Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Cnykn

Deka testo bolde danabol

Önerilen İletiler

Cnykn    0

Selam arkadaşlar 1 hafta önce deca testo bolde danabol kürüne başladım enginar suyu çinko magnezyum omega 3 multi vitamin kullanıyoem suplar kreatin bcaa ve gainer kilo 65 1 bucuk yıllık fitness geçmişim var herhangi bir tavsiyesi olacak varımdır kürle ilgili birde tahmini ilk etki süresi ne zaman olur şimdiden teşekkürler testo haftada 500 ml deka haftada 500ml bolde haftada 250 ml danabol günde 20 mg.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cnykn, 16 dakika önce yazdı:

Selam arkadaşlar 1 hafta önce deca testo bolde danabol kürüne başladım enginar suyu çinko magnezyum omega 3 multi vitamin kullanıyoem suplar kreatin bcaa ve gainer kilo 65 1 bucuk yıllık fitness geçmişim var herhangi bir tavsiyesi olacak varımdır kürle ilgili birde tahmini ilk etki süresi ne zaman olur şimdiden teşekkürler testo haftada 500 ml deka haftada 500ml bolde haftada 250 ml danabol günde 20 mg.. 

Aynı kurdeyim kardeşim danabolun etkisini 3 5 güne görürsün boldenon geç açılan bir ilac testo da 2 3 haftaya hissedersin güç yerinde olsam decayi 400 yaparım decayi testodan biraz az dozda yapmak iyidir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Selocan01    0

@Mutlucanelcin @Cnyknsuanda bende kurun 4.haftasindayim ilaclar calisiyor sorun yok agirliklar artti 7 kg aldim 3 haftada ama libidomda bir artis yok siz boylw bisi yasiyormusunuz ereksiyon sorunu vs yasamiyorum ama libido artis yok 

500 testo en 300 boldw 200 npp

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
Selocan01, 11 dakika önce yazdı:

@Mutlucanelcin @Cnyknsuanda bende kurun 4.haftasindayim ilaclar calisiyor sorun yok agirliklar artti 7 kg aldim 3 haftada ama libidomda bir artis yok siz boylw bisi yasiyormusunuz ereksiyon sorunu vs yasamiyorum ama libido artis yok 

500 testo en 300 boldw 200 npp

Ürünleri kimden temin ettin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
Selocan01, 37 dakika önce yazdı:

F....

Dostum düzenle istersen mesajını kişilerin ilk harfini verebiliyorsun

Bende o kişiden almayı düşünüyorum kesin çalışıyor deme orjinal

Bir kaç farklı marka satıyor hangisini aldın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Selocan01    0
ArdaK2, 37 dakika önce yazdı:

Dostum düzenle istersen mesajını kişilerin ilk harfini verebiliyorsun

Bende o kişiden almayı düşünüyorum kesin çalışıyor deme orjinal 

Instadaan yaz bana S.......8

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.227
Selocan01, 37 dakika önce yazdı:

Instadaan yaz bana S.......8

Forum kurallarına aykırı hareket etmenizden sebep sınırsız süreyle platformdan uzaklaştırıldınız. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.