Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emiransin

Enjeksiyon sonrası ağrı

Önerilen İletiler

Emiransin    1

Enjeksiyona başlayalı 2 hafta oldu ama istediğim dozu ağrıdan dolayı vuramıyorum vurduğum yer omuz ve omuzumda genellikle şiş ve kızarıklık oluyor her şeyi doğru yaptığımı düşünüyorum sterilliğe dikkat ediyorum kanı kontrol ediyorum yavaş enjekte edip enjekte sonrası masaj yapıyorum, sağ omuzdan 1 ml testo soldan 0.5 bolde 0.5 masteron vuruyorum bu şekilde haftada iki kez vurmayı düşünüyordum ama bu şekildeyken kullanmam normal mi yoksa anormal bir durum var mı? İlk enjeksiyonda ağrı daha beterdi 3. 4. Kez yapınca ağrı eskisinden daha az ama yinede bilgilenmek istiyorum.

tarihinde Emiransin tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    838
Emiransin, 12 dakika önce yazdı:

Enjeksiyona başlayalı 2 hafta oldu ama istediğim dozu ağrıdan dolayı vuramıyorum vurduğum yer omuz ve omuzumda genellikle şiş ve kızarıklık oluyor her şeyi doğru yaptığımı düşünüyorum sterilliğe dikkat ediyorum kanı kontrol ediyorum yavaş enjekte edip enjekte sonrası masaj yapıyorum, sağ omuzdan 1 ml testo soldan 0.5 bolde 0.5 masteron vuruyorum bu şekilde haftada iki kez vurmayı düşünüyordum ama bu şekildeyken kullanmam normal mi yoksa anormal bir durum var mı? İlk enjeksiyonda ağrı daha beterdi 3. 4. Kez yapınca ağrı eskisinden daha az ama yinede bilgilenmek istiyorum.

Dostum enjeksiyon yetimi değiştir. Bacak yada kalçadan vur. Ben Şuan tek seferde 3.5 ml vuruyorum kalçaya ve sıfır ağrı sıfır şişlik. Vurduğun kas küçük olduğundan böyle oluyordur. ( tabi ilaçlar steril se ) 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emiransin    1
Askabar, Bir saat önce yazdı:

Dostum enjeksiyon yetimi değiştir. Bacak yada kalçadan vur. Ben Şuan tek seferde 3.5 ml vuruyorum kalçaya ve sıfır ağrı sıfır şişlik. Vurduğun kas küçük olduğundan böyle oluyordur. ( tabi ilaçlar steril se ) 

Bacaktan yaptım ve gerçekten yürüyemedim görüntüde birşey yoktu ama yürüyemiyordum ağrıdan hatta rapor aldım işe bile gidemedim kalça denemedim hiç yerim olmadıgı icin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
Emiransin, 1 dakika önce yazdı:

Bacaktan yaptım ve gerçekten yürüyemedim görüntüde birşey yoktu ama yürüyemiyordum ağrıdan hatta rapor aldım işe bile gidemedim kalça denemedim hiç yerim olmadıgı icin

Kalça en risksiz bölge.

sadece geriye doğru dönmek problem olabiliyor uzun sürede enjekte ederken başka bir problem olmuyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emiransin    1
scorocco, 2 dakika önce yazdı:

Kalça en risksiz bölge.

sadece geriye doğru dönmek problem olabiliyor uzun sürede enjekte ederken başka bir problem olmuyor.

kalçadan deneyeceğim teşekkürler siz yeşil uçlu mu yoksa siyah uçlu mu kullanıyorsunuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
Emiransin, Bir saat önce yazdı:

kalçadan deneyeceğim teşekkürler siz yeşil uçlu mu yoksa siyah uçlu mu kullanıyorsunuz

Yeşil uç kullanıyorum.

beybi marka enjector öneririm kalçaya enjecte ederken pompası esnek olduğu için rahat bir şekilde basılıyor.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emiransin    1
scorocco, 2 saat önce yazdı:

Yeşil uç kullanıyorum.

beybi marka enjector öneririm kalçaya enjecte ederken pompası esnek olduğu için rahat bir şekilde basılıyor.

Teşekkürler ilgin için.

scorocco, 2 saat önce yazdı:

Yeşil uç kullanıyorum.

Hocam bide bu enjeksiyon yerindeki şişliği ödemi atmak için ne yapmam gerekiyor bu konuda bilgin var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
Emiransin, Şimdi yazdı:

Hocam bide bu enjeksiyon yerindeki şişliği ödemi atmak için ne yapmam gerekiyor bu konuda bilgin var mı?

2-3 defa şişlik başıma geldi fakat herhangi bir işlemde bulunmadım 1 seferinde çok şişmişti ve 6 güne yakın bir süre sonra geçti .

Forumda bu konu ile ilgili konu olması lazımdı bi jel krem adı vardı sanırım .

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105

Merhabalar enjeksiyon yerindeki şişliği ve ödemi atmak için soğuk kompres uygulamak oldukça faydalı olacaktır 👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emiransin    1
Surrender, 5 dakika önce yazdı:

Merhabalar enjeksiyon yerindeki şişliği ve ödemi atmak için soğuk kompres uygulamak oldukça faydalı olacaktır 👍

Teşekkürler hocam deneyeceğim👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emiransin    1
Askabar, 1.07.2022 - 11:40 yazdı:

Kalçadan ilk enjeksiyonumu yaptım 1 saat önce şu anlık sıkıntı yok bakalım yarın nasıl olacak içine tek seferde 1ml testo 1 bolde 1 evigen yaptım tavsiye üzerine yine sakat gibi gezmem umarım 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emiransin    1
Berkzengn, 8 dakika önce yazdı:

Fast jel diye bi krem vae ödem konusunda etkilidir. 

Teşekkürler hocam yarın alacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    838
Emiransin, 1 saat önce yazdı:

Kalçadan ilk enjeksiyonumu yaptım 1 saat önce şu anlık sıkıntı yok bakalım yarın nasıl olacak içine tek seferde 1ml testo 1 bolde 1 evigen yaptım tavsiye üzerine yine sakat gibi gezmem umarım 😂

Hiç sorun yaşamazsın. Sadece bir daha kine 1 ml yerine 0.5 ml evigen geç. Çok fazla evigen tüketmek bu sıcaklarda iyi değil 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emiransin    1
Askabar, 1 saat önce yazdı:

Hiç sorun yaşamazsın. Sadece bir daha kine 1 ml yerine 0.5 ml evigen geç. Çok fazla evigen tüketmek bu sıcaklarda iyi değil 

bir dahaki enjeksiyonum cuma günü o zaman 0.5 çekerim hocam teşekkürler

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emiransin    1
Askabar, 5.07.2022 - 21:16 yazdı:

Dediğiniz gibi oldu sorun yaşamadım sadece ağrı ve küçük bir ödem var yarın olan enjeksiyonu aynı yerden mi yapmalıyım yoksa diğer kalçadan mı hocam ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    838
Emiransin, Şimdi yazdı:

Dediğiniz gibi oldu sorun yaşamadım sadece ağrı ve küçük bir ödem var yarın olan enjeksiyonu aynı yerden mi yapmalıyım yoksa diğer kalçadan mı hocam ?

Bence diğer kalçadan yap. Ben pazartesi perşembe olmak üzere haftada 2 gün enjeksiyon yapıyorum. Pazartesi günleri bir yandan perşembe günleri diğer yandan vuruyorum. Hem ödem oluşsa bile haftalık aynı bölgeye vurduğun İçin iğleşmiş olurdu. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emiransin    1
Askabar, 13 dakika önce yazdı:

Bence diğer kalçadan yap. Ben pazartesi perşembe olmak üzere haftada 2 gün enjeksiyon yapıyorum. Pazartesi günleri bir yandan perşembe günleri diğer yandan vuruyorum. Hem ödem oluşsa bile haftalık aynı bölgeye vurduğun İçin iğleşmiş olurdu. 

Hocam bende işten dolayı pzartesi perşembe düşünüyorum şimdi yarın yapıp ondan sonra pazartesi perşembe devam etsem sorun olur mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    838
Emiransin, 7 saat önce yazdı:

Hocam bende işten dolayı pzartesi perşembe düşünüyorum şimdi yarın yapıp ondan sonra pazartesi perşembe devam etsem sorun olur mu

Sorun olmaz dostum. Yapabilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.