Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

emreazman

Sustanon - primobalon ilk kür için destek

Önerilen İletiler

emreazman    0

Arkadaşlar hayırlı cumalar öncelikle herkese. 1.5 yıllık spor geçmişim ardından antreman beslenme uyku vıtamın mıneral supplement ne kadar dıkkat etsemde gelısemedıgımı farkettım urologa gıttım total testeron sonucum 4 . 05 cıktı ertesı gun bı daha test oldum 3.23 cıktı bu sonuclara sana hormon tedavısı uygulayamam yeterlı dedı.

Bende onu dınlemeyerek sustanon-prımabalon kürü yapmaya karar verdım  (ilk kür için sustanon agır dıyenler olacaktır bılıyorum) ama guvenılır ılac bulamadım daha oncede buraya attım sızlere yakın cevrem olsun ınternet alemı olsun ne oldugu belırsız ılaclar satmaya kalktılar o yuzden bende ılk kur olarak eczaneyı tercıh ettım.

şu sekılde plan yaptım kendıme : Haftada 2 ampul sustanon  2 ampul pirimobalon seklınde.  

yanlarında koruyucu olarak engınar ekstresı, mılk thıstle, çinko,magnezyum, b vıtamınlerı,d3 vitamını,c vıtamını,omega 3,demir gun ıcerısınde aktardan tırbulus bıtkısı alıp cay olarak demleyıp ıcıcem. arastırmalarımla bunları uygun gordum ekstre bırsey varsa duzeltın lutfen

Bu kür planında tek karar veremedıgım  şey kür ıcerısınde kullanılcak ılaclar jınekomastı olmaması ıcın benım ne kullanmam gerek forumda gezsen bulursun bılgıyı dıyenler olucaktır ama herkes farklı bırsey soylemıs armıdex kullan kullanma dıyen var provıron kullan kullanma dıyen klomen tamoksıfen gıbı bırsuru ılac var benım bu ılaclar hakkında hıc bı bılgım yok tecrubelı abılerım kardeslerım bana yardımcı olurmu bu konuda jınekomastı olmaması ıcın hemde cınsel lıbodo sorunları yaşamamam ıcın benım ne kullanmam gerek. 

kürden oncekı test sonuclarını atıyorum buraya ıkı tane total testeron var dusuk olan bı gn sonra yapıldı ılk 4 cıktı sonra 3  prolaktın sonucu ıkı seferde sınırın ustunde cıkmıs bunun anlamı nedır bırde bılen varsa yardımcı olurmusunuz 

test.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Berkay57    13
emreazman, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşlar hayırlı cumalar öncelikle herkese. 1.5 yıllık spor geçmişim ardından antreman beslenme uyku vıtamın mıneral supplement ne kadar dıkkat etsemde gelısemedıgımı farkettım urologa gıttım total testeron sonucum 4 . 05 cıktı ertesı gun bı daha test oldum 3.23 cıktı bu sonuclara sana hormon tedavısı uygulayamam yeterlı dedı.

Bende onu dınlemeyerek sustanon-prımabalon kürü yapmaya karar verdım  (ilk kür için sustanon agır dıyenler olacaktır bılıyorum) ama guvenılır ılac bulamadım daha oncede buraya attım sızlere yakın cevrem olsun ınternet alemı olsun ne oldugu belırsız ılaclar satmaya kalktılar o yuzden bende ılk kur olarak eczaneyı tercıh ettım.

şu sekılde plan yaptım kendıme : Haftada 2 ampul sustanon  2 ampul pirimobalon seklınde.  

yanlarında koruyucu olarak engınar ekstresı, mılk thıstle, çinko,magnezyum, b vıtamınlerı,d3 vitamını,c vıtamını,omega 3,demir gun ıcerısınde aktardan tırbulus bıtkısı alıp cay olarak demleyıp ıcıcem. arastırmalarımla bunları uygun gordum ekstre bırsey varsa duzeltın lutfen

Bu kür planında tek karar veremedıgım  şey kür ıcerısınde kullanılcak ılaclar jınekomastı olmaması ıcın benım ne kullanmam gerek forumda gezsen bulursun bılgıyı dıyenler olucaktır ama herkes farklı bırsey soylemıs armıdex kullan kullanma dıyen var provıron kullan kullanma dıyen klomen tamoksıfen gıbı bırsuru ılac var benım bu ılaclar hakkında hıc bı bılgım yok tecrubelı abılerım kardeslerım bana yardımcı olurmu bu konuda jınekomastı olmaması ıcın hemde cınsel lıbodo sorunları yaşamamam ıcın benım ne kullanmam gerek. 

kürden oncekı test sonuclarını atıyorum buraya ıkı tane total testeron var dusuk olan bı gn sonra yapıldı ılk 4 cıktı sonra 3  prolaktın sonucu ıkı seferde sınırın ustunde cıkmıs bunun anlamı nedır bırde bılen varsa yardımcı olurmusunuz 

test.png

Prolaktine yatkın bir vücudun var östrojene dikkat etmelisin küründe  ve haftada 2 sustanon ve 2 primo ilk küründe bir tık ağır gelebilir 1 sustanon 1 primo daha sağlıklı olur .)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreazman    0
Berkay57, 16 dakika önce yazdı:

Prolaktine yatkın bir vücudun var östrojene dikkat etmelisin küründe  ve haftada 2 sustanon ve 2 primo ilk küründe bir tık ağır gelebilir 1 sustanon 1 primo daha sağlıklı olur .)

bende oyle dusundum ama forumda cogu kısıde sustanonun haftalık tek bı tane olması verımlı olmayacını kotu olacagını soyledı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
emreazman, Bir saat önce yazdı:

bende oyle dusundum ama forumda cogu kısıde sustanonun haftalık tek bı tane olması verımlı olmayacını kotu olacagını soyledı

1 sustanon vuracaksan da onu 2ye bölerek vurmanda fayda var. Haftada 1 enjeksiyon için doğru ilaç sustanon değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreazman    0
rastlantisal, 46 dakika önce yazdı:

1 sustanon vuracaksan da onu 2ye bölerek vurmanda fayda var. Haftada 1 enjeksiyon için doğru ilaç sustanon değil.

hocam pekı 1 sustanonu 2 ye bolersem bı verım alırmıyım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
emreazman, 21 dakika önce yazdı:

hocam pekı 1 sustanonu 2 ye bolersem bı verım alırmıyım 

O bünyeden bünyeye değişir. Amaç ne? Kilo almak diyelim. 250 mg ile kilo alıyorsan yeterli dozdadır. Alamadığında ise doz artırırsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreazman    0

anladım hocam pekı sustanon ve prımobalon tek enjektorle oluyormu aynı kalçadan sıyah ucla ıcıne e vıtamını cekılerek yapıcam dogrumu bılıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
emreazman, Şimdi yazdı:

anladım hocam pekı sustanon ve prımobalon tek enjektorle oluyormu aynı kalçadan sıyah ucla ıcıne e vıtamını cekılerek yapıcam dogrumu bılıyorum

Tek enjektör e çekilip enjekte edilebilir.

e vitamini çekerseniz ödem vs azalır yapabilirsiniz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safak102    7
emreazman, 8 saat önce yazdı:

test.png

Proviron testonun shgb ye baglanmasini engeliyor kesinlikle e2 le felan alakasi yok genelde provironu kurdeki anaboligin gucunu yukseltmek icin kullanirlar bence 1 tablet proviron kullanabilirmisin arimidekside test sonuclarina gore kullan ama genelde boyle kurlerde 3 gunde bir kullanmak yetiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.