Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

dexy1

Haftada 1 ampul sustanon

Önerilen İletiler

dexy1    0

Ben 1 yıldır düzenli bodybuilding yapıyorum ve 181 82 kiloya kadar ulaşabildim şimdilik. Haftada 250 mg sustanon kullanmak istiyorum ilk kür olarak. Sustanon ağır vs. biliyorum fakat güvenilir enantat bulamadım ve eczane malı sustanon tek seçeneğim şuan. Beni biraz desteklese bile yeterli şuan için. Sitede sadece sustanon kullanan birinin deneyimini göremedim. Sizce bu dozda kullanmak pct gerektirir mi? Eğer gerektirirse ne dozda ne şekilde yapmam gerekir? Yardımcı olursanız sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.330
dexy1, 2 saat önce yazdı:

Ben 1 yıldır düzenli bodybuilding yapıyorum ve 181 82 kiloya kadar ulaşabildim şimdilik. Haftada 250 mg sustanon kullanmak istiyorum ilk kür olarak. Sustanon ağır vs. biliyorum fakat güvenilir enantat bulamadım ve eczane malı sustanon tek seçeneğim şuan. Beni biraz desteklese bile yeterli şuan için. Sitede sadece sustanon kullanan birinin deneyimini göremedim. Sizce bu dozda kullanmak pct gerektirir mi? Eğer gerektirirse ne dozda ne şekilde yapmam gerekir? Yardımcı olursanız sevinirim.

1.) yapma çok gençsin. Gelişimin tamamlamadan (22-23 yaş) bu işlere bulaşma.

2.) Sadece sustanon kullanan ve bunu seven ben varım. 

3.) %90 döngünü kapatacaktır. 

Prensip gereği küre girmemiş gençlere kür ve tedavisi ile ilgili tavsiyelerde bulunmuyorum. Bir abin olarak sabırlı olmanı, beslenmeni azami düzeye taşımanı, supplementlerden destek almanı tavsiye ediyorum.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140

Şimdiki gençlerin boyları o kadar uzun ki, biraz sabır ve disiplinle çok güzel sonuçlara, estetik görüntülere ulaşabiliyorlar. Yukarıdaki yoruma aynen katılıyorum. Kreatin monohidrat, omega yağ asitleri, çoklu doymuş yağlar, ve mikronutrient açısından zengin besinler tüketerek ve uykuna, dolayısıyla dinlenmene büyük önem göstererek 250mg sustanon'un vereceği yararı anabolizansız alabilirsin. Gelişimin tamamlandığında, vücuduna hangi antrenmanın ve hangi diyetin yaradığına emin olduğunda steroidlere başvurabilirsin elbet. O zaman geldiğinde de yeterince bilgi birikimin olmuş olur; kürünü, diyetini, antrenman programını kendin tasarlar hale gelirsin zaten. 

Ben 'x' kürden sonra PCT gerekir mi, MCT'nin anlamı nedir, Nereme hangi iğneyle vurmalıyım diye konu açan birine asla küre başlamasını öneremem. Yanlış anlama. Bende de halihazırda Sustanon var. Ayrıca PCT ve MCT için gerekli ilaçları, takviyeleri de temin ettim. Ancak ben de kendimi yukarıdaki paragrafta bahsettiğim sınıfa ait hissettiğim için henüz başlamıyorum. 

tarihinde Delice tarafından düzenlendi
İmla Hatası
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Vücudun zaten şu an doğal olarak her hafta 1 ampul sustanonu ücretsiz olarak sana sunuyor. Bu yaşta bu hormon dengeni bozmak istemezsin ki henüz gelişimini tamamlamamış bir döngüyü bozmak ileride çok ciddi sıkıntılar  yaşatabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dexy1    0

Hocam kendimi tutamayıp yanlış şekilde kullanmak yerine öğrenip öyle başlamak istiyorum. İçimde bir istek var ve hiç dinmiyor. O yüzden bilgi almaya çalışıyorum. Testosteron seviyemin düşüklüğünden şüphelendiğim için zaten haftaya ürolojiye gideceğim. Jinekomastim var hafif ve bu yaşta olmama rağmen ereksiyonum eskisi kadar dayanmıyor. Son 6 aydır böyle.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
dexy1, 5 dakika önce yazdı:

Hocam kendimi tutamayıp yanlış şekilde kullanmak yerine öğrenip öyle başlamak istiyorum. İçimde bir istek var ve hiç dinmiyor. O yüzden bilgi almaya çalışıyorum. Testosteron seviyemin düşüklüğünden şüphelendiğim için zaten haftaya ürolojiye gideceğim. Jinekomastim var hafif ve bu yaşta olmama rağmen ereksiyonum eskisi kadar dayanmıyor. Son 6 aydır böyle.

Ürolojiye git testlerini yaptır, durumun beslenme/düzenli spor ile çözülebilecek bir şeydir kuvvetle muhtemel.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.
    • Yazan: boziko
      Merhaba,
      Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.
    • Yazan: necmi45
      Hocalarım merhabalar kıl batması için gittiğimde doktor yağ bezelerinden kaynaklandığını onları kurutmak için zerotanin kullanacağımızı söyledi ben halihazırda 500 mg only testo küründeydim bu benim ilk kürüm şimdi zerotanine başlıyacağım için sizce testoyu bırakmalı mıyım? @Askabar @metinav @Diver @SantoR @godofdark @otopsicikedi @rastlantisal
    • Yazan: Yaşar ramazan
      5 yıldan uzun süredir spor yapmaktayım. En son 2 yıl önce bir kürden çıktım 2 yıldır da hiçbir küre girmedim hiçbir şey enjekte etmedim. Elime çok güvendiğim bir kaynaktan güzel bir set geldi.  
      30ml tren 30ml testo.      30ml masteron mevcut. Kısa yani 2.5 3 aylık bir kür düzeni oluşturmak istiyorum.
      Siz olsanız nasıl bir düzende uygulardınız ?
      Her türlü öneriye açığım farklı bakış açılarının bir şeyler katabileceğini düşünüyorum.
      Ezbere hareket etmek istemiyorum. 

• Yazan: alicengiz
      Hiç steroid veya sarms kullanmadım. 7 aydır naturel bir şekilde vücut geliştirme sporu yapıyorum. Geciktirici sprey ve kremlerin kullanımının testosteron üzerinde olumsuz yaratabileceğini okudum yukarıda. Bu tür ürünleri ilişki öncesi kullanıyorum ve total testosteronum 4.8 çıktı. En azından tavan seviyesi olan 8 bölgesinde olmasından memnun olurdum. @rastlantisal @metinav @Askabar @Diver @otopsicikedi @GHOST
      1. Testosteronu yükseltmem için geciktirici kullanmayı bırakmalı mıyım?
      2. Yükseltmek için önerebileceğiniz bir takviye var mıdır?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.