Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

FurkanAykanatt

2 sene sonra ilk kür enjeksiyonumu dün yaptım.

Önerilen İletiler

Selamlar güzel insanlar 2 senelik bir naturel serüveninden sonra uzun süredir araştırma yapıp bilgi sahibi olduğum konuda ve sağlam kaliteli bir hoca bulmamla birlikte ilk enjeksiyonumu yaptım şansıma hiç ödem yapmadı çok az bir ağrı çektim. Yaşım 29 Boyum 196 Kilo 88-92 arasında değişiyor güncel formumu ve kür planlamamı aşağıda paylaşacağım

KÜRÜN PLANLAMASI
1-15 HAFTA 500 MG TESTO PRİOPONATE 
PAZARTESİ: 2ML
ÇARŞAMBA:1ML
CUMA: 2ML

1-12 HAFTA KADAR 300 MG MASTERONE 
PAZARTESİ 1: ML 
ÇARŞAMBA : 1ML
CUMA: 1ML

1-12 HAFTA KADAR 500 MG BOLDENONE
PAZARTESİ: 1ML
ÇARŞAMBA:0.5ML
CUMA: 0.5ML
TRENBOLONE KULLANIRKEN HER HAFTA PAZARTESİ 1 MG CABASER ALIYORUZ. TRENBOLONE BİTİNCE CABASERİDE KESİYORUZ

1-7 HAFTA 50 MG WİNSTROL
Sabah kardiyodan sonra 2 tablet
antremandan sonra 3 tablet

Ek olarak tüm supplementlerim vitaminlerim karaciğer böbrek koruyucu sperm attırıcı hepsi mevcut daha önceden hepsini küre gireceğim için almıştım maddiyat kısmında pek bir problemim yok ne kadar çok zengin sporuda olsa. Dün testo ve masteronu birleştirip vurdum winstrolde kullanıyorum şuanda hocam boldenon için bekleyelim vucüdunu tanımıyorum ilacın verdiği reaksiyona göre program değişebilir yediğin içtiğin şeyler değişebilir dedi kendisi gerçekten iyi bir insan sonsuz güveniyorum ona yorumlarda illaki yazıcak arkadaşlar vardır onlar yazmadan ben açlıklamasını yapayım kendini bulk dönemiyle define dönemi arasında max 7 8 kilo olmasının gerektiğini savunan bir hoca temiz büyüme şeklinde ilerleyeceğimizden ötürü testo prop önerdi söyleyeceklerim bu kadar gün geçtikçe deneyimlerimi burda paylaşacağım bakalım nasıl bir form çıkıcak ortaya merakle bekliyorum açıkcası.

@hectordoyle

@Rdm

@agfitness

aee2a74a-02a7-4338-ad94-274ee3d1dd16.jpg IMG_9271.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

agfitness, 7 saat önce yazdı:

Merhaba,

Benim 2’den fazla aynı türevli ilaçları tasvip etmediğim artık bir çok kişi tarafından biliniyor olsa gerek. Testo yanına ürün güzel falat masteron ile bolde tezat kalan ürünler. Bolde yavaş salınım yapar, yavaş yavaş işini yapar, Maste ise definasyonel bağlamda hızlı işlem yapar amacı yağların seyrelmesine ve kasların kuruma moduna girmesine destek olmaktır ki propionat da kullanıyorsun daha da hızlı işlem yapacak. 
Testo+Masteron+Anavar veya Winstrol tablet çok daha mantıklı bir kombinasyondur örneğin.

Ek olarak Testo var yanına Maste var yanına Bolde var bir de bir yerde Trenden falan bahsediliyor. Valla ne diyeyim devlet demir yolları gibi raylı sistem bi dünya vagon peşpeşe sıralanmış. Benim pek yorum yapmak istemediğim bir durum şahsen. 

Karaciğerine ve Böbreklerine özellikle çok iyi bak ki elinden kayıp gitmesinler. Ayrıca zaten skinny bir yapın var vücutta doluluk falan yok definasyon kürü ne alaka ben anlamadım. Only testo ya da testo + bolde ile 15-20 hafta gibi bir süre gidip beslenme ve antrenmanına dikkat etsen çok kaliteli temiz kas kütlesi eklerdin. Bu kür ile olanı da kurutacaksın sonra tendon sakatlanmaları, kramplar vs derken iyice tadın kaçacak. Yine de tercih kişinindir, kolay gelsin.

Sağlıklı sporlar…

yorumun için teşekkür ederim vücüdumun gayet dolu olduğunu düsünüyorum 196 boyum olduğunu zaten söyledim hayırlısı olsun bakalım hocam ilerleyen dönemlerde ne yapıcaz oturup tartıcaz <3

Halfmoon37, 6 saat önce yazdı:

Hangi marka ilaç kullanıyorsun?

o bende saklı kalsın hocam 

Evet arkadaşlar enjeksiyon üzerinden 2 gün geçti yarın tekrar vurucam ilaç ne zaman açılır ne zaman etkisini gösterir bilemem normalde tıkandığım antremanlarda nedense 2 gündür tıkanmıyorum belki psikolojik olarak olabilir bir fikrim yok güncel form pumplu halde

3EFCA025-39D3-4F19-8F91-FB9CCC059158.jpg

agfitness, 7 saat önce yazdı:

Merhaba,

Benim 2’den fazla aynı türevli ilaçları tasvip etmediğim artık bir çok kişi tarafından biliniyor olsa gerek. Testo yanına ürün güzel falat masteron ile bolde tezat kalan ürünler. Bolde yavaş salınım yapar, yavaş yavaş işini yapar, Maste ise definasyonel bağlamda hızlı işlem yapar amacı yağların seyrelmesine ve kasların kuruma moduna girmesine destek olmaktır ki propionat da kullanıyorsun daha da hızlı işlem yapacak. 
Testo+Masteron+Anavar veya Winstrol tablet çok daha mantıklı bir kombinasyondur örneğin.

Ek olarak Testo var yanına Maste var yanına Bolde var bir de bir yerde Trenden falan bahsediliyor. Valla ne diyeyim devlet demir yolları gibi raylı sistem bi dünya vagon peşpeşe sıralanmış. Benim pek yorum yapmak istemediğim bir durum şahsen. 

Karaciğerine ve Böbreklerine özellikle çok iyi bak ki elinden kayıp gitmesinler. Ayrıca zaten skinny bir yapın var vücutta doluluk falan yok definasyon kürü ne alaka ben anlamadım. Only testo ya da testo + bolde ile 15-20 hafta gibi bir süre gidip beslenme ve antrenmanına dikkat etsen çok kaliteli temiz kas kütlesi eklerdin. Bu kür ile olanı da kurutacaksın sonra tendon sakatlanmaları, kramplar vs derken iyice tadın kaçacak. Yine de tercih kişinindir, kolay gelsin.

Sağlıklı sporlar…

hocam aynı zamanda boldenonu duruma göre kullanıcağız bakalım tren yok orası yanlış tren kesinlikle kullanmayı düşünmüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Bu kadar çok ilaca ilk kürde gerek yok gibi sanki. Ölçülerinde kötü değil.

12 Hafta  500 mg testo veya illaki başka anabolik de olacaksa

En az 16 hafta  Testo - bolde ile istediğin sonuca ulaşabilirsin bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm, 37 dakika önce yazdı:

Bu kadar çok ilaca ilk kürde gerek yok gibi sanki. Ölçülerinde kötü değil.

12 Hafta  500 mg testo veya illaki başka anabolik de olacaksa

En az 16 hafta  Testo - bolde ile istediğin sonuca ulaşabilirsin bence.

3 ilaç kullanıyorum bolde dışında oda girerse 4 olucak hocamızın var bi bildiği muhtemelen sonuçta ben kendi başıma almadım hocam bu kararı profesyonel destekle birlikte yol alıyorum ilerleyen günlerde nasıl bir değişim kaydedicez bakalım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632

İlaçların markasını neden söylemedin orasını bilmiyorum ancak test + deca+ boldenon kombinasyonu sana daha iyi gidermiş. Boyun uzun ve vücut yapın ektomorfa daha yakın. Haftada 1 tam tablet cabaser bana göre fazla, bence ilk aşamada 2 haftada 1 yarım tablet cabaser başlanmalı, sonrasında da kan tahlillerine göre değerlendirilip öyle devam edilmeli. Boldenon enjeksiyonlarını eğer kürün başında frontload yapmayacaksan o kadar sık yapmana gerek yok. Pazartesi-cuma 1 er ml şeklinde vurman daha mantıklı, zaten ilacın yarılanma ömrü uzun. Trenbolon kaç mg kullanıcaksın onu yazmayı unutmuşsun zannedersem. Testo ve masteronda da 2 günde 1 1 er ml enjeksiyon yapmak daha mantıklı geliyor bana.

Ayrıca 'profesyonel destek' aldığın kişiye/kişilere hiçbir zaman tam olarak güvenme. Yazdığı kür programından kim olduğunu az çok tahmin edebiliyorum zaten. Ne olursa olsun her zaman küre başlayacaksan ve kür desteği alacağın kişi 'profesyonel' olsa bile, arka planda kişisel bilgi birikiminin olması her zaman sana avantaj sağlar.

Bu arada fiziğin gayet iyi. Umarım kürün istediğin gibi geçer. Şimdiden başarılar diliyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
FurkanAykanatt, 16 dakika önce yazdı:

3 ilaç kullanıyorum bolde dışında oda girerse 4 olucak hocamızın var bi bildiği muhtemelen sonuçta ben kendi başıma almadım hocam bu kararı profesyonel destekle birlikte yol alıyorum ilerleyen günlerde nasıl bir değişim kaydedicez bakalım

O bildikleri olan hocalar çok canlar yakıp müşterilerinin burada çare aramalarına vesile oldular. Ben böyle en az 20 tane konu başlığı bulabilirim dilersen. Tabiki işini düzgün layığı ile yapan bir çok hoca vardır, sizinki de çok değerli biridir belki, ama dikkatli olmanızda fayda var

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Rdm, 33 dakika önce yazdı:

O bildikleri olan hocalar çok canlar yakıp müşterilerinin burada çare aramalarına vesile oldular. Ben böyle en az 20 tane konu başlığı bulabilirim dilersen. Tabiki işini düzgün layığı ile yapan bir çok hoca vardır, sizinki de çok değerli biridir belki, ama dikkatli olmanızda fayda var

Kesinlikle katılıyorum o çok bilen seni düşünen hocalar eczane ürünlerini kötüleyip ilk kürden Testo boldenon tren kürüne sokmaya çalışabiliyorlar 🥰 250mg Testo kürü yapmak istediğimi söylediğim hocalar hiç bişi olmaz gelişemezsin boşa zaman vs vs. diyerek kötülediler ama rdm abim takip ediyor beni gayet de gelişiyorum 12. Haftadayım henüz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle, Bir saat önce yazdı:

İlaçların markasını neden söylemedin orasını bilmiyorum ancak test + deca+ boldenon kombinasyonu sana daha iyi gidermiş. Boyun uzun ve vücut yapın ektomorfa daha yakın. Haftada 1 tam tablet cabaser bana göre fazla, bence ilk aşamada 2 haftada 1 yarım tablet cabaser başlanmalı, sonrasında da kan tahlillerine göre değerlendirilip öyle devam edilmeli. Boldenon enjeksiyonlarını eğer kürün başında frontload yapmayacaksan o kadar sık yapmana gerek yok. Pazartesi-cuma 1 er ml şeklinde vurman daha mantıklı, zaten ilacın yarılanma ömrü uzun. Trenbolon kaç mg kullanıcaksın onu yazmayı unutmuşsun zannedersem. Testo ve masteronda da 2 günde 1 1 er ml enjeksiyon yapmak daha mantıklı geliyor bana.

Ayrıca 'profesyonel destek' aldığın kişiye/kişilere hiçbir zaman tam olarak güvenme. Yazdığı kür programından kim olduğunu az çok tahmin edebiliyorum zaten. Ne olursa olsun her zaman küre başlayacaksan ve kür desteği alacağın kişi 'profesyonel' olsa bile, arka planda kişisel bilgi birikiminin olması her zaman sana avantaj sağlar.

Bu arada fiziğin gayet iyi. Umarım kürün istediğin gibi geçer. Şimdiden başarılar diliyorum.

kardesım tren kullanmıyorum bak onu belırttım teşekkür ederim benim çalıştğım için bu konuda fazlasıyla bilgi sahibi ve eğitimini almış birisi aynı zamanda arkadaşım hocam diyorum ama ona takılmayın

Rdm, 56 dakika önce yazdı:

teşekkür ederim değerli yorumların için kendisi arkadaşım ve cok değerli bir dostum aynı zamanda kendisine ek bir ücret dahi ödemiyorum zaten tek istediği yarışmam :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
FurkanAykanatt, 2 saat önce yazdı:

kardesım tren kullanmıyorum bak onu belırttım teşekkür ederim benim çalıştğım için bu konuda fazlasıyla bilgi sahibi ve eğitimini almış birisi aynı zamanda arkadaşım hocam diyorum ama ona takılmayın

teşekkür ederim değerli yorumların için kendisi arkadaşım ve cok değerli bir dostum aynı zamanda kendisine ek bir ücret dahi ödemiyorum zaten tek istediği yarışmam :D

O halde başarıların daim olsun :) Herhangi bir konuda bilgiye ihtiyacın olduğunda seve seve yardımcı olacak bir çok üye mevcut forumda. Konuyu güncel tut lütfen :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.