Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Berkay57

Burak hocayla(before-after)

Önerilen İletiler

Berkay57    13

Herkese selamlar Burak Hocayla  21 gün önce ligandrol-cardarine kürüne girdim amacım sağlam beslenme,spor ve kardiyoyla vücut yağ oranımı indirip elimden geldigince kas yapmaktı

21 günlük süreçte çok şükür her hangi bir yan etki almadım ve Burak hocaya aklımda takılan her soruyu sorduğumdada dakikalar içinde dönüş yapıp bilgilendiriyordu beni

Süreçte malesefki 1 haftadan sonra kardiyoyu neredeyse hiç yapamadım ve antrenmanları 45 dakkada yapıp çıkıyordum tek bölge şeklinde haftada 6 gün biraz daha asılsaydım şuanki halimden belki çok daha iyi olurdum neyse önümüzde 1 aylık bir süreç daha var bakalım

4 yıldır vücut geliştirme uğraşıyorum Kg.85 den 80 81 civarı boy.181 

@metinav @agfitness @hectordoyle

63AA5AC0-C853-420C-9DD9-80D4D08456D7.png 450C9560-F279-46D4-B233-68E8E36F8346.png 0A3E85C5-4D63-46B1-AF92-0A57029FA8AE.png

FB319F28-C97D-4DD9-A367-9E6A6CCEF3E9.jpeg

• Beğen 4
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GecedenKalma    15

Gözlerime inanamıyorum orjinal sarms olunca nasıl da etki ediyor 21 günde birde vallahi şaşırtici konunun takibindeyim hocam haftada bir forumunuzu atarsanız çok güzel olur birde beslemeniz nasil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mnsr    3

21 günde bu denli bi değişim çok iyi, hatta uçuk. Tebrikler ve devamında da başarılar dilerim ancak maintenance kalorisinin baya altında kaldın sanırım kardiyoyu da kestiğine göre? Bir de ek bir şey var mı clen, yohimbine vs?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkay57    13
GecedenKalma, 43 dakika önce yazdı:

Gözlerime inanamıyorum orjinal sarms olunca nasıl da etki ediyor 21 günde birde vallahi şaşırtici konunun takibindeyim hocam haftada bir forumunuzu atarsanız çok güzel olur birde beslemeniz nasil

Sağolun hocam beslenme günde ortalama 200-250 gr karb.yulaf-basmati pirinç şeklinde

600-700 gr tavuk göğsü- 6 yumurta 2sarı aradada hindi füme kahvaltıda 

mnsr, 16 dakika önce yazdı:

21 günde bu denli bi değişim çok iyi, hatta uçuk. Tebrikler ve devamında da başarılar dilerim ancak maintenance kalorisinin baya altında kaldın sanırım kardiyoyu da kestiğine göre? Bir de ek bir şey var mı clen, yohimbine vs?

Herhangi bir altarnetif kullanmadım creatin-tribulus dışında 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkay57    13
desperado, 2 dakika önce yazdı:

Tebrik ederim baya iyi gelişim. Dozajlar nedir dostum ligandrol ve cardarinin

İkiside her gün 1.0 şeklinde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkay57    13
agfitness, Bir saat önce yazdı:

Valla Burak desteği vermiş sen de başarmışsın. Tebrikler. Azimle devam et, eksiklerini fark edip üstüne düşerek.

Sağlıklı sporlar…

Sağolun hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Welldeir
      Öncelikle herkese merhaba 3.5 yıldır spor yapıyorum başladığımdan beri 20 kiloya yakın kütle kazandım ve şuan 18 yaşındayım mk-677 kullanmayı düşünüyorum herhangibir hormon baskılayıcı etkisine rastlamadım fakat kişiden kişiye değişmekle beraber etkili veya etkisiz diyenler var kimisi hiçbir işe yaramadığını söylüyor sizce nasıldır kullanılır mı veya gereksiz mi ?
    • Yazan: Rheiwa
      Merhaba,
      24 yaşındayım ve SARM kullanmak istiyorum fakat Türkiye'de de orijinal zor bulunuyor galiba. Bu yüzden orijinal SARMs nasıl temin edebilirim? Sol altta ki wp butonundan ORIJINAL SARM temin etme imkanım var mı? Varsa ortalama mk677 fiyatı nedir. Baktım ama fiyat göremedim, birde son olarak;
      GrimLabs Ruthless dolu mu?  instagram satıcıları var bu marka ürünleri Amerika'dan yani orijinal satıcıdan temin ettiğini söylüyor sizce nedir ne değildir? Ortalama fiyatı 60-62 dolar (60cap) yaklaşık 2100-2300 arası satıyor bahsettiğim hesap.
    • Yazan: enes2525
      Merhaba, Sarms yaza merhaba kombinasyonu hakkında bilgi almak istiyorum fakat kullanan kişi çok göremedim sizce sarms ile yaza güzel bir vücutla girilir mi aranızda kullanan ve etkisini gören var mı? Sarms genel olarak işe yarıyor mu herkese iyi forumlar.

• Yazan: n4s1bxx
      Selamlar,
      Severek yaptığım bu sporda ki kür serüvenim hiç bir zaman istediğim gibi gitmedi.
      Gerek karşıma çıkan hocalar ve referanslar komple yanlıştı. Bu kadar benimseyip yaptığım bu sporda isteklerimi varolan maddiyatımla dahi karşılayamamak oldukça can sıkıcı olmakla birlikte bir çok noktada soğutma aşamasına geliyordu. Şu anda bıraktığım 2 aylık süreçte sonra oldukça yağlandım dolayısıyla sert bir diyetle arınma dönemi diye tabir edebileceğim bir döneme başladım. Bu sürecin (1 ay) sonunda basit ve temel diye tabir edebileceğim bir kür yapmak istiyorum. Artık işin renkli tarafında değil daha öz tarafında sürdürülebilir bir plana ihtiyacım var. Kan testlerimi yakın zamanda paylaşacağım.
      Kullanmam gereken ürün önerilerini bekliyorum

Hedef; Temiz bulk süreci beraberinde kas kütlesi kazanımı...
    • Yazan: ferhyme
      Merhaba beyler haftalardır güvenebileceğim rad140 yk11 mk677 bulk kürü markaları arıyorum
      Rüyama girmeye başladı artık marka isimleri bi tane buluyorum burada aratıyorum sahte başka buluyorum sahte yine buluyorum sahte bana artık birisi bu üç ürünün orijinal güvenilir halde satıldığı memnun kaldığı bir satıcı marka site vs. verebilir mi ?
      Kafayı yemek üzereyim artık lütfen yardımcı olun seviliyorsunuz 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.