Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

sdsvg

18 yaş sarms(mk-677)

Önerilen İletiler

sdsvg    0

Merhabalar,18 yaşındayım 2 yıldır fitness yapıyorum katettiğim yoldan çok memnunum fakat kendimi hala zayıf gibi hissediyorum.Testesteron kullanmayı düşünmüyorum buyüzden sarmslara yöneldim.MK-677 Alıp maksimum düzeyde beslenmeyi ve kilomu arttırmayı düşünüyorum.Bir tüp yeterli olacak mıdır? Sizin fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi öğrenmek istiyorum,teşekkürler.

tarihinde sdsvg tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Larues    235
sdsvg, 14.06.2022 - 13:40 yazdı:

Merhabalar,18 yaşındayım 2 yıldır fitness yapıyorum katettiğim yoldan çok memnunum fakat kendimi hala zayıf gibi hissediyorum.Testesteron kullanmayı düşünmüyorum buyüzden sarmslara yöneldim.MK-677 Alıp maksimum düzeyde beslenmeyi ve kilomu arttırmayı düşünüyorum.Bir tüp yeterli olacak mıdır? Sizin fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi öğrenmek istiyorum,teşekkürler.

18 yaşında şu ne oldguu belli olmayan kimyasalları vücuduna sokma kardeşim biraz daha yükle n illa kilo alırsın inan bana şimdi gözüne zor görünebilir ama 23 24 yaşına geldiğinde iyi ki girmemişim dersin sarms bile olsa sonuçta farmakolojik ürün 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JalesX    1
Berkay57, Bir saat önce yazdı:

Tiktokçu kardeşim sende hoşgeldin .)

Tiktokla ne alakası var kankam. MK677 e para vereceğine only testo yap daha iyidir ondan :D ciddi gereksiz sarmslar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
just    8

mk677 den alacağın yarar bence iştah açması olur bulk dönemine girmeyi planlıyorsan. Evet GH salınımını arttırıyor yağ yakıyor vs vs ama bunlar sana bir kürün koyduğu kadar kütle asla vermiyor zaten başka şeylerle stacklenerek kullanılıyor genellikle. Ben mk677 kullandığımda işte dediğim gibi iştah açması çok işime yaramıştı ama dozajı iyi ayarlamak gerekiyor çünkü gece yatmadan önce alırsan o açlıkla uyumak eziyet oluyor.

Ek olarak PCT vs gerektirmiyor zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkay57    13
JalesX, 2 saat önce yazdı:

Tiktokla ne alakası var kankam. MK677 e para vereceğine only testo yap daha iyidir ondan :D ciddi gereksiz sarmslar

Dostum profil resmini görünce aklıma geldin geçen canlı yayından muhabbet etmiştik .)

sarmsa gelince mk677 kullanmadım fakat ligandrol ve cardarin ikilisini kullandım before afteranıda paylaştım sayfada gerçekten orijinalleri işe yarayan cinsten 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir41    2

16 yaşındayım mk667 kullamıyorum yan etki olarak uyku ve halsizlik var şekerden dolayı, testo kullanmaktansa sarms bence daha iyi tek hasarı karaciğerde oldu bende oda karaçiğer koruyucu ile hal olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
sdsvg, 14.06.2022 - 13:40 yazdı:

Gerçeği bile gereksiz ki senin alacakların max iştah açar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Phonk G
      Merhabalar
      Sarms kullanmak istiyorum. Cardarine + yohimbin ile kombinlemek istiyorum (6 hafta cardarine ve yohimbin 10 mg olucak şekilde )ama internette araştırdığımda sarms sonrası pct gerektiğini kimisi ise gerekli olmadığını söylüyor bu konu hakkında bilgi verir misiniz pct gerekiyorsa hiç bulaşmak istemiyorum. Kullanmak isteme sebebim hiç gitmeyen bel simitlerimden artık rahatsız oldum ne yaparsam gitmiyorlar 90 kilodan 72 kiloya düşmüstüm kemiklerim sayılırkende bel bölgem çok absürt şekilde duruyordu yağ oranım 19 kilom 86 şuan boy 183 cm
    • Yazan: fiorentina
      Hocalarım abilerim kardeşlerim selam. Ara verme durumları olsada 3.5yıl önce başladim ve iyi kötü bir gelişim elde ettim bu saatten sonra çok ilerleyeceğini düşünemiyorum artık kafam kaç zamandır ilaca girme düşüncesinde ama derdim yarısmacı olmak falan değil çıtırdan ilerlememi desteklesin en az zararla bu işin içinden çıkmak istiyorum. O yüzden sizce tek başına mk677 mi kullanmak daha mantıklı yoksa only testo ya da only sustanon mu? Yardımcı olursanız sevinirim
      Ölçüler:
      omuz 139  Kol 41.5  Bel 98 Kg 93
    • Yazan: Ferhelm
      GEP'in Ligandrolü ve Brawn'ın Mk677'sini aldım, kullanıma daha başlamadım ikisi beraber kullanımda pct gerekir mi? Ve dozajlar nasıl olmalı?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.