Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Veysi02

17 yaşımdayım

Önerilen İletiler

Veysi02    0

17 yaşımdayım  spor gecmısım var bundan kaç ay once spor hocalarım bana streoıd onerdı lakin yarısmacı abılerıme ve cevremde sporla ılgılenlere sordugumda bana yasım ıcın daha cok erken oldugunu soyledıler. Kafama gırdıgınden dolayı kendımı tutamıcagımı bılıyorum . Arastırmama gore peptid yasıma gore uygunmus boyum 194  vucudum  boyum sakalım dıger. Insanlara gore baya buyuk duruyor illam bişi vurmak ıstesem streoıd yerıne ne kullanmalıyım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir şey vurmak istiyorsan kendini spor salonuna vurabilirsin. Creatine ve bütçen varsa protein tozu alırsın en az 5 sene bu şekilde devam edersin. Devam edebilirsen zaten mutlaka gelişeceksin. Kafana girdiğinden dolayı kendini tutamayacağını düşünüp steroid alacaksan buradaki kimsenin fikri sana tesir etmeyecektir. Diğer insanlara göre büyük duruyorum diyorsun demek ki testesteronun zaten normalin üstünde al o testesteronu bir güzel kullan işte.  17 yaş hata yapmak için çok müsait bir yaş bak ne güzel birçok insana steroid hakkında fikirlerini sormuşsun. Bu forumda kimse sana hormon tavsiyesi yapmayacaktır.  

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Veysi02    0
NamasteGodDamnİt, 11 dakika önce yazdı:

Bir şey vurmak istiyorsan kendini spor salonuna vurabilirsin. Creatine ve bütçen varsa protein tozu alırsın en az 5 sene bu şekilde devam edersin. Devam edebilirsen zaten mutlaka gelişeceksin. Kafana girdiğinden dolayı kendini tutamayacağını düşünüp steroid alacaksan buradaki kimsenin fikri sana tesir etmeyecektir. Diğer insanlara göre büyük duruyorum diyorsun demek ki testesteronun zaten normalin üstünde al o testesteronu bir güzel kullan işte.  17 yaş hata yapmak için çok müsait bir yaş bak ne güzel birçok insana steroid hakkında fikirlerini sormuşsun. Bu forumda kimse sana hormon tavsiyesi yapmayacaktır.  

Hocam pettid yasımq cok sorun cıkarır mı eger abartı bi sorun cıkarmıcaksa vurayım . Hangi petlidi vurayım Ghrp-6 ve ıgf-1  bunlar cok agırmı veya baska bısı kullanabılırmıyım ? Asırı vurmak ıstıyorum . 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Veysi02, Bir saat önce yazdı:

17 yaşımdayım  spor gecmısım var bundan kaç ay once spor hocalarım bana streoıd onerdı lakin yarısmacı abılerıme ve cevremde sporla ılgılenlere sordugumda bana yasım ıcın daha cok erken oldugunu soyledıler. Kafama gırdıgınden dolayı kendımı tutamıcagımı bılıyorum . Arastırmama gore peptid yasıma gore uygunmus boyum 194  vucudum  boyum sakalım dıger. Insanlara gore baya buyuk duruyor illam bişi vurmak ıstesem streoıd yerıne ne kullanmalıyım?

Oncelikle bu acilan konuyu bir okumani tavsiye ederim ikinci olarak suplemnt dogal beslenme onerebilirim creatin olabilir yani sira geynir alabilirsin cesitli multivitaminler alabilirsin cok güzel bir sekilde makrolu mikrolu beslenerek guzel antrmanlsr cikarip ski bir vucuda sahip olabilirsin illa kur olcak diye bir kaide yok bu is senin sandığın gibi al igneyi vur degil cok tatavali bir is heleki yasi kucuk olan insanlards. Dahada sknti 18 yasinda kisir kalmak istermisjn? Makina bidaba calismamasini istermisin ? İlk kurunde karaciğerini kaybeden kisir kalan libidio kaybi olan o kdr cok insan varki keza senin yasin daha 17 sahsi fikrim peptit kur veya sarms yas en az 25olmali ve evli olmali kisi ve bana gorr cocuk sahibide olmali eger kur lu bir hayat surucekse

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Veysi02, 10.06.2022 - 15:05 yazdı:

Hocam pettid yasımq cok sorun cıkarır mı eger abartı bi sorun cıkarmıcaksa vurayım . Hangi petlidi vurayım Ghrp-6 ve ıgf-1  bunlar cok agırmı veya baska bısı kullanabılırmıyım ? Asırı vurmak ıstıyorum . 🙏

Hormon konusu çok hassas bir konu muhtemelen kimseyi dinlemeyeceksin ama ben yine de yazayım; kesinlikle kullanmamalısın Çünkü kür sonunu vücudun kötüyse bi instagram modelleri gibi bitirmeyeceksin sonuç hüsran olacak boşuna paran gidecek ve en önemlisi sağlığın. Azıcık foruma göz gezdir YouTube da da tek  kürden bişey olmaz pct şu bu diyenleri dinleyip de gaza gelme çünkü olası durumda kendi başına kalırsın asla aklından bile geçirme 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Ama arkadaşlar gözünüzü açın artık lütfen! 6 7 yıl düzenli spor yapmadan diyeti pek umursamayan insanların değişimlerini hiç mi görmediniz? olmuyor işte kardeşim beklediğiniz etkiyi alamayacaksınız isyediğiniz gibi gitmeyecek ha diyeceksin ki yarışmacılar insta modelleri  nasıl yapıyor cart curt onu da söyleyim o insanlar kardeşim kürdeyken  pik haftalarında milyon tane fotoğraf çekiliyor kür bitişi gene aynı natural sınırdan devam belki 1 2 tık üstü 🙂 git sporun keyfini al supplementini kullan yoluna bak ilaç işleri hayatını berbat yola dahi sokabilir daha çok ufaksın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.