Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

RealX11

Yalnızca Testosteron Enanthate veya Cypionate

Önerilen İletiler

RealX11    2

Merhaba arkadaşlar,

8 aydır vucut gelistirme yapıyorum artık biraz evme kazanmak için kür yapmak istiyorum.

Amacım öyle çok hayvan gibi olmak değil, tatlı bir kilo artısı ve biraz belirgin hatlar vs.

Kür'ü en az yan etki ile atlatmak, hayatımda hiç kür yapmadım bu ilk olacak.

Boy: 1.80

Kilo: 77

Yağ oranım: %17

Geçenlerde kendimce hormon testi yaptırdım onların sonuçları da aşağıdaki gibidir:

Protein Total: (Serum) 7.4

Albumin (Serum) 4.6

Globulin (Serum) 2.8

Testosteron Total: 2.99

Acelem yok, amacım kaliteli ve kalıcı bir kas kütlesi kazanmak bir iki ayda olmasada olur.

Nacizhane araştırmalarım sonucu aşağıdaki gibi bir kür yapmayı planlıyorum siz ne dersiniz?

1-12 Hafta: Haftalık 250mg Testosteron-Enanthate Veya Testosteron-cypionate

13-14-15 Hafta boşluk

16-17 Haftası Novaldex 40mg

18-19 Haftası Novaldex 20mg

Konuya hakim değilim, kendimce en az risk ile hatırı sayılır bir kas artısı elde etmek. Mesela şuan 77 kiloyum 83-86 kilo olsam bana yeter.

Ancak bunu su olarak almayım, kas olarak alayım :)

Bazı arkadaslarım Haftalık 250-300mg Boldenon da ekle diyor.

Siz uzman arkadasların fikirlerine ve tavsiyelerine ihtiyacım var.

Marka olarak Bulabilirsem "Genesis" marka Testosteron-Enanthate almak istiyorum (Tabiki bulabilirsem)

Her türlü fikre açığım arkadaslar, bunu yapma "Peptid" kullan derseniz oda olur ancak sabah aksam iğne yapmak sıkıntı olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba iran testo alın bakın miktar süre çok az doğal üretiminizi kesecek zaten yapmışken daha aktif ve az mg ama uzun süreli yapılması lazım kürler. Boldenon eklenebilir özellikle yemek konusunda problemleriniz varsa etkili olacaktır ki benim en favori kür ürünlerimdendir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RealX11    2

Arkadaşlar, zaten konu Hakkı'nda bilgim olmadığı için sizlere sormak istedim.

Tecrübeli arkadaşlar, yaşıma ve kiloma göre bir kür önerebilirmi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3

1-6 Danabol ( 30 40 mg )

1-12 Testo e. veya Testo c - 500 mg

1-11 Boldenon

böyle bir kür ilk kür için fazlaca işini görecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RealX11    2

1-6 Danabol ( 30 40 mg )

1-12 Testo e. veya Testo c - 500 mg

1-11 Boldenon

böyle bir kür ilk kür için fazlaca işini görecektir.

Savas bey, cevabınız için teşekkür ederim.

Bu kürde koruyucu olarak kullanmam gerekeni de yazarmısınız lütfen!..

Kullanım zamanı ve mg değeri.

Sizin yorumunuza göre ilaçları alıcam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RealX11    2

Arkadaslar Sizlerin söylemleri üzerine şu şekilde Kür yapayım diyorum;

1-12 Hafta - Pazartesi ve Persembe 250mg Testosterone Enanthate Toplamda 500 mg

1-6 Hafta - Dianabol 25 mg Hergün.

PCT:

15-16 Hafta 40 mg Nolvadex

17 Hafta 20mg Nolvadex

Temiz ve riski az olur diye düşündüm.

Bu kürde boldenon kullanmak şart mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
Testocu, 17 dakika önce yazdı:

Şart diye birşey yok istersen eklenebilir 

“26 Ekim, 2016 gönderildi” :)

tarihinde AS1L tarafından düzenlendi
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
RealX11, 25.10.2016 - 15:51 yazdı:

Merhaba arkadaşlar,

8 aydır vucut gelistirme yapıyorum artık biraz evme kazanmak için kür yapmak istiyorum.

Amacım öyle çok hayvan gibi olmak değil, tatlı bir kilo artısı ve biraz belirgin hatlar vs.

Kür'ü en az yan etki ile atlatmak, hayatımda hiç kür yapmadım bu ilk olacak.

Boy: 1.80

Kilo: 77

Yağ oranım: %17

Geçenlerde kendimce hormon testi yaptırdım onların sonuçları da aşağıdaki gibidir:

Protein Total: (Serum) 7.4

Albumin (Serum) 4.6

Globulin (Serum) 2.8

Testosteron Total: 2.99

Acelem yok, amacım kaliteli ve kalıcı bir kas kütlesi kazanmak bir iki ayda olmasada olur.

Nacizhane araştırmalarım sonucu aşağıdaki gibi bir kür yapmayı planlıyorum siz ne dersiniz?

1-12 Hafta: Haftalık 250mg Testosteron-Enanthate Veya Testosteron-cypionate

13-14-15 Hafta boşluk

16-17 Haftası Novaldex 40mg

18-19 Haftası Novaldex 20mg

Konuya hakim değilim, kendimce en az risk ile hatırı sayılır bir kas artısı elde etmek. Mesela şuan 77 kiloyum 83-86 kilo olsam bana yeter.

Ancak bunu su olarak almayım, kas olarak alayım :)

Bazı arkadaslarım Haftalık 250-300mg Boldenon da ekle diyor.

Siz uzman arkadasların fikirlerine ve tavsiyelerine ihtiyacım var.

Marka olarak Bulabilirsem "Genesis" marka Testosteron-Enanthate almak istiyorum (Tabiki bulabilirsem)

Her türlü fikre açığım arkadaslar, bunu yapma "Peptid" kullan derseniz oda olur ancak sabah aksam iğne yapmak sıkıntı olabilir.

Enantad tavsiye ederim enjeksiyon içinde düşündüğünüz gbi olacaktır  sabah akşam 2 günde bir uğraşmamış olursunuz yeni başlama sürecinde düşündüğünüzden daha büyük bir sıkıntı enjeksiyon o yüzden enantad kullanmalısın marka içinde kendimin başından beri kullanıp fayda gördüğüm iranı enandatı tavsiye ederim söylediğin marka hakkında bilgim yok. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.