Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

alphocalpyse    10

Merhabalar öncelikle

Toplamında 2500mg enjekte ettiğim(5günde bir 250mg) 7 8 hafta kadar süren only testo kürümün pct zamanına geldim bu test son enjeksiyondan 2.5 hafta kadar sonra yapıldı bazı değerler eksik girilmiş onun için ekstradan bir test daha olacağım fakat şu tabloda sizce nasıl bir yol izlemem gerekir pct için 

kür ortasında yaptırdığım bir tahlilde ilacın çalıştığını aynı zamanda estaridol ve prolaktin enzimlerinin yükseldiğini görmüştüm onları manipule ettim 

mami pct.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    840
alphocalpyse, Bir saat önce yazdı:

Merhabalar öncelikle

Toplamında 2500mg enjekte ettiğim(5günde bir 250mg) 7 8 hafta kadar süren only testo kürümün pct zamanına geldim bu test son enjeksiyondan 2.5 hafta kadar sonra yapıldı bazı değerler eksik girilmiş onun için ekstradan bir test daha olacağım fakat şu tabloda sizce nasıl bir yol izlemem gerekir pct için 

kür ortasında yaptırdığım bir tahlilde ilacın çalıştığını aynı zamanda estaridol ve prolaktin enzimlerinin yükseldiğini görmüştüm onları manipule ettim 

mami pct.jpeg

Dostum 1 tane ovitrel al. 3 eböl ve pazartesi çarşamba cuma günü 1 er kısmını vur. Sonra 1 hafta bekle ve 1 hafta sonra ki pazartesi itibaren 15-20 gün kadar günde 2 tane klomen 1 tane tamoksifen al. 20. Gün den 3/4 sün sonra tekrar kan testi yap bakalım değerlere 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphocalpyse    10
Askabar, 10.06.2022 - 11:43 yazdı:

Dostum 1 tane ovitrel al. 3 eböl ve pazartesi çarşamba cuma günü 1 er kısmını vur. Sonra 1 hafta bekle ve 1 hafta sonra ki pazartesi itibaren 15-20 gün kadar günde 2 tane klomen 1 tane tamoksifen al. 20. Gün den 3/4 sün sonra tekrar kan testi yap bakalım değerlere 

Hocam yardımcı olabilir misiniz test sonuçlarımı paylaştım @Askabar @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
alphocalpyse, Bir saat önce yazdı:

Hocam yardımcı olabilir misiniz test sonuçlarımı paylaştım @Askabar @metinav

Sorun yok gibi görünüyor...Ama hala vucudunda anormal durumlar var.Pct sürecini ne zaman ve hangi dozda ilaçlarla tamamladın ?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphocalpyse    10
metinav, 1 dakika önce yazdı:

Sorun yok gibi görünüyor...Ama hala vucudunda anormal durumlar var.Pct sürecini ne zaman ve hangi dozda ilaçlarla tamamladın ?

Bir tane ovitrelleyi 3 e bölüp pazartesi çarşamba cuma vurdum bir hafta bekledikten sonra günde 2 klomen bir tamoxifen almaya başladım 10 gün boyunca ardından yaklaşık 20 gün bekledim ve test oldum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Musti16    0

Bu değerler normal mi sertleşmede sorunlar yasayabiliyorum bazen prolaktin yüksek sanırım 

Screenshot_20220730-190246.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
alphocalpyse, 4 saat önce yazdı:

Bir tane ovitrelleyi 3 e bölüp pazartesi çarşamba cuma vurdum bir hafta bekledikten sonra günde 2 klomen bir tamoxifen almaya başladım 10 gün boyunca ardından yaklaşık 20 gün bekledim ve test oldum

Bu süre yeterli değil.Ayrıca hangi ester steroid kullanmıştın ? Bir hafta yada iki hafta boşluk pct başlangıcı için erken olabilir...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphocalpyse    10
metinav, 21 dakika önce yazdı:

Bu süre yeterli değil.Ayrıca hangi ester steroid kullanmıştın ? Bir hafta yada iki hafta boşluk pct başlangıcı için erken olabilir...

Enanhate esteri kullandım kür bittikten 3.5 hafta sonra pct ye başladım hormon testine girip aldığım test konunun başında mevcut

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphocalpyse    10
hectordoyle, 9 dakika önce yazdı:

Dostum kürün genel anlamda nasıl geçti?

Gayet tatmin etti beni only testo düşük dozaja rağmen konunun ilk postunda açıkladım zaten her şeyi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.