Steril değil ama ürünler sende biliyorsundur bunu kanında iltihaplanma yapmış bi doktora gözük genelde antibiyotik veriyorlar cipro adında günde 1 tablet kadar :) prolaktin kür öncesi kaçtı cabaser alıyorsun haftalık etki eder oda 

Aynen son partta sıkıntı çıktı ürünlerde.Yarım cabaser ile bu kadar düşecegini sanmıyorum.Çünkü prolaktinin 20ler oldugunu biliyorum.Haftada 3 enjeksiyona kadar düştüm,sorun olmaz inşallah.

Leepriest35, 7 dakika önce yazdı:

Enjeksiyon yaptıktan sonra ödem olup hiç iltihaplanma morarma vs  yaşadın mı @Vural2

image.png.aaec615219f7ec5d39f8e4b1ac5efbd3.png

:D 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478

Bu kadar östrojen karşıtı ilaç ve steroid varken 164 çıkması biraz tuhaf olmuş :)

Aynı şekilde prolaktin de yerin dibinde.

Crp arkadaşların da dediği gibi yüksek, sterilizasyon sorunundan da olabilir başka bir hastalığından da....

Kolesterol değerleri trenbolon için beklenen yan etkilerden, fakat karaciğer temiz demek ki henüz daha trenbolonun tam etkisini görmüyorsun, yada bir şeyler sorunlu :)

Günlük 1 tablet tiromel kullanabilirsin...

Tansiyonunu da kontrol ettir arada.Ya da her gün 2 diş sarımsak yut...

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
metinav, 7 dakika önce yazdı:

Bu kadar östrojen karşıtı ilaç ve steroid varken 164 çıkması biraz tuhaf olmuş :)

Aynı şekilde prolaktin de yerin dibinde.

Crp arkadaşların da dediği gibi yüksek, sterilizasyon sorunundan da olabilir başka bir hastalığından da....

Kolesterol değerleri trenbolon için beklenen yan etkilerden, fakat karaciğer temiz demek ki henüz daha trenbolonun tam etkisini görmüyorsun, yada bir şeyler sorunlu :)

Günlük 1 tablet tiromel kullanabilirsin...

Tansiyonunu da kontrol ettir arada.Ya da her gün 2 diş sarımsak yut...

Aynen hocam ilaçlar şaibeli :) Tiromel yerine 100mcg 20gün levotiron kullanmayı düşünmüştüm.Peki östrojen için ne yapılmalıdır hocam.Elimde famera ve arimidex mevcut.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
Vural2, 1 saat önce yazdı:

Aynen hocam ilaçlar şaibeli :) Tiromel yerine 100mcg 20gün levotiron kullanmayı düşünmüştüm.Peki östrojen için ne yapılmalıdır hocam.Elimde famera ve arimidex mevcut.

Anaboliklerin östrojene dönmemesi gerekir teori de.Ayrıca arimidex de aldığını belirtmişsin.Bence ya test hatalı yada anaboliklerin hepsi testosteron :)

Levonun dönüşmesi gerekiyor, vucudundaki bazı maddeler yetersizse dönüşemez.Bence direkt t3 daha doğru olur...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Vural2, 2 saat önce yazdı:

Aynen son partta sıkıntı çıktı ürünlerde.Yarım cabaser ile bu kadar düşecegini sanmıyorum.Çünkü prolaktinin 20ler oldugunu biliyorum.Haftada 3 enjeksiyona kadar düştüm,sorun olmaz inşallah.

image.png.aaec615219f7ec5d39f8e4b1ac5efbd3.png

:D

Haftada 3 enjeksiyona düştüysen hergün enjeksiyon yapıyorsun o zaman sen? Cabaser güçlü cabaser diyip geçme ben 2 haftada bir yarım alıyordum prolaktin 5-6 seviyesinde sen her hafta alıyorsun bide 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
metinav, 44 dakika önce yazdı:

Anaboliklerin östrojene dönmemesi gerekir teori de.Ayrıca arimidex de aldığını belirtmişsin.Bence ya test hatalı yada anaboliklerin hepsi testosteron :)

Levonun dönüşmesi gerekiyor, vucudundaki bazı maddeler yetersizse dönüşemez.Bence direkt t3 daha doğru olur...

Anladım hocam.Peki östrojen için nasıl bir yol izlenmeli.

Emrahtkty, 6 dakika önce yazdı:

Haftada 3 enjeksiyona düştüysen hergün enjeksiyon yapıyorsun o zaman sen? Cabaser güçlü cabaser diyip geçme ben 2 haftada bir yarım alıyordum prolaktin 5-6 seviyesinde sen her hafta alıyorsun bide 

Hadi biraz olumlu düşünüp cabaserden dolayı prolaktin bu seviyede diyelim.Peki östrojen ? 1ml enjektör ile yaptığım için haftada 10-11 enjeksiyon.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Vural2, 2 saat önce yazdı:

Anladım hocam.Peki östrojen için nasıl bir yol izlenmeli.

Hadi biraz olumlu düşünüp cabaserden dolayı prolaktin bu seviyede diyelim.Peki östrojen ? 1ml enjektör ile yaptığım için haftada 10-11 enjeksiyon.

Metin abinin dediği gibi ilaçlar çöp yüksek ihtimal 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.236

Östrojenle alakasız kürde 160+  E2 gerçekten büyük şaibe.

Ben bu konuyu zaten seninle görüştüm. Tarafsız olmak adına yorum yapmamam daha doğru olur. Değerlerini hiç beğenmedim. 

Sözü diğer arkadaşlara bırakıp başlığı ilgi ile izleyeceğim.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Tam olarak 1 hafta oldu.Yaptığım değişiklikler şu şekilde Haftada 300mg prop günlük 50mg winstrol tablet,günlük 100mcg levotiron,günlük 1 tablet arimidex ekledim.Tuz ve yağ alımını arttırdım.Hala halsizlik durumu devam ediyor.Başka neyden kaynaklı olabilir ? Can sıkmaya başladı,bir gün çok iyiysem bir gün diplerdeyim.

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.