Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Arnoldswazz

Yeni gördüğüm bir marka yurtdışı olduğunu söylediler ama inanmıyorum kullanan varmı pharma group

Önerilen İletiler

Arnoldswazz    4

Merhaba arkadaşlar daha önce hiç görmediğim formda bilgisine dahi rastlamadığım bi ilaç markası kullanan varmı fiyatları hakkında şimdilik bilgi sahibi değilim arkadaş aldı bana gönderdi onaylayan varsa bende alacağım formu biraz zenginleştirelim lütfen arkadaşlar kullandığınız markalar sonucu test sonuçlarını paylaşın insanlar bilgilensin kimse test göndermiyor

78020367-6B0C-4B3D-A3D3-B05057AC7DBA.png 3A1ACF3D-02DC-4161-BB04-E30BF3E89C3F.png D93664B7-0078-4DF5-9C16-8379465E4DC5.png 9BC4ECF1-4293-4836-8181-2C4E307550E0.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hikmetb    59

Site 2018 de rusyada kurulmuş olarak görünüyor. Eroidsde veya başka forumlarda hakkında bilgi yok. Bir satış sitesinde testosu 50€ başka hiçbiyerde bilgi yok

Screenshot_20220617-141909_Chrome.jpg

tarihinde hikmetb tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arnoldswazz    4
hikmetb, 34 dakika önce yazdı:

Site 2018 de rusyada kurulmuş olarak görünüyor. Eroidsde veya başka forumlarda hakkında bilgi yok. Bir satış sitesinde testosu 50€ başka hiçbiyerde bilgi yok

Hocam sitede türk whatsappına bağlandık 😂😂 o başka site teşekkürler

https://www.enovapharma.net/ Bunada bakarmısın

https://gainzlab.com/ Ve buna yurtdışı olduğu söyleniyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Arnoldswazz, 2 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar daha önce hiç görmediğim formda bilgisine dahi rastlamadığım bi ilaç markası kullanan varmı fiyatları hakkında şimdilik bilgi sahibi değilim arkadaş aldı bana gönderdi onaylayan varsa bende alacağım formu biraz zenginleştirelim lütfen arkadaşlar kullandığınız markalar sonucu test sonuçlarını paylaşın insanlar bilgilensin kimse test göndermiyor

Macera aramaya devam edin bakalım .. Kur yükselirken daha da bataklığa sürükleniyor bu sektör 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arnoldswazz    4
PowerWave, 1 dakika önce yazdı:

Macera aramaya devam edin bakalım .. Kur yükselirken daha da bataklığa sürükleniyor bu sektör 😀

Güzel ilacı bulmak kadar zor bişey yokmuş bu işlerde yeniyim hocam hepsi türk malı para var ilaç yok kafayı yedim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Arnoldswazz, 5 dakika önce yazdı:

Güzel ilacı bulmak kadar zor bişey yokmuş bu işlerde yeniyim hocam hepsi türk malı para var ilaç yok kafayı yedim

Güzel ilaç kim yok demiş ? Var var da alan yok .. Çünkü pahallı . Pahallılığın sebebi dolar üzerinden ülkeye giriş yapması . 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arnoldswazz    4
PowerWave, 16 dakika önce yazdı:

Güzel ilaç kim yok demiş ? Var var da alan yok .. Çünkü pahallı . Pahallılığın sebebi dolar üzerinden ülkeye giriş yapması . 

Hocam bana yönlendirin satanı yurtdışı varsa ulaşabileceğim bi yer

PowerWave, 16 dakika önce yazdı:

Gainz lab ürünleri hakkında daha önce konuştunuz bilginiz varmı menşei neresi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219

Zphc ve spectrum yanına gainz anavar kullanıyorum . Fiyatıda makul bir fiyat . Tayland diye biliyorum .. Meditech te bulabilirsen al   

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safak102    7
Arnoldswazz, 10 saat önce yazdı:

Dostum yurt dısındada bizimle ayni durum bos dolu muhabeti ama turkiyede bi kac yerde duydum istege gore yapan kisiler varmis 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Bi ürünün yurtdışı olup olmamasına neden bu kadar takıntılıyız millet olarak anlam veremiyorum. Yurt dışında daha yaygın boş ürünler. Ordaki yarışmacılar bile ürün tedarik konusunda sıkıntı yaşıyorlar. Yurtdışında yarışmaya hazırlanırken ürünü boş çıkan onlarca profesyonel sporcu var. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arnoldswazz    4
PowerWave, 17 saat önce yazdı:

Zphc ve spectrum yanına gainz anavar kullanıyorum . Fiyatıda makul bir fiyat . Tayland diye biliyorum .. Meditech te bulabilirsen al   

Gainz lab bulabildim sadece onunda testosu yok elinde 

Safak102, 10 saat önce yazdı:

Dostum yurt dısındada bizimle ayni durum bos dolu muhabeti ama turkiyede bi kac yerde duydum istege gore yapan kisiler varmis 

En iyisi eczane yine galiba

Equipoise, 8 saat önce yazdı:

Bi ürünün yurtdışı olup olmamasına neden bu kadar takıntılıyız millet olarak anlam veremiyorum. Yurt dışında daha yaygın boş ürünler. Ordaki yarışmacılar bile ürün tedarik konusunda sıkıntı yaşıyorlar. Yurtdışında yarışmaya hazırlanırken ürünü boş çıkan onlarca profesyonel sporcu var. 

Evet ama hammaddeleri daha kaliteli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sietre    25

Yurtdisi içi bilmem de tren Ace kullandım , salonda ki hocada testo npp sini aldı efsane etkili 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hascey27    10
sietre, 7 saat önce yazdı:

Yurtdisi içi bilmem de tren Ace kullandım , salonda ki hocada testo npp sini aldı efsane etkili 

hangi marka

Cengizbh, 14 saat önce yazdı:

Ben cok aradım sp yok hic bir yerde varsa yardimci olurmusun para önemli değil

burak hocada sp vardı herhalde sol attaki whatsap ikonundan ara yardımcı olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloodless    10
PowerWave, 17.06.2022 - 17:13 yazdı:

Zphc ve spectrum dan verim aldın mı? Canada peptid hakkında bilgin var mı bir de? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
demonmask    2
hascey27, 25.06.2022 - 01:59 yazdı:

hangi marka

burak hocada sp vardı herhalde sol attaki whatsap ikonundan ara yardımcı olur

T. F var sp baries

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloodless    10
PowerWave, 17.06.2022 - 17:13 yazdı:

@PowerWave spectrum hakkında tecrübelerini paylaşır mısın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Bloodless, 7/29/2022 - 18:20 yazdı:

@PowerWave spectrum hakkında tecrübelerini paylaşır mısın

Merhabalar … 

Daha yeni gördüm yazınızı..

spectrum pharmanın boldenonu kullanıyorum yaklaşık 10 hafta gibi bir süre oldu .. 3 4 haftadır iştahım hep açık yemek yemede sıkıntı çekmiyorum . Spectrum pharma zphc ürünlerini kullanabilirsin rahatlıkla söyleyebilirm . Yanlız zphc nin sahtesi yapıldı bilgin olsun .. hatta sitesinin uzantısı zphcmedicine.. uyarı olsun size

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bi kaç satıcı 680 lira bolde fiyatı verirken bazıları 850 950 veriyor sen ne kadara almıştın acaba?

PowerWave, 2 saat önce yazdı:

Merhabalar … 

spectrum pharmanın boldenonu kullanıyorum yaklaşık 10 hafta gibi bir süre oldu .. 3 4 haftadır iştahım hep açık yemek yemede sıkıntı çekmiyorum . Spectrum pharma zphc ürünlerini kullanabilirsin rahatlıkla söyleyebilirm . Yanlız zphc nin sahtesi yapıldı bilgin olsun .. hatta sitesinin uzantısı zphcmedicine.. uyarı olsun size

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
kartalfitness, 5 saat önce yazdı:

bi kaç satıcı 680 lira bolde fiyatı verirken bazıları 850 950 veriyor sen ne kadara almıştın acaba?

Sanırım 650 civarıydı .. dolar az daha düşüktü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloodless    10
PowerWave, 17.08.2022 - 17:43 yazdı:

Merhabalar … 

Teşekkür ederim yanıtın için. Etki olarak nasıl peki hacim aldın mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104

seneyi bekleme bu kışı seyret :D faiz haram indir anam indir..... ama bireysel ve ticari faiz uçmuş çok sinirliyim çok..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloodless    10
Arnoldswazz, 17.06.2022 - 14:43 yazdı:

Gainz lab ben kullandım. Fiyatına göre kötü ürün. Maliyeti en fazla 10 dolar ki getiren kişi örneğin testosteron propionatı 5 dolar civarına getirip en az 30a satıyor. Başka marka bul öyle çok iyi bir ürün değil. Made in cyprus yazıyor Tayland da üretiliyor ne alakaysa. Ugl ürün 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: necmi45
      Hocalarım merhabalar kıl batması için gittiğimde doktor yağ bezelerinden kaynaklandığını onları kurutmak için zerotanin kullanacağımızı söyledi ben halihazırda 500 mg only testo küründeydim bu benim ilk kürüm şimdi zerotanine başlıyacağım için sizce testoyu bırakmalı mıyım? @Askabar @metinav @Diver @SantoR @godofdark @otopsicikedi @rastlantisal
    • Yazan: gigabatu
      Herkese iyi forumlar...
      12 haftalık bir kür yaptım, ilk kürümdü.
      1-4. Hafta - 300mg Testo E, 300mg Boldenon. 4-10. Hafta - 450mg Testo E, 300mg Boldenon, 200mg Deca. 11. Hafta - 450mg Testo E. 12. Hafta - 200mg Testo E. Kür'üm bitti üstünden 2 hafta geçti kan testime göre doğru pct uygulaması nasıl olmalıdır?
      Elimde Ovitrelle, Klomen, Arimidex, Tamoxifen var nasıl bir yol izlemeliyim?
      Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler. @otopsicikedi @SantoR @metinav @Askabar @rastlantisal @SPECTRE

Hepinize merhabalar hocalarım yarın testo e. kürümün yanına clen ekliycem forumlarda çok okudum yan etkilerini açıkçası only testo e hiçbir yan etkisi yapmadı ve çok iyi fayda aldım şimdi hazır ramazandayken 1 ay clen kullanıp yağ oranımı 16 dan 11-12 lere indirmek istiyorum sert bir diyetle güncel
      bw 16 kilo 88 boy 187 Yardımcı olabilir misiniz dozajlarda  ve yan etkisini minumuma nasıl indiririm q10 ve taurin kullanayım diyorum ideal midir sizce ilaç 0.40 mcg çok teşekkürler şimdiden ve açıkçası uyku tutturmuyor diyenler olmuş mühendislik öğrencisiyim pek uyuyamıyorum zaten yoğunluktan işime geliyor hatta 
      Hocalarım merhabalar
      Çncelikle 12. haftamdayım;
      testo e 500 mg (NOXY MARKA) Alıyorum ilk kürümde deneyim elde etmek amacıyla Burak hocadan noxy aldım ve 8 kg aldım 80 olan bencim 2 ayda 110 u gördü 25 lerle press atarken 40kg incline bench presse geçtim inanılmaz bir güç kazandım ve test sonuçlarım olsun cinsel arzum olsun hiçbir problemim çıkmadı.
      Benim sorum şu:
      testo e 8 hafta oxa ve clen eklesem nasıl olur? Şuan 89 bw 16 yağ oranım var çok teşekkürler şimdiden cevaplarınız için
    • Yazan: gigabatu
      Öncelikle selamlar, herkese iyi forumlar...
      PCT için siz değerli hocalarımdan yardım bekliyorum...
      İlk kürümdü 12 haftalık bir kür'dü, verim aldım. 
      1-4. Hafta - 300mg Testo E, 300mg Boldenon. 4-10. Hafta - 450mg Testo E, 300mg Boldenon, 200mg Deca. 11. Hafta - 450mg Testo E. 12. Hafta - 200mg Testo E. Kür içi müdahalerimi anlatayım kısaca. Cinsel problemim olmadı, testisler atrofiye uğramaması adına 6. haftada bir kutu klomen kullandım, yine 6. haftada prolaktinim yükseldiği için 1 tane dostinex içtim. Jinekomasti başlangıcım var göğüs uçlarımda hassasiyet hissettiğimde tamoxifen kullandım.
      Son enjeksiyonun üstünden 6 gün geçti 2 gün önce kan verdim kan sonuçlarımı aşağıya bırakıyorum. 
      Elimde Ovitrelle, Klomen, Arimidex, Tamoxifen var nasıl bir yol izlemeliyim?
      Bunları hangi dozda ne kadar aralıklarla kullanmalıyım?
      Ovitrelle kalçadan kas içine mi, Karından deri altına mı uygulanıyor?
      Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler... @metinav @Askabar @rastlantisal @otopsicikedi

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.