Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

rustu_erk    2

İlk kürümü nasıl girmeliyim only testo düşünmüştüm herkes onla kütle koyamazsın demişlerdi şuan bulktayım hacim kürüne sokalım seni sonra def kürüne sokarız demişlerdi

Boy 171
Kilo 70
Yaş 18
Yağ oranı %13
d35df061-188f-4483-b5bc-8b2f9e44387f.jpg.ff019e726e41436ea00b80b54852f4ad.jpg

tarihinde rustu_erk tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vural2    990

8 hafta deca bence yetersiz.18 yaşındasın kür için erken.Paranı beslenmeye harca.Çok iyi natural sporcular var burda.Küre girmeden ilaçlı sanılan başta @Leepriest35.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
rustu_erk, 2 saat önce yazdı:

İlk kürümü nasıl girmeliyim only testo düşünmüştüm herkes onla kütle koyamazsın demişlerdi şuan bulktayım hacim kürüne sokalım seni sonra def kürüne sokarız demişlerdi

Boy 171
Kilo 70
Yaş 18
Yağ oranı %13
d35df061-188f-4483-b5bc-8b2f9e44387f.jpg.ff019e726e41436ea00b80b54852f4ad.jpg

Maddi gücünü eline almadan bu işlere hiç girme sonu büyük hüsran olur ha diyorsan benim maddi durumum iyi ozaman formunu atarsın spor geçmişin vs konuşulur attığın planlama Google steroid kür planlaması neye göre hcg veya nolvadex kullanıcaksın 🙃 yanlış anlama etrafımda bir çok örnek var adam ilaç kullanıyor natural adam çok daha iyi yüzüne söylüyorum yok şöyle böyle ben kimseyi kandırmam hissettiklerimi söylerim yanlış olabilir kırıcıda olabilir ama gerçekler hiçbir zaman değişmez. SON yazdıklarımı üstüne alınma genelde bu sporda insanlarda gördüğüm analiz. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rustu_erk    2
Leepriest35, 03.07.2022 - 12:41 yazdı:

Maddi gücünü eline almadan bu işlere hiç girme sonu büyük hüsran olur ha diyorsan benim maddi durumum iyi ozaman formunu atarsın spor geçmişin vs konuşulur attığın planlama Google steroid kür planlaması neye göre hcg veya nolvadex kullanıcaksın 🙃 yanlış anlama etrafımda bir çok örnek var adam ilaç kullanıyor natural adam çok daha iyi yüzüne söylüyorum yok şöyle böyle ben kimseyi kandırmam hissettiklerimi söylerim yanlış olabilir kırıcıda olabilir ama gerçekler hiçbir zaman değişmez. SON yazdıklarımı üstüne alınma genelde bu sporda insanlarda gördüğüm analiz. 

bende bilmediğim için size sordum küre girmeye karar verdim only testo basliyim dedim boş işlere girme dediler

IMG_20220627_192007.jpg IMG_20220626_091839.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
rustu_erk, 05.07.2022 - 20:14 yazdı:

bende bilmediğim için size sordum küre girmeye karar verdim only testo basliyim dedim boş işlere girme dediler

Amacın planın ve şuan ki maddi gücün nedir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rustu_erk    2
Leepriest35, 25 dakika önce yazdı:

Amacın planın ve şuan ki maddi gücün nedir 

estetik bir vucut ortlama 10 kiloya yakın alırsam ilk kürümde hoş olur ve ilerde yarışmayı düşünüyorum maddi gücüm beslenme konusunu aile destekliyor 10 haftalık kür için 2000 lira harcıyabilirim pct dahil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
rustu_erk, 32 dakika önce yazdı:

estetik bir vucut ortlama 10 kiloya yakın alırsam ilk kürümde hoş olur ve ilerde yarışmayı düşünüyorum maddi gücüm beslenme konusunu aile destekliyor 10 haftalık kür için 2000 lira harcıyabilirim pct dahil

Ozaman sana tavsiyem araştırabildiğib kadar araştır 3 ay önceden de küre girme ne kadar bilgi edinirsen yağıcağın kür de o kadar verimli olur ve 10 hafta kür ile bir şey bekleme kürler uzun soluklu 20 24 hafta olur bence minumum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rustu_erk    2
Leepriest35, 05.07.2022 - 21:20 yazdı:

Ozaman sana tavsiyem araştırabildiğib kadar araştır 3 ay önceden de küre girme ne kadar bilgi edinirsen yağıcağın kür de o kadar verimli olur ve 10 hafta kür ile bir şey bekleme kürler uzun soluklu 20 24 hafta olur bence minumum 

Araştırabilidigim kadar aratşırdım adamlar kendiniz yazın diyor ama o kadar bilgili degilim pct yi nasıl yapıcam kötü durumlara girmek istemiyorum yardımcı olabilir misin araştırdıgım kadar 10 haftanın sonuna doğru testislerde küçülme sağlanıyor ve yavaş yavaş sperm sayıları azlamaya başlıyor

111111111, 05.07.2022 - 21:57 yazdı:

pct kafana göre yapılmaz kürden 4 hafta sonra ve kür sonu ürolojiden randevu alıp hastanede değerlerini ölçtürmen lazım bunlar kür içi nasıl ilerleyeceğini ve kür sonu neler yapıcağını anlamanı sağlar yani daha doğrusu bilgili bi hocayla çalışıyorsan onun anlamasını sağlar , ama yok ne test var ne bişey kafana göre kür içi arimidex ler provironlar kür sonu da ezbere bi pct ile en fazla zararı görürsün.

ürolojiden randevu alıp ne diyeceğim tam olarak 18 yaşında degilim gireceğim ve kürümü nasıl hazırlamalıyım ciddi düşünüyorum ama koçlara şuan para harcarsam kendime para kalmıyacak only testo da başlamak istemiyorum yardım edebilir misiniz

rustu_erk, 05.07.2022 - 22:28 yazdı:

ürolojiden randevu alıp ne diyeceğim tam olarak 18 yaşında degilim gireceğim ve kürümü nasıl hazırlamalıyım ciddi düşünüyorum ama koçlara şuan para harcarsam kendime para kalmıyacak only testo da başlamak istemiyorum yardım edebilir misiniz

test ücreti ne kadar

tarihinde rustu_erk tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emiransin    1
rustu_erk, 32 dakika önce yazdı:

Ben 20 yaşındayım ilk kürüme yeni başladım bende 17 yaşından beri istiyodum ve araştırıyodum yeni birisi olarak ne kadar dikkate alırsın bilmiyorum ama öğrendiğim tek şey erken başlamak iyi değil bu yaşlarda ki 20 yaş bile aslında biraz erken

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rustu_erk    2

@rastlantisal
hocam bence siz yardımcı olabilirsiniz ilk kür için sizce kötü mü iyi mi 

Emiransin, 05.07.2022 - 23:01 yazdı:

Ben 20 yaşındayım ilk kürüme yeni başladım bende 17 yaşından beri istiyodum ve araştırıyodum yeni birisi olarak ne kadar dikkate alırsın bilmiyorum ama öğrendiğim tek şey erken başlamak iyi değil bu yaşlarda ki 20 yaş bile aslında biraz erken

başlamaya kararlıyım Pct yi nasıl yaptırdınız uroloji ye gittiginizde ne dediniz test yaptırmak için bende şuan 17 yım 18 e girecegim

bu kür ağır mi gelir ağır gelirsede ne ile başlamalıyım 250 testo ile başlayasım hiç yok ama kimse önermiyor

YAŞ 17 
KİLO 71.5
BOY 171
YAĞ ORANI 13 
1.5 YIL SPOR GEÇMİŞİ
Küre girme sebebim kendimi küçük görüyorum ve büyümem hemen hemen çok yavaşladı ileride de yarışmak istiyorum şimdiden adım atmak istiyorum
Koçum=Hocam yok siz abilerimdem bilgi alarak ve araştırarak gireceğim yardım ederseniz sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swager    43

Kardeşim merhaba sana kür hakkında tavsiye verebilecek yetkinliğe sahip değilim ama ilk mesajda 18 yaşındayken şimdi 17 olduğunu söylüyorsun. Henüz o yaşlarda alacağın kararların saçmalığını(spor, kür veya başka konular)3-4 sene sonra gülerek anımsarsın. Yaşına göre güzel bir vücudun var bence biraz daha bu konuları araştır hayatın düzene otursun ergenliği bitir sonra tekrar düşün. Bende kür yapmayı düşünüyorum ve kürün bitiminin üniversitede sınav haftalarına denk gelip gelmeyeceğini öngörmeye çalışıyorum ki bittiğinde psikolojik olarak yıpranırsam derslerimde başarısız olmayayım. 11 ay sonra hayatın için önemli bir sınava girecekken bence böyle şeylerle kafanı meşgul etme hayatın tadını çıkar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rustu_erk, 15 dakika önce yazdı:

YAŞ 17 
KİLO 71.5
BOY 171
YAĞ ORANI 13 
1.5 YIL SPOR GEÇMİŞİ
Küre girme sebebim kendimi küçük görüyorum ve büyümem hemen hemen çok yavaşladı ileride de yarışmak istiyorum şimdiden adım atmak istiyorum
Koçum=Hocam yok siz abilerimdem bilgi alarak ve araştırarak gireceğim yardım ederseniz sevinirim

17 yaşındasın ve büyümenin yavaşladığını iddia ediyorsun. 71 kg'da senin büyümen yavaşlıyorsa sende zaten dünyanın en kötü genetiği var demektir ki fotoğraflara bakarsak bu doğru değil altyapın var yani sen kolaya kaçıyorsun. Muhtemelen yaşıtların senden uzun olduğu için aradaki farkı büyüyerek kapatmaya çalışıyorsun yani kendini mental olarak zorluyorsun ama bu sana zarar verir.  17 yaşında bir çocuğa sen testesteron ile kütle koyamazsın deyip yanına tak diye 400 deca ekleyen biri de senin zarar görme ihtimalini katlayarak arttıracaktır. 17 yaşında küre girdin diyelim ki çok yanlış, only testo ile başlamayacaksın da ne ile başlayacaksın.. daha yaş 17 son damlasına kadar vücudun testesteronu emecek sonra sonra anabolik eklenir mantık budur kür yapmana kesinlikle karşıyım.  17 yaşında kür olmaz only testoya boş iş gözüyle bakan adamla da senin işin olmasın. 8 senedir aynı istek ve heyecanla antrenman yapıyorum ama bir kez olsun yarışma isteğim olmadı.. ekonominin geldiği nokta itibariyle niye maddi,manevi bu kadar kendinizi yıpratma peşindesiniz anlamıyorum herkes yarışmak istiyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
rustu_erk, 05.07.2022 - 23:01 yazdı:

YAŞ 17 

Yaşınız gereği platformdan yazılı destek alamazsınız yazılanları okuyarak vakit geçirmek dışında herhangi hormonlara dair konu açma girişiminiz olursa platformdan sınırsız süreyle uzaklaştırılacaksınız bilginize. KONU KİLİT.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.