Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ardaulucay1111

Zphc

Önerilen İletiler

Herkese merhabalar, zphc ürünlerinin sahtesine denk gelen oldu mu veya sahtesi bulunuyor mu piyasada bilgisi olan var mıdır? Testo 650 masteron 900 TL fiyat bandında 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    884
ardaulucay1111, 6 dakika önce yazdı:

Herkese merhabalar, zphc ürünlerinin sahtesine denk gelen oldu mu veya sahtesi bulunuyor mu piyasada bilgisi olan var mıdır? Testo 650 masteron 900 TL fiyat bandında 

Fiyatları normal duruyor. Ben daha sahtesini görmedim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur_6161    7

zphc sahtesi piyasada yok olsa da  ucuz fiyattan  en acemisi bile anlar bulaşmaz kimse tutmaz yani.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur_6161, 9 dakika önce yazdı:

zphc sahtesi piyasada yok olsa da  ucuz fiyattan  en acemisi bile anlar bulaşmaz kimse tutmaz yani.

Hocam bu .com lu malum sitelerde ucuza satmaları biraz tedirgin ediyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75

Zphc aynı zamanda en çok kar marjı olan ürün şuan piyasada 3 farklı tedarikçiden zphc alabiliyorum 3 ündeki ürünler de birebir aynı 3 ündeki fiyatlar da farklı ancak sadece en pahalı satan kişide ürün kodu sitesinden doğrulanıyor diğerlerindeki ürünleri doğrulamıyo site. Ama saatlerce karşılaştırdım nerdeyse ürünlerde zerre fark yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
Halfmoon37, 28 dakika önce yazdı:

Sitesinde enantat en son 42 yada 45 dolar olması lazım. Ona göre hesap edin artık. 

Yalnız hacım şöyle bi durum var zphc nin iran resmi instagram hesabına bakarsan adamlar iranda da üretime başlamışlar. Zaten türkiyedeki bu zphc bolluğu da ordan geliyo dolayısıyla iran yada çin üretimi zphc lerde fiyat farklılığı oluşabilir bence.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaulucay1111, 2 saat önce yazdı:

Hocam bu .com lu malum sitelerde ucuza satmaları biraz tedirgin ediyor. 

Hocam o sitlerede Sp,Balkan gibi markalar da var ama iletişime geçtiğin zaman stokta olmadığını söylerler fiyatların düşük olma sebebi bir zamanlar elinde varmış o dönem o fiyata satmışlar bitmiş yenilememişlerdir siteyi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BOZOBEY    5
fert, 23.06.2022 - 16:01 yazdı:

Yalnız hacım şöyle bi durum var zphc nin iran resmi instagram hesabına bakarsan adamlar iranda da üretime başlamışlar. Zaten türkiyedeki bu zphc bolluğu da ordan geliyo dolayısıyla iran yada çin üretimi zphc lerde fiyat farklılığı oluşabilir bence.

iranda üretilmiyor dostum ortadoğu temsilcisi iranda üretme gibi bir söz konusu yok made in p.r.c. yani senin ve sana yakın irana yakın olan tüm ülkere satışı sadece ordaki temsilci yapıyor irandan üretiliyor vs hepsi kullaktan duyma laflar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143
ardaulucay1111, 23.06.2022 - 11:03 yazdı:

sahteleri bu aralar piyasada gezmeye başladı dikkatli olmak lazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Valhallaxd, 1 dakika önce yazdı:

sahteleri bu aralar piyasada gezmeye başladı dikkatli olmak lazım

ben sahte zphc görmedim olsada tutmaz ayıkır millet 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143
STALOB, Şimdi yazdı:

kutuların arkasında check kodlarını zphcmedicine.com sitesinden kontrol edin diyor ama sadece zphc.com sitesi var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Valhallaxd, Şimdi yazdı:

kutuların arkasında check kodlarını zphcmedicine.com sitesinden kontrol edin diyor ama sadece zphc.com sitesi var.

aynı siteye yönlendiriyo ve sonu hk olanda var o da aynı siteye çıkıyo

tarihinde STALOB tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    833
STALOB, 33 dakika önce yazdı:

var dostum zhpc markasına Amerika'da ağır söverler :D muhtemelen oraya çakmalarını sokturlar.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219

Sahte zphc forumda paylaşıldı

site uzantısı orjinalinde zphc.hk (hong kong) ve zphc.com ..

sahtesinin sitesi zphcmedicine uzantılı

ben aktif zphc kullanıcısıyım .. 

buradan tr malı tren kullananlara duyurulur ..

zphc tren kullanın ilaca tevbe edebilirsiniz . 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884
PowerWave, 3 dakika önce yazdı:

50 dolar gibi bir fiyatı var. Ben trenini kullandım. 3-4 hafta ara verip npp ye başlıycam. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Askabar, 9 dakika önce yazdı:

50 dolar gibi bir fiyatı var. Ben trenini kullandım. 3-4 hafta ara verip npp ye başlıycam. 

Emekleriniz boşa çıkmasın .. Umarım etkisini görürsünüz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
fert, 19 dakika önce yazdı:

zphc nin npp sine başladım ilk haftasındayım bakalım neler olacak

💪💪

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143
PowerWave, 3 saat önce yazdı:

Hocam zphc tren a aldim bekliyorum siz boyle diyince kullanmaya cekindim. Nasil bir etkiden bahsediyoruz acaba iyisiyle yan etkileriyle biraz bilgi verebilir misiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Valhallaxd, 28.08.2022 - 22:19 yazdı:

Hocam zphc tren a aldim bekliyorum siz boyle diyince kullanmaya cekindim. Nasil bir etkiden bahsediyoruz acaba iyisiyle yan etkileriyle biraz bilgi verebilir misiniz ?

Bilindik klasik etkiler ama biraz ağır..

Bende etkilerini söyleyeyim

Enjeksiyonun akşamı ya da ertesi sabahı birden gelen nefes darlığı

Enjeksiyonu mümkün olduğunca kalçadan yap ya da yaptır biraz ağır ilaç ağrı yapabilir . 

şunu belirtelim eğer aile içinde şiddetli geçimsizlik var ise uzak dur . Sorunları daha da büyütebilirsin . Kendine hakimsen problem yok

Aşırı özgüven ve agresiflik söz konusu

libido zaten tavan 

Tren öksürmesi vs yok belki daha sonra görülür

Bu etki ve yan etkiler herkeste görülecektir diye de bir kaide de  yok . 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143
PowerWave, 28.08.2022 - 22:34 yazdı:

Bilindik klasik etkiler ama biraz ağır..

Bende etkilerini söyleyeyim

Enjeksiyonun akşamı ya da ertesi sabahı birden gelen nefes darlığı

Enjeksiyonu mümkün olduğunca kalçadan yap ya da yaptır biraz ağır ilaç ağrı yapabilir . 

Anladim hocam tesekkur ederim ama ben kendim yaptigim icin enjeksiyon olarak sadece bacak bolgesi musait :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Attila    2
fert, 28.08.2022 - 18:53 yazdı:

zphc nin npp sine başladım ilk haftasındayım bakalım neler olacak

Üstas bu ürünü kimden temin ettin tam isim vermeden açıklama şansın var mı?.com ile biten zphcleri bulmak zor, asıl orijinali onlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
Attila, 12 dakika önce yazdı:

Üstas bu ürünü kimden temin ettin tam isim vermeden açıklama şansın var mı?.com ile biten zphcleri bulmak zor, asıl orijinali onlar 

Kardeşim benim 3 farklı zphc tedarikçim var sağolsun şimdiye kadar hepsi orjinal çıktı. Bunu aldığım tedarikçimde stok bitti 1 aya gelcek diyor. Diğer 2 tedarikçimde tüm zphc ürünleri var npp de 60 dolar fiyatı. 4 flakon aldım ben 10 haftalık.burda isim soyisim adres vermek yasak baş harfleri ö....ş....e... Kendisi trabzonda. Eğer imkanın varsa trabzon merkezdeki salonları gezersen bulursun zphc. Stoğu biten arkadaş da ü.....g.... Artık aramanda başarılar ilk ararken bulmak için canım çıkmıştı 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Attila    2
fert, 30 dakika önce yazdı:

Kardeşim benim 3 farklı zphc tedarikçim var sağolsun şimdiye kadar hepsi orjinal çıktı. Bunu aldığım tedarikçimde stok bitti 1 aya gelcek diyor. Diğer 2 tedarikçimde tüm zphc ürünleri var npp de 60 dolar fiyatı. 4 flakon aldım ben 10 haftalık.burda isim soyisim adres vermek yasak baş harfleri ö....ş....e... Kendisi trabzonda. Eğer imkanın varsa trabzon merkezdeki salonları gezersen bulursun zphc. Stoğu biten arkadaş da ü.....g.... Artık aramanda başarılar ilk ararken bulmak için canım çıkmıştı 😀

Ü...g... Olan arkadaş ismi 4,soyismi 6 harfli değil mi:) bir de ü... G.. In sattığı ürünler zphc.com mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.