Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

alpseyhan0

Tahlil

Önerilen İletiler

alpseyhan0    7

Testo boldenon danabol küründe 4. Haftada test verdim şuan çıkanlar bunlar çıktıkça atarım bunlar risklimi ne demek yardımcı olurmusunuz

E9772E88-5EBB-467C-8C30-5BC9890F0FB3.png A03CAEBA-88FF-40BA-B18D-BA429E6C1A29.png 3227771A-5A78-494F-9568-EC63446979A8.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.330

Değerler delirmiş.

Danabol olmasa şu değerlerin yanına yaklaşamazdın. Kolestrol çok yüksek. Karaciğer hırpalanmış. 

Danabol ile gelen danabolsüz tamamen gidiyor. 

Acilen kürü bırakıp, gerekli ise (hormon testi ile anlaşılır) PCT yapıp vücudunu dinlendirmen lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyhan0    7
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Değerler delirmiş.

Danabol olmasa şu değerlerin yanına yaklaşamazdın. Kolestrol çok yüksek. Karaciğer hırpalanmış. 

Danabol ile gelen danabolsüz tamamen gidiyor. 

Acilen kürü bırakıp, gerekli ise (hormon testi ile anlaşılır) PCT yapıp vücudunu dinlendirmen lazım.

Fakrındayım hocam neden böyle oldu bilmiyorum gerekli koruyucularıda kullanıyorum nac600 milktshitle. Kürü bırakacağım bana pct konusunda yardımcı olursanız sevinirim .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    887
alpseyhan0, 7 dakika önce yazdı:

Testo boldenon danabol küründe 4. Haftada test verdim şuan çıkanlar bunlar çıktıkça atarım bunlar risklimi ne demek yardımcı olurmusunuz

Dostum çok acil danabol u bırak kolesterol düşürücü bişeyler kullan. Karaciğer detoxu yap. 1-2 hafta sonra tekrar kan ver ve değerlere bak. Lipit dengen böyle olursa kalp krizi kaçınılmaz olur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyhan0    7
Askabar, 1 dakika önce yazdı:

Dostum çok acil danabol u bırak kolesterol düşürücü bişeyler kullan. Karaciğer detoxu yap. 1-2 hafta sonra tekrar kan ver ve değerlere bak. Lipit dengen böyle olursa kalp krizi kaçınılmaz olur. 

Abi ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz hiçbiriey bilmiyorum ne yapacağıma dair

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyhan0, 8 dakika önce yazdı:

Abi ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz hiçbiriey bilmiyorum ne yapacağıma dair

Arkadaşlar sakin olun kıyamet senaryoları yazmaya gerek yok danabolu kesip nac 600 u günde 2 sefer bol su bol yeşillik kolesterolü de zeytin yağ bitter çikolata vb internetten araştır aklına takılırsa da doktora git. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
alpseyhan0, 25 dakika önce yazdı:

Fakrındayım hocam neden böyle oldu bilmiyorum gerekli koruyucularıda kullanıyorum nac600 milktshitle. Kürü bırakacağım bana pct konusunda yardımcı olursanız sevinirim .

Nac 600, deve dikeni vs şöyle diyeyim sana danabol sel ise onlarda sel suyunu vidanjörle boşaltmaya çalışmak gibi bir şey.

Kullanmayın şu danabolü arkadaşlar. Ciddi ciddi ego tatmininden gayrı ne faydası var yahu.

Mutlucanelcin, 10 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar sakin olun kıyamet senaryoları yazmaya gerek yok danabolu kesip nac 600 u günde 2 sefer bol su bol yeşillik kolesterolü de zeytin yağ bitter çikolata vb internetten araştır aklına takılırsa da doktora git. 

Sakiniz ama değerler de hiç normal değil. O değerlerin daha azında vücudunu çıban sarmış müsabıklar tanıyorum mesela. Seneler sonra çıbanlar geçse de çukurları hala ensesinde ve göğüs kaslarının ortasında. Yani bunlara senaryo demek doğru olmaz. Bu forumda 3 sene kür yapıp şu kadar büyük bozulmanın kıyısına köşesine yaklaşmamış insan var mesela. 

böyle kür olmaz.

sayın @metinavhocamın görüşlerini merak ediyorum.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyhan0    7
rastlantisal, 6 dakika önce yazdı:

Nac 600, deve dikeni vs şöyle diyeyim sana danabol sel ise onlarda sel suyunu vidanjörle boşaltmaya çalışmak gibi bir şey.

Kullanmayın şu danabolü arkadaşlar. Ciddi ciddi ego tatmininden gayrı ne faydası var yahu.

Sakiniz ama değerler de hiç normal değil. O değerlerin daha azında vücudunu çıban sarmış müsabıklar tanıyorum mesela. Seneler sonra çıbanlar geçse de çukurları hala ensesinde ve göğüs kaslarının ortasında. Yani bunlara senaryo demek doğru olmaz. Bu forumda 3 sene kür yapıp şu kadar büyük bozulmanın kıyısına köşesine yaklaşmamış insan var mesela. 

böyle kür olmaz.

Hocam dianabolu kesip bol yeşillik ve kolesterol düşürücü şeylerle devam edebilirmiyim kürümden çok verim alıyorum 6 kg aldım şuan ne dersiniz görüşlerinize ihtiyacım var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
alpseyhan0, 4 dakika önce yazdı:

Hocam dianabolu kesip bol yeşillik ve kolesterol düşürücü şeylerle devam edebilirmiyim kürümden çok verim alıyorum 6 kg aldım şuan ne dersiniz görüşlerinize ihtiyacım var

işte aldığın şey aslında su. Danabolü kesince de gidecek olan su. Verim aldım diyebilmek için kürü bitirip, pct yapıp, biraz dinlenip kalana bakmak gerekiyor. @Mutlucanelcin'ın dediği yolu da izleyebilirsin. Ben tercih etmezdim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyhan0    7
rastlantisal, 7 dakika önce yazdı:

işte aldığın şey aslında su. Danabolü kesince de gidecek olan su. Verim aldım diyebilmek için kürü bitirip, pct yapıp, biraz dinlenip kalana bakmak gerekiyor. @Mutlucanelcin'ın dediği yolu da izleyebilirsin. Ben tercih etmezdim.

Kafam çok karıştı hocam dianbolu kesip devam edicem inşallah 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yasinakda    3
alpseyhan0, 2 dakika önce yazdı:

Danabolü kaç haftadır günlük nekdr kullanıosun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
alpseyhan0, 1 dakika önce yazdı:

Tahlil yaptır her hafta. Başı boş bırakmaya gelmez. Karaciğer dediğin organ son raddesine kadar çalışıyor. Çalışmayacağım ya yeter dediğinde ise geç kalınmış oluyor. 

Akranız, bizim için bu konular daha elzem ve dikkat gerektiren işler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyhan0    7
rastlantisal, 11 dakika önce yazdı:

Tahlil yaptır her hafta. Başı boş bırakmaya gelmez. Karaciğer dediğin organ son raddesine kadar çalışıyor. Çalışmayacağım ya yeter dediğinde ise geç kalınmış oluyor. 

Akranız, bizim için bu konular daha elzem ve dikkat gerektiren işler. 

Abi benim yaşım yanlış ben 21 yaşındayım henüz :)

Yasinakda, 11 dakika önce yazdı:

Danabolü kaç haftadır günlük nekdr kullanıosun

5 adet günde 4 haftaya girdim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yasinakda    3
alpseyhan0, 1 dakika önce yazdı:

Abi benim yaşım yanlış ben 21 yaşındayım henüz :)

5 adet günde 4 haftaya girdim

5 adetmi tanesi kaç mg 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
rastlantisal, 51 dakika önce yazdı:

böyle kür olmaz.

Katılıyorum, kür yapan ve iç organları sağlıklı bir çok insan var.Tabletlerin çoğu estersiz ve hızlı etki ettikleri için ayrıca yapıları başka maddeler eklenerek değiştirildiğinden zarar verme potansiyelleri artıyor.O nedenle yan etkiler kısa sürede coşuyor.Bence kalıcı faydalı etkilere sebep olmayan tabletlerin olabildiğince kürlerde kullanılmaması iyi olur.Kullanmak isteyenlerin de ciddi anlamda yan etkileri bertaraf edecek tedbirler almaları lazım.Bir nacla bir maydanoz limonla düzelme şansı her zaman olmaz...

Deri vucutta en çok zararlı maddeyi biriktirebilen ve kalıcı hale getirebilen bir organdır.Detox mantığını anabolik kürlerde artık oturtmalıyız, sağlığımız için olmazsa olmaz önemde...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyhan0    7
metinav, 1 dakika önce yazdı:

Katılıyorum, kür yapan ve iç organları sağlıklı bir çok insan var.Tabletlerin çoğu estersiz ve hızlı etki ettikleri için ayrıca yapıları başka maddeler eklenerek değiştirildiğinden zarar verme potansiyelleri artıyor.O nedenle yan etkiler kısa sürede coşuyor.Bence kalıcı faydalı etkilere sebep olmayan tabletlerin olabildiğince kürlerde kullanılmaması iyi olur.Kullanmak isteyenlerin de ciddi anlamda yan etkileri bertaraf edecek tedbirler almaları lazım.Bir nacla bir maydanoz limonla düzelme şansı her zaman olmaz...

Deri vucutta en çok zararlı maddeyi biriktirebilen ve kalıcı hale getirebilen bir organdır.Detox mantığını anabolik kürlerde artık oturtmalıyız, sağlığımız için olmazsa olmaz önemde...

Hocam danabol ü kesip devam edebilimiyim kürüme yardımcı olurmusunuz ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
alpseyhan0, 3 dakika önce yazdı:

Hocam danabol ü kesip devam edebilimiyim kürüme yardımcı olurmusunuz ? 

Karaciğer değerlerini düzelterek, evet...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyhan0    7
metinav, Bir saat önce yazdı:

Tamam hocam sağolun 

alpseyhan0, Bir saat önce yazdı:

Tamam hocam sağolun 

metinav, Bir saat önce yazdı:

@metinav hocam bu değerimde sıkıntılı herhalde bakarmısınız

5C545792-D87E-4287-A887-1F12A63656D6.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.