Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ferdikb61

Ilk kür öncesi tahlil sonuçları

Önerilen İletiler

Ferdikb61    5

Merhabalar ilk kür öncesi tahlil sonucumu paylaşmak, bilgili arkadaşlardan yorum almak istedim. 

Yas 26

Boy 183

Kilo 77-78

Spora tekrar başlayalı 2hafta oluyor, ara vermemin üzerinden 2.5 3 ay geçmiş. Ara vermeden önce başladığımda 3 ay gibi sürede 7kilo civarı almıştım hemen hemen çoğunu vermişim :)

24-28 hafta 

Testo E. ve Boldenon kürüne girmeye karar verdim sayılır. Kısa kür veya only testo yerine   Boldenonun esteri yüzünden ikisini bir ekleyip kürün süresini uzatmak daha mantıklı geldi. İlk 2 hafta 250mg ile başlayıp vücudun tepkisine göre arttırmayı düşünüyorum. Tahmini 500mg yeterli diyorlar sizce ilerleyen haftalarda 500mg doz'u geçmeli miyim? Kür sonuna yaklaşırken dozu nasıl ayarlayıp bitirmeliyim?

Tahlil sonucunda eksi veya  artı gördüğünüz herhangi bir durum var mıdır?

Yanlış eksik veya doğru yaptığım, yapmaya çalıştığım şeyler hakkında Bilgili ve tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

Screenshot_2022-07-01-11-37-56-186_com.google.android.apps.docs.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.532
Ferdikb61, 4 dakika önce yazdı:

Forum'da Yorum yapan tecrübeli arkadaşlar, yorum yaparken konu seçiyor sanırım 

Hayır çalışıyoruz, geçindirmemiz gereken bir ailem var mesela benim kendi adıma :) 

Eğer küre girmeden böyle alınganlık gösteriyorsan kürde çekilmez bir hal alabilir psikolojin dikkatli olmanda fayda var.

Boldenon geç açılan bir ilaç dolayısıyla kürü uzun tutman mantıklı. Fakat 8 ila 12. haftadan sonra kanın koyulaşmasından dolayı tansiyon problemi, kafa bölgesinde doluluk hissi, ereksiyon problemi v.b. durumlara neden olabilir. Ayrıca yoğun bir sivilcelenme yapabilir vücudunda. Genellikle kür esnasında yasak olmasına rağmen steroid kullanımı bildirilmeden kan verilir, zaman zaman kan sulandırıcı  etkisinden dolayı aspirin kullanımı da mevcut.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikb61    5
Rdm, Bir saat önce yazdı:

Hayır çalışıyoruz, geçindirmemiz gereken bir ailem var mesela benim kendi adıma :) 

Eğer küre girmeden böyle alınganlık gösteriyorsan kürde çekilmez bir hal alabilir psikolojin dikkatli olmanda fayda var.

Boldenon geç açılan bir ilaç dolayısıyla kürü uzun tutman mantıklı. Fakat 8 ila 12. haftadan sonra kanın koyulaşmasından dolayı tansiyon problemi, kafa bölgesinde doluluk hissi, ereksiyon problemi v.b. durumlara neden olabilir. Ayrıca yoğun bir sivilcelenme yapabilir vücudunda. Genellikle kür esnasında yasak olmasına rağmen steroid kullanımı bildirilmeden kan verilir, zaman zaman kan sulandırıcı  etkisinden dolayı aspirin kullanımı da mevcut.

Estağfirullah ama öyle güncel olarak yorum yapılan konuları inceliyorum, 10 gündür sadece 1 mesaj beklediğim konum var o yüzden öyle yazma gereği duydum:) 

Sırtta sivilci benim için problem olacağını sanmıyorum. Ki yıllardır sırtımda aşırı, suratımda az da olsa sivilcelenme var zaten :)

Kan tahlilinde sıkıntı yok arkadaşım hemşire, onun yönlendirmesiyle herhangi birşey söylemeden tahlil yaptırabilirim. Enjeksiyon konusu da problem olmayacak. 

İlgili konuda başka cevaplamak istediğiniz birşeyler varsa, tecrübelerinizden faydalanmak isterim. Aynı şey başka arkadaşlar içinde geçerli tabii :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Ferdikb61, 19 saat önce yazdı:

Estağfirullah ama öyle güncel olarak yorum yapılan konuları inceliyorum, 10 gündür sadece 1 mesaj beklediğim konum var o yüzden öyle yazma gereği duydum:) 

Sırtta sivilci benim için problem olacağını sanmıyorum. Ki yıllardır sırtımda aşırı, suratımda az da olsa sivilcelenme var zaten :)

Kan tahlilinde sıkıntı yok arkadaşım hemşire, onun yönlendirmesiyle herhangi birşey söylemeden tahlil yaptırabilirim. Enjeksiyon konusu da problem olmayacak. 

İlgili konuda başka cevaplamak istediğiniz birşeyler varsa, tecrübelerinizden faydalanmak isterim. Aynı şey başka arkadaşlar içinde geçerli tabii :)

Sivilce bölge seçmiyor maalesef, o da biraz vücut tipinle alakalı. Genellikle Sırt, Göğüs, Omuz ve Kol bölgelerini seviyor ama vücudunun geri kalan bölgelerinde de sivilce çıkanlar yok değil. 

Konunu güncel tutarsan seve seve bir çok kür geçmişi olan deneyimli arkadaş yardımlarını esirgemeyecektir. Ama unutma ki bizler doktor veya uzman değiliz. Sadece olasılıklar üzerinden, tecrübeye (kişisel) dayanarak fikir yürütebiliriz. Günümüzde tek bir doktorun bile teşhisine güvenilmiyorken bizlere güvenerek kendi sağlığını tanımadığın hiç kimseye emanet etme. Bizler genel geçer şeylerin/konu başlıklarının verebiliriz sadece :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikb61    5

@Rdm @rastlantisalHocam kürün 5.haftasındayım E2 prolaktin baya düşmüş. Boldenonun böyle bir etkisi var mıdır? Boldenon e2yi arttırmıyor muydu? Döngünün kapanmaması normal midir acaba? Şu değerlerle herhangi bir yan etki görmedim açıkçası, devam ediyorum en azindan bilgilenmiş olalım :)

12.thumb.jpg.ceb1e5e953970b1dc7e0699a26987667.jpg 1.thumb.jpg.c17fb1411576d321af1261d7f81b084f.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Boldenonda iken E2 seviyem öyle düşmüştü ki kramplardan mahvoluyordum. Düşük E2 = az su tutumu = kramp.

Kişiden kişiye değişiyor bunlar. DHT ile E2 rekabet halinde oluyor. Nerede denge yakalanacağı ise doza ve metabolizmaya bağlı oluyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

@rastlantisal dede açıklamış, lh fsh döngüsü ise 1-2 hafta içinde kapanabilir veya kapanmayan şanslı azınlıkta olabilirsin. 

5. Haftada kapanmamış olması çok anormal değil özetle.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikb61    5
Rdm, 26 dakika önce yazdı:

@rastlantisal dede açıklamış, lh fsh döngüsü ise 1-2 hafta içinde kapanabilir veya kapanmayan şanslı azınlıkta olabilirsin. 

5. Haftada kapanmamış olması çok anormal değil özetle.

Tamamdır teşekkür ediyorum cevaplarınız için, prolaktine birşey demediniz endişe edecek birşey yok sanırsam. Çünkü kan vermeden önceki gün ufaklığı masturbasyondan geçirmiş olabilirim onun ne kadar etkisi var bilemiyorum tabi. Swiss bolde kullanıyorum, umarım içinde boldenon vardır :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikb61    5

Kupabeyi, 38 dakika önce yazdı:

1 ayda vücudunda değişim nasıl oldu ?

1 kilo aldım :) yağ ve su oranı düştü diye sanırım. 1 ayda çok bi gelişim beklemek ne kadar mantıklı bilmiyorum ama, başkasını tatmin beni tatmin etmeyecek düzeyde diyebilirim. Naturel yaptigim zamanlarda çok oldu, uzun ara verip 1-2 ayda hemen hemen aynı forma yaklaşıyordum zaten. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Ferdikb61, 47 dakika önce yazdı:

Tamamdır teşekkür ediyorum cevaplarınız için, prolaktine birşey demediniz endişe edecek birşey yok sanırsam. Çünkü kan vermeden önceki gün ufaklığı masturbasyondan geçirmiş olabilirim onun ne kadar etkisi var bilemiyorum tabi. Swiss bolde kullanıyorum, umarım içinde boldenon vardır :)

Prolaktinin artmış ama çok değil, ereksiyon  veya libido kaybı yaşarsan yarım tablet casaber veya dostinex alabilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikb61    5
Rdm, 24 dakika önce yazdı:

Prolaktinin artmış ama çok değil, ereksiyon  veya libido kaybı yaşarsan yarım tablet casaber veya dostinex alabilirsin. 

Artmamış abi düşmüş. Dostinex daha fazla düşürmez mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Ferdikb61, 4 dakika önce yazdı:

Artmamış abi düşmüş. Dostinex daha fazla düşürmez mi 

Çok özür dilerim ben 21.4'ü görüp onu baz aldım dalgınlıkla.

Herhangi bir şey yapma :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikb61    5
Rdm, 18 dakika önce yazdı:

Çok özür dilerim ben 21.4'ü görüp onu baz aldım dalgınlıkla.

Herhangi bir şey yapma :) 

Teşekkürler abi :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Ferdikb61, Bir saat önce yazdı:

Teşekkürler abi :)

Nacizane konunu  2 haftada bir güncelle, formunu foruma yükle, takip etmek açısından sana da yeni üyelere de referans olur :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikb61    5
Rdm, 44 dakika önce yazdı:

Nacizane konunu  2 haftada bir güncelle, formunu foruma yükle, takip etmek açısından sana da yeni üyelere de referans olur :) 

Kür günlüğüm ve bu konum var abi zaten. Gelişmeleri,yardım alacağım sorularımı, deneyimleri fln paylaşıyorum abi zaten arada rahatsız ederim sizi de :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Mcfallen
      Bayramdan sonra kür düşünüyorum bunun için tahlil verdim total testesteron ile LH yüksek çıktı bir problem olur mu ?

• Yazan: dragx
      Arkadaşlar iyi forumlar dilerim naturel olarak definasyonumu tamamlayıp...
      winstrol(tablet) turinabol(Tablet) testo(enjeksiyon) Düşünüyorum sizce ilk bulk kürüm için iyi mi önerilinize açığım.
      iyi akşamlar
    • Yazan: BatuhanAktas75
      Merhaba,
      Only testo mantıklı mı olur? Hiç bilgim yok bu konuda nasıl ilerlemeliyim profesyoneller ile mi çalışılmalı?

• Yazan: Cano16
      Herkese merhabalar.
      31 yaşındayım 5 senelik spor geçmişinin ardından 26 Mart itibariyle ilk kürüme başladım. Kan testleri vesaire her şey normal. Vitaminlerimi ve koruyucularımı da aldım. Öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
      Kür planlamam şu şekilde:
      Boy: 182 Kilo: 81 Yağ oranı: 16 Kürümün amacı biraz daha kütle eklemek. Hedefim 90-92 kilo civarı.

• Yazan: ogulcanozer34
      Merhabalar arkadaşlar,
      28 yaş  195 boy 90 kiloyum İlk defa küre girmeyi düşünüyorum bir hoca ile konuştum başlangıç için
      testo e. boldenon dianabol ve turinabol Şeklinde bir kür önerdi açıkçası ben turinabolu eklemeden testo bolde diana seklinde illerleyim diyorum artıları eksileri ne olur benim için turinabolu ekleyip eklemememin şimdiden teşekkürler herkese iyi forumlar...

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.