Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

İngiliz Kemal

Aburaihan markası hakkında

Önerilen İletiler

Merhabalar son günlerde Aburaihan markasının çeşitli ürünlerini görmeye başladım. Deca, Superdrol, Yohimbine, Propiant ve daha nicesi merak ettiğim konu şu. Bu ilaçlar gerçekten Aburaihan tarafından mı üretiliyor yoksa el altından üretilip Aburaihan ismini mi kullanıyorlar? Eğer geçrekten Aburaihan tarafından üretiliyor ise hemen hemen her satıcıda Testo E. varken neden bu ürünler Türkiye piyasasına girmiyor? kendi kanaatimce bu hiçbir satıcının işine gelmez çünkü bu ürünler piyasaya girerse underground markalara olan yönelme azalır. Bu ürünlerin fiyatının underground markalardan ucuz olması ve laboratuvar da üretilen eczane ilaçları olması birçok sporcuyu bu tarafa çeker. Muhtemelen satıcıların underground ürünlerdeki kar marjı daha yüksek olduğu için bu ürünleri piyasaya sokmuyorlar. Tabi bunlar benim düşüncelerim net bilgi almak için bu soruyu hocalarıma da sormak istedim

@Loving

@metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.197

Merhaba; sadece tek örnek üzerinden gideyim 8 yılı aşkındır Aburaihan konusunda destek vermeye çalışan biri olarak. 

Aburaihan-Nandrolone-Decanoate.thumb.jpg.6791050400ff187cdc10a71ed4edf430.jpg

Aburaihan deca mesela bu her ampul 100 mg ve kürlerde genelde min. 400 mg kullanılır adam haftada 4 ampul vurursa 2 haftada kutu bitiyor ve astarı yüzünü geçiyor misal balkan deca 10 ampul 200 mg haftada 2 ampul yetiyor haliyle bu destek sağlayanlar için çok mantıklı değil mg konusundan sebep diğer yazdığınız her ürünün de bu gibi mantıklı açıklamaları var ben sadece birisi üzerinden cevap vermek istedim. Profesyonel birisi 600,800 mg kadar çıkabiliyor deca da haftada 1 kutu demek buda :) O yüzden şahsen benim yönetim şeklim bu yönde diğer gruplarına belli mesafedeyim o yüzden.

Keyifli forumlar.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arnoldswazz    4
İngiliz Kemal, 16.06.2022 - 15:16 yazdı:

Merhabalar son günlerde Aburaihan markasının çeşitli ürünlerini görmeye başladım. Deca, Superdrol, Yohimbine, Propiant ve daha nicesi merak ettiğim konu şu. Bu ilaçlar gerçekten Aburaihan tarafından mı üretiliyor yoksa el altından üretilip Aburaihan ismini mi kullanıyorlar? Eğer geçrekten Aburaihan tarafından üretiliyor ise hemen hemen her satıcıda Testo E. varken neden bu ürünler Türkiye piyasasına girmiyor? kendi kanaatimce bu hiçbir satıcının işine gelmez çünkü bu ürünler piyasaya girerse underground markalara olan yönelme azalır. Bu ürünlerin fiyatının underground markalardan ucuz olması ve laboratuvar da üretilen eczane ilaçları olması birçok sporcuyu bu tarafa çeker. Muhtemelen satıcıların underground ürünlerdeki kar marjı daha yüksek olduğu için bu ürünleri piyasaya sokmuyorlar. Tabi bunlar benim düşüncelerim net bilgi almak için bu soruyu hocalarıma da sormak istedim

@Loving

@metinav

Aburaihan Enanthate 325 tl den satışa çıkıyor bana artık bununda çakmasını yaptıklarını düşündürüyor satan adamın attığı fotoğraf 

23763E74-C020-4821-A621-CE1A16D1ABD8.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    634
İngiliz Kemal, 16.06.2022 - 15:16 yazdı:

@Loving

@metinav

Aburaihan Deca, test prop ve oxandrolone  görmüştüm ancak superdrol ve yohimbine hiç görmedim. Superdrol ve yohimbine fotoğrafları varsa atabilir misin? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
osmwn    10
Arnoldswazz, 3 saat önce yazdı:

Aburaihan Enanthate 325 tl den satışa çıkıyor bana artık bununda çakmasını yaptıklarını düşündürüyor satan adamın attığı fotoğraf 

Hiçbir markadan emin olamayacak mıyız? Bu nedir ya arkadaş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Arnoldswazz, 3 saat önce yazdı:

Büyük ihtimal sahte .. Bize gelen ürün etiketi bunda yok 

piyasa da sahtesi yapılamayan ürün tercih et derim . 
Zphc ve spectrum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
PowerWave, 2 saat önce yazdı:

Zphc ve spectrum

spectrum sahtesi yok mu ? orj daha zor buluyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.397
hectordoyle, 7 saat önce yazdı:

Aburaihan Deca, test prop ve oxandrolone  görmüştüm ancak superdrol ve yohimbine hiç görmedim. Superdrol ve yohimbine fotoğrafları varsa atabilir misin? 

Yohimbine var İran ben kullandım gayet etkili sol alttaki butondan Bilgi alabilirsin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muro9078    24

Emrah bey etki olarak ne gördünüz kaç kutu kullandıgınız günlük kaç mg ve nasıl kullandınız 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halfmoon37    31
PowerWave, 17.06.2022 - 18:36 yazdı:

Zphc ve spectrum

Hocam bi arkadaş daha sormuş ben de sorayım. Gerçekten zphc ya da spectrum markasının sahtesi yok mu? Hepsi mi orjinal? Mesela ben birkaç fiyat aldım 900 diyen de oldu 600 diyen de nasıl güvenelim çok uçuk farklar var. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Halfmoon37, 15 saat önce yazdı:

Hocam bi arkadaş daha sormuş ben de sorayım. Gerçekten zphc ya da spectrum markasının sahtesi yok mu? Hepsi mi orjinal? Mesela ben birkaç fiyat aldım 900 diyen de oldu 600 diyen de nasıl güvenelim çok uçuk farklar var. 

Misal zphc diğer markalara göre daha güvenli . 
özel kabartma flakonu mevcut . Bende meditech tren mix te mevcut . Ama ülkemizde sahtesini de yapmışlar . Geçmişte yapılmış bir marka varsayalım ve daha üretilmiyor ya da doğrulaması vs yok . Türkler onun sahtesini yapıp markaya yakın site adı  alarak sahteciliği devam ettiriyorlar . Misal watson ..

Meditech tren mix flakon 1400 liraya aldm .

adamlar tren e a parabolan testo hepsini 400 e satıyor 😂😂 ( türk sitesinde)

çinde bile flakonlar 50 dolar masrafsız gerisini sen hesapla 
yurtdışı malları kâr bırakmıyor o yüzden arada fark olabilir .. 

tarihinde PowerWave tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halfmoon37    31
PowerWave, 33 dakika önce yazdı:

Misal zphc diğer markalara göre daha güvenli . 
özel kabartma flakonu mevcut . Bende meditech tren mix te mevcut . Ama ülkemizde sahtesini de yapmışlar . Geçmişte yapılmış bir marka varsayalım ve daha üretilmiyor ya da doğrulaması vs yok . Türkler onun sahtesini yapıp markaya yakın site adı  alarak sahteciliği devam ettiriyorlar . Misal watson ..

Meditech tren mix flakon 1400 liraya aldm .

adamlar tren e a parabolan testo hepsini 400 e satıyor 😂😂 ( türk sitesinde)

çinde bile flakonlar 50 dolar masrafsız gerisini sen hesapla 
yurtdışı malları kâr bırakmıyor o yüzden arada fark olabilir .. 

Spectrum için 600/700 fiyat verenler için ürün sahte mi diyelim yani 1k’dan aşağı ürün yok mu orjinal tam anlamadım. :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Halfmoon37, 3 saat önce yazdı:

Spectrum için 600/700 fiyat verenler için ürün sahte mi diyelim yani 1k’dan aşağı ürün yok mu orjinal tam anlamadım. :) 

Evet anlamamışsın . En pahalı ürün tren türevi ilaçlardır ..

ortalama boldenon testo deca vs 700 800  civarı .. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving, 17.06.2022 - 15:08 yazdı:

Merhaba; sadece tek örnek üzerinden gideyim 8 yılı aşkındır Aburaihan konusunda destek vermeye çalışan biri olarak. 

Aburaihan-Nandrolone-Decanoate.thumb.jpg.6791050400ff187cdc10a71ed4edf430.jpg

Aburaihan deca mesela bu her ampul 100 mg ve kürlerde genelde min. 400 mg kullanılır adam haftada 4 ampul vurursa 2 haftada kutu bitiyor ve astarı yüzünü geçiyor misal balkan deca 10 ampul 200 mg haftada 2 ampul yetiyor haliyle bu destek sağlayanlar için çok mantıklı değil mg konusundan sebep diğer yazdığınız her ürünün de bu gibi mantıklı açıklamaları var ben sadece birisi üzerinden cevap vermek istedim. Profesyonel birisi 600,800 mg kadar çıkabiliyor deca da haftada 1 kutu demek buda :) O yüzden şahsen benim yönetim şeklim bu yönde diğer gruplarına belli mesafedeyim o yüzden.

Keyifli forumlar.

Çok iyi abladım hocam teşekkürler 

hectordoyle, 17.06.2022 - 15:36 yazdı:

Hocam internet üzerinde arama yaparsan bulabilirsin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.