Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

whystreo

1-2 doz deca deca dick yapar mı?

Önerilen İletiler

whystreo    3

Merhaba sorum başlıkta belirttiğim gibi?

200-250 mg kadar 1-2 doz vurulan deca dick yapar mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.330
whystreo, 13 dakika önce yazdı:

Tamamen kişiden kişiye değişen bir şey bu.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
whystreo    3
rastlantisal, 54 dakika önce yazdı:

Tamamen kişiden kişiye değişen bir şey bu.

Hocam bakıyorum da bir defa, iki defa çok az dozlar alanlarda bile yıllarca etkisi sürüyor deniyor. Tabii bu psikolojik de olabilir..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
whystreo, 4 saat önce yazdı:

Hocam bakıyorum da bir defa, iki defa çok az dozlar alanlarda bile yıllarca etkisi sürüyor deniyor. Tabii bu psikolojik de olabilir..

Bu doğru bir bilgi değil. Yarılanma ömrü belli. Vücutta 18 aya kadar bulunuyor dense de bulunan şeyin adı metabolit. 

Ancak bir gerçek var ki bazısında yıllarca çözülemeyen ereksiyon sorununa neden olabiliyor. 

Mesela geçen bir kardeşimiz sadece 1 hafta kür uygulamış kendine. Üstünden 2 ay geçmiş ama değerler berbat. Tamamen genetikle alakalı. Önceki 1 yıllık uzun kürümden 1 aylık pct ile 700+ testo değerine ulaştım. Yaşım 42. Bu da genetik. 

Yani küre girilir mi evet girilir. Ama daha önce de yazdığım gibi küre girerken ben şu şu yan etkileri biliyorum. Başıma bunlar bunlar gelirse mesuliyet benim diye hayali bir sözleşme imzalayarak girmiş oluyorsun.

Mesela bambaşka bir sorundan söz edeyim. Normalde çıplak bir kadın görse ereksiyon olan insan, artık dokunmadan ereksiyon yaşayamayabiliyor. Her şey rakamlar üstünde mükemmel olsa bile artan receptörler yüzünden tahrik eşiği de yükseliyor vs vs. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Normalde çıplak bir kadın görse ereksiyon olan insan, artık dokunmadan ereksiyon yaşayamayabiliyor. Her şey rakamlar üstünde mükemmel olsa bile artan receptörler yüzünden tahrik eşiği de yükseliyor vs vs. 

Hah işte cogu kişiye dediğim şey bu abi :) rakamlar düzelse bile reseptorler tam düzelmiyor ki bir şeylerin bir daha asla eskisi gibi olmama ihtimali yüksek 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
whystreo    3
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Bu doğru bir bilgi değil. Yarılanma ömrü belli. Vücutta 18 aya kadar bulunuyor dense de bulunan şeyin adı metabolit. 

Ancak bir gerçek var ki bazısında yıllarca çözülemeyen ereksiyon sorununa neden olabiliyor. 

Mesela geçen bir kardeşimiz sadece 1 hafta kür uygulamış kendine. Üstünden 2 ay geçmiş ama değerler berbat. Tamamen genetikle alakalı. Önceki 1 yıllık uzun kürümden 1 aylık pct ile 700+ testo değerine ulaştım. Yaşım 42. Bu da genetik. 

Yani küre girilir mi evet girilir. Ama daha önce de yazdığım gibi küre girerken ben şu şu yan etkileri biliyorum. Başıma bunlar bunlar gelirse mesuliyet benim diye hayali bir sözleşme imzalayarak girmiş oluyorsun.

Mesela bambaşka bir sorundan söz edeyim. Normalde çıplak bir kadın görse ereksiyon olan insan, artık dokunmadan ereksiyon yaşayamayabiliyor. Her şey rakamlar üstünde mükemmel olsa bile artan receptörler yüzünden tahrik eşiği de yükseliyor vs vs. 

Evet hocam haklısınız. Bilinçsiz yapıldığında insana çok kötü sonuçlar doğuracak işler açıkçası. Bilinçli şekilde bile  yapılsa da bu sorunlar olabiliyor dediğinizi gibi, tamamen kişinin genetiğiyle alakalı. 
Bu tip şeylerden korkuma ağır kürlere giremiyorum 500mg testo 500mg boldenona girerken bile on kere düşündüm. 😀

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66
111111111, Bir saat önce yazdı:

Tedavi amaçlı 2. 3. Kürde dirsek diz için girilebilecek birşey değil yani deca değil mi o zaman eklemleri nasıl onarabiliriz devlet hastanesinde takmıyorlar krem yaz gönder.

Growth hormon, anavar kolajen sentezi üzerinden direk onarıma yönelik bileşenler.

Deca daha çok semptom hafifletme üzerinden çalışıyor gibi, anlatılanlara göre.

Deca'da da 50mg'dan 200mg'a kadar, sırf "joint relief" için kullananlar var internette araştırabilirsin.

400-600mg girip anabolik etki bekleyip, deca dickle uğraşmak bence saçma olur. @metinav bir konuda bahsetmişti:

Deca, aynı testosteron gibi 5-alfa redüktaz enzimine substrat olarak giriyor ve ortaya di-hidronandrolon çıkıyor.

Testo'dan ise dihidrotestosteron çıkıyor bu da androjenite, libido ve anabolizmanın baya babalarından olan, testonun aktif ve serbest formu. Ama kanda deca varken, eldeki enzim olan 5-alfa redüktaza gidecek olan testo ve deca birbirleriyle yarışıyorlar, herhangi bir sebepten bu yarışı deca kazandığında da gerek DHT eksikliği, gerek DHN baskınlığı nedeniyle, "Dick stopped working" oluyor. 

Ben de deca kullanmayı, haftalık 100'ü geçmemeyi düşünüyorum. Hali hazırda kullandığım tren-enantat'ı 100'e düşürüp. 500 test, 100 tren, 100 deca şeklinde yoluma devam edeceğim.

Bu işler 8 haftada olacak şeyler değiller bana göre. Anapolonun aldırdığı suları işemiş ve sertliği bir nebze kaybetmiş birisi olarak söyleyebilirim ki, kas proteini sentezlemek vakit alan bir süreç. Bunu anabolik androjenik steroidlere yeni başlamış insanların, 500test-600deca-350masteron tarzından kürlerle tavan yaptırarak veya oral steroidlerle dolup gezerek, muhtemelen ortada olmayan antrenman,diyet,uyku ve stres düzenini becermeden yapmaları düşünüldüğünde sağlık ve para kaybından ötesi gibi görünmüyor.

whystreo, 9 saat önce yazdı:

Aynı şekilde, 1-2 doz vurulan, veya 4 hafta yutulan anapolondan dergi için foto çekimin falan yoksa, zevkten başka bir halt çıkmıyor. Dozu düşürüp, amacın eklem rahatlatmaksa muhtemelen deca dick yaşamadan uzun süre kullanır, kas kütlesi eklersin.

Ha, benim 200 tren kullanmam hata ve bir deneyim oldu, bunu da ekleyeyim buradan.

tarihinde susuzadam tarafından düzenlendi
  • Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553

@susuzadam gayet iyi cevaplamışsın :)

Önceki senelerde araştırdığımda karşılaştığım bilgi, dhn metabolitinin dht üretim sürecinin arasında ortaya çıkan ve vucutta pek anlamı olmayan bir çıktı olduğunu okudum.Dolayısıyla deca alarak vucuttaki doğal dönüşüm sürecini tamamlamadan, ara yoldan sapmaya ve baskın olmaması gereken bir şeyin, baskın hale gelmesine neden olunuyor.Dht yi daha baskın durumda tuttuktan sonra decadick yaşanmaz.Aynı şey trenbolon için de geçerli.Rekabet durumu kaçınılmaz olsa da liderlik değişmemeli :)

Eklemler için bir çok seçenek var, sarm peptid suplement (kolejen-msm) vb.İlla deca şart değil...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66
metinav, 11 dakika önce yazdı:

Eklemler için bir çok seçenek var, sarm peptid suplement (kolejen-msm) vb.İlla deca şart değil...

Ortopedi'de bir öğretim görevlisi söylemişti. Kolajeni bağırsakta sindirip emilmesi için yapıtaşlarına dönüştürüyor oluşumuz ortadayken, protein açısından zengin diyetlerde, kolajenin fayda sağlayamayacağı konusunda.

Adam diyor ki, x-y-z yapıtaşları özellikle Kolajen sentezi için elzem, hasta x-y-z-t-c-v'den zengin besleniyor, dışarıdan kolajen alması etkisiz olur. Kolajen satmak için uygulanmuş politika vs vs.

Tabi bu konu hakkında hiçbir makale okumadım, forumda bu konu hakkında bilgi sahibi olanların bilgilerini merak ediyorum.

Tabi öbür açıdan bakıldığında, kas yapmak için kas yiyoruz, kolajen sentezlemek için de kolajen yemenin zararı olmaz :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
susuzadam, 5 dakika önce yazdı:

Ortopedi'de bir öğretim görevlisi söylemişti. Kolajeni bağırsakta sindirip emilmesi için yapıtaşlarına dönüştürüyor oluşumuz ortadayken, protein açısından zengin diyetlerde, kolajenin fayda sağlayamayacağı konusunda.

Adam diyor ki, x-y-z yapıtaşları özellikle Kolajen sentezi için elzem, hasta x-y-z-t-c-v'den zengin besleniyor, dışarıdan kolajen alması etkisiz olur. Kolajen satmak için uygulanmuş politika vs vs.

Tabi bu konu hakkında hiçbir makale okumadım, forumda bu konu hakkında bilgi sahibi olanların bilgilerini merak ediyorum.

Tabi öbür açıdan bakıldığında, kas yapmak için kas yiyoruz, kolajen sentezlemek için de kolajen yemenin zararı olmaz :D

Aynen çok doğru fakat, vucudun doğal kolajen üretim sistemini uyarma yoluyla gidebiliriz.Amino asitler ayrıştırılarak emildiği gibi, vucutta tekrar birleşerek farklı protein yapılarını meydana getiriyorlar.Şu an hatırlamıyorum ama bazı maddeler ciddi şekilde kolejen dokuları geliştiriyor.Protein eksikliği yaşamayan insanlarda bu sorun yaşanıyorsa, farklı noktalara yönelmek lazım...

TB500-BPC157 vb. peptidler var, hiç kullanmadım nasıl etkileri olduğunu bilmiyorum ama denenebilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.