Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emiransin

Ilk kür kombinasyonum mantıklı mı?

Önerilen İletiler

Emiransin    1

İlk kürüme baslayalı 2 hafta oldu yağlı bir fizikten önce clen, winstrol, oxandrolone kullanarak bir definasyon yaptım yaklasık 8 kilo verip belden tam 11 cm incelme oldu daha sonra bu definasyon bitince simdi ilk enjeksiyon kürüm olarak testo enanthe , bolde c ve masteron propionat olarak basladım haftada 2 ml testo 1 bolde 1 masteron yeterli midir veya nasıl kullanmalıyım kür içerisinde haftada 3 gün proviron kullanıyorum pzt-çrş-cuma olarak

@rastlantisal @Rdm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.221
Emiransin, Bir saat önce yazdı:

İlk kürüme baslayalı 2 hafta oldu yağlı bir fizikten önce clen, winstrol, oxandrolone kullanarak bir definasyon yaptım yaklasık 8 kilo verip belden tam 11 cm incelme oldu daha sonra bu definasyon bitince simdi ilk enjeksiyon kürüm olarak testo enanthe , bolde c ve masteron propionat olarak basladım haftada 2 ml testo 1 bolde 1 masteron yeterli midir veya nasıl kullanmalıyım kür içerisinde haftada 3 gün proviron kullanıyorum pzt-çrş-cuma olarak

@rastlantisal @Rdm

Provironun bu küre bir katkısı yok. 

testo - E ve boldenon kendi başına yeter aslında. Neden masteron da ekledin? Düşük östrojen yüzünden çok sorun yaşatabilir sana.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Masteron kür geçişlerinde veya definasyon zamanı yağ yakmak  için kullanılır genellikle. Ama Boldenon ile birlikte de kullanılabilir beslenme programına göre.

Ben olsam masteron'u sonraya saklardım. Kürü kaç hafta yapmayı planlıyorsun ?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emiransin    1

12-15 hafta düsünüyorum planım nasıl olmalı sizce masteronu bırakıp testo e ve bolde ile devam etsem sorun olur mu, düşük östrojen ne gibi sorun yaşatır

Sizce kombinasyonum nasıl olmalı ve ne kadar doz yeterlidir ilk kür için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Boldenon 16 hatta 20 haftaya kadar uzatabilirsin.

Haftalık Testosteron 500 mg

Boldenon 400-500 mg kullanabilirsin.

Düşük östrojen istenilen bir durum değil bulk kürlerinde su tutumunu azaltıp büyümeyi engeller.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emiransin    1
Rdm, 2 saat önce yazdı:

Boldenon 16 hatta 20 haftaya kadar uzatabilirsin.

Haftalık Testosteron 500 mg

Boldenon 400-500 mg kullanabilirsin.

Düşük östrojen istenilen bir durum değil bulk kürlerinde su tutumunu azaltıp büyümeyi engeller.

Çok teşekkürler hocam gerçekten, peki ilk kürde dikkat etmem gereken veya bunu yap bunu yapma dediğin şeyler var mıdır 4 yıllık altyapım var kütlem yeterli ama ilaç kısmında bilgim sıfır teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safak102    7
rastlantisal, 9 saat önce yazdı:

Provironun bu küre bir katkısı yok. 

testo - E ve boldenon kendi başına yeter aslında. Neden masteron da ekledin? Düşük östrojen yüzünden çok sorun yaşatabilir sana.

Masteronun e2 ye katkisi yok  dengede tutmayi sagliyormu sagliyor arti anaboliklerin gucunude artiyor

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
Emiransin, 2 saat önce yazdı:

Çok teşekkürler hocam gerçekten, peki ilk kürde dikkat etmem gereken veya bunu yap bunu yapma dediğin şeyler var mıdır 4 yıllık altyapım var kütlem yeterli ama ilaç kısmında bilgim sıfır teşekkürler.

İlaç konusunda bilgin sıfırsa eğer sana şiddetle tavsiyem ilk önce ilaçlar ve genel kür kombinasyonları hakkında bilgi sahibi edinmen. MCT nedir, PCT nedir, kullandığımız steroidler ve genel özellikleri; pozitif ve negatif yan etkileri, etkilediği organlar, örnek kür kombinasyonları vs. 

Bunları böyle sıra sıra sayarım ancak gözüne fazla gelmesin. İşin araştırma kısmına girdiğinde zaten sen de anlayacaksın. Önerim en az 2-3 ay araştırma yap ve doğru adımları at. Bu forum bunun için kaçınılmaz bir nimet. Geçmiş konuları incelersen bu konuda sana bayağı katkı sağlar.

tarihinde hectordoyle tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emiransin    1
hectordoyle, 8 saat önce yazdı:

İlaç konusunda bilgin sıfırsa eğer sana şiddetle tavsiyem ilk önce ilaçlar ve genel kür kombinasyonları hakkında bilgi sahibi edinmen. MCT nedir, PCT nedir, kullandığımız steroidler ve genel özellikleri; pozitif ve negatif yan etkileri, etkilediği organlar, örnek kür kombinasyonları vs. 

Bunları böyle sıra sıra sayarım ancak gözüne fazla gelmesin. İşin araştırma kısmına girdiğinde zaten sen de anlayacaksın. Önerim en az 2-3 ay araştırma yap ve doğru adımları at. Bu forum bunun için kaçınılmaz bir nimet. Geçmiş konuları incelersen bu konuda sana bayağı katkı sağlar.

Anladım hocam bahsetmek istediğim tecrübe konusunda bilgim sıfır uzun süredir araştırıyorum kağıt üstünde bilgim var lakin tecrübe olarak deneyim olarak bilgim yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Emiransin, 2 saat önce yazdı:

Anladım hocam bahsetmek istediğim tecrübe konusunda bilgim sıfır uzun süredir araştırıyorum kağıt üstünde bilgim var lakin tecrübe olarak deneyim olarak bilgim yok.

Tecrübe deneyerek kazanılır, denemeden önce okuyup  mantık süzgeçinden geçirdiğin bilgiler hata yapmanı önler. 

Sağlıklı beslen (çoğumuz deriz ama arada kaçamak yaparız)

Düzenli uyu (bunu bu devirde anca profesyoneller gerçekleştirebiliyor)

Protein ve karbonhidratı ihmal etme (Sadece 30 TL tavuk için bütçe ayırmalısın)

D ve C vitamini, Çinko, Magnezyum takviyesi (Magnezyum Oksit Eczanelerde doktorların reçete ettikleri formu pek etkili değildir, en azından magnezyum sitrat yada glisinat formlarını almalısın biyoyararlanımı oksitten kat kat iyidir.  D vitamini günlük 4000 IU üst sınır, fakat vücüt geliştirme sporcuları arasında 5000 IU'ya kadar çıkanlar var)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emiransin    1

Rdm, 14 dakika önce yazdı:

Tecrübe deneyerek kazanılır, denemeden önce okuyup  mantık süzgeçinden geçirdiğin bilgiler hata yapmanı önler. 

Sağlıklı beslen (çoğumuz deriz ama arada kaçamak yaparız)

Düzenli uyu (bunu bu devirde anca profesyoneller gerçekleştirebiliyor)

Protein ve karbonhidratı ihmal etme (Sadece 30 TL tavuk için bütçe ayırmalısın)

D ve C vitamini, Çinko, Magnezyum takviyesi (Magnezyum Oksit Eczanelerde doktorların reçete ettikleri formu pek etkili değildir, en azından magnezyum sitrat yada glisinat formlarını almalısın biyoyararlanımı oksitten kat kat iyidir.  D vitamini günlük 4000 IU üst sınır, fakat vücüt geliştirme sporcuları arasında 5000 IU'ya kadar çıkanlar var)

Beslenmem profesyonel olmasada yeterli oldugunu düsünüyorum ilk kür heyecanı ve acemiliği var umarım güzel geçiririm teşekkürler ilginiz için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Emiransin, 3 dakika önce yazdı:

Beslenmem profesyonel olmasada yeterli oldugunu düsünüyorum ilk kür heyecanı ve acemiliği var umarım güzel geçiririm teşekkürler ilginiz için.

Yaşın 20 ise eğer öncelikle en azından 2-3 sene daha beklemeni tavsiye ediyorum nacizane.

Yok illa ki küre gireceğim herşeyi göze aldım diyorsan herhangi bir durumda, merak ettiğin konularda, yardıma ihtiyacın olduğunda burada yardımcı olabilecek bir çok üye arkadaşımız mevcut.  Konuyu güncel tut ki takipte kalalım :) 

Şimdiden başarılar dilerim...

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emiransin    1
Rdm, 9 dakika önce yazdı:

Yaşın 20 ise eğer öncelikle en azından 2-3 sene daha beklemeni tavsiye ediyorum nacizane.

Yok illa ki küre gireceğim herşeyi göze aldım diyorsan herhangi bir durumda, merak ettiğin konularda, yardıma ihtiyacın olduğunda burada yardımcı olabilecek bir çok üye arkadaşımız mevcut.  Konuyu güncel tut ki takipte kalalım :) 

Şimdiden başarılar dilerim...

Teşekkürler tekrardan ilgin için ilk kürüm 2 hafta oldu bakalım gelişmeleri burdan ara ara yazarım iyi günler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.