Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

sinctiyyy

%23 %26 yağ oranı ve gireceğim definasyon kürü

Önerilen İletiler

sinctiyyy    0

Selamın aleyküm. F.ş. adlı hocadan bir kür paketi aldım içerik şöyle;

masteron 2 kutu 600 TL
winstrol 1 kutu 270 TL
clen 250
oxandrolone 450
testo prop 3 kutu 750

Hatta ürünler bugün geldi. 190 boy ve 105 kiloyum ama göstermiyorum biraz yagliyim. %25 gibi bi yağ oranım olduğunu düşünüyorum. Aşağı bir kaç resim bırakacağım. Önerilerinizi yazarsanız sevinirim.

Sağ Kol pumpsuz 40 felan sol kol 38 bel basen sırt ve göbek bölgem aşırı yağlı kolumda damarlar gözüküyor ama çok net ve kalın değil tabiki.

20220622_113824.jpg

20220622_113820.jpg

20220622_113756.jpg

20220622_113741.jpg

20220622_113804.jpg

20220622_113800.jpg

20220622_113810.jpg

20220622_113749.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hascey27    10
sinctiyyy, 2 saat önce yazdı:

Selamın aleyküm. F.ş. adlı hocadan bir kür paketi aldım içerik şöyle;

masteron 2 kutu 600 TL
winstrol 1 kutu 270 TL
clen 250
oxandrolone 450
testo prop 3 kutu 750

Hatta ürünler bugün geldi. 190 boy ve 105 kiloyum ama göstermiyorum biraz yagliyim. %25 gibi bi yağ oranım olduğunu düşünüyorum. Aşağı bir kaç resim bırakacağım. Önerilerinizi yazarsanız sevinirim.

Sağ Kol pumpsuz 40 felan sol kol 38 bel basen sırt ve göbek bölgem aşırı yağlı kolumda damarlar gözüküyor ama çok net ve kalın değil tabiki.

abi kısa ester enjeksiyon sıklığı nedeniyle nefret ettiğim esterdir bence podyuma çıkmyacak yada hemen tartı almanı sağlayacak bi hedefin yoksa ki bu ilaçlar seni 45 gün kadar götücek kısa ester olduğu için.Benim tavsiyem testo cypionat ve boldenonla define yapılabilir definisyonda başarılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sinctiyyy    0
hascey27, 34 dakika önce yazdı:

abi kısa ester enjeksiyon sıklığı nedeniyle nefret ettiğim esterdir bence podyuma çıkmyacak yada hemen tartı almanı sağlayacak bi hedefin yoksa ki bu ilaçlar seni 45 gün kadar götücek kısa ester olduğu için.Benim tavsiyem testo cypionat ve boldenonla define yapılabilir definisyonda başarılar

Teşekkürler mesajın için ama bana ne verdiyse ne yazdıysa onu kullanıyorum eczaneden az önce nac600 aldım bide yeşil üçlü enjeksiyon bacakta doğru yere yapmaya caliscam birazdan enjeksiyonu:)

Şuan şekiller bunlar 10 haftalık

IMG-20220622-WA0035.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkay57    13
sinctiyyy, 53 dakika önce yazdı:

Teşekkürler mesajın için ama bana ne verdiyse ne yazdıysa onu kullanıyorum eczaneden az önce nac600 aldım bide yeşil üçlü enjeksiyon bacakta doğru yere yapmaya caliscam birazdan enjeksiyonu:)

Şuan şekiller bunlar 10 haftalık

IMG-20220622-WA0035.jpeg

Nac 600 dışında başka birşey önermidimi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sinctiyyy    0
agfitness, Bir saat önce yazdı:

Bu forma ilac asla gereksiz, vücudun tecrübe kazanması gerekiyor önce, skolyoz oluşumu başlamış ayrıca jineko yatkınlığı kabak gibi ortada ilaçlar yarardan çok zarar getirebilir bu vücut durumuna istinaden. Doğal olarak kontrollü ve sabırlı olarak düzeltmen gereken çok detay var söylemiş olalım yine de karar kişinindir.

Sağlıklı sporlar…

Valla hocam gönül isterdi ki ürünleri almadan buraya gelmiş olmam ama 2000 kusur para gitti e boşa gitsin de istemiyorum bu yüzden önerilere acıgim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
GecedenKalma, 9 dakika önce yazdı:

Hocam merhaba bendede iron pharma testo ent var çoğu kişi boş yada under dose diyor kullanmaya baslayinca bana soylermisin

4-5 hafta sonra test yaptırıp forumda paylaşırsan yardımcı olunur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74
agfitness, 5 saat önce yazdı:

Bu forma ilac asla gereksiz, vücudun tecrübe kazanması gerekiyor önce, skolyoz oluşumu başlamış ayrıca jineko yatkınlığı kabak gibi ortada ilaçlar yarardan çok zarar getirebilir bu vücut durumuna istinaden. Doğal olarak kontrollü ve sabırlı olarak düzeltmen gereken çok detay var söylemiş olalım yine de karar kişinindir.

Sağlıklı sporlar…

Arda hocama aynen katılıyorum, kesinlikle bu formda ilaç milaç düşünmeden sadece diyet ve sporla gidilmeli, ilaçların yararından çok zararı olacaktır hatta o verdiği ilaçları hiç kullanmaman kullanıp da sonuç alamayınca yaşayacağın üzüntüden daha az olacaktır emin ol. İmkanım varsa iade et paranı geri al, zaten ürünleri de underdose kaldı ki testosu %40 falan olan markanın diğer ürünlerinde ne vardır kim bilir, bir de leş gibi ortamlarda üretildiğini düşünürsek 2000tl yi boşa atmak bile o ilaçları vücuduna sokmaktan daha mantıklı olur. Evet para kolay kazanılmıyor ama sağlık da yeri geliyor parayla düzeltilemiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hascey27    10
sinctiyyy, 2 saat önce yazdı:

Ben şimdi kendime enjeksiyon yapmayı denicem ama kalcadan tek başıma nasıl yapicam bilmiyorum bacaktanda çok ağrıyor:)

abi en güzeli kalça bacağa girerken bi acı oluyo neyse geçicen ayna karşısına güzelce kolonyanı sık vurcağın yere vurcağın yeri önce kalemle yıvarlak içine al öyle daha güzel oluyo ondan sonra iğneyi yavaşça batır girince usulca it içeri sonra enjektörü çek damlacıkları gördünmü artık enjektörü itmek kalıyo 30 saniyede yapıştır yavaş yavaş tabi bu sırada ara ara derin nefes al yoksa heyecandan başın döner en azında bende öyle oluyo vurduktan sonra yavaşca çek pamuk koy bitir işi ama yeşik uç kalın oluyo siyah uç adamdır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sinctiyyy    0

Hocam bacak kasina şuan enjekte ettim ama şöyle bir şey oldu önce siringayi sokup biraz geri çektim ki kan gelecekmi diye gelmedi bende verdim ilacı iğneyi çıkarınca kan aktı baya sorun olmamıştır normaldir değil mi? Şuan kan felan yok. Ama büyük ihtimal yarın yine agirmaya baslar ağrı için öneriniz var mı bacak kasına yapınca ağrı yapıyor çünkü. Sizden ricam bir şekilde bi ise girmiş bulundum 10 haftalık bir sürem var. Bu süre içinde bana yardımcı olmanız benim yanımda olmanız. Pazartesi ve cuma mast 1ml ve testo100 1ml toplamda 2 ml olcak şekilde söyledi bana hoca çarşamba da sadece testo100 1ml vurcakmisim. Stanozolu da kürün bitimine 4 hafta kala kullanmaya başlayacak misim günde 3 tablet olacak şekilde yani 6 hafta sonra. Şuan sadece clen buterol saat 12 de 1 tane 4 de 1 tane toplamda 2 tane ilk hafta için kullancam bide her gün oxandrolone 3 adet kullancam 3 et saat arayla. Bu arada günlük 500-700 gram arası et/tavuk yiyorum. Ekmek yok kahvaltıyı bazen es geçiyorum veya zamanım olmadığı için iş yerine gidip hemen plav ve mercimek çorbası yiyip içiyorum. Tavsiyeleriniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hascey27    10
sinctiyyy, 9 saat önce yazdı:

Hocam bacak kasina şuan enjekte ettim ama şöyle bir şey oldu önce siringayi sokup biraz geri çektim ki kan gelecekmi diye gelmedi bende verdim ilacı iğneyi çıkarınca kan aktı baya sorun olmamıştır normaldir değil mi? Şuan kan felan yok. Ama büyük ihtimal yarın yine agirmaya baslar ağrı için öneriniz var mı bacak kasına yapınca ağrı yapıyor çünkü. Sizden ricam bir şekilde bi ise girmiş bulundum 10 haftalık bir sürem var. Bu süre içinde bana yardımcı olmanız benim yanımda olmanız. Pazartesi ve cuma mast 1ml ve testo100 1ml toplamda 2 ml olcak şekilde söyledi bana hoca çarşamba da sadece testo100 1ml vurcakmisim. Stanozolu da kürün bitimine 4 hafta kala kullanmaya başlayacak misim günde 3 tablet olacak şekilde yani 6 hafta sonra. Şuan sadece clen buterol saat 12 de 1 tane 4 de 1 tane toplamda 2 tane ilk hafta için kullancam bide her gün oxandrolone 3 adet kullancam 3 et saat arayla. Bu arada günlük 500-700 gram arası et/tavuk yiyorum. Ekmek yok kahvaltıyı bazen es geçiyorum veya zamanım olmadığı için iş yerine gidip hemen plav ve mercimek çorbası yiyip içiyorum. Tavsiyeleriniz?

abi testoyu bence 2 günde 1 hatta gün aşırı yapman lazım hocan neye göre haftada 2 ml önermiş bilemedim abi yerinde olsam alırım 1 flakon testo cypionat haftalık 400 mg yanına da haftalık 200 boldenon çakarım en fazla 700-800 liran gider kısa ester zor enjeksiyonu ayrı dert maddi açıdan da hemen bitiriyo sen testoyu 2 gümde 1 yap 3 kutı sana 45 gün gidicek mesela yol yakınken kalsın ilaçlar kenarda gel uzun estere geç pişman olmazsın yarışmacı değilsen uzun esterle definasyon yapmanı öneririm

sinctiyyy, 9 saat önce yazdı:

abi hocan ezbere iş yapıyo yüksek yağ oranında winstrolu son 4 hafta kullan demiş neye göre son 4 hafta yarışmacılar son haftalarda kullanıyo sen o hocayı bırak yotubedan araştır ilaçları yada forumdan bak

tarihinde hascey27 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
sinctiyyy, 29 dakika önce yazdı:

Bana instagramdan ulaşabilir misiniz yardım için? ...arut.d....ak0

Forum kurallarına aykırı davranışlarınız dan dolayı sınırsız süreyle platformdan uzaklaştırıldınız. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ozgur32
      Herkese merhaba,
      23 yaşındayım. doğal olarak bu sporu elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum.
      Daha önce 1-2 yıl uğraşmıştım ve bir süre ara vermek zorunda kaldım. Yeniden başladım. Ancak size danışmak istediğim sıkıntım şu. Spora yeniden başlamadan fazla suyumu ve ödemimi atayım diye vücuduma ciddi anlamda kısıtlı kalori sokarak yani tabiri caizse şok diyetler uyguladım. 2 hafta kadar yaptım ve yaklaşık 10 kg kadar attım ancak nedense bi anda kg vermem durdu,10 gün kadar. Daha sonra bunun doğru olmadığını düşünüp protein yağ ve karb dengesi kurarak (180 gr p, 60gr y, 90 gr k ) bir beslenme programı hazırladım ancak yaklaşık 1-1.5 aydır hala kg veremiyorum. görüntüm de değişmiyor. Beslenme ve antrenman olarak yanlış yaptığım bir nokta olduğunu düşünmüyorum. Bir kaç kişiden grenade markasının thermo detonator isimli ürün tavsiyesini aldım ve sipariş ettim onu da kullanmayı düşünüyorum. 
      Şu an aktif olarak:
      boyum 1.86 kilo 105 yağ oranı %23 Kullandığım takviyeler:
      c vitamini d vitami multivitamin omega3 zma arginine whey
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar merhaba,
      Kürümün 5.haftasında test vermiştim total testo yükselmemiş ancak e2 baya yükselmişti.
      Benim sormak istediğim: 2009 dan kalma sol göğüste hafif jinekomasti var şimdi ise sol göğsümde hafif kaşınma ve rahatsızlık hissi oluyor sizce tamoksifen kullanmalı mıyım?

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar testo enanthate + boldenone kürümde 5.haftayı geride bıraktım. Bu gün kan tahlili verdim ama sonuçlara bakılırsa sanırım kullandığım ilaçlar bomboş hiç çalışmamış sizde bir bakarmısınız. İlginç olan total testo hiç yükselmemiş fsh hiç baskılanmamış ama estradiol bir miktar yükselmiş anlamadım gitti daha önce only iran testo kullanırken bile 5.haftada total testo 900 lere gelmişti lh fsh referans değerinin altına düşmüştü.

• Yazan: RasimKadirr
      Hepinize merhabalar.
      spor salonlar kapanmadan 3 hafta önce trenbolone kürüne girmiştim. Salonlar kapandıktan sonra trenbolone'yi bıraktım ve only testo olarak 3 hafta, dozu düşürerek devam ettim ve şu anda hiç kullanmıyorum. Test sonuçlarımda bir sorun yok. Herşey referans aralığında. LH,FSH'ım açık. Testo normal değerlerde.
      Zaten az bucuk bir bilgim var. Bu 3 ncü kürüm olucaktı ama nasip değilmiş  
      1 Haziranda Antalyada spor salonları tekrar açılıyormuş. Şimdi Elimde hala bolca trenbolone ve Testo var. 
      Fakat yaklaşık 1 bucuk aydır antreman yapmadım. Şimdi tam ne yapmam gerekiyor. Salondan açıldığında 1-2 hafta hiç birşey kullanmadan mı yapmam lazım, yoksa 1 ay only testo ile başlayıp sonra mı treni ekleyeyim, yoksa direk 2 sini birden kullanarak 1 haziran itibariyle başlayayım mı?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.