Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Necati01

Enjeksiyon

Önerilen İletiler

Necati01    3

Selam dostlarım kısa bir sorum olacak,

Kalçadan enjeksiyon yaparken iğneyi tam 90 derece sokamadım hafif eğimli girdi yana doğru, ve soktuktan sonra ne kadar cekmeye çalışsam da iğnenin pistonunu çekemedim kan varmı yokmu diye çektim ama çekemeyince bende ağrı yok ve güvenli bir yerden vurduğum için enjekte ettim. Önceki enjeksiyonuma göre birkac damla daha fazla kan geldi sorun olur mu ? Ve biraz eğimli olması ilacın emilimini ne kadar etkiler? Saygılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.527

Necati açı konusunda sorduğun soru da ciddi misin ?  Hiç birimiz elimize gönye alıp açı ölçmüyoruz :) 

Damar kontrolü yapman elzem yanlız, bir dahakine ihmal etme.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113

1-2 damla kan gelmesi gayet normal.

Ama damar kontorlunu mutlaka edin.

İlerleyen zamanlarda ödem şişlik vs olursa bir kaç damladan daha fazla kan akabilir zedelenme vs olursa.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Necati01    3
Rdm, 7 dakika önce yazdı:

Necati açı konusunda sorduğun soru da ciddi misin ?  Hiç birimiz elimize gönye alıp açı ölçmüyoruz :) 

Damar kontrolü yapman elzem yanlız, bir dahakine ihmal etme.

Pek önemli olmadığını biliyorum ama yine de sorayım. Damar kontrolünü yapmaya çalıştım ama dediğim gibi pistonu cekmeye calismama rağmen olmayınca bende enjekte ettim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Necati01    3
111111111, 6 dakika önce yazdı:

kalça için  kalçayı 4 e bölüp sağ kalça için sağ üst köşe sol kalça içinde sol üst köşeden mi vurmalıyız bazı enjeksiyon videoları izliyorum adam ortalardan vuruyor veya yandan vuruyor 

Bende öyle yaptım zaten sol üstten vurdum olabildiğince ama bakarkenki tahmini vuracagim yerle enjekte ettigim yer hep aynı olmuyor. Bir de baya kenardan vurunca sanki kalça kasına denk gelemicekmiş gibi hissettirdiği için hafif ortanin bir tik kenarindan vuruyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
111111111, 25 dakika önce yazdı:

hiç bacaktan vurdunmu peki ben bacaktan boş enjektörle yaptım çok acı çekmedim kalça daha mı kolay ilaçların kargodan gelmesini bekliyorum

Benim bildiğim kadarıyla en risksiz ve en büyük kas grubunun olduğu bölge arka kalça

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Necati01    3
111111111, 40 dakika önce yazdı:

hiç bacaktan vurdunmu peki ben bacaktan boş enjektörle yaptım çok acı çekmedim kalça daha mı kolay ilaçların kargodan gelmesini bekliyorum

Bacaktan hiç vurmadım birçok kişi bacaktan vurmak kolay ama bir kez sinire denk gelirse bin pişman olursunuz diyor scorocconun da dedigi gibi en risksizi kalça 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66
Necati01, 1 saat önce yazdı:

Ve biraz eğimli olması ilacın emilimini ne kadar etkiler?

Kasın ilacı hiç yememiş kısmı, bakir kısmı diyelim, ilk kez ilacı alacağından 2-2.5 gün ağrı yapar o kadar. Pek bilinmez, sternokleidomastoid kastan ve göğüs kası gibi farklı bölgelerden kas içi enjeksiyon yapanlar var. 

Benzer bölgeye, benzer açıyla girmeye çalışsan, ağrı sıkıntın ortadan kalkar. 

Kas içi enjeksiyonlarında da yüzeye dik girmek hem enjeksiyon rahatlığı hem güvenilirliği açısından dikkat edilmediğinde baş ağrıtabilecek unsurlardan ikisi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
just    8
Necati01, 4 saat önce yazdı:

Bacaktan hiç vurmadım birçok kişi bacaktan vurmak kolay ama bir kez sinire denk gelirse bin pişman olursunuz diyor scorocconun da dedigi gibi en risksizi kalça 

Hocam eğer istersen çevrendeki sağlık kabinleriyle görüşebilirsin yardımcı olabiliyorlar soru sormadan. Bazı kişilerde "armut" sitesinden hemşire bulup o şekilde çözüyor bu enjeksiyon işini.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    73

Az biraz eğimli olmasından bi sey olmaz, pistonu çektiğinde kan yoksa vur gitsin. Pistonu nasıl çekemedin onu anlamadım acaba enjektör mu kötüydü normalde çekmesi kolay oluyor, ayset marka enjektörlerde piston takıla takıla gidiyor o yüzden bu markayı gördüğümde almıyorum başka markalarda bu sorunu hiç yaşamadım mesela, özellikle berika va beybi marka olanlar çok rahat. 

Biraz kan gelmesinden de bir problem olmaz yine önemli olan pistonu çektiğinde kan gelmemesi, ilk zamanlar birkaç kere enjektörü çektiğimde kanın fışkırdığı bile oldu :D

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arnoldswazz    4
Ruthless, 27 dakika önce yazdı:

Az biraz eğimli olmasından bi sey olmaz, pistonu çektiğinde kan yoksa vur gitsin. Pistonu nasıl çekemedin onu anlamadım acaba enjektör mu kötüydü normalde çekmesi kolay oluyor, ayset marka enjektörlerde piston takıla takıla gidiyor o yüzden bu markayı gördüğümde almıyorum başka markalarda bu sorunu hiç yaşamadım mesela, özellikle berika va beybi marka olanlar çok rahat. 

Biraz kan gelmesinden de bir problem olmaz yine önemli olan pistonu çektiğinde kan gelmemesi, ilk zamanlar birkaç kere enjektörü çektiğimde kanın fışkırdığı bile oldu :D

+1 ben armut ile çalışıyordum tek enjeksiyon 150 TL istediler en yakın sağlık kabini 100 tlye çözdü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hascey27    10
111111111, 8 saat önce yazdı:

kalça için  kalçayı 4 e bölüp sağ kalça için sağ üst köşe sol kalça içinde sol üst köşeden mi vurmalıyız bazı enjeksiyon videoları izliyorum adam ortalardan vuruyor veya yandan vuruyor 

bende ortadan vuruyom bazen sıkıntı yaşamadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.