Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

luffiec

Steroid hakkinda yardiminiz gerekiyor

Önerilen İletiler

luffiec    2

Öncelikle Merhabalar Değerli Vaktinizi Ayırdığınız İçin Teşekkür Ederim Sorulumarımı numara ile listelendirdim aynı şekilde numara ile cevap verirseniz çok sevinirim. Ondan önce Eklemem gereken notları paylaşayım.

250MG 20ml ampül testo enanthate / 200mg 10ml deca / 25mg 40 tablet proviron

Yaş: 19 / Kilo: 75 / Boy: 1.80 / 3 Yıllık sadece supplement kullanarak bir fitness geçmişim oldu fotoğrafları sona ekleyeceğim bakarsınız. Ben bir tanıdığa başvurarak steroid satın aldım fakat pek yardımcı olmadı sizlerin bilgilerine ihtiyacım var internetten çok araştırdım ama tam cevap bulamadım.(KORKUM DECA DİCK)

1-) Elimde olan Steroidler ile en mantıklı kaç hafta - hafta başına düşen mg oranları neler olmalıdır bana bilgili abilerimin hocalarımın steroid programı yazma şansı var mı acaba

2-) Deca dick yaşamamak için kür programının nasıl olması gerekir ve sadece proviron deca dick i engeller mi

3-) Provironu kür sonrası mı yoksa kür ile birlikte mi kullanmam gerekir 

4-) Kombinasyonların yanına veya sonrasına vücudu temizlemek için kesin almam gereken ilaçlar var mıdır (PCT)

Benim sormadığımönerileriniz yada kesin olması gerekn şeyleri eklerseniz mutlu olurum. Cevaplarınız için çok çok teşekkür ederim saygılarımı sunarım.

IMG_20200216_174547_Original.jpg IMG_20200216_174614_Original.jpg WhatsApp Image 2022-06-30 at 17.19.05.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.532

Ne güzel geliştirmişsin kendini işte,  estetik olarak da çok iyi duruyorsun. Zaten hormonal sistemin hala sana gereğinden fazla testosteron salgılamaya devam ediyor yaşın itibariyle.

Daha çok gençsin ve çoğu kişinin hayalindeki vücuda sahipsin. Gel sen bu işi 2-3 sene daha ertele, henüz oturmamış olan döngünü bozum ileride problem yaşama. Elindeki ilaçların en azından 2-3 sene daha son kullanma tarihi vardır. O zaman tekrar düşünür karar verirsin.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
luffiec    2

Abi Yanıtın ve tavsiyen için çok teşekkür ederim.Normal şartlar altında dediğin gibi bu yola başvurmam diyordum fakat beni buna iten okulum oldu üniversite okuyorum mimarlık 1. sınıf öğrencisiyim okuluma vakit ayırmaktan spor yapamaz oldum aile evinden öğrenci evine çıkmam beni çok etkiledi kendime vakit ayıramamıştım tabi bu başlarda oldu şu anda kız arkadaşım bana destek oluyor ve hayatım tekrar eski düzenine girmeye başladı fakat bu geçen 6 aylık sürede gerek verimsiz antreman öğrenci fakirliğindeki beslenme vs vücudumun yağlanmasına neden oldu eski görüntümü aynada görememek beni üzdü doğal yollar ile 3 ayda tekrar eski formuma dönebilirim ama bir bıkkınlık söz konusu bende yapasım gelmiyor gücümü motivasyonumu tek çare bunlarda buldum yanlış olabilir ama mecbur kaldım :/ şu anda çok şükür maddiyatı da halletim beslenmem 9/10 olacak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Motivasyonu tek çareni nerede üretildiği belli olmayan ilaçlarda görüyorsan bir kez daha düşünmeni tavsiye ederim. Zaten vücudun güzel ben olsam ertelerim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
luffiec    2
Larues, Bir saat önce yazdı:

Motivasyonu tek çareni nerede üretildiği belli olmayan ilaçlarda görüyorsan bir kez daha düşünmeni tavsiye ederim. Zaten vücudun güzel ben olsam ertelerim

Gerçekten haklısınız hiçbir şey diyemem nasıl olduğunu anlamadan bir anda içinde buldum kendimi cidden artık hayattan soğuma mı geldi ne oldu bilmiyorum galiba ergen depresyonuna girdim :D ürünleri alalı 2 ay oldu ama hala kararım değişmedi memlekete dönmeyi bekliyordum ama soruluarıma yanıt almadan asla kafama göre kullanmam çünkü sonuçları 10 kat daha kötü olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140
luffiec, 2 saat önce yazdı:

Abi Yanıtın ve tavsiyen için çok teşekkür ederim.Normal şartlar altında dediğin gibi bu yola başvurmam diyordum fakat beni buna iten okulum oldu üniversite okuyorum mimarlık 1. sınıf öğrencisiyim okuluma vakit ayırmaktan spor yapamaz oldum aile evinden öğrenci evine çıkmam beni çok etkiledi kendime vakit ayıramamıştım tabi bu başlarda oldu şu anda kız arkadaşım bana destek oluyor ve hayatım tekrar eski düzenine girmeye başladı fakat bu geçen 6 aylık sürede gerek verimsiz antreman öğrenci fakirliğindeki beslenme vs vücudumun yağlanmasına neden oldu eski görüntümü aynada görememek beni üzdü doğal yollar ile 3 ayda tekrar eski formuma dönebilirim ama bir bıkkınlık söz konusu bende yapasım gelmiyor gücümü motivasyonumu tek çare bunlarda buldum yanlış olabilir ama mecbur kaldım :/ şu anda çok şükür maddiyatı da halletim beslenmem 9/10 olacak 

Merhaba. Bazı çalışmalarda haftalk 600mg steroid alan ve spor yapmayan kişilerin, natürel olarak spor yapan kişilere göre daha çok kaslandığı görülmüş. Ancak buradaki asıl sorun, sonsuza kadar bu ilaçları kullanamayacak olman. Dolayısıyla 'okulum var sporuma zaman ayıramıyorum, Annem yemek yapıyor ama benim makrolarımı karşılamıyor, Öğrenci evinde uykuma nasıl dikkat edeyim?' gibi bahanelerin sadece seni ve psikolojini ilgilendirir. Kaslarını hiç mi hiç ilgilendirmez :)

Steroidi alırsın, bir miktar gelişirsin. Kürün ve paran biter. Normal döngüne geri dönersin. Sonra kasların der ki, yahu biz bu noktaya geldik gelmesine ama, nerede benim yemeğim? Yoruluyorum, dinlendirmiyorsun. Beslenmem lazım yemek vermiyorsun. Çalışmam lazım ödev diyorsun. Eee, ne yapalım. Geldiğimiz noktaya geri dönelim bari. Sonra ne oluyor efendim? Yaa abi steroidler iyi de, bırakınca sönüyorsun oluyor.

Yani demem o ki, öğrenciyken bu yola girip başarılı olmak çok çok zor. Şuan üniversite 1. sınıfsın ve mimarlık okuyorsun. Bir proje verirler, yaparsın. Hocaya götürürsün hocan çöpe atar. Son güne yetiştirmek için sil baştan başlarsın. Yani beslenmem 9/10 olacak, X kişi bana destek olacak (sanki ömür boyu yanınca olacak hali yok. Kız arkadaş bu. Anne, baba değil ki.) gibi şeyler şuan için geçerli. Bu konuyu şöyle yazsaydın 'Bir süre spordan uzak kaldım ama son 3-4 aydır beslenmemi kusursuza yakın yerine getiriyorum, ve kendime yetiyorum..' İşte o zaman ilaçla bir yerlere gelebilirdin. Ama şu durumda henüz yapman gerekenleri yapmamışken başlaman biraz akıllıca olmaz gibi.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.346

İşin daha da vahim tarafı, henüz hayatını oturtmamışken steroidlerden medet umman. Bunlar sihirli şeyler değil. Şuan yapmadığın / yapamadığın şeyleri (spor, uyku, beslenme vs) daha da disiplinli yapmanı gerektiren bir şey. Üstelik bununla da bitmiyor. Testi, ilacı, destekleri, koruyucular derken "öğrenci fakirliği" ile seni perişan edecek şeyler. 

Kardeşim ne yapıyorsun? 42 yaşındaki ben 1 senelik ilaç, destek, test vs bütçesini ayarlamadan bu işlere kalkışmıyorum. 19 yaşında düzensiz ve ekonomik olarak buhranda sen deca kürüne girmekten bahsediyorsun?

Aldıklarını çöpe at ve sağlıklı şekilde yoluna devam et. Çok pişman olursun. Depresyona girersin ve kolay kolay da toparlayamazsın.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
luffiec    2

Yanıtlarınız önerileriniz için çok teşekkür ederim.Çok haklısınız mucizevi bir şey değil antrmen düzenimi ve beslenmeyi eskisine yakın kusursuz oturtmaya başladım bunları eklemeyi unutmuşum eski dertlerimi anlatmaktan şu anda attığım fotoğraflardaki gibi daha yağsız bir formum olmasa da 21:00 da yatıp 06:00 da uyanıyorum uykum düzende beslenmem yerine oturdu çünkü maddi açıdan allahın izniyle sorunum kalmadı bize de bir ekmek kapısı açtı diyeyim 

bana çok kızacaksınız ama sorularımı kim cevaplıyabilir :(:D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dostum abilerimiz zaten birçok şeyden bahsetmiş bende şu konuya giriyim, sevdiğim bi abimle birkaç gün önce sohbet ederken bana şunu söyledi deca kullanırsan yüksek ihtimal decadick olursun asıl mesele hızlı kurtulmak yani sende deca dick olursun bunu göze al bizim yaşlardaki biri için bu hayatını karartır kısa bir süre bile olsa, bence köşeye üç beş bişey at birkaç ay sonra sarms deneye bilirsin hem hormon dengeni de bozmaz formun da gayet iyi

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkzengn    32
İngiliz Kemal, 1 dakika önce yazdı:

Dostum abilerimiz zaten birçok şeyden bahsetmiş bende şu konuya giriyim, sevdiğim bi abimle birkaç gün önce sohbet ederken bana şunu söyledi deca kullanırsan yüksek ihtimal decadick olursun asıl mesele hızlı kurtulmak yani sende deca dick olursun bunu göze al bizim yaşlardaki biri için bu hayatını karartır kısa bir süre bile olsa, bence köşeye üç beş bişey at birkaç ay sonra sarms deneye bilirsin hem hormon dengeni de bozmaz formun da gayet iyi

Ben yüksek ihtimal ile deca dick olursun kısmına katılmıyorum profesyonel bir şekilde bilinçli birinin eğitmenliğinde yapıldığında daha az zararla ya da sorunsuz bir şekilde bitirebileceğini düşünüyorum. Tabi her bünye aynı tepkiyi vermez asla olmaz diye birşey de yok ama yüksek ihtimal ile olursun da yok. Bu forumda Burak hoca ile çalışıp deca da sorun yaşayana denk gelmedim ben de burak hoca ile çalıştım kür esnasında evet ereksiyon kayıpları oluyordu ama onun da çözümünü buluyorduk. Riski göze almakta bitiyor herşey bende bu konularda çok profesyonel  değilim uzun yıllara daha ihtiyacım var ama öğrendiğim tek şey mental i hep yüksek tutmakta bitiyor herşey psikoloji ne kadar sağlamsa atlatmak o kadar kolay oluyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    902
İngiliz Kemal, 7 dakika önce yazdı:

Her kullanan olacak diye bişry yok dostum. Decadick dediğin olayın benzeri tren den kaynaklı da yaşanılıyor. Ben 10 hafta deca kullandım 400 mg hiç sorun yaşamadım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10 hafta Burak hocayla Deca testo girdim pct dahi yapmadım deca dick sorunu yaşamadım cabasrr vs de tutmadım bu kişiden kişiye değişebilir ayrıca kür içerisinde test olup prolaktini referans aralığında tuttuğun sürece pek de sorun olmaz givi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
luffiec    2
Berkzengn, 3 saat önce yazdı:

Ben yüksek ihtimal ile deca dick olursun kısmına katılmıyorum profesyonel bir şekilde bilinçli birinin eğitmenliğinde yapıldığında daha az zararla ya da sorunsuz bir şekilde bitirebileceğini düşünüyorum. Tabi her bünye aynı tepkiyi vermez asla olmaz diye birşey de yok ama yüksek ihtimal ile olursun da yok. Bu forumda Burak hoca ile çalışıp deca da sorun yaşayana denk gelmedim ben de burak hoca ile çalıştım kür esnasında evet ereksiyon kayıpları oluyordu ama onun da çözümünü buluyorduk. Riski göze almakta bitiyor herşey bende bu konularda çok profesyonel  değilim uzun yıllara daha ihtiyacım var ama öğrendiğim tek şey mental i hep yüksek tutmakta bitiyor herşey psikoloji ne kadar sağlamsa atlatmak o kadar kolay oluyor

daha bana haftalık mg oranlarını yazan olmadı senden sadece bilgi amaçlı ne kadar süre neleri kaç mg kullandın öğrenebilir miyim bana yardımcı olacak tanıdığın var mı mg konusunda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
luffiec    2
Berkzengn, 30 dakika önce yazdı:

Mg planlaması kg *4 olarak planlandı

örnek: 90*4= 360 mg

bu deca için de geçerli mi yoksa sadece testo mu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkzengn    32

Anaboliklerin mg hesaplaması dır bu 

320 mg deca alıyorsan testosteron u birazdaha fazla tutmak gerekiyor

testosteronu 500 alabilirsin. Tabi daha deneyimli abilerim konuyu daha iyi bilirler ben sadece kendi üzerimde öğrendiğimi anlatıyorum.

luffiec, 4 saat önce yazdı:

luffiec, 4 saat önce yazdı:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
luffiec    2
Berkzengn, 11 saat önce yazdı:

Anaboliklerin mg hesaplaması dır bu 

320 mg deca alıyorsan testosteron u birazdaha fazla tutmak gerekiyor

testosteronu 500 alabilirsin. Tabi daha deneyimli abilerim konuyu daha iyi bilirler ben sadece kendi üzerimde öğrendiğimi anlatıyorum.

Teşekkür ederim gerçekten kimse ne yapmam gerektiğini provironu nasıl ne zaman kullanmam lazım prgnly almalı mıyım hiç kimse birşey demedi :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkzengn    32
luffiec, 24 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim gerçekten kimse ne yapmam gerektiğini provironu nasıl ne zaman kullanmam lazım prgnly almalı mıyım hiç kimse birşey demedi :(

Proviron hakkında çok detaylı bilgiye sahip değilim. Pregnyl ise pct zamanı kullanıcağn bi ürün kür bitimi üretimi yok diye biliyorum muadil olan ovitrelle kullanabilirsin kür bitimi tahlıillerini yaptırırsın duruma göre pct uygulanır. Kür içinde 

omega 3

b vitamin complexleri 

c vitamini 

d vitamini 

magnezyum

çinko

nac600
bu ürünleri kullanabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
luffiec    2
Berkzengn, 20 dakika önce yazdı:

Proviron hakkında çok detaylı bilgiye sahip değilim. Pregnyl ise pct zamanı kullanıcağn bi ürün kür bitimi üretimi yok diye biliyorum muadil olan ovitrelle kullanabilirsin kür bitimi tahlıillerini yaptırırsın duruma göre pct uygulanır. Kür içinde 

omega 3

b vitamin complexleri 

c vitamini 

d vitamini 

magnezyum

çinko

nac600
bu ürünleri kullanabilirsin

Whey + omega 3 + multivitamin satın aldım şimden koydum kenara 

10 hafta 500mg testo

7 hafta 300mg deca 

olarak ayarladım programı bıraz araştırarak ama hala provironu ne zaman kullanmam gerektiğini bilmiyorum 

pct yi ise senin dedğin gibi kür bitimi duruma göre yapacağım dediğin ürünleri ihtiyaç olursa alırım 

birde şeyi soracağım sana testoyu pazartesi 250 perşembe 250 olarak vuracağım decayı tek enjeksyon 300mg olarak karıştırıp mı yapmalıyım yoksa 150 150 mi yapmam lazım testo ile karıştırıp

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkzengn    32

Decayı da böl 

pzt: 250 testo

150 deca

cuma:250 testo

150 deca gibi

magnezyum ve çinko almanı da öneririm

gece yatmadan 1 er adet alabilirsin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
luffiec    2
Berkzengn, 20 dakika önce yazdı:

Decayı da böl 

pzt: 250 testo

150 deca

cuma:250 testo

150 deca gibi

magnezyum ve çinko almanı da öneririm

gece yatmadan 1 er adet alabilirsin 

Tamamdır reis Allah razı olsun çok teşekkür ederim sağlıcakla kal ♥️♥️

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkzengn    32
luffiec, 26 dakika önce yazdı:

Tamamdır reis Allah razı olsun çok teşekkür ederim sağlıcakla kal ♥️♥️

Sizde sağlıcakla kalın. Umarım istediğinizi alırsınız 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
luffiec    2
Berkzengn, Bir saat önce yazdı:

Sizde sağlıcakla kalın. Umarım istediğinizi alırsınız 

inşallah umarım sizin profilinizi ss aldım kür sonras size atacağım :))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkzengn    32
luffiec, 44 dakika önce yazdı:

inşallah umarım sizin profilinizi ss aldım kür sonras size atacağım :))

Merakla bekliyorum Allah yolunu açık 🙏🏻

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: keremcix
      Selamlar herkese,
      7 haftadır haftalık 200 mg pazartesi perşembe olmak üzere test cyp küründeyim fakat yeterince üzerine düşünmemişim, hem maddi hem manevi olarak hazır olmadığımı farkettim ve bırakmanın daha sağlıklı olduğunu düşündüm.
      Tam bir hafta önce kan verdim;
      total testosteron 984.08 ng/dl e2 43 ng/L Sorularım:
      Sizce pct için hcg'ye gerek var mı? Yoksa sadece klomen veya tamoksifen kullanmam yeterli mi? Son enjeksiyonu 2 gün önce yaptım ne kadar beklemek lazım sizce? Bazı kaynaklar 15 gün bazıları 25 güne kadar beklemeyi öneriyor. Diğer kan değerlerini görelim gerekli derseniz atabilirim. @Diver @rastlantisal @metinav @Askabar @godofdark @AREN
      Teşekkürler.
    • Yazan: Pnshr
      Hocalarım merhabalar.
      Pct döneminde ilaçlara ek neler kullanılabilir?  Tavsiyeleriniz nelerdir (keçiboynuzu , incir gibi)? Teşekkürler.
    • Yazan: Gainzzz
      İyi günler herkese arkadaşlar
      2 kez kür geçmişim oldu, ilkinde:
      500 mg test enanthate 400 boldenone ikincisinde ise 2 aylık sürede:
      200 tren a 300 prop 300 masteron İlk kürümde kür içinde 2 kez 1500 pregnyl enjekte ettim, sonrasında pct yapmadım. lakin kür sonu aşırı halsizlik, uykudan doyamama hali, libidoda ciddi bir düşüş oldu. ikinci kürümde 3 hafta sürdü, ama trenin bana verdiği inanılmaz kızgınlık, aşırı saldırganlık, çevremde herkesle kavga etmeme başlamam yüzünden kürü saldım. kür içinde 2 defa pregnyl enjekte etmiştim. sorum şu ki pct yapmamama rağmen hali hazırda kendimi çok ama çok az yorgun, ama libidoda inanılmaz artışlı hissediyorum. bana göre çok garip bi hal, sebebi ne ola bilir? @metinav @Askabar @otopsicikedi @rastlantisal
    • Yazan: best16.5
      Merhaba hocalarım,
      18 yaşındayım Kan testi konusunda biraz endişeliyim yapmazlar diye ayrıca okuldan dolayı vakit bulamıyorum kan testi vermeye meseleye geleyim 26 şubattan 20 nisana kadar sustanon kullandım 24 nisandan 5 hafta süre ile test enanthe kullanacağım
      5 hafta bittikten kaç gün sonra kan testi vermeliyim? ilaç ne zaman kandan çıkar? Teşekkürler
    • Yazan: aliefeyapici
      Hocalarım selamlar 
      Sıkça yaşadığım bir durumdan bahsedeceğim sizlere.
      Her kür yaptığımda bu durumu çokça yaşıyorum enjeksiyon yaptıktan sonra enjektörü çıkardığım gibi vücudum soğumaya,yüzüm bembeyaz olmaya ve gözlerim kararmaya başlıyor eğer oturmassam bayılacak gibi oluyorum sebebi ne olabilir acaba? Başka bu durumu yaşayan var mı?
      Damara vurmadığıma eminim zaten damara vursam şuan bunu yazıyor olamazdım😀

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.