Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kantaron

Salon hocasının verdiği steroid kürü hakkında fikir

Önerilen İletiler

kantaron    0

Selamlar ben Kağan 22 yaşındayım 2-2.5 senelik spor geçmişim var ve daha önce bir kür geçmişim yok. Bana bir süre önce erasmus çıktı polonyaya ve1 sene orada olacağım için bende gideceksem önümdeki 3 ayda kendimi olabilecek en iyi fiziksel formda gitmek istediğim için salon hocasına danışarak bir kür aldım kürde testesteron 300 mg ve boldenon 300 mg haftada 3 kez 1 CC vurulmam gerektiği yazıyor.Tanidigim bir endokrin doktoruna ilaçları sorduğumda ilaçların etkisi 3 ayı geçmezsen geçici sorun olmaz dedi ben foruma güvendiğim için birde sizden kür hakkında fikir almak istiyorum ne dersiniz başlangıç kürü için ideal midir

hoca pct ve kür öncesi kan tahliline gerek yok demişti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Delice    140
kantaron, 5 dakika önce yazdı:

Selamlar ben Kağan 22 yaşındayım 2-2.5 senelik spor geçmişim var ve daha önce bir kür geçmişim yok. Bana bir süre önce erasmus çıktı polonyaya ve1 sene orada olacağım için bende gideceksem önümdeki 3 ayda kendimi olabilecek en iyi fiziksel formda gitmek istediğim için salon hocasına danışarak bir kür aldım kürde testesteron 300 mg ve boldenon 300 mg haftada 3 kez 1 CC vurulmam gerektiği yazıyor.Tanidigim bir endokrin doktoruna ilaçları sorduğumda ilaçların etkisi 3 ayı geçmezsen geçici sorun olmaz dedi ben foruma güvendiğim için birde sizden kür hakkında fikir almak istiyorum ne dersiniz başlangıç kürü için ideal midir

Ben her kürden önce tahlil yaptırılması gerektiğini savunuyorum. Misal böbreklerde sorun varsa oral steroidlerden kaçınırım. Aynı şekilde diğer organlarda ve/veya hormonlarda sorun varsa bu sorunları minimize etmek için neler gerekliyse onları da önlem olarak kullanırım. Kaldı ki ilk kürümde sadece testosteron kullanıp böbrek ve karaciğerimi, hormonlarımı nasıl etkilediğine bakar; ona göre yanına başka bir anabolizan seçerim.

Ayrıca kürden önceki tahlil sonuçlarımı kür içi ve kür sonu tahlil sonuçlarımla kıyaslar, hem ilaçların etkisini görür, yan etkisi varsa sorunu çözerim; hem de PCT sonrası eski sağlığıma dönmüş müyüm diye de kontrol ederim. 

Steroidlerin dozlarına birşey diyemem. Daha bilgili arkadaşlar yorum yapacaktır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba kür geçmişi olmayan birine haftada 900 mg testesteron ve 900 mg boldenon yazılmaz. 3 ayın sonunda boldenondan verim alıp almayacağın da koca bir soru işareti.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    73

Başlangıç için only testo ya da klasik testo-bolde iyidir ama kürde ya da kür sonunda bir problem yaşayıp yaşamayacağının garantisi burda ya da başka bir yerde kimse veremez, aynı ilaçlarla X kişi kür yapar sorun yaşamaz Y kişi yapar sorun yaşar yani kişiden kişiye değişecek bir durum o yüzden küre girmeden bilemezsin. İlle de bir şeyler kullanacağım diyorsan kontrollü gitmeni tavsiye ederim; kür öncesi, kür içi ve kür sonu testlerini ihmal etme, beslenme ve antrenman düzenin her zamankinden daha özenli olsun, makro besinler kadar mikro besinlere de önem ver vs. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.329
kantaron, 4 saat önce yazdı:

Kaan sorun yaşayabileceğin bir duruma kendini sokuyorsun. Üstelik de gurbete giderken? Her zaman işler yolunda gitmez. İşler aksi giderse de psikolojin yerle bir olur. Üstelik oralarda nasıl çare bulacağına dair herhangi bir fikrin var mı? İyi cesaret doğrusu.

İlaçları kenara kaldır. Natural olarak sporuna yüklen. Bak aşağıdaki başlıkta sadece 1 hafta küre girmiş, üzerinden 3 ay geçmiş ama değerler yerlerde. Doktorlar bu konuda tam doğruları bilmeyebiliyor. 

Başka bir başlıkta ise sevgili @Lovinghocam bilgiye ulaşmak için kür sonu pct yapmamış ve doğal döngüsü 13 ayda ancak normal hale gelebilmiş. 

Gelemeyebilirdi de. 1 küre girip 2 sene ereksiyon yüzü görmeyen insanlarda var. 

Yapma kardeşim. Kaldır ilaçları kenara.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133

Dostum merhaba. Şimdi elinde iki seçenek var. Birincisi küre girip hatırı sayılır bir verim alıp gurbete gittikten sonra, sıfır bir ruh halin olması. Ya da hiç küre girmeyip her şeyin yolunda gitmesi.. 

küre girmek hiç sorun değil. Asıl sorun pct kısmı. Psikolojik olarak mahfoluyorsun. Sonuçları sana çok ağır olur. Trde olsan tamam devam et derdim ama bu şekilde gerçekten sıkıntı. Hormonel anlamda değil. Başarılı bir Pct yaparsın değerlerin er ya da geç kendine gelir. Ama o pct evresindeki dalgalanmadan kaçamazsın. İyi düşün

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MenPowers    51
kantaron, 7 saat önce yazdı:

Erasmus da keşiş hayatı yaşamak istiyorsan harika bir tercih olur. Ha yok polonyada'da erasmus boyunca testoya devam ederim diyorsan işin rengi değişir :D 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.