Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Arnoldswazz

Enova pharma swiss pharma tecrübeli arkadaşlar

Önerilen İletiler

Arnoldswazz    4

Dün bir tanıdık vasıtası ile bu markaları gördüm kullanan varmı yorum yazarsanız çok sevinirim kaliteli ye benziyor ilaçlar fiyatları ampullerin sahtesinin yapılmadığını duymuştum

*🔷Swiss🔷*

✴️Test propionate 230
✴️Test Enanthate 240
✴️Test cypionate 240
✴️Testmix 250
✴️Deca 270
✴️Boldenone 270
✴️Npp  290
✴️Winstrol depot 280
✴️Masteron 310
✴️Trenbolone acetate 340
✴️Trenbolone enanthate 360
✴️Parabolan 330
✴️Masteron Enanthate  320

✴️Danabol 220
✴️Winstrol tablet 220
✴️Turinabol 270
✴️Oxandrolone 320
✴️Clenbuterol 170
✴️Anapolon 290

*🔷Enova🔷*

✴️Testosteron propionate 290₺
✴️Testosteron Enanthate 320₺
✴️Testosteron cypionate 320₺
✴️Boldenone 360₺
✴️Nandrolone Deca note 360₺
✴️Nandrolone phenylpropionate 360₺
✴️Trenbolone enantate 420₺
✴️Drostolone enanthate 420₺

✴️Anavar-10mg 430₺
✴️Stromba-10mg 320₺
✴️Danabol-10mg 280₺
✴️Turinabol-10mg 300₺
✴️Clenbuterol-40mcg 190₺

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arnoldswazz    4
Aydınbaba, 11 dakika önce yazdı:

Enova made in izmir diye biliyom 

Yapma hocam 😁 güzelmi kullandınızmı

tarihinde Arnoldswazz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74

Yerli malı yurdun malı :D swiss prop vurdum muhtemelen %30-40 falan dolu vurduğumun çok altında çıktı sonuçlar, testodan bile çalan markanın diğer ürünlerini bedava verseler kullanmam şahsen, bu işi yapacaksan adam akıllı bütçe ayırıp bilindik sağlam ürünleri kullanmaktan yanayım ben, öyle sırf çalışıyor diye ot pharma, b*k pharma kullanmayı doğru bulmuyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safak102    7
Arnoldswazz, 3 saat önce yazdı:

Dün bir tanıdık vasıtası ile bu markaları gördüm kullanan varmı yorum yazarsanız çok sevinirim kaliteli ye benziyor ilaçlar fiyatları ampullerin sahtesinin yapılmadığını duymuştum

*🔷Swiss🔷*

✴️Test propionate 230
✴️Test Enanthate 240
✴️Test cypionate 240
✴️Testmix 250
✴️Deca 270
✴️Boldenone 270
✴️Npp  290
✴️Winstrol depot 280
✴️Masteron 310
✴️Trenbolone acetate 340
✴️Parabolan 330

✴️Danabol 220
✴️Winstrol tablet 220
✴️Turinabol 270
✴️Oxandrolone 320
✴️Clenbuterol 170
✴️Anapolon 290

*🔷Enova🔷*

✴️Boldenone 360₺

✴️Anavar-10mg 430₺
✴️Stromba-10mg 320₺
✴️Danabol-10mg 280₺
✴️Turinabol-10mg 300₺
✴️Clenbuterol-40mcg 190₺

Enova guzel ama suan ele ayaga cok dusmus icerikde dusmustur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
osmwn    10
Aydınbaba, 3 saat önce yazdı:

Enova made in izmir diye biliyom 

Bu fiyatlara zaten yurtdışı malı olmayacağını herkes biliyor. Arkadaşın konu açma amacı ilaçların ne kadar çalıştığını öğrenmek. Yerli olup olmaması değil mevzu

Arnoldswazz, 4 saat önce yazdı:

*🔷Swiss🔷*

✴️Test propionate 230
✴️Test Enanthate 240
✴️Test cypionate 240
✴️Testmix 250
✴️Deca 270
✴️Boldenone 270
✴️Npp  290
✴️Winstrol depot 280
✴️Masteron 310
✴️Trenbolone acetate 340
✴️Parabolan 330

✴️Danabol 220
✴️Winstrol tablet 220
✴️Turinabol 270
✴️Oxandrolone 320
✴️Clenbuterol 170
✴️Anapolon 290

*🔷Enova🔷*

✴️Boldenone 360₺

✴️Anavar-10mg 430₺
✴️Stromba-10mg 320₺
✴️Danabol-10mg 280₺
✴️Turinabol-10mg 300₺
✴️Clenbuterol-40mcg 190₺

Swiss boş enovayı duymadım daha önce

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arnoldswazz    4
Ruthless, 23 saat önce yazdı:

Yerli malı yurdun malı :D swiss prop vurdum muhtemelen %30-40 falan dolu vurduğumun çok altında çıktı sonuçlar, testodan bile çalan markanın diğer ürünlerini bedava verseler kullanmam şahsen, bu işi yapacaksan adam akıllı bütçe ayırıp bilindik sağlam ürünleri kullanmaktan yanayım ben, öyle sırf çalışıyor diye ot pharma, b*k pharma kullanmayı doğru bulmuyorum 

Hocam valla sıkıntı yok o konuda sadece sağlam ilaçlar bulamıyorum kimsede yok artık Balkan felan satan varsa bana ulaşsın

tarihinde Arnoldswazz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

İlk çıktığı zamanlar 2 markayı da kullandım dolu dolu çalıştı, şuan ne durumda bilmiyorum. İçeriklerinin düştüğünü duydum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Arnoldswazz, 6/15/2022 - 18:00 yazdı:

*🔷Swiss🔷*

✴️Test propionate 230
✴️Test Enanthate 240
✴️Test cypionate 240
✴️Testmix 250
✴️Deca 270
✴️Boldenone 270
✴️Npp  290
✴️Winstrol depot 280
✴️Masteron 310
✴️Trenbolone acetate 340
✴️Parabolan 330

✴️Danabol 220
✴️Winstrol tablet 220
✴️Turinabol 270
✴️Oxandrolone 320
✴️Clenbuterol 170
✴️Anapolon 290

*🔷Enova🔷*

✴️Boldenone 360₺

✴️Anavar-10mg 430₺
✴️Stromba-10mg 320₺
✴️Danabol-10mg 280₺
✴️Turinabol-10mg 300₺
✴️Clenbuterol-40mcg 190₺

Enovayı bilmem ama swiss çöp ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: necmi45
      Hocalarım merhabalar kıl batması için gittiğimde doktor yağ bezelerinden kaynaklandığını onları kurutmak için zerotanin kullanacağımızı söyledi ben halihazırda 500 mg only testo küründeydim bu benim ilk kürüm şimdi zerotanine başlıyacağım için sizce testoyu bırakmalı mıyım? @Askabar @metinav @Diver @SantoR @godofdark @otopsicikedi @rastlantisal
    • Yazan: Tuna59baba
      Merhaba arkadaşlar,
      Hangisini tercih etmeliyim?
      Swiss marka 10 mg 100 kapsul yohimbine hclsini mi tavsiye edersiniz? Muscletechin zayıflama kapsüllerini mi? (56 mg yohimbe extract) Bir diğer sorum:
      Extract ne demek? HLC ne demek?
    • Yazan: Zyzzz
      Merhaba arkadaşlar, 
      Swiss Optimum zphc magnus Tedarikçisinde iran testesteron var bildiğiniz gibi yukarıdaki markalar sahte veya merdiven altı olarak çok fazla yer alıyor piyasada.
      İran testesteronu da öyle mi değerlendirmeliyim satın almadan?
    • Yazan: gigabatu
      Herkese iyi forumlar...
      12 haftalık bir kür yaptım, ilk kürümdü.
      1-4. Hafta - 300mg Testo E, 300mg Boldenon. 4-10. Hafta - 450mg Testo E, 300mg Boldenon, 200mg Deca. 11. Hafta - 450mg Testo E. 12. Hafta - 200mg Testo E. Kür'üm bitti üstünden 2 hafta geçti kan testime göre doğru pct uygulaması nasıl olmalıdır?
      Elimde Ovitrelle, Klomen, Arimidex, Tamoxifen var nasıl bir yol izlemeliyim?
      Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler. @otopsicikedi @SantoR @metinav @Askabar @rastlantisal @SPECTRE

• Yazan: necmi45
      Hepinize merhabalar hocalarım yarın testo e. kürümün yanına clen ekliycem forumlarda çok okudum yan etkilerini açıkçası only testo e hiçbir yan etkisi yapmadı ve çok iyi fayda aldım şimdi hazır ramazandayken 1 ay clen kullanıp yağ oranımı 16 dan 11-12 lere indirmek istiyorum sert bir diyetle güncel
      bw 16 kilo 88 boy 187 Yardımcı olabilir misiniz dozajlarda  ve yan etkisini minumuma nasıl indiririm q10 ve taurin kullanayım diyorum ideal midir sizce ilaç 0.40 mcg çok teşekkürler şimdiden ve açıkçası uyku tutturmuyor diyenler olmuş mühendislik öğrencisiyim pek uyuyamıyorum zaten yoğunluktan işime geliyor hatta 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.